Evden Eve Nakliyat

Ofis Taşımacılığı

Ana Sayfa » Ofis Taşımacılığı

Ofis taşımacılığı hizmeti iyi bir analiz ile gerçekleştirilmesi gereken taşıma biçimidir. Diğer taşıma türlerinden farkı daha profesyonel ve kurumsal bir süreç gerektirmektedir. Bunun için Bidüşüntaşın İstanbul Ofis Taşıma firması ile taşınmak için hemen iletişime geçin.

İstanbul Ofis Taşımacılığı FirmasıOfis Taşıma Firması”

Profesyonel Ofis Taşıma Hizmetlerinde Aranan Kriterler

Kurumsal Şirket Profili Özellikler ve Nitelikler
✅Profesyonel Ekip Kurulum, Montaj ve Taşıma
✅Güçlü Referanslar Her Sektöre Hitap Edilen Ağ
✅35 Yıllık Tecrübe İstanbul’da Yıllarda Verilmiş Ofis Taşıma Hizmeti
✅Kurumsal İş Yönetimi Fizibilite Çalışması ve İş Planlama
✅İSG İş Sağlığı ve Güvenliği Her Firmanın Önlem AlmasI Gereken İSG Desteği

Kurumsal taşıma çözümleri kategorisinde yer alan ofis taşımacılığı alanında uzman firmalar tarafından yapılmaktadır. Eğer ofis taşımacılığında gerekli düzen, disiplin ve planlama içerisinde hizmet almak istiyorsanız; Bidüşüntaşın ofis taşıma firması sizlere tam destek sunacağından emin olabilirsiniz.

Bildiğiniz tüm taşıma firmaları arasında önemli başarılara imza atmış olan Bidüşüntaşın Nakliyat ve Depolama firması bugüne kadar birçok ofis nakliyesi ve ofis eşyası depolama hizmeti sunmuştur. Güçlü referans ağı ile birlikte sizlere değer kazandırmaya devam ediyoruz.

Türkiye’nin 2023 yılında En Çok Tercih Edilen Firma: Profesyonel Ofis Taşıma Firması Bidüşüntaşın Lojistik Depolama A.Ş.

Ofis Taşımacılığı Nedir? Ofis Taşımacılığı Nasıl yapılır?

Ofis taşımacılığı için gerekli bilgilere erişmek için alanında uzman firma tarafından kaleme alınan içeriği dikkatle okumaya devam edin.

Ofis Taşımacılığı Nedir?

”Ofis taşımacılığı” kelime anlamıyla iş nedeniyle oluşturulmuş olan ortamın nakliye işleminin gerçekleştirilmesi demektir. Bu bakımdan her ofis taşıma hizmeti birbirinden ayrılmaktadır. Daha büyük ya da daha ufak ofislerin taşıma işlemleri farklılık göstermektedir. Taşıma organizasyonu ya da taşıma araçları buna göre değişiklik göstermektedir.

Ofis Taşımacılığı Fiyatları

Ofisten Ofise Taşıma Fiyatları Asansörlü Ofis Taşıma Fiyatları
1 Odalı Ofis Taşıma Fiyatı 3.500 +1200 ₺ – 1500 ₺
2 Odalı Ofis Taşıma Fiyatı 6.000 +1200 ₺ – 1500 ₺
3 Odalı Ofis Taşıma Fiyatı 8.000 +1200 ₺ – 1500 ₺
4 Odalı Ofis Taşıma Fiyatı 10.500 +1200₺ – 1500 ₺
5 Odalı Ofis Taşıma Fiyatı 13.500 +1200 ₺ – 1500 ₺

Ofis taşıma hizmetleri ne kadar sürede bitmektedir?
Ofis taşıma süreleri ilgili ofisin hacmi, mesafesi ve iş planlama akışına göre değişiklik göstermektedir.

En iyi ofis taşıma şirketi hangisidir?
Bidüşüntaşın Lojistik A.Ş.’dir.
Alanında uzman ve nitelikli personel desteği ile ofis taşıma süreçlerinde en başarılı firmadır.

Şehirler Arası Ofis Taşımacılığı Fiyatları Ne Kadar?
Bu soruya en net cevabı ilgili ofis eşyalarınız için keşif işlemi yaparak öğrenebilirsiniz. Hemen ücretsiz ofis taşıma ekspertiz hizmeti talebinde bulunun. Anında çözüm üretelim.

Kurumsal ofis taşımacılığı hizmeti için Bidüşüntaşın bi’tık uzağında.

Ofis Taşımacılığı

Ofis taşımacılığı kurumsallık gerektiren, profesyonel hizmet sağlayıcıların sunduğu hizmet kategorisidir. Dolayısıyla ofisinizi taşıtmak için tecrübeli ve kurumsal bir şirket ile çalışmanızı öneriyoruz.

Kurumsal Ofis Nakliyat Hizmetleri

Ofis nakliyat hizmetinde köklü bir tecrübeye sahip olan Bidüşüntaşın Nakliyat, planlı bir şekilde ofisinizi A noktasından B noktasına taşıyacaktır. Ofis nakliyesi titizlik isteyen bir taşıma işlemidir. Dolayısıyla tüm sürecin koordineli bir şekilde yürütülmesi gerekiyor. Ofis taşımacılığı hizmeti hafta sonu da yapılabilmektedir. Böylelikle hafta içi iş anındaki aksamalar önlenir.

İstanbul olmak üzere Türkiye’nin en güvenli ofis taşıma şirketi olan Bidüşüntaşın Nakliyat, profesyonel bir hizmet sağlayarak taşınma stresini ortadan kaldırmaktadır.

”Peki Ofis Taşıma Hizmetini Kimler Nasıl Bir Hizmet Sağlamaktadır.”

Ofis Taşımacılığı ile Bidüşüntaşın Nakliyat Hizmetinin Kalitesi Ne Ölçüde?

Geçmişten günümüze ofis nakliyesi alanında önemli tecrübelere imza atmış olan Bidüşüntaşın Nakliyat, otuz beş yılın ardından gelen güç ile dijital anlamda kendisini kanıtlamış yeni nesil taşıma şirketidir. Dolayısıyla Bidüşüntaşın Nakliyat sayısız kurumsal ofis taşımacılığı işlemini gerçekleştirerek, güvenilir taşıma hizmetinin değerini ortaya çıkarmıştır.

İstanbul’un En İyi Ofis Taşıma Şirketi

Siz de ofis taşıma markası olarak en iyisini arıyorsanız tam da doğru adreste olduğunuzu belirtmek isteriz. Böylelikle Bidüşüntaşın Kurumsal Ofis Taşıma Şirketi, planlı ve programlı bir şekilde taşıma hizmetlerini sürdürmektedir.

Kurumsal Ofis Taşıma Şirketleri

Kurumsal Ofis Taşıma Şirketi

Türkiye’nin ve İstanbul’un kalbi olan taşımacılık sektörü Bidüşüntaşın Nakliyat ile daha kolay hale geliyor. Kurumsal Ofis Taşıma şirketi ararken referanslara dikkat etmeniz gerekmektedir. Bidüşüntaşın şirketinin güçlü referans ve ağları bulunmaktadır. Dolayısıyla günümüze dek önemli kurumların taşıma işlemlerinde imzası bulunan Bidüşüntaşın Nakliyat, sizlere de hizmet sunabilir.

Ofis Taşımacılığı Süreçleri Nasıl Gelişmektedir?

Uzman personellerimiz tarafından ofis malzemeleriniz incelendikten sonra eksper ekiplerimiz tarafından tüm ofis ekipmanlarınız paketlenerek yeni adrese taşınma süreçlerine başlanılmaktadır. Bununla birlikte Uzman ekiplerimiz ve geniş araç filomuz ile programlı bir şekilde ofis taşıma hizmetleri sağlamaktayız.

Ofis Taşımacılığında Sigorta Hizmeti Var Mı?

Ofis taşımacılığı hizmetlerinizin tamamında Allianz sigorta işlemleri mevcuttur. Tüm ürünleriniz Bidüşüntaşın kurumsal ofis taşıma şirketi tarafından sigortalanmaktadır.

Ofis Taşıma Hizmetlerinde Bidüşüntaşın’ın Farkı Nedir?

Şirketimizin ofis taşımacılığı alanında en önemli farkı şüphesiz ki köklü taşıma şirketi ve yüksek kalitede referans sahibi olmasıdır. Sizlerde uzman ve deneyimli bir nakliyat firması ile işinizi tamamlamak istemez miydiniz?

İstanbul’un Tüm Bölgelerinde Ofis Taşımacılığı Hizmeti Yapıyor Musunuz?

Şirketimiz İstanbul’un tüm bölgelerinde profesyonel ofis taşımacılığı hizmetlerini aktif bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Türkiye’de Ofis Taşımacılığı Hizmetlerinde En Çok Tercih Edilen Şirketiyiz

Ofis Taşımacılığında Ne Tür Hizmetler Sunulmaktadır?

Ofis taşımacılığında önemli hizmetlerinden biri; mobilya söküm ve kurulum işlemleridir.

Ofis nakliyesinde paketleme ve kolileme işlemleri yapılmaktadır.

Gerekli tesisat ve elektik aksamlarında hizmetler sunulmaktadır.

Kısaca ofis taşıma şirketlerinden istediğiniz hizmetleri talep edebilirsiniz. Veya Size anahtar teslim şeklinde hizmet verdikleri gibi kısmi hizmette sunabilirler. Ofis taşıma sayfamız üzerinden de nakliyat süreçlerini inceleyebilirsiniz.

Şehirler Arası Ofis Nakliyesi

Türkiye’de il içerisinde ofis nakliyesi yapıldığı gibi şehirler arası ofis taşımacılığı da yapılmaktadır. Bununla birlikte ofis nakliyesi hizmetleri 81 ile düzenli olarak yapan firmalarda mevcuttur. İstediğiniz hizmeti istediğiniz mesafelerde taşıtabilirsiniz. Böylece Bidüşüntaşın ofis taşıma şirketi olarak da bu hizmetlerin tümünü sağlamaktayız. Nakliyat süreçlerinde sosyal medya hesaplarımızdan da takip edebilirsiniz. İnstagram sayfamızı da ziyaret edebilirsiniz.

Ofis Taşımacılığında En Çok Hangi Firma Tercih Edilmektedir?

Türkiye’de kurumsal ofis taşımacılığı hizmetlerinde en çok tercih edilen nakliyat şirketlerinin başında Bidüşüntaşın nakliyat firması gelmektedir.

Bidüşüntaşın Evden Eve Nakliyat ve Eşya Taşıma ve Eşya Depolamanın En Pratik Hali
Yusuf Arslan
Yusuf Arslan@arslanyusuf
Read More
@bidusuntasin ile taşıma işlemimi sorunsuz bir şekilde gerçekleştirdim. Bidüşüntaşın eşya depolama ve anahtar teslim nakliye hizmeti için teşekkür ederim.
Mehmet Yılmaz
Mehmet Yılmaz@mehmety034
Read More
Eşya depolama fiyatları ile rakipsiz bir firmasınız. Emeğiniz ve iş disiplininiz harika! @bidusuntasin ekibine teşekkür ederiz.
Duygu Çelik
Duygu Çelik@duygucelik
Read More
İstanbul'dan İzmir'e ev eşyalarımı taşıyan Bidüşüntaşın şirketine sonsuz teşekkürler. @bidusuntasin
Previous
Next
Diğer Blog İçeriklerimiz
30 dakika veya 30 gün

Taşınma siparişinizi 30 gün öncesine kadar önceden planlayın veya talep edin, 30 dakika kadar kısa bir sürede varalım.

Sabit fiyat garantisi

Rezervasyon sırasında gördüğün fiyatın, ek veya hatalı bir talebin olmadığı sürece değişmeyeceğinden emin olabilirsin.

Eşyalarınızı koruyoruz

Her bir taşınmanız, eşyalarınız elimize geçtiği andan itibaren binlerce liralık bir sigorta poliçesi ile desteklenmektedir.

Her şeyi yüklüyor, taşıyor ve teslim ediyoruz!
Müşterilerimiz bizim hakkımızda ne diyor?
bidüşüntaşın evden eve nakliyat bidüşüntaşın ofis taşıamcılığı bidüşüntaşın eşya depolama şirketi
indirim
FIRSATI
kaçırılmayacak
%5 indirim
BDT5

Bu kampanya 2 saat süre ile geçerlidir. Kampanya kodunu ödeme adımında kupon kısmına girmeniz gerekmektedir.

×