Parça eşya taşıma fiyatlarını anında öğrenin!

En uygun parça eşya taşıma fiyatları seni bekliyor. Bidüşüntaşın evden eve nakliyat ve eşya depolama hizmetleri ile Türkiye’nin her yerine parça eşyalarınızı gönderebilirsiniz. Profesyonel ve güvenilir parça eşya taşıma hizmeti almak için aşağıdaki butona tıklayın.

Türkiye'nin İlk Parça Eşya Taşıma Şirketi olarak eşyalarınıza gereken hassasiyeti gösteriyoruz. Zamanında ve hasarsız teslimat için Bidüşüntaşın parça eşya transferi siparişinizi hemen oluşturun!

Eşyalarınızı göndermek için parça eşya taşıma şirketi aramaya son veriyoruz. Bidüşüntaşın yapay zeka sistemi sayesinde parça eşyalarınızın detaylarını hızlı bir şekilde öğreniyoruz. Sipariş oluşturduktan hemen sonra sisteme girmiş olduğunuz mail adresinize bilgilendirme mesajı gelecektir. Bidüşüntaşın ekibi anında talebini karşılayacak fiyat teklifini iletecektir. Kurumsal hizmet anlayışı işe Türkiye’de binlerce parça eşya transferi yapmak isteyen müşterilerimize çözüm ürettik. Kiminiz çeyiz eşyası kiminiz ise buzdolabı ve hatta bir adet kolisini bile İstanbul’dan Kars’a ulaştırdık. Parça eşya taşıma hizmetlerinde müşteri memnuniyet oranımız %98,3 seviyesine ulaşmıştır.

Parça Eşya Taşıma Fiyat ortalaması

Parça Eşya Taşıma Fiyatını Etkileyen Unsurlar Nelerdir?

Parça Eşya Evden Eve Nakliyat KategorileriParça Eşya Nakliye Fiyatları 
1 Adet kolimi taşıtmak istiyorum. Fiyat ne kadar?250 TL – 5.500 ₺ 
İstanbul’dan İzmir’e bir adet buzdolabı göndermenin ücreti ne kadar?1.500 – 5.500 ₺ 
İki kapılı gardırobumu Bodrum’a göndermek istiyorum. Fiyat ne kadar?3.500 – 7.400 ₺ 
İstanbul Anadolu yakasından Avrupa yakasına bir adet baza ne kadara taşınır?2.800 – 4.000 ₺ 
Ankara’dan İzmir’e on adet koli ne kadara gider?5.000 – 7.000 ₺ 
Çeyiz eşyası taşıma fiyatları ortalama ne kadar?3.500 – 25.000 ₺ 

Doğru ve ulaşılabilir parça eşya nakliyesi için Bidüşüntaşın tüm ekip ve ekipmanları ile hizmetinizde. Hemen online parça eşya nakliye siparişi vererek bu yükten kurtulun.

Bidüşüntaşın’ın şehiriçi ev taşıma hizmetlerine hoş geldiniz 😊 Ev taşıma ile ilgili tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

Şehiriçi ev taşıma işlemlerinde sadece İstanbul’da hizmet vermekteyiz. Çok yakında diğer illerde hizmet vermeye başlayacağız. Anlayışınız için teşekkür ederiz. 😊

Pandemi kurallarını esas alarak taşıma esnasında maske, eldiven ve dezenfektan ekipmanları kullanılmaktadır. Haydi hemen taşınmak için devam butonuna tıklayın! 😊

Bidüşüntaşın’ın şehirlerarası ev taşıma hizmetlerine hoş geldiniz 😊 Ev taşıma ile ilgili tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

Şehirlerarası ev taşıma işlemlerinde İstanbul merkezli olarak Türkiye’nin diğer illerine hizmet vermekteyiz.

Pandemi kurallarını esas alarak taşıma esnasında maske,
eldiven ve dezenfektan ekipmanları kullanılmaktadır.
Haydi hemen taşınmak için devam butonuna tıklayın! 😊

bidüşüntaşın evden eve nakliyat bidüşüntaşın ofis taşıamcılığı bidüşüntaşın eşya depolama şirketi
indirim
FIRSATI
kaçırılmayacak
%5 indirim
BDT5

Bu kampanya 2 saat süre ile geçerlidir. Kampanya kodunu ödeme adımında kupon kısmına girmeniz gerekmektedir.

×