Bidüşüntaşın logo
Evden Eve Nakliyat

Zekeriyaköy Evden Eve Nakliyat

Ana Sayfa » Zekeriyaköy Evden Eve Nakliyat

Zekeriyaköy Evden Eve Nakliyat İstanbul Zekeriyaköy nakliye şirketi kurumsal ve sigortalı asansörlü evden eve taşıma. Kişisel eşya depolama, ambalajlama hizmetlerini şehir içi ev taşıma ve şehirlerarası ev nakliyesi alanında uzmandır.

 

Zekeriyaköy evden eve nakliyat firması Zekeriyaköy evden eve nakliyat firması[/caption]

Zekeriyaköy Evden Eve Nakliyat Şirketi İstanbul zekeriyaköy nakliyat firması

 

Zekeriyaköy Evden Eve Nakliyat Firması

Zekeriyaköy evden eve nakliye şirketi olarak Bidüşüntaşın nakliyat firmamız sizlere planlı bir taşıma ve eşya depolama hizmeti sunacaktır. Otuz beş yıl süren çalışmalar neticesinde sürdürülebilir ve kolay ulaşım ile online nakliye siparişi vermek artık bizimle daha pratik hale geliyor. Uzun yıllar süren çalışmalar neticesinde ev taşıma hizmetleri büyük dönüşüm yaşamıştır. Ancak bilinmesi gerekiyor ki bu dönüşüm olumsuz bir sonuç doğurmaya devam ediyor. Bunun nedeni taşeron ve günü birlik çalışan aracılar ile ev nakliyesine olan güven bir hayli azalmıştır. Nakliye uygulaması ile bu durum daha sabit ve sözleşmeye anında ulaşabileceğiniz alt yapılar ile desteklenmiştir. Böylelikle Zekeriyaköy bölgesinde yıllardır villa taşıma, site içi eşya taşıma ve kişisel eşya depolama hizmetlerini sağlayan Bidüşüntaşın bu bilgiler doğrultusunda burada olduğumuzu bilmenizi istiyoruz.

 

Profesyonel Zekeriyaköy Evden Eve Nakliyat

Profesyonel nakliye hizmeti almak bir şans değildir. Araştırmalarınız sonucunda bir ev taşıma şirketinin kurumsal bir yapıda hizmet sağladığı kadar yetki belgelerinin olması gerektiği de önemli konular arasında yer alır. Bu neticede bu yoğunluğun arasında ev eşyalarınızı emanet edip nakliyesinin gerçekleştirilmesini istediğiniz şirketin belgelerini nereden inceleyeceğim. Bu durumda edindiğim bilgiler ne kadar güvenli gibi cevapsız sorular aklınıza gelebilir. Bidüşüntaşın Zekeriyaköy evden eve nakliyat hizmetinde tamamen kurumsal ve profesyonel bir hizmet sağlamaktadır. Dolayısıyla belge ve sözleşmelerimizi inceleyebilirsiniz. Akabinde süreç yönetimini siz değerli müşteri adayımız için gerçekleştirmiş olacağız.

 

Asansörlü Zekeriyaköy Evden Eve Nakliyat Taşımacılığı

Asansör sistemli Zekeriyaköy nakliyat şirketi ile hızlı bir taşıma hizmeti alabilirsiniz. Diğer bir adıyla modüler asansörlü taşıma hizmeti olan bu sistem, daha çok taşınması zor alanlarda kullanılır. Ancak sadece taşınması zor olan bölgelerde değil, bilhassa hassas ve merdivenden taşınması zor yerlerde de aktif bir şekilde kullanılmaktadır. Dolayısıyla bu gibi teknolojik taşıma çözümlerini de sizlere sağlıyoruz. Bidüşüntaşın Zekeriyaköy asansörlü evden eve nakliyat taşımacılığı ile 30 ve 40 metreye kadar çıkabilen asansörlü nakliye aracımızla sizlere hizmet sunuyoruz. Hemen asansörlü evden eve nakliyat hizmeti için talep oluşturabilirsiniz.

 

Asansörlü evden eve nakliyat firmaları
Asansörlü evden eve nakliyat firmaları

Asansörlü evden eve nakliyat ile Zekeriyaköy evden eve nakliye hizmeti

 

Sigortalı Zekeriyaköy Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

Sigortalı ve sözleşmeli bir taşınma hizmetine hayır demeyin. Sigortanız eşyaların güvencesi olduğu kadar ilgili nakliye şirketinin de bir güvence merkezi haline gelmiştir. Böylece sözleşme ise o an hangi talebe karşı bir hizmet almak istediyseniz bunun bilgisayar formatında ya da ıslak imzalı bir şekilde alın. Böylelikle iyi bir hizmet kalitesine erişmiş olacaksınız. Sigortalı Zekeriyaköy evden eve nakliyat hizmetleri için ekspertiz talebinde de bulunabilirsiniz. 

 

Zekeriyaköy Villa Taşıma Fiyatları

Villa ya da konak taşıma hizmeti hafife alınacak bir işlem değildir. Bu giriş cümlesi sizi biraz tedirgin edebilir. Bu tamamen deneyim ve tecrübeyle sabit. Neden mi? Şöyle ki; hem müşterilerimizin daha önce yaşadığı villa taşıma hizmet hikayelerini hem de programlı bir şekilde gerçekleştirilen Bidüşüntaşın Zekeriyaköy villa taşıma ile bilinmektedir. Bununla birlikte Bidüşüntaşın evden eve nakliyat şirketi olarak daima titiz ve garantili taşıma hizmeti alacağınıza emin olabilirsiniz. Villa nakliyesi için hemen çağrı merkezi ile irtibata geçin.

 

Zekeriyaköy Ev Eşyası Depolama

Zekeriyaköy ev eşyası depolama hizmetimiz ile siz değerli müşterileri adaylarımızın değerlerini muhafaza etmekteyiz. Kaliteyi ararken uygun sandığınız hizmet türü başınıza dert açabilir. Bununla birlikte eşyalarınızın nerede depolandığı ve kimler tarafından bu hizmetin sağlandığını iyi analiz etmek gerekiyor. Bilgiler sizi yanıltmasın. Tamamen iş tecrübesi ve müşteri referanslarını ele alabilirsiniz. Bununla birlikte kişisel eşya depolama ve diğer depolama türleri için Bidüşüntaşın eşya depolama merkezi ile iletişime geçin.

 

Zekeriyaköy Parça Eşya Taşıma

İstanbul Zekeriyaköy’de parça eşya taşıma hizmeti ile birçok eşyanızı hem şehir içi parça eşya taşıma hem de şehirlerarası parça eşya taşıma modelini sizlere sunuyoruz. Böylelikle kargo şirketlerinin uyguladığı hizmetten sıyrılmış daha dinamik hizmet alacağınız şirket ile çalışmış olacaksınız. Bununla birlikte Bidüşüntaşın parça eşya taşıma firması olarak eşyanızın hacmi ve ağırlığına göre fiyat politikası belirlemekteyiz. 

Bidüşüntaşın olarak İstanbul bölgesinde verdiğimiz diğer iller;

Zekeriyaköy Eşya Depolama Fiyatları

Ev Eşyası Depolama  Ücretleri Ev Eşyası Depolama Fiyatları Asansörlü Eşya Depolama Fiyatları
1+0 Ev Eşyası Depolama Fiyatı 1.200 – 1.500 ₺ 8.800 ₺
1+1 Ev Eşyası Depolama Fiyatı 1.500 – 2.000 ₺ 11.350 ₺
2+1 Ev Eşyası Depolama Fiyatı 2.500 – 2.800 ₺ 13.150 ₺
3+1 Ev Eşyası Depolama Fiyatı 3.000 – 3.200 ₺ 16.500 ₺
4+1 Ev Eşyası Depolama Fiyatı 3.000 – 3.500 ₺ 24.000 ₺
Villa Eşyası Depolama Fiyatı 15.000 ₺

Zekeriyaköy Nakliyat Hizmeti Hakkında Kullanıcılar bunları da sordu

Merhaba değerli müşterimiz ve müşteri adayımız. İstanbul Zekeriyaköy bölgesinde yaşıyor ya da Zekeriyaköy semtine mi taşınmak istiyorsunuz? Böylelikle hayal ettiğiniz nakliye şirketi ile çalışmaya hemen şimdi başlamadan önce merak ettiklerinizi aşağıda cevapladık.

Zekeriyaköy evden eve nakliyat ücretleri ne kadar?
Evden eve nakliye hizmetindeki fiyat politikası eşyalarınızın mesafe, kat bilgisi, eşya hacmi, ek paket hizmetlerine bağlı olarak değişir. Birincisi fiyatları günümüz koşullarında 3.000 TL‘den başlamaktadır. İkincisi bu fiyat bilgisi taşıma kategorilerinde uygulamış olduğumuz taban fiyattır.

Zekeriyaköy villa taşıma kaç saat sürüyor?
Ev taşıma 3 ile 7 saat arasında sürmektedir. Ancak bu zaman dilimi eşyalarınızın hacmi ve gideceği mesafeye göre değişebilmektedir. Dolayısıyla eşyalarınız için yapılacak taşıma planı çok önemli olduğunu buradan da ifade ediyoruz.

Zekeriyaköy Nakliye Firma Tavsiyeleri Nelerdir?
Birçok tavsiye ile karşılaşabilirsiniz. Ancak unutmayın! Her tavsiye olumlu bir taşınmaya işaret etmez. Kaliteli bir firma hem yorum hem ilgili referanslar hem de çalışma görselleri ile kalitesini belli etmektedir. Böylece hem Bidüşüntaşın google yorumları hem de referanslarımızı inceleyerek kararınızı verebilirsiniz.

<!

Bidüşüntaşın Evden Eve Nakliyat ve Eşya Taşıma ve Eşya Depolamanın En Pratik Hali
Yusuf Arslan
Yusuf Arslan@arslanyusuf
Read More
@bidusuntasin ile taşıma işlemimi sorunsuz bir şekilde gerçekleştirdim. Bidüşüntaşın eşya depolama ve anahtar teslim nakliye hizmeti için teşekkür ederim.
Mehmet Yılmaz
Mehmet Yılmaz@mehmety034
Read More
Eşya depolama fiyatları ile rakipsiz bir firmasınız. Emeğiniz ve iş disiplininiz harika! @bidusuntasin ekibine teşekkür ederiz.
Duygu Çelik
Duygu Çelik@duygucelik
Read More
İstanbul'dan İzmir'e ev eşyalarımı taşıyan Bidüşüntaşın şirketine sonsuz teşekkürler. @bidusuntasin
Previous
Next
Diğer Blog İçeriklerimiz
30 dakika veya 30 gün

Taşınma siparişinizi 30 gün öncesine kadar önceden planlayın veya talep edin, 30 dakika kadar kısa bir sürede varalım.

Sabit fiyat garantisi

Rezervasyon sırasında gördüğün fiyatın, ek veya hatalı bir talebin olmadığı sürece değişmeyeceğinden emin olabilirsin.

Eşyalarınızı koruyoruz

Her bir taşınmanız, eşyalarınız elimize geçtiği andan itibaren binlerce liralık bir sigorta poliçesi ile desteklenmektedir.

Her şeyi yüklüyor, taşıyor ve teslim ediyoruz!
Müşterilerimiz bizim hakkımızda ne diyor?

COVID-19’a yönelik almış olduğumuz önlemler nelerdir ?

Bidüşüntaşın olarak, COVID-19 salgınıyla mücadele kapsamında, ilk günden bu yana, Dünya Sağlık Örgütü ve T.C. Sağlık Bakanlığı başta olmak üzere, tüm yetkili mercileri dikkatle takip ediyor, öneri ve direktifleri doğrultusunda gerekli tüm önlemleri alıyor, bütün süreçlerimizi güncel duyurular ve gelişmeler doğrultusunda yeniden değerlendiriyoruz.

Bu dönemde önceliğimiz; siz değerli müşterilerimizin, çalışanlarımızın ve iş ortaklarımızın güvenliğini, sağlığını en üst düzeyde koruyacak önlemleri alarak, Ülkemizin taşıma, depolama hizmetleri ihtiyacını kesintisiz sağlamak için iş akışımızın devamlılığını sağlamaktır. Zira hizmetlerimizin aksaksız sürdürülmesi, her türlü sorunla mücadelenin temel girdisi olan hizmetin, yurdun her köşesine kesintisiz ulaştırılması bakımından büyük önem taşıyor. Ülkemizin lojistik ihtiyacının karşılanmasında stratejik öneme sahip şirketi olarak, hizmetlerimizin sürekliliğini sağlamayı ulusal bir sorumluluk olarak görüyoruz. Dolayısıyla çalışma düzenimiz ve operasyonlarımızı da bu amaca yönelik olarak sürekli güncelliyoruz.

Bidüşüntaşın ekibi olarak her zaman insan sağlığını öncelikli tutuyoruz. Bidüşüntaşın ekibi ile size sektöründe en iyi taşıma ve teslimat hizmetini sunmak için gerçekten çok çalışıyoruz. Yaşanacak tüm problemleri çözmek adına nakliye sektöründe yaşanan tüm sorunları dinleyerek çözümleri nakliye ekiplerimize anlatıyor ve süreç standartını zorunlu tutuyoruz.

Cilt temasından kaçının ve sosyal mesafenizi özenle korumaya çalışın.

Eşyaların Paketlenme Süreci:

  • Eşyalarınız 1 aylık periyotlarla sürekli yenileri ile değişen ve her taşınmadan sonra sterilize edilen ambalaj malzemeleri sarılmaktadır. Ayrıca cilt temasını önlemek için eşyalarınızın kalın kraft patpatlar ile sarıldıktan sonra streç ile sarılıp cilt temasının önüne geçilmektedir.
  • Pratikbox taşıma kutularımız ise her taşınmadan sonra sterilize edilmektedir.

Araçlarımız:

Araçlarımız her taşınmadan sonra ambalajlama malzemelerimiz gibi sterilize edilerek bir sonraki taşınmaya hazır hale getirilmektedir.

Ekiplerimiz:

  • Hem müşterilerimizin hem de nakliye ekiplerimizin taşınmadan önce ve sonra el dezenfektanı kullanmasını ve/ veya ellerini yıkamasını öneriyoruz.
  • Nakliye ekiplerimizden her zaman koruyucu ekipmanlarını (eldiven, maske) kullanmaları için gerekli yönlendirmeyi yaptık. Ekipmanların eksik olması durumunda hemen Bidüşüntaşın müşteri hizmetleri ile iletişime geçin.
  • Hastalık belirtisi gösteren nakliye ekiplerimiz olması durumunda anında ekip değişikliğini yapıyoruz. Taşınma sırasında hastalık belirtisi gösteren bir kişi olması durumunda anında Bidüşüntaşın müşteri hizmetleri ile iletişime geçin.

Ekspertiz Hizmeti:

  • Covid-19 dönemi boyunca tüm ekspertiz sürecimizin( zorunlu haller dışında) hepsi canlı telefon görüşmesi veya whatsapp yolu ile eşyalarınızın fotoğraflarını bize göndererek değerlendirmekteyiz.

Bidüşüntaşın Müşteri Hattı 0850 305 98 96

bidüşüntaşın evden eve nakliyat bidüşüntaşın ofis taşıamcılığı bidüşüntaşın eşya depolama şirketi
indirim
FIRSATI
kaçırılmayacak
%5 indirim
BDT5

Bu kampanya 2 saat süre ile geçerlidir. Kampanya kodunu ödeme adımında kupon kısmına girmeniz gerekmektedir.

×