Evden Eve Nakliyat

Bidüşüntaşın Blog

Evden eve nakliyat ve depolamaya dair güncel bilgiler

İstanbul bölgesinde en çok tercih edilen nakliyat şirketiyiz. Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için var gücümüzle çalışıyoruz. Taşınmaya dair arayabileceğiniz bilgileri burada bulabilirsiniz.

Ev Taşırken Nereden Başlanmalı

Ev taşıma hizmeti alırken nereden başlayacağını bilmiyorsan bu yazımızı dikkatli okumanı öneririm. 1.Taşınacak Eşyalarınız Belirleme Ev taşıma hizmeti alırken öncelikle hangi eşyalarınızın taşınacağını, liste şeklinde

Devamını Oku »
Evden eve nakliyat araçları
Uncategorized

İstanbul Ev Taşıma Fiyatları Nasıl Belirlenir?

anbul Ev taşıma fiyatlarının hesaplanması için ne kadar oda sayısı çok önemli ise de eşyaların nereden nereye taşınacağı da o kadar önemlidir. Buradaki en önemli husus eşyalarınızın şehir içi mi yoksa şehirlerarası mı taşınacağı olacaktır. Eğer ki şehir içi bir taşınma talebiniz oluşursa fiyatlandırma ilçeler arasında ki mesafeye göre hesaplanmaktadır. Eğer ki şehirlerarası bir taşınma talebiniz oluşursa iller arasındaki mesafe ölçülerek fiyat hesaplanmasında baz alınır. Tayin dönemlerinde artan ev taşıma taleplerinde genelikle yaz döneminde şehirlerarası taşıma da büyük oranda artış gözükmektedir.

Devamını Oku »
Pratikbox Taşıma Kutusu
Uncategorized

Kiralık Taşıma Kutusu Hizmeti Pratikbox! Karton Koli Yerine Pratikbox Kullanın

z aza indiriyor. Geri dönüşümlü olması nedeniyle karton kolinin aksine sürdürülebilir ve sıfır atık projesi kapsamında bir karton koli için on yedi ağaç kesiliyor. Bir ton kartonla iki bin beş yüz yetmiş yedi koli üretiliyor. Yüz elli bir karton koli için bir ağaç kesiliyor. Dolayısıyla ev taşıma ya da ofis taşımalarında yoğunlukla kullanılan karton koliler tek kullanımlık olarak tüketilmektedir. Pratikbox kiralık taşıma kutusu modeli ile müşterilerine sağlamış olduğu hizmet sayesinde doğayı destekleyen bir start-up olarak karşımıza çıkıyor.

Devamını Oku »
Trump Tower Ofis Taşıma
Uncategorized

Trump Towers Ofis Taşıma

rump Tower Ofis Taşıma hizmeti ile şirketimizin sizlere sunduğu birçok avantajlardan yararlanabilirsiniz. Şirketimiz ile ilgili avantajlardan en önemlisi kurumsal ve tecrübeye dayalı bir hizmet anlayışı sunuyor. Ofis eşyalarınızın taşınması esnasında gerekli özeni gösteriyor ve taşınma işlemi gerçekleşmeden önce sigorta işleminizi başlatıyoruz.

Devamını Oku »

Haber Bültenimize Kayıt Olun

bidüşüntaşın blog