İstanbul Ev Taşıma Fiyatları Ne Kadar?

İstanbul ev taşıma hizmeti fiyatları tamamen yeni teknolojik yapıyla sistemsel olarak belirlenmektedir. Fiyatlar belirlenirken 3 ana başlık ile belirlenmektedir. Bu 3 ana başlığı şöyle açıklayabiliriz;

Eviniz Kaç Odalı?

Eviniz kaç odalı sorusu ile alt taban fiyat belirlenmektedir. Bu soruyu kesinlik doğru bir şekilde cevaplamalısınız aksi takdirde fiyat hesaplaması sağlıklı bir şekilde yapılamayacaktır. Evinizin oda sayısı (1+0, 1+1, 2+1 ve 3+1) ise sistem tarafından fiyat teklifi hesaplanmaktadır. Eğer ki bunların dışında bir ev tipine sahipseniz sistem sizleri otomatikmen ekspertiz hizmetine yönlendirmektedir. Ev taşıma fiyatlarının hesaplanması için en temel başlık evinizin kaç odalı olmasıdır.

İstanbul ev taşıma fiyatları nasıl belirlenir?
İstanbul ev taşıma fiyatları nasıl belirlenir?

1+1 Ev Planı

Eşyalarınız Nereden – Nereye Taşınacak?

İstanbul Ev taşıma fiyatlarının hesaplanması için ne kadar oda sayısı çok önemli ise de eşyaların nereden nereye taşınacağı da o kadar önemlidir. Buradaki en önemli husus eşyalarınızın şehir içi mi yoksa şehirlerarası mı taşınacağı olacaktır. Eğer ki şehir içi bir taşınma talebiniz oluşursa fiyatlandırma ilçeler arasında ki mesafeye göre hesaplanmaktadır. Eğer ki şehirlerarası bir taşınma talebiniz oluşursa iller arasındaki mesafe ölçülerek fiyat hesaplanmasında baz alınır. Tayin dönemlerinde artan ev taşıma taleplerinde genelikle yaz döneminde şehirlerarası taşıma da büyük oranda artış gözükmektedir.

 

İstanbul ev taşıma fiyatları nasıl belirlenir?
İstanbul ev taşıma fiyatları nasıl belirlenir?

İstanbul Km Hesaplama

Eşyalarınız Kaçıncı Katan Alınıp Kaçıncı Kata Bırakılacak?

İstanbul Ev taşıma fiyatlarının hesaplanması için önemli olan başka bir husus ise eşyalarınızın kaçıncı katan alınıp kaçıncı kata bırakılacağıdır. Buradaki fiyat değişimlerini şunlar etkilemektedir;

1. Eski evinizde yük asansörü var mı?
2. Yeni evinizde yük asansörü var mı?

Binanızda yük asansörünün bulunmaması durumunda taşımanın modüler asansör kurularak yapılması veya modüler asansörün kurulmaması gibi durumlarda merdivenden taşımanın yapılması gerekmektedir. Bu gibi durumlar taşıma fiyatına kat durumunuza bağlı olarak sistem tarafından otomatik olarak yansımaktadır.

İstanbul ev taşıma fiyatları nasıl belirlenir?
İstanbul ev taşıma fiyatları nasıl belirlenir?

Yük Asansörü

Fiyat teklifinizi sistemsel bazda hesaplamak için buradan ulaşabilirsiniz. Fiyatlandırmalar sabit olup asla değişmemektedir. Ayrıca fiyat hesaplamasından sonra taşıma talebinizi oluşturup taşıma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Size uygun ödeme yöntemlerinden birini seçerek ödeme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

“İyi ki Bidüşüntaşın var”

bidüşüntaşın evden eve nakliyat bidüşüntaşın ofis taşıamcılığı bidüşüntaşın eşya depolama şirketi
indirim
FIRSATI
kaçırılmayacak
%5 indirim
BDT5

Bu kampanya 2 saat süre ile geçerlidir. Kampanya kodunu ödeme adımında kupon kısmına girmeniz gerekmektedir.

×