Bidüşüntaşın logo
Evden Eve Nakliyat

Tünel Residence Evden Eve Nakliyat

Ana Sayfa » Tünel Residence Evden Eve Nakliyat

Profesyonel Tünel Residence Evden Eve Nakliyat Şirketi Nasıl Bulurum?

Nakliye firması mı arıyorsunuz? Sabit fiyat mı arıyorsunuz? Bidüşüntaşın ile tüm sorunlarınıza cevap olacak yeni nesil taşıma sistemi sizinle yapmanız gereken tek şey bidusuntasin.com girip fiyat teklifi al butonuna tıklamak daha sonra seçtiğiniz kriterlere göre siparişinizi oluşturup Bidüşüntaşın güvencesi ile belirlediğiniz tarihte Bidüşüntaşın ekibi eşyalarınızın taşıma işlemini gerçekleştirir. Bidüşüntaşın olarak öz mal araçlarımız ile güvenilir ve sorunsuz bir taşıma sürecinin sözünü vermekteyiz.

Tünel Residence Evden Eve Nakliyat İşlemleri Nasıl Yapılır?

Sizde Beyoğlu Evden Eve Nakliyat hizmeti almak istiyorsanız bidüşüntaşın.com girip dilediğiniz şartları belirleyip dilediğiniz zamana randevu alıp sözleşmeli ve sigortalı bir şekilde eşyanızı taşıta bilirisiniz. Teklif oluşturduktan sonra yapmanız gereken şey çayınızı alıp yudumlamak olsun Bidüşüntaşın ekibi taşıma sürecinizde gerekli olan her şeyi yapmaya hazır olup ve tüm donanımlara sahiptir.

Tünel Residence Evden Eve Nakliyat Ödemesini Nasıl Yapabilirim?

Bidüşüntaşın ile aldığınız hizmete sizlere 4 ödeme yöntemi sunmaktayız.

  • Kapıda nakit öde
  • Kredi/Banka Kartı ile öde
  • Havale/Eft ile öde
  • PayTR ile öde

Sizlerin yapacağı tek şey size uygun olan ödeme yöntemini seçip hizmeti alarak Bidüşüntaşın güvencesi ile taşınmak.

Tünel Residence Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Tünel Residence Evden Eve Nakliyat fiyatlarımız sabit olmak koşuluyla siz müşterilerimize dönemlik kampanyalar sunarak fiyat konusunda her türlü yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Tünel Residence Evden Eve Kaliteli Nakliyat Hizmeti Nasıl Alabilirim?

Tünel Residence evden eve nakliyat talebinizi gerçekleştirmek için tam olarak doğru yerdesiniz. Sabit ve değişmez fiyat politikası, eşya sigortası, ücretsiz ekspertiz hizmeti sunarak daha konforlu bir taşınma hizmeti sunuyoruz. Tünel Residence evden eve nakliyat çerçevesinde şehir içi ve şehirler arası nakliyatın en yoğun olduğu bölgelerden biridir. Dolayısıyla birçok evden eve nakliyat tecrübesi edindiğimiz Beyoğlu bölgesindeki müşterilerimizin taleplerini doğru analiz ediyor ve sorunsuz bir hizmet sunuyoruz. Siz de Beyoğlu’nda taşınmak istiyorsanız www.bidusuntasin.com adresimize girerek fiyat al talebinizi başlatabilirsiniz. Dilerseniz müşteri hizmetlerimizi (0850 305 98 96) arayabilirsiniz.

Tünel Residence Evden Eve Nakliyatta Eşya Ambalajlama Nasıl Yapılır ?

Tünel Residence Evden Eve Nakliyat hizmeti verirken Bidüşüntaşın olarak eşylarınızı 1 aylık periyotlarla sürekli değişip ve her gün sterilize edilerek tüm mobilyalarınız ve beyaz eşylarınız havalı Kraft kağıtlar ile sarılıp daha sonrada toz kapmasını engelemek için streç ile sarılıp taşınmaya hazır hale gelmektedir. Mutfak veya toplanacak ufak tefekleriniz için talebiniz doğrultusunda pratikbox veya karton koliler ile kolileme işlemi gerçekleştirilir.

Tünel Residence Şehirler arası Taşımacılık Hizmetleri Sunuyor musunuz?

Tünel Residence Şehirler Arası Evden Eve Taşımacılık hizmetlerimizi Türkiye’nin her yerine gerçekleştirmekteyiz. Bununla birlikte talebinizi ilettikten sonra ekip arkadaşlarımız gerekli programınızı oluşturmakta ve sizlerin belirlediğini gün ve saat içerisinde taşınma işleminiz gerçekleştirilmektedir. BöyleceTam donanımla kapalı kasa öz mal araçlarımız ile şehirlerarası taşıma hizmetinizi stressiz bir şekilde tamamlamaktayız. Tek yapmanız gereken şey www.bidusuntasin.com adresimizden talebinizi oluşturmak. Yeni şehrinizde sizlere mutlu bir yaşam diliyoruz.

Bidüşüntaşın Evden Eve Nakliyat ve Eşya Taşıma ve Eşya Depolamanın En Pratik Hali
Yusuf Arslan
Yusuf Arslan@arslanyusuf
Read More
@bidusuntasin ile taşıma işlemimi sorunsuz bir şekilde gerçekleştirdim. Bidüşüntaşın eşya depolama ve anahtar teslim nakliye hizmeti için teşekkür ederim.
Mehmet Yılmaz
Mehmet Yılmaz@mehmety034
Read More
Eşya depolama fiyatları ile rakipsiz bir firmasınız. Emeğiniz ve iş disiplininiz harika! @bidusuntasin ekibine teşekkür ederiz.
Duygu Çelik
Duygu Çelik@duygucelik
Read More
İstanbul'dan İzmir'e ev eşyalarımı taşıyan Bidüşüntaşın şirketine sonsuz teşekkürler. @bidusuntasin
Previous
Next
Diğer Blog İçeriklerimiz
30 dakika veya 30 gün

Taşınma siparişinizi 30 gün öncesine kadar önceden planlayın veya talep edin, 30 dakika kadar kısa bir sürede varalım.

Sabit fiyat garantisi

Rezervasyon sırasında gördüğün fiyatın, ek veya hatalı bir talebin olmadığı sürece değişmeyeceğinden emin olabilirsin.

Eşyalarınızı koruyoruz

Her bir taşınmanız, eşyalarınız elimize geçtiği andan itibaren binlerce liralık bir sigorta poliçesi ile desteklenmektedir.

Her şeyi yüklüyor, taşıyor ve teslim ediyoruz!
Müşterilerimiz bizim hakkımızda ne diyor?

COVID-19’a yönelik almış olduğumuz önlemler nelerdir ?

Bidüşüntaşın olarak, COVID-19 salgınıyla mücadele kapsamında, ilk günden bu yana, Dünya Sağlık Örgütü ve T.C. Sağlık Bakanlığı başta olmak üzere, tüm yetkili mercileri dikkatle takip ediyor, öneri ve direktifleri doğrultusunda gerekli tüm önlemleri alıyor, bütün süreçlerimizi güncel duyurular ve gelişmeler doğrultusunda yeniden değerlendiriyoruz.

Bu dönemde önceliğimiz; siz değerli müşterilerimizin, çalışanlarımızın ve iş ortaklarımızın güvenliğini, sağlığını en üst düzeyde koruyacak önlemleri alarak, Ülkemizin taşıma, depolama hizmetleri ihtiyacını kesintisiz sağlamak için iş akışımızın devamlılığını sağlamaktır. Zira hizmetlerimizin aksaksız sürdürülmesi, her türlü sorunla mücadelenin temel girdisi olan hizmetin, yurdun her köşesine kesintisiz ulaştırılması bakımından büyük önem taşıyor. Ülkemizin lojistik ihtiyacının karşılanmasında stratejik öneme sahip şirketi olarak, hizmetlerimizin sürekliliğini sağlamayı ulusal bir sorumluluk olarak görüyoruz. Dolayısıyla çalışma düzenimiz ve operasyonlarımızı da bu amaca yönelik olarak sürekli güncelliyoruz.

Bidüşüntaşın ekibi olarak her zaman insan sağlığını öncelikli tutuyoruz. Bidüşüntaşın ekibi ile size sektöründe en iyi taşıma ve teslimat hizmetini sunmak için gerçekten çok çalışıyoruz. Yaşanacak tüm problemleri çözmek adına nakliye sektöründe yaşanan tüm sorunları dinleyerek çözümleri nakliye ekiplerimize anlatıyor ve süreç standartını zorunlu tutuyoruz.

Cilt temasından kaçının ve sosyal mesafenizi özenle korumaya çalışın.

Eşyaların Paketlenme Süreci:

  • Eşyalarınız 1 aylık periyotlarla sürekli yenileri ile değişen ve her taşınmadan sonra sterilize edilen ambalaj malzemeleri sarılmaktadır. Ayrıca cilt temasını önlemek için eşyalarınızın kalın kraft patpatlar ile sarıldıktan sonra streç ile sarılıp cilt temasının önüne geçilmektedir.
  • Pratikbox taşıma kutularımız ise her taşınmadan sonra sterilize edilmektedir.

Araçlarımız:

Araçlarımız her taşınmadan sonra ambalajlama malzemelerimiz gibi sterilize edilerek bir sonraki taşınmaya hazır hale getirilmektedir.

Ekiplerimiz:

  • Hem müşterilerimizin hem de nakliye ekiplerimizin taşınmadan önce ve sonra el dezenfektanı kullanmasını ve/ veya ellerini yıkamasını öneriyoruz.
  • Nakliye ekiplerimizden her zaman koruyucu ekipmanlarını (eldiven, maske) kullanmaları için gerekli yönlendirmeyi yaptık. Ekipmanların eksik olması durumunda hemen Bidüşüntaşın müşteri hizmetleri ile iletişime geçin.
  • Hastalık belirtisi gösteren nakliye ekiplerimiz olması durumunda anında ekip değişikliğini yapıyoruz. Taşınma sırasında hastalık belirtisi gösteren bir kişi olması durumunda anında Bidüşüntaşın müşteri hizmetleri ile iletişime geçin.

Ekspertiz Hizmeti:

  • Covid-19 dönemi boyunca tüm ekspertiz sürecimizin( zorunlu haller dışında) hepsi canlı telefon görüşmesi veya whatsapp yolu ile eşyalarınızın fotoğraflarını bize göndererek değerlendirmekteyiz.

Bidüşüntaşın Müşteri Hattı 0850 305 98 96

bidüşüntaşın evden eve nakliyat bidüşüntaşın ofis taşıamcılığı bidüşüntaşın eşya depolama şirketi
indirim
FIRSATI
kaçırılmayacak
%5 indirim
BDT5

Bu kampanya 2 saat süre ile geçerlidir. Kampanya kodunu ödeme adımında kupon kısmına girmeniz gerekmektedir.

×