Bidüşüntaşın logo
Evden Eve Nakliyat

ShiftDelete.Net – Türkiye’nin En Büyük Teknoloji Haber Sitesi Kurumsal Taşınma İşlemi

Ana Sayfa » ShiftDelete.Net – Türkiye’nin En Büyük Teknoloji Haber Sitesi Kurumsal Taşınma İşlemi

ShiftDelete.Net – Türkiye’nin En Büyük Teknoloji Haber Sitesi Kurumsal Taşıma İşlemi İçin Bidüşüntaşın’ı Tercih Etti

SHIFTDELETE.NET NEDİR?

ShiftDelete.Net,11 Mayıs 2005 tarihinden itibaren Türkiye’de yayın hayatına başlamıştır. ShiftDelete.Net, güncel teknoloji haberleri, yazılım ve donanım analizleri, teknolojik ürünlerin tanıtımını ve ShiftDelete.Net editörlerinin katıldıkları etkinlikler ile video ve fotoğraflarla birlikte güncel bilgiler, köşe yazıları ve makaleler sunmaktadır. Türkiye’de en büyük teknoloji haber sitesi olan ShiftDelete.Net, aktif bir şekilde çalışmalarına devam etmektedir. ShiftDelete.Net Kurucusu Hakkı ALKAN’dır.

SHIFTDELETE.NET TAŞINDI MI?

ShiftDelete.Net, çalışmalarını daha da genişleterek almış olduğu yatırım ile beraber, daha fazla istihdam ve daha başarılı çalışmalara imza atmak için yeni ofisine taşınmış bulunmaktadır. ShiftDelete.Net yeni ofisi özenle tasarlanmış ve çalışanlarını değer veren bir kültür oluşturmuştur. Yeni ofisin tasarımı oldukça modern ve yeşil atmosferin yoğun olduğu çalışma alanı inşaa edilmiştir. ShiftDelete.Net taşınma işlemi bir iş günü içerisinde önceden yapılan sağlıklı bir fizibilite çalışması ile gerçekleştirilmiştir.

SHIFTDELETE.NET OFİSİNİN TAŞIMA İŞLEMİNİ HANGİ ŞİRKET GERÇEKLEŞTİRDİ?

ShiftDelete.Net yeni ofisine taşınma sürecini gerçekleştirmek üzere (www.bidusuntasin.com) Bidüşüntaşın Taşıma Depolama ve Lojistik Hizmetleri LTD. ŞTİ.’yi tercih etti. Bidüşüntaşın İstanbul merkezli ve tüm Türkiye’ye taşıma hizmetlerini aktif bir biçimde gerçekleştiren genç, dinamik ve modern anlamda, çözüm odaklı (eski kökenli) yeni nesil taşıma depolama şirketidir. Anahtar teslim taşıma, kurumsal evden eve nakliyat, kurumsal ofis taşıma, eşya depolama, bağış taşıma, mağaza teslimatı hizmetleri sunmaktadır. ShiftDelete.Net yeni ofisinde kolaylıklar diliyoruz.

Kurumsal ofis taşınma hizmeti almak istiyorsanız hemen buraya tıklayarak talebinizi oluşturabilirsiniz.

SHIFTDELETE.NET YENİ OFİSİ NEREDE?

ShiftDelete.Net yeni ofisi:

Nil Ticaret Merkezi – Giriş Katı
Yeşilce Mah. Yunus Emre Cd. No:8
34418 – Kâğıthane/İstanbul

SHIFTDELETE.NET & BİDÜŞÜNTAŞIN TAŞIMA DEPOLAMA VE LOJİSTİK HİZMETLERİ KURUMSAL OFİS TAŞIMA İŞLEMİNDEN KARELER

Bidüşüntaşın ile ShiftDelete.Net Kurumsal Ofis Taşıması Paketleme İşlemi
ShiftDelete.Net Kurumsal Ofis Taşıması Paketleme İşlemi
ShiftDelete.Net Kurumsal Ofis Taşınmasında Pratikbox.com Taşınma Kutuları Tercih Edildi.
ShiftDelete.Net Kurumsal Ofis Taşıması Paketleme İşlemi
Bidüşüntaşın Evden Eve Nakliyat ve Eşya Taşıma ve Eşya Depolamanın En Pratik Hali
Yusuf Arslan
Yusuf Arslan@arslanyusuf
Read More
@bidusuntasin ile taşıma işlemimi sorunsuz bir şekilde gerçekleştirdim. Bidüşüntaşın eşya depolama ve anahtar teslim nakliye hizmeti için teşekkür ederim.
Mehmet Yılmaz
Mehmet Yılmaz@mehmety034
Read More
Eşya depolama fiyatları ile rakipsiz bir firmasınız. Emeğiniz ve iş disiplininiz harika! @bidusuntasin ekibine teşekkür ederiz.
Duygu Çelik
Duygu Çelik@duygucelik
Read More
İstanbul'dan İzmir'e ev eşyalarımı taşıyan Bidüşüntaşın şirketine sonsuz teşekkürler. @bidusuntasin
Previous
Next
Diğer Blog İçeriklerimiz
30 dakika veya 30 gün

Taşınma siparişinizi 30 gün öncesine kadar önceden planlayın veya talep edin, 30 dakika kadar kısa bir sürede varalım.

Sabit fiyat garantisi

Rezervasyon sırasında gördüğün fiyatın, ek veya hatalı bir talebin olmadığı sürece değişmeyeceğinden emin olabilirsin.

Eşyalarınızı koruyoruz

Her bir taşınmanız, eşyalarınız elimize geçtiği andan itibaren binlerce liralık bir sigorta poliçesi ile desteklenmektedir.

Her şeyi yüklüyor, taşıyor ve teslim ediyoruz!
Müşterilerimiz bizim hakkımızda ne diyor?

COVID-19’a yönelik almış olduğumuz önlemler nelerdir ?

Bidüşüntaşın olarak, COVID-19 salgınıyla mücadele kapsamında, ilk günden bu yana, Dünya Sağlık Örgütü ve T.C. Sağlık Bakanlığı başta olmak üzere, tüm yetkili mercileri dikkatle takip ediyor, öneri ve direktifleri doğrultusunda gerekli tüm önlemleri alıyor, bütün süreçlerimizi güncel duyurular ve gelişmeler doğrultusunda yeniden değerlendiriyoruz.

Bu dönemde önceliğimiz; siz değerli müşterilerimizin, çalışanlarımızın ve iş ortaklarımızın güvenliğini, sağlığını en üst düzeyde koruyacak önlemleri alarak, Ülkemizin taşıma, depolama hizmetleri ihtiyacını kesintisiz sağlamak için iş akışımızın devamlılığını sağlamaktır. Zira hizmetlerimizin aksaksız sürdürülmesi, her türlü sorunla mücadelenin temel girdisi olan hizmetin, yurdun her köşesine kesintisiz ulaştırılması bakımından büyük önem taşıyor. Ülkemizin lojistik ihtiyacının karşılanmasında stratejik öneme sahip şirketi olarak, hizmetlerimizin sürekliliğini sağlamayı ulusal bir sorumluluk olarak görüyoruz. Dolayısıyla çalışma düzenimiz ve operasyonlarımızı da bu amaca yönelik olarak sürekli güncelliyoruz.

Bidüşüntaşın ekibi olarak her zaman insan sağlığını öncelikli tutuyoruz. Bidüşüntaşın ekibi ile size sektöründe en iyi taşıma ve teslimat hizmetini sunmak için gerçekten çok çalışıyoruz. Yaşanacak tüm problemleri çözmek adına nakliye sektöründe yaşanan tüm sorunları dinleyerek çözümleri nakliye ekiplerimize anlatıyor ve süreç standartını zorunlu tutuyoruz.

Cilt temasından kaçının ve sosyal mesafenizi özenle korumaya çalışın.

Eşyaların Paketlenme Süreci:

  • Eşyalarınız 1 aylık periyotlarla sürekli yenileri ile değişen ve her taşınmadan sonra sterilize edilen ambalaj malzemeleri sarılmaktadır. Ayrıca cilt temasını önlemek için eşyalarınızın kalın kraft patpatlar ile sarıldıktan sonra streç ile sarılıp cilt temasının önüne geçilmektedir.
  • Pratikbox taşıma kutularımız ise her taşınmadan sonra sterilize edilmektedir.

Araçlarımız:

Araçlarımız her taşınmadan sonra ambalajlama malzemelerimiz gibi sterilize edilerek bir sonraki taşınmaya hazır hale getirilmektedir.

Ekiplerimiz:

  • Hem müşterilerimizin hem de nakliye ekiplerimizin taşınmadan önce ve sonra el dezenfektanı kullanmasını ve/ veya ellerini yıkamasını öneriyoruz.
  • Nakliye ekiplerimizden her zaman koruyucu ekipmanlarını (eldiven, maske) kullanmaları için gerekli yönlendirmeyi yaptık. Ekipmanların eksik olması durumunda hemen Bidüşüntaşın müşteri hizmetleri ile iletişime geçin.
  • Hastalık belirtisi gösteren nakliye ekiplerimiz olması durumunda anında ekip değişikliğini yapıyoruz. Taşınma sırasında hastalık belirtisi gösteren bir kişi olması durumunda anında Bidüşüntaşın müşteri hizmetleri ile iletişime geçin.

Ekspertiz Hizmeti:

  • Covid-19 dönemi boyunca tüm ekspertiz sürecimizin( zorunlu haller dışında) hepsi canlı telefon görüşmesi veya whatsapp yolu ile eşyalarınızın fotoğraflarını bize göndererek değerlendirmekteyiz.

Bidüşüntaşın Müşteri Hattı 0850 305 98 96

bidüşüntaşın evden eve nakliyat bidüşüntaşın ofis taşıamcılığı bidüşüntaşın eşya depolama şirketi
indirim
FIRSATI
kaçırılmayacak
%5 indirim
BDT5

Bu kampanya 2 saat süre ile geçerlidir. Kampanya kodunu ödeme adımında kupon kısmına girmeniz gerekmektedir.

×