Şehirler Arası Nakliyat ile Ev Taşıma

Bidüşüntaşın ile Her Şeyi Güvenle Taşıyın

Bidüşüntaşın ile Şehirler Arası Ev Taşıma Hizmeti

Bidüşüntaşın, sadece şehir içi değil şehirler arası evden eve nakliyat hizmeti de vermektedir. Şehirler arası evden eve nakliyat işlemlerinizde detaylı ve sağlıklı bir çalışma sunulmasını istiyorsanız, işte tam da doğru adrestesiniz.

Binlerce aile şehirler arası evden eve nakliyat tercihini Bidüşüntaşın’dan yana kullandı. Siz de şehirler arası evden eve nakliyat hizmetimizden yararlanmak istiyorsanız; www.bidusuntasin.com adresimizden fiyat al butonuna tıklayarak talebinizi bırakabilirsiniz.

Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat İşlemleri Nasıl Yapılır?

1.Adım

  • Şehirler arası evden eve nakliyat işlemleri öncelikle Bidüşüntaşın’a talep oluşturmanız ile başlar.
  • Talep ettiğiniz gün ve saatte ekspertiz ekibimiz mevcut adresinizde eşyalarınızı inceler ve taşınmaya dair rapor tutar.

2. Adım

  • Eşyalarınıza uygun ekip ve ambalaj malzemeleri belirlenir.
  • Taşınma tarihin net bir şekilde sizler tarafından belirtildiği takdirde, raporda belirtilen eşyalarınıza göre uygun araç belirlenir.

3.Adım

  • Şehirler arası evden eve nakliyat işleminize dair tüm detaylar öğrenildikten sonra fizibilite çalışması yapılır. Sizlere özel bir fiyat teklifi oluşturulur.

4.Adım

  • Fiyat teklifimizi onayladığınız takdirde sizlere özel sigorta poliçesi, taşınmaya dair nakliyat sözleşmesi sunulur.
  • Araç çıkış tarihleri ve yeni adresinize varış tarihleri sizlere belirtilir. (Araçlarımızın yeni adresinize varış süreleri olası teknik aksaklıklar göz önünde bulundurularak tarafınıza bilgi verilir).
  • Yeni adresinize eşyalarınız teslim edilir ve ekspertiz raporunda belirtilen işlemler uygulanır.

Hizmete Dahil Olmayanlar

Piyano Taşıması

Piyano taşınmasında akortların bozulmaması için özel ambalaj malzemeleri ile paketlenip; gerektiği takdirde modüler (dış) asansör ile taşınması gerekmektedir.

Kasa Taşınması

Kasa taşınması özel bir taşıma hizmeti olup taşınma öncesi bilgilendirilme yapılması gereklidir. Uygun ekipmanlar hazırlanıp kasa taşıma işleminizi gerçekleştiriyoruz.

Dış Asansör Hizmeti

Yeni evinize taşınırken dış asansör ile taşınmanız gerekliyse bilgi verilip modüler dış asansör hizmet talebi oluşturulması gereklidir. Böylelikle yeni komşularınızı daha az rahatsız etmiş olursunuz.