Bidüşüntaşın logo
Evden Eve Nakliyat

Maket Taşımacılığı

Ana Sayfa » Maket Taşımacılığı

Maket taşımacılığı hakkında bilgi sunmadan önce maketin ne anlama geldiğine bir göz atalım. Maket; özellikle bağlantı, denizyolu ve karayolu ile birlikte olmak üzere farklı ulaşım sektörlerinde kullanılan bir terimdir. Bu terim, özellikle büyük ve ağır yüklerin taşınması için kullanılan özel araçlar ve bunların içeriğiyle ilişkilidir. İşte bazı temel bilgiler: Maket ile yapılan, gerçek yüklerin erişimlerinden isteğe bağlı olarak, model trenler, gemiler veya kamyonlar gibi küçük taşıma taşıma araçları ve ekipmanlar kullanılarak yapısal bir dünya oluşturmak amacıyla yapılır. Bu, model tren programları veya denizcilik maketleri gibi hobilerin bir parçası olarak yapılır.

Maket taşımacılığı ile profesyonel hizmet alın.
Kurumsal maket taşıma firması

Maket Taşımacılığı Nasıl Yapılır?

Maket taşımacılığı başlamadan önce maketin ne türden yapıldığını ve ne amaçla yapıldığını gözlemlemek gerekiyor. Kimi maketler bir gemi, inşaat, mimari yapı ya da figürler olarak karşımıza çıkmaktadır. Maketlerin kırılgan ve hassasiyet oranına göre taşıma planı belirlenmelidir. Bu kimi zaman maketin camlarının sökülmesi ya da maket alt yapısının sabitlendiği yerden koordineli bir şekilde mevcut yerinden yeni yerine aktarılması doğru bir yaklaşım olacaktır.

Profesyonel Taşıma Firması ile Hareket Edin

Maketlerin iş gücü planlandığından bu zamana dek taşıma esnasına yaklaştığı zaman en kritik ve en hassas dönemlerden biri olmaktadır. Çünkü maketlere verilen emek, koordinasyon ve proje etkinliği tüm bir zincirin halkasını oluşturmaktadır. Profesyonel maket taşıma firmasından hizmet almanız sizi daha avantajlı hale getirecektir. Uzmanından aldığınız her hizmet türü gereken hedefe sizleri ulaştırmaya çok yakın olacaktır.

Uzman maket taşıma şirketi
İstanbul maket taşıma firmaları

Taşıma Süreci ve Araç Tercihi

Her maketin bir hacmi ve ağırlığı bulunmaktadır. Bununla birlikte her maket paketleme uygun nitelikte değildir. Örneğin; cam ile korunaklı hale getirilmiş maketler taşınma esnasında bir esneme kabul etmeyecek derecedir. Bunun sonucu vahim tablolar ortaya çıkarmaktadır. Bunun için ekip içerisinde cam sökme ve birleştirme noktasında ehil olması gerekmektedir. Tüm bu süreçler profesyonel destek alındıktan sonra araç tercihini doğru belirlemek elzemdir. Maketin büyüklüğüne göre araç tercihlerinizi Bidüşüntaşın araç filosundan temin edebilirsiniz.

Teslimat ve Kurulum

Planlanan organizasyon içerisinde maketlerin teslimatı sağlandıktan sonra kurulum hizmeti uygunluk durumuna göre tamamlanır. Şehir içi ve şehirler arası maket taşımacılığı alanında maketleriniz güvenilir ve sigortalı bir şekilde teslim edilir.

İstanbul Maket Taşıma Firması

Bidüşüntaşın İstanbul maket taşıma firmaları arasında en uygun ve profesyonel çözüm sunan çözüm ortaklarınızdan biridir. Bu bakımdan daha önce yüzlerce maketlerin nakliyesini gerçekleştirmiş olan firmamız sizlere de gereken değeri vereceğinden şüpheniz olmasın!

Bidüşüntaşın Evden Eve Nakliyat ve Eşya Taşıma ve Eşya Depolamanın En Pratik Hali
Yusuf Arslan
Yusuf Arslan@arslanyusuf
Read More
@bidusuntasin ile taşıma işlemimi sorunsuz bir şekilde gerçekleştirdim. Bidüşüntaşın eşya depolama ve anahtar teslim nakliye hizmeti için teşekkür ederim.
Mehmet Yılmaz
Mehmet Yılmaz@mehmety034
Read More
Eşya depolama fiyatları ile rakipsiz bir firmasınız. Emeğiniz ve iş disiplininiz harika! @bidusuntasin ekibine teşekkür ederiz.
Duygu Çelik
Duygu Çelik@duygucelik
Read More
İstanbul'dan İzmir'e ev eşyalarımı taşıyan Bidüşüntaşın şirketine sonsuz teşekkürler. @bidusuntasin
Previous
Next
Diğer Blog İçeriklerimiz
30 dakika veya 30 gün

Taşınma siparişinizi 30 gün öncesine kadar önceden planlayın veya talep edin, 30 dakika kadar kısa bir sürede varalım.

Sabit fiyat garantisi

Rezervasyon sırasında gördüğün fiyatın, ek veya hatalı bir talebin olmadığı sürece değişmeyeceğinden emin olabilirsin.

Eşyalarınızı koruyoruz

Her bir taşınmanız, eşyalarınız elimize geçtiği andan itibaren binlerce liralık bir sigorta poliçesi ile desteklenmektedir.

Her şeyi yüklüyor, taşıyor ve teslim ediyoruz!
Müşterilerimiz bizim hakkımızda ne diyor?

COVID-19’a yönelik almış olduğumuz önlemler nelerdir ?

Bidüşüntaşın olarak, COVID-19 salgınıyla mücadele kapsamında, ilk günden bu yana, Dünya Sağlık Örgütü ve T.C. Sağlık Bakanlığı başta olmak üzere, tüm yetkili mercileri dikkatle takip ediyor, öneri ve direktifleri doğrultusunda gerekli tüm önlemleri alıyor, bütün süreçlerimizi güncel duyurular ve gelişmeler doğrultusunda yeniden değerlendiriyoruz.

Bu dönemde önceliğimiz; siz değerli müşterilerimizin, çalışanlarımızın ve iş ortaklarımızın güvenliğini, sağlığını en üst düzeyde koruyacak önlemleri alarak, Ülkemizin taşıma, depolama hizmetleri ihtiyacını kesintisiz sağlamak için iş akışımızın devamlılığını sağlamaktır. Zira hizmetlerimizin aksaksız sürdürülmesi, her türlü sorunla mücadelenin temel girdisi olan hizmetin, yurdun her köşesine kesintisiz ulaştırılması bakımından büyük önem taşıyor. Ülkemizin lojistik ihtiyacının karşılanmasında stratejik öneme sahip şirketi olarak, hizmetlerimizin sürekliliğini sağlamayı ulusal bir sorumluluk olarak görüyoruz. Dolayısıyla çalışma düzenimiz ve operasyonlarımızı da bu amaca yönelik olarak sürekli güncelliyoruz.

Bidüşüntaşın ekibi olarak her zaman insan sağlığını öncelikli tutuyoruz. Bidüşüntaşın ekibi ile size sektöründe en iyi taşıma ve teslimat hizmetini sunmak için gerçekten çok çalışıyoruz. Yaşanacak tüm problemleri çözmek adına nakliye sektöründe yaşanan tüm sorunları dinleyerek çözümleri nakliye ekiplerimize anlatıyor ve süreç standartını zorunlu tutuyoruz.

Cilt temasından kaçının ve sosyal mesafenizi özenle korumaya çalışın.

Eşyaların Paketlenme Süreci:

  • Eşyalarınız 1 aylık periyotlarla sürekli yenileri ile değişen ve her taşınmadan sonra sterilize edilen ambalaj malzemeleri sarılmaktadır. Ayrıca cilt temasını önlemek için eşyalarınızın kalın kraft patpatlar ile sarıldıktan sonra streç ile sarılıp cilt temasının önüne geçilmektedir.
  • Pratikbox taşıma kutularımız ise her taşınmadan sonra sterilize edilmektedir.

Araçlarımız:

Araçlarımız her taşınmadan sonra ambalajlama malzemelerimiz gibi sterilize edilerek bir sonraki taşınmaya hazır hale getirilmektedir.

Ekiplerimiz:

  • Hem müşterilerimizin hem de nakliye ekiplerimizin taşınmadan önce ve sonra el dezenfektanı kullanmasını ve/ veya ellerini yıkamasını öneriyoruz.
  • Nakliye ekiplerimizden her zaman koruyucu ekipmanlarını (eldiven, maske) kullanmaları için gerekli yönlendirmeyi yaptık. Ekipmanların eksik olması durumunda hemen Bidüşüntaşın müşteri hizmetleri ile iletişime geçin.
  • Hastalık belirtisi gösteren nakliye ekiplerimiz olması durumunda anında ekip değişikliğini yapıyoruz. Taşınma sırasında hastalık belirtisi gösteren bir kişi olması durumunda anında Bidüşüntaşın müşteri hizmetleri ile iletişime geçin.

Ekspertiz Hizmeti:

  • Covid-19 dönemi boyunca tüm ekspertiz sürecimizin( zorunlu haller dışında) hepsi canlı telefon görüşmesi veya whatsapp yolu ile eşyalarınızın fotoğraflarını bize göndererek değerlendirmekteyiz.

Bidüşüntaşın Müşteri Hattı 0850 305 98 96

bidüşüntaşın evden eve nakliyat bidüşüntaşın ofis taşıamcılığı bidüşüntaşın eşya depolama şirketi
indirim
FIRSATI
kaçırılmayacak
%5 indirim
BDT5

Bu kampanya 2 saat süre ile geçerlidir. Kampanya kodunu ödeme adımında kupon kısmına girmeniz gerekmektedir.

×