Evden Eve Nakliyat

En İyi İstanbul Evden Eve Nakliyat Firması I Bidüşüntaşın

Ana Sayfa » En İyi İstanbul Evden Eve Nakliyat Firması I Bidüşüntaşın
İstanbul Evden Eve Nakliyat İçerikleri

En iyi İstanbul evden eve nakliyat firması olarak sizlere hizmet veriyoruz. Hemen İstanbul evden eve nakliyat fiyatı almak için Bidüşüntaşın’a ulaşabilirsiniz.

İstanbul Evden Eve Nakliyat için Neden Bidüşüntaşın Tercih Edilmeli?

Evden Eve Nakliyat için İstanbul içinde Bidüşüntaşın öz mal araç filosu ile hizmet vererek en kaliteli ve modern bir yapı ortaya koymaya çalışıyoruz. Bu zamana kadar bu İstanbul evden eve nakliye hizmeti için 2021 yılında 1,800 ev taşıma, 93 kurumsal ofis taşıma ile hizmet verdik. İstanbul evden eve nakliyat hizmetinde yapılan hizmete oranla yorum ve değerlendirilme oranı 4.9 ortalama puan İstanbul içinde profesyonel ve kaliteli ev taşıma hizmeti sağlayan nakliye şirketi olarak Bidüşüntaşın’ı tercih etmelisiniz. Yılda 15,785 kişi İstanbul Evden Eve Nakliyat için Bidüşüntaşın’a güveniyor. Bidüşüntaşın ekibi en iyi hizmeti vermek için var gücüyle çalışıyor. Gönül rahatlığıyla ev taşıma işlemini yaptırman için, Bidüşüntaşın üzerinden fiyat teklifi online olarak alabilirsin. Böylelikle Bidüşüntaşın Garantisi kapsamında eşyalarınız özel sigorta ile koruma altına alınarak taşınması sağlanmaktadır.

İstanbul Evden Eve Nakliyat Hizmeti Hakkında

Evden eve nakliyat, kesinlikle güvenilir, kaliteli ve işine özenen ekip tarafından gerçekleştirilmelidir. Bu nedenle İstanbul evden eve nakliyat için Bidüşüntaşın Nakliye şirketi sana sunabileceği profesyonel ekibi ile kararını vermen daha konforlu bir seçim olur. Aynı zamanda teklif aldığın evden eve nakliyat hizmeti hakkında gerçek müşteri yorumlarını ve hizmetini ve aldığımız gerçek müşteri puanlarını görebilirsin.

İstanbul’da Ev Taşımak İçin Hangi Süreci İzlemeliyim?

Büyükşehir İstanbul’da, oturduğun ilçeye yakın, bölgenin şartlarını bilen Bidüşüntaşın ile taşınmak isteyen herkesin hayali. Eşyalarını zarar görmeden taşıtmak için kimi zaman asansörlü nakliyata da ihtiyacın olabilir. Bidüşüntaşın’da İstanbul evden eve nakliyat talebi oluştururken bu durumu belirtmen yeterli. Akıllı eşleşme algoritmamızla sana teklif vermek adına, uzman destek ekibimiz bu imkana sahip olduğundan emin oluyoruz. Bununla birlikte sana sadece en iyi nakliye şirketi arasından Bidüşüntaşın’ı tercih ederek işini güvenilir ve kolay bir şekilde gerçekleştirmek kalıyor. Böylelikle tüm bu süreci rahatlıkla yönetebilirsiniz.

İstanbul, kalabalık bir şehir olduğu için evden eve nakliyat hizmeti veren şirket bulmakta zorlu bir bölgedir. Değerli eşyalarının, mobilyalarının, elektronik cihazlarının taşınması sırasında güvenilir, dakik ve uygun bir firmayı bulmak kolay gibi görünmeyebilir. Böylelikle Bidüşüntaşın’ın evden eve nakliyat için sunduğu kolay, hızlı ve güvenilir çözüm ile İstanbul’da evden eve nakliyat için profesyonel firmayı bulmak senin için çok kolay.

İstanbul Nakliye Fiyatı Nasıl Alınır?

İstanbul Evden eve nakliyat hizmeti almak için bu sayfadan Fiyat Al’a tıklayarak talebin ile ilgili sana en doğru eşleştirmeyi yapabilmek için istediğimiz birkaç kısa soruya 3 dakika içinde yanıt vererek talebini oluşturabilirsin. Böylelikle hemen online nakliye fiyatını öğrenebilirsin.

Talebini oluştururken senden istediğimiz detayların içinde montaj isteğin, paketleme isteğin, modüler asansör ihtiyacının olup olmadığı, kaçıncı kattan kaçıncı kata taşınacağın gibi temel sorular bulunuyor. Tüm bu soruların yanıtlarını aldıktan sonra talebinle eşleşen en yüksek puanlı, en yakın ve en uygun evden eve nakliyat talebinizi sistemimizde inceliyoruz. Bununla birlikte Bidüşüntaşın ev taşıma ekibimiz hızla sana fiyat teklifi veriyorlar. Artık talebin teklife kapanıyor ve senden Whatsapp aracılığı ile eşya görsel ya da videosunu istiyoruz. Bu aşamada sana teklif verebiliriz. Böylelikle kararını verirken ev taşıma şirketleri arasında en kurumsalı olan Bidüşüntaşın’dan hizmet alabilirsin.

İstanbul Evden Eve Nakliyat Hizmeti Alırken Nelere Dikkat Etmelisin?

Bir yerden bir yere taşınmak için gerekli şeyler listesi çok uzun ve gereksiz olabiliyor. İkametgah taşımak, kira kontratları, elektrik, su, doğalgaz gibi ihtiyaçları açtırtmak ya da kapattırmak gibi pek çok şeyle uğraşmak zorunda kalabilirsin ve hatta zamanını tasarruflu kullanamayabilirsin. Bunlardan en mühimi ve de dikkat edilmesi gereken ihtiyaçsa tabi ki öncelikle kurumsal bir ev taşınma firması bulmak. Bu firmayı seçerken senin için en uygununu bulduğundan emin olmak gerekir. Bununla birlikte İhtiyacın olan tüm detayları doğru ve eksiksiz şekilde talep formunda belirtirsen nakliyat firması bulurken Bidüşüntaşın ile yapman gereken tek şey arkana yaslanmak olacak. Deneyimli ve senin ihtiyaçlarına yeterli sayıda eleman çalıştıran, yeterli ekipmana sahip olan Bidüşüntaşın Nakliye şirketi senin için fiyat teklifi verecektir. Sana kalan tek şey ise online teklifi onaylamak.

İstanbul’da Evden Eve Nakliyat Hizmeti Alırken Neden Bidüşüntaşın’a Güvenmelisin?

Bidüşüntaşın nakliye ve eşya depolama şirket sisteminde evden eve nakliyat hizmeti verebilme şartlarını kontrolden geçirir, tüm müşteri yorumlarını ve puanlarını yakından takip eder. Eğer standartlara uygun olmayan bir durum görürse o hemen çözüm üretmeye çalışır. Üstüne üstlük talep oluştururken sana EMTİA sigortası yapma fırsatı da verir. Eşyalarını yol boyunca sigortalatmak istersen talep belirtebilir ve senin için EMTİA sigortasını satın alma imkanı sunuyoruz. Tüm bunların haricinde eğer İstanbul evden eve nakliye hizmeti için teklifini kabul edersen Bidüşüntaşın Garantisi kapsamında da korunuyor olursun.

Taşınman başarıyla gerçekleştikten sonra dilediğin gibi Bidüşüntaşın’ı değerlendirebilirsin.

İstanbul Evden Eve Nakliyat Fiyatları Neye Bağlı Değişiyor?

İstanbul evden eve nakliyat fiyatları ile ilgili yazıyı buradan okuyabilirsiniz.

En iyi İstanbul Ev Taşıma Şirketi Bidüşüntaşın

İstanbul Evden Eve Nakliyat Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

 • Sitenizde Evden Eve Nakliyat talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

Tamamen ücretsiz! Evden Eve Nakliyat için talep oluşturmak, teklif almak ve Bidüşüntaşın ekibiyle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • Evden Eve Nakliyat talebim için onay süreci Ne Kadar Zamanda Gelecek?

Evden Eve Nakliyat taleplerinin çoğu 20 ila 60 dakika içinde teklif alabilirsiniz. Bu süre içinde en uygun teklifleri hazır hale getiriyoruz. İstanbul Evden Eve Nakliyat talebin için gelen teklifleri Bidüşüntaşın uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. Böylelikle ‘Siparişinizi Aldık’ bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak sipariş durumunuzu kontrol edebilirsin.

 • Bidüşüntaşın Garantisi Nedir?

Bidüşüntaşın, İstanbul Evden Eve Nakliyat için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olabilirsiniz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Bidüşüntaşın üzerinden teklif seçtiğin işler 50.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • İstanbul Evden Eve Nakliyat hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Bidüşüntaşın üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Dolayısıyla bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • Bidüşüntaşın’da İstanbul Evden Eve Nakliyat fiyatları ne kadar?

Bidüşüntaşın’da İstanbul Evden Eve Nakliyat fiyatları, talep detayına göre 2500 TL ile 15000 TL arasında değişmektedir. Böylelikle kalite standartlarımız için nakliye hizmetini bir standarda eriştirmek istiyoruz.

Bidüşüntaşın Evden Eve Nakliyat ve Eşya Taşıma ve Eşya Depolamanın En Pratik Hali
Yusuf Arslan
Yusuf Arslan@arslanyusuf
Read More
@bidusuntasin ile taşıma işlemimi sorunsuz bir şekilde gerçekleştirdim. Bidüşüntaşın ve ekip şefi Cİhan beye teşekkür ederim.
Mehmet Yılmaz
Mehmet Yılmaz@mehmety034
Read More
Taksim'de ki butik mağzamızın taşınma işleminde bizlere destek olan @bidusuntasin ekibine teşekkür ederiz.
Duygu Çelik
Duygu Çelik@duygucelik
Read More
Nişantaşı'ndan İzmir lokasyonuna gerçekleştirilen ev taşıma işlemimde bana destek olan @bidusuntasin ekibine teşekkür ederim.
Previous
Next
Diğer Blog İçeriklerimiz
30 dakika veya 30 gün

Taşınma siparişinizi 30 gün öncesine kadar önceden planlayın veya talep edin, 30 dakika kadar kısa bir sürede varalım.

Sabit fiyat garantisi

Rezervasyon sırasında gördüğün fiyatın, ek veya hatalı bir talebin olmadığı sürece değişmeyeceğinden emin olabilirsin.

Eşyalarınızı koruyoruz

Her bir taşınmanız, eşyalarınız elimize geçtiği andan itibaren binlerce liralık bir sigorta poliçesi ile desteklenmektedir.

Her şeyi yüklüyor, taşıyor ve teslim ediyoruz!
Müşterilerimiz bizim hakkımızda ne diyor?

COVID-19’a yönelik almış olduğumuz önlemler nelerdir ?

Bidüşüntaşın olarak, COVID-19 salgınıyla mücadele kapsamında, ilk günden bu yana, Dünya Sağlık Örgütü ve T.C. Sağlık Bakanlığı başta olmak üzere, tüm yetkili mercileri dikkatle takip ediyor, öneri ve direktifleri doğrultusunda gerekli tüm önlemleri alıyor, bütün süreçlerimizi güncel duyurular ve gelişmeler doğrultusunda yeniden değerlendiriyoruz.

Bu dönemde önceliğimiz; siz değerli müşterilerimizin, çalışanlarımızın ve iş ortaklarımızın güvenliğini, sağlığını en üst düzeyde koruyacak önlemleri alarak, Ülkemizin taşıma, depolama hizmetleri ihtiyacını kesintisiz sağlamak için iş akışımızın devamlılığını sağlamaktır. Zira hizmetlerimizin aksaksız sürdürülmesi, her türlü sorunla mücadelenin temel girdisi olan hizmetin, yurdun her köşesine kesintisiz ulaştırılması bakımından büyük önem taşıyor. Ülkemizin lojistik ihtiyacının karşılanmasında stratejik öneme sahip şirketi olarak, hizmetlerimizin sürekliliğini sağlamayı ulusal bir sorumluluk olarak görüyoruz. Dolayısıyla çalışma düzenimiz ve operasyonlarımızı da bu amaca yönelik olarak sürekli güncelliyoruz.

Bidüşüntaşın ekibi olarak her zaman insan sağlığını öncelikli tutuyoruz. Bidüşüntaşın ekibi ile size sektöründe en iyi taşıma ve teslimat hizmetini sunmak için gerçekten çok çalışıyoruz. Yaşanacak tüm problemleri çözmek adına nakliye sektöründe yaşanan tüm sorunları dinleyerek çözümleri nakliye ekiplerimize anlatıyor ve süreç standartını zorunlu tutuyoruz.

Cilt temasından kaçının ve sosyal mesafenizi özenle korumaya çalışın.

Eşyaların Paketlenme Süreci:

 • Eşyalarınız 1 aylık periyotlarla sürekli yenileri ile değişen ve her taşınmadan sonra sterilize edilen ambalaj malzemeleri sarılmaktadır. Ayrıca cilt temasını önlemek için eşyalarınızın kalın kraft patpatlar ile sarıldıktan sonra streç ile sarılıp cilt temasının önüne geçilmektedir.
 • Pratikbox taşıma kutularımız ise her taşınmadan sonra sterilize edilmektedir.

Araçlarımız:

Araçlarımız her taşınmadan sonra ambalajlama malzemelerimiz gibi sterilize edilerek bir sonraki taşınmaya hazır hale getirilmektedir.

Ekiplerimiz:

 • Hem müşterilerimizin hem de nakliye ekiplerimizin taşınmadan önce ve sonra el dezenfektanı kullanmasını ve/ veya ellerini yıkamasını öneriyoruz.
 • Nakliye ekiplerimizden her zaman koruyucu ekipmanlarını (eldiven, maske) kullanmaları için gerekli yönlendirmeyi yaptık. Ekipmanların eksik olması durumunda hemen Bidüşüntaşın müşteri hizmetleri ile iletişime geçin.
 • Hastalık belirtisi gösteren nakliye ekiplerimiz olması durumunda anında ekip değişikliğini yapıyoruz. Taşınma sırasında hastalık belirtisi gösteren bir kişi olması durumunda anında Bidüşüntaşın müşteri hizmetleri ile iletişime geçin.

Ekspertiz Hizmeti:

 • Covid-19 dönemi boyunca tüm ekspertiz sürecimizin( zorunlu haller dışında) hepsi canlı telefon görüşmesi veya whatsapp yolu ile eşyalarınızın fotoğraflarını bize göndererek değerlendirmekteyiz.

Bidüşüntaşın Müşteri Hattı 0850 305 98 96

bidüşüntaşın evden eve nakliyat bidüşüntaşın ofis taşıamcılığı bidüşüntaşın eşya depolama şirketi
indirim
FIRSATI
kaçırılmayacak
%5 indirim
BDT5

Bu kampanya 2 saat süre ile geçerlidir. Kampanya kodunu ödeme adımında kupon kısmına girmeniz gerekmektedir.