Maket taşımacılığı hakkında bilgi sunmadan önce maketin ne anlama geldiğine bir göz atalım. Maket; özellikle bağlantı, denizyolu ve karayolu ile birlikte olmak üzere farklı ulaşım sektörlerinde kullanılan bir terimdir. Bu terim, özellikle büyük ve ağır yüklerin taşınması için kullanılan özel araçlar ve bunların içeriğiyle ilişkilidir. İşte bazı temel bilgiler: Maket ile yapılan, gerçek yüklerin erişimlerinden isteğe bağlı olarak, model trenler, gemiler veya kamyonlar gibi küçük taşıma taşıma araçları ve ekipmanlar kullanılarak yapısal bir dünya oluşturmak amacıyla yapılır. Bu, model tren programları veya denizcilik maketleri gibi hobilerin bir parçası olarak yapılır.

Maket taşımacılığı ile profesyonel hizmet alın.
Kurumsal maket taşıma firması

Maket Taşımacılığı Nasıl Yapılır?

Maket taşımacılığı başlamadan önce maketin ne türden yapıldığını ve ne amaçla yapıldığını gözlemlemek gerekiyor. Kimi maketler bir gemi, inşaat, mimari yapı ya da figürler olarak karşımıza çıkmaktadır. Maketlerin kırılgan ve hassasiyet oranına göre taşıma planı belirlenmelidir. Bu kimi zaman maketin camlarının sökülmesi ya da maket alt yapısının sabitlendiği yerden koordineli bir şekilde mevcut yerinden yeni yerine aktarılması doğru bir yaklaşım olacaktır.

Profesyonel Taşıma Firması ile Hareket Edin

Maketlerin iş gücü planlandığından bu zamana dek taşıma esnasına yaklaştığı zaman en kritik ve en hassas dönemlerden biri olmaktadır. Çünkü maketlere verilen emek, koordinasyon ve proje etkinliği tüm bir zincirin halkasını oluşturmaktadır. Profesyonel maket taşıma firmasından hizmet almanız sizi daha avantajlı hale getirecektir. Uzmanından aldığınız her hizmet türü gereken hedefe sizleri ulaştırmaya çok yakın olacaktır.

Uzman maket taşıma şirketi
İstanbul maket taşıma firmaları

Taşıma Süreci ve Araç Tercihi

Her maketin bir hacmi ve ağırlığı bulunmaktadır. Bununla birlikte her maket paketleme uygun nitelikte değildir. Örneğin; cam ile korunaklı hale getirilmiş maketler taşınma esnasında bir esneme kabul etmeyecek derecedir. Bunun sonucu vahim tablolar ortaya çıkarmaktadır. Bunun için ekip içerisinde cam sökme ve birleştirme noktasında ehil olması gerekmektedir. Tüm bu süreçler profesyonel destek alındıktan sonra araç tercihini doğru belirlemek elzemdir. Maketin büyüklüğüne göre araç tercihlerinizi Bidüşüntaşın araç filosundan temin edebilirsiniz.

Teslimat ve Kurulum

Planlanan organizasyon içerisinde maketlerin teslimatı sağlandıktan sonra kurulum hizmeti uygunluk durumuna göre tamamlanır. Şehir içi ve şehirler arası maket taşımacılığı alanında maketleriniz güvenilir ve sigortalı bir şekilde teslim edilir.

İstanbul Maket Taşıma Firması

Bidüşüntaşın İstanbul maket taşıma firmaları arasında en uygun ve profesyonel çözüm sunan çözüm ortaklarınızdan biridir. Bu bakımdan daha önce yüzlerce maketlerin nakliyesini gerçekleştirmiş olan firmamız sizlere de gereken değeri vereceğinden şüpheniz olmasın!

bidüşüntaşın evden eve nakliyat bidüşüntaşın ofis taşıamcılığı bidüşüntaşın eşya depolama şirketi
indirim
FIRSATI
kaçırılmayacak
%5 indirim
BDT5

Bu kampanya 2 saat süre ile geçerlidir. Kampanya kodunu ödeme adımında kupon kısmına girmeniz gerekmektedir.

×