Bidüşüntaşın logo
Evden Eve Nakliyat

İstanbul Ev Taşıma Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Ana Sayfa » İstanbul Ev Taşıma Fiyatları Nasıl Belirlenir?

İstanbul Ev Taşıma Fiyatları Ne Kadar?

İstanbul ev taşıma hizmeti fiyatları tamamen yeni teknolojik yapıyla sistemsel olarak belirlenmektedir. Fiyatlar belirlenirken 3 ana başlık ile belirlenmektedir. Bu 3 ana başlığı şöyle açıklayabiliriz;

Eviniz Kaç Odalı?

Eviniz kaç odalı sorusu ile alt taban fiyat belirlenmektedir. Bu soruyu kesinlik doğru bir şekilde cevaplamalısınız aksi takdirde fiyat hesaplaması sağlıklı bir şekilde yapılamayacaktır. Evinizin oda sayısı (1+0, 1+1, 2+1 ve 3+1) ise sistem tarafından fiyat teklifi hesaplanmaktadır. Eğer ki bunların dışında bir ev tipine sahipseniz sistem sizleri otomatikmen ekspertiz hizmetine yönlendirmektedir. Ev taşıma fiyatlarının hesaplanması için en temel başlık evinizin kaç odalı olmasıdır.

İstanbul ev taşıma fiyatları nasıl belirlenir?
İstanbul ev taşıma fiyatları nasıl belirlenir?

1+1 Ev Planı

Eşyalarınız Nereden – Nereye Taşınacak?

İstanbul Ev taşıma fiyatlarının hesaplanması için ne kadar oda sayısı çok önemli ise de eşyaların nereden nereye taşınacağı da o kadar önemlidir. Buradaki en önemli husus eşyalarınızın şehir içi mi yoksa şehirlerarası mı taşınacağı olacaktır. Eğer ki şehir içi bir taşınma talebiniz oluşursa fiyatlandırma ilçeler arasında ki mesafeye göre hesaplanmaktadır. Eğer ki şehirlerarası bir taşınma talebiniz oluşursa iller arasındaki mesafe ölçülerek fiyat hesaplanmasında baz alınır. Tayin dönemlerinde artan ev taşıma taleplerinde genelikle yaz döneminde şehirlerarası taşıma da büyük oranda artış gözükmektedir.

 

İstanbul ev taşıma fiyatları nasıl belirlenir?
İstanbul ev taşıma fiyatları nasıl belirlenir?

İstanbul Km Hesaplama

Eşyalarınız Kaçıncı Katan Alınıp Kaçıncı Kata Bırakılacak?

İstanbul Ev taşıma fiyatlarının hesaplanması için önemli olan başka bir husus ise eşyalarınızın kaçıncı katan alınıp kaçıncı kata bırakılacağıdır. Buradaki fiyat değişimlerini şunlar etkilemektedir;

1. Eski evinizde yük asansörü var mı?
2. Yeni evinizde yük asansörü var mı?

Binanızda yük asansörünün bulunmaması durumunda taşımanın modüler asansör kurularak yapılması veya modüler asansörün kurulmaması gibi durumlarda merdivenden taşımanın yapılması gerekmektedir. Bu gibi durumlar taşıma fiyatına kat durumunuza bağlı olarak sistem tarafından otomatik olarak yansımaktadır.

İstanbul ev taşıma fiyatları nasıl belirlenir?
İstanbul ev taşıma fiyatları nasıl belirlenir?

Yük Asansörü

Fiyat teklifinizi sistemsel bazda hesaplamak için buradan ulaşabilirsiniz. Fiyatlandırmalar sabit olup asla değişmemektedir. Ayrıca fiyat hesaplamasından sonra taşıma talebinizi oluşturup taşıma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Size uygun ödeme yöntemlerinden birini seçerek ödeme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

“İyi ki Bidüşüntaşın var”

Bidüşüntaşın Evden Eve Nakliyat ve Eşya Taşıma ve Eşya Depolamanın En Pratik Hali
Yusuf Arslan
Yusuf Arslan@arslanyusuf
Read More
@bidusuntasin ile taşıma işlemimi sorunsuz bir şekilde gerçekleştirdim. Bidüşüntaşın eşya depolama ve anahtar teslim nakliye hizmeti için teşekkür ederim.
Mehmet Yılmaz
Mehmet Yılmaz@mehmety034
Read More
Eşya depolama fiyatları ile rakipsiz bir firmasınız. Emeğiniz ve iş disiplininiz harika! @bidusuntasin ekibine teşekkür ederiz.
Duygu Çelik
Duygu Çelik@duygucelik
Read More
İstanbul'dan İzmir'e ev eşyalarımı taşıyan Bidüşüntaşın şirketine sonsuz teşekkürler. @bidusuntasin
Previous
Next
Diğer Blog İçeriklerimiz
30 dakika veya 30 gün

Taşınma siparişinizi 30 gün öncesine kadar önceden planlayın veya talep edin, 30 dakika kadar kısa bir sürede varalım.

Sabit fiyat garantisi

Rezervasyon sırasında gördüğün fiyatın, ek veya hatalı bir talebin olmadığı sürece değişmeyeceğinden emin olabilirsin.

Eşyalarınızı koruyoruz

Her bir taşınmanız, eşyalarınız elimize geçtiği andan itibaren binlerce liralık bir sigorta poliçesi ile desteklenmektedir.

Her şeyi yüklüyor, taşıyor ve teslim ediyoruz!
Müşterilerimiz bizim hakkımızda ne diyor?

COVID-19’a yönelik almış olduğumuz önlemler nelerdir ?

Bidüşüntaşın olarak, COVID-19 salgınıyla mücadele kapsamında, ilk günden bu yana, Dünya Sağlık Örgütü ve T.C. Sağlık Bakanlığı başta olmak üzere, tüm yetkili mercileri dikkatle takip ediyor, öneri ve direktifleri doğrultusunda gerekli tüm önlemleri alıyor, bütün süreçlerimizi güncel duyurular ve gelişmeler doğrultusunda yeniden değerlendiriyoruz.

Bu dönemde önceliğimiz; siz değerli müşterilerimizin, çalışanlarımızın ve iş ortaklarımızın güvenliğini, sağlığını en üst düzeyde koruyacak önlemleri alarak, Ülkemizin taşıma, depolama hizmetleri ihtiyacını kesintisiz sağlamak için iş akışımızın devamlılığını sağlamaktır. Zira hizmetlerimizin aksaksız sürdürülmesi, her türlü sorunla mücadelenin temel girdisi olan hizmetin, yurdun her köşesine kesintisiz ulaştırılması bakımından büyük önem taşıyor. Ülkemizin lojistik ihtiyacının karşılanmasında stratejik öneme sahip şirketi olarak, hizmetlerimizin sürekliliğini sağlamayı ulusal bir sorumluluk olarak görüyoruz. Dolayısıyla çalışma düzenimiz ve operasyonlarımızı da bu amaca yönelik olarak sürekli güncelliyoruz.

Bidüşüntaşın ekibi olarak her zaman insan sağlığını öncelikli tutuyoruz. Bidüşüntaşın ekibi ile size sektöründe en iyi taşıma ve teslimat hizmetini sunmak için gerçekten çok çalışıyoruz. Yaşanacak tüm problemleri çözmek adına nakliye sektöründe yaşanan tüm sorunları dinleyerek çözümleri nakliye ekiplerimize anlatıyor ve süreç standartını zorunlu tutuyoruz.

Cilt temasından kaçının ve sosyal mesafenizi özenle korumaya çalışın.

Eşyaların Paketlenme Süreci:

  • Eşyalarınız 1 aylık periyotlarla sürekli yenileri ile değişen ve her taşınmadan sonra sterilize edilen ambalaj malzemeleri sarılmaktadır. Ayrıca cilt temasını önlemek için eşyalarınızın kalın kraft patpatlar ile sarıldıktan sonra streç ile sarılıp cilt temasının önüne geçilmektedir.
  • Pratikbox taşıma kutularımız ise her taşınmadan sonra sterilize edilmektedir.

Araçlarımız:

Araçlarımız her taşınmadan sonra ambalajlama malzemelerimiz gibi sterilize edilerek bir sonraki taşınmaya hazır hale getirilmektedir.

Ekiplerimiz:

  • Hem müşterilerimizin hem de nakliye ekiplerimizin taşınmadan önce ve sonra el dezenfektanı kullanmasını ve/ veya ellerini yıkamasını öneriyoruz.
  • Nakliye ekiplerimizden her zaman koruyucu ekipmanlarını (eldiven, maske) kullanmaları için gerekli yönlendirmeyi yaptık. Ekipmanların eksik olması durumunda hemen Bidüşüntaşın müşteri hizmetleri ile iletişime geçin.
  • Hastalık belirtisi gösteren nakliye ekiplerimiz olması durumunda anında ekip değişikliğini yapıyoruz. Taşınma sırasında hastalık belirtisi gösteren bir kişi olması durumunda anında Bidüşüntaşın müşteri hizmetleri ile iletişime geçin.

Ekspertiz Hizmeti:

  • Covid-19 dönemi boyunca tüm ekspertiz sürecimizin( zorunlu haller dışında) hepsi canlı telefon görüşmesi veya whatsapp yolu ile eşyalarınızın fotoğraflarını bize göndererek değerlendirmekteyiz.

Bidüşüntaşın Müşteri Hattı 0850 305 98 96

bidüşüntaşın evden eve nakliyat bidüşüntaşın ofis taşıamcılığı bidüşüntaşın eşya depolama şirketi
indirim
FIRSATI
kaçırılmayacak
%5 indirim
BDT5

Bu kampanya 2 saat süre ile geçerlidir. Kampanya kodunu ödeme adımında kupon kısmına girmeniz gerekmektedir.

×