Uluslararası evden eve nakliyat, yurtdışı eşya taşıma, zati eşya taşımacılığı, uluslararası ev eşyası taşıma fiyatları için doğru adrestesiniz. Uluslararası eşya transferi, milletler arası daha önce kullanılmış zati ev, ofis ve parça eşyalarının taşınmasına verilen genel addır. Bu noktada siz de, uluslararası eşya taşımacılığı hizmeti almak için Bidüşüntaşın Lojistik Anonim Şirketi‘ne ulaşabilirsiniz.

Önceliğimiz; müşteri memnuniyeti, güvenilir hizmet, sektörün kurumsal şirketi, güçlü ekip. Böylelikle hem hizmet kalitesini hem de sizleri önemseyerek, alanında uzman personellerimiz ile dilediğiniz ülkeye eşyaların ulaştırılmasını sağlıyoruz.

Uluslararası Evden Eve Nakliyat Nedir?

Uluslararası evden eve nakliyat bir ülkeden diğer bir ülkeye eşyaların transferi demektir. Bidüşüntaşın Lojistik Anonim Şirketi uluslararası evden eve nakliyat hizmetinin en kapsamlı ve en detaylı şekilde sunulmasının üzerinde titizlikle çalışmaktadır. Şirketimiz uluslararası zati eşya taşımacılığı kategorisinde de hizmet kalitesini en üst seviyeye ulaştıran ekiplerce çalışmaktadır. Uluslararası nakliyat firmaları, genellikle eşyalarınızın alınacağı adres ve teslimat adresi arasındaki konumu esas alarak, önemli bilgileri sizlerden toplar. Bu bilgiler doğrultusunda güncel navlun bedeli esas alınır. Arından eşyaların metre küp hesaplaması ile ortalama bir fiyat alabilirsiniz. Tabii süreç bu kadar basit değil. Ancak uzmanından hizmet alarak yurtdışı evden eve nakliyat işlemini kolay hale getirebilirsiniz.

Uluslararası Evden Eve Nakliyat Ne Değildir?

Gün içerisinde tamamlanan şehir içi bir taşıma işlemi değildir. Hassas ve detaylı bir ambalajlama ve de taşıma tekniği gereklidir. Sadece tek bir sözleşme ve faturadan ile süreç yönetilemez. Uluslararası bir taşıma işlemi olduğundan dolayı, gerekli evraklar kişiye ait olmaktadır. Daha özel bir süreç yönetimi sürdürülmelidir. Kalitesiz ambalaj malzemesi ile eşyaların transferi söz konusu olmamaktadır. Yurtdışı gümrükleme işlemleri oldukça hassas bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Bundan dolayı her eşya kendine özel olarak gerekli etiket ve kaliteli paketleme malzemesi ile süreci yönetiyor olmak önemlidir. Bununla birlikte ilgili eşyaların hangi ulaşım yolu kullanılarak sürecin yönetileceğini iyi belirlemek gerekiyor. Uluslararası evden eve taşıma şirketi sizlere büyük kolaylık sağlayacaktır.

Uluslararası evden eve nakliyat
Uluslararası evden eve nakliyat

Profesyonel Uluslararası Evden Eve Eşya Taşıma Firması

Değişen ve gelişen taşımacılık hizmeti, uluslararası nakliyat alanında da büyük ivme kazanmıştır. Dolayısıyla her uluslararası eşya taşıma şirketi kendini geliştirerek iyi hizmet vermeyi amaç edinmiştir. Türkiye’de de bu noktada güvenilir ve kurumsal hizmetler gelişme gösteriyor. Ancak her firma uluslararası taşıma yetki belgesi ve diğer noktalarda tıkanıklıklar yaşamaktadır. Bu durum da ilgili firmanın çalışmış olduğu acenteler ve kurmuş olduğu yapı ile ilgilidir.

Uluslararası Zati Eşya Taşımacılığı

Uluslararası zati eşya taşımacılığı yeni nesil bir nakliye sistemi olarak karşımıza çıkmaktadır. Günümüz lojistik terimlerinde yeni argümanlar ve yeni iş modelleri devreye girmektedir. Bu durumlardan bir tanesi de uluslararası zati eşya transferi kavramlarından biri olarak önümüze çıkıyor. Bidüşüntaşın Lojistik zati eşya taşımacılığı hizmetini sorunsuz bir şekilde günümüz koşullarına uyum sağlayarak gerçekleştiriyor. Bununla birlikte zaman ve bütçe konusunda size gerekli bilgileri aktarmaya çalışarak eşyalarınızın durumunu aktarıyoruz. Uluslararası kara yolu taşımacılığı on dokuzuncu yüzyıla kadar uzanmaktadır.

Uluslararası karayolu taşımacılığı, ülkeler arasında kara yolu ile ürünlerin ya da malların taşınmasından ibaret olmaktadır. Aynı zamanda nakliye ve gümrükleme gibi uluslararası hizmetleri içine alan kapsamlı bir çalışma karşımıza çıkmaktadır. Bundan dolayıdır ki, Avrupa Birliği, bu pazarda ön planda tutulur. Neden sorusu gayet açık ve nettir. Daha ulaşılabilir ve daha aktif hizmet ağı içerisinde koordine edilmiş yapılarla, entegre bir biçimde çalışma ile birlikte bu kaliteyi zirvede tutmaktadır. Bu noktada da Bidüşüntaşın Lojistik başta Avrupa Birliği olmak üzere çok sayıda farklı ülkelere uluslararası zati eşya taşımacılığı hizmeti sağlıyoruz.

Uluslararası evden eve taşıma firmasından beklemeniz gereken ilk şey güven teminatıdır. Uluslararası nakliye şirketleri her kategoride farklı durumla soruna çözüm üretiyor olma kabiliyetine sahip olmalıdır. Bu sorunlarla nasıl başa çıkılacağını edindiği bilgi ve tecrübeyle sabit bir şekilde haiz olmalıdır. Fakat, taşınmanızı hızlı ve kaliteli duruma getirmek için ihtiyacınız olan tüm bilgileri size aktaracak bir donanıma sahip olmak zorundadır. Böylelikle kurumsal bir uluslararası evden eve nakliye şirketi tercihine giden birden fazla faktör vardır; bunlar arasında deneyim, fiyat ve kurumsallık da vardır. Yurtdışına veya ulusal bir taşınmanız için hangi firmadan hizmet alacağınıza karar vermeden önce her zaman referansları ve belgeleri kontrol etmelisiniz. 

Uluslararası Evden Eve Nakliyat Firması

Uluslararası evden ve nakliyat firması genellikle uluslararası eşya gönderim işlemlerini gerçekleştirecek kaynaklara sahip büyük, köklü şirketler olarak önümüze çıkmaktadır. Genellikle diğer ülkelerde hizmet sağlayabilen denizaşırı iştirakleri bulunan bu şirketler, geniş network ile bir hizmet sunmaktadır. Bu nedenle tüm süreç için tek bir lojistik firmasını kullanabilirsiniz. Böylece ambalajlama işleminden nakliye ve gümrük işlemlerine kadar her şeyi bir tek lojistik şirketiyle gerçekleştirebilirsiniz. Bundan dolayıdır ki uluslararası evden eve nakliyat hizmeti almak isteyeceğiniz zaman şirket tercihine mutlaka özen göstermelisiniz. En iyi uluslararası evden eve nakliye şirketleri, sektörde uzun yıllara dayanan deneyim ve bilgiye sahiptir. Taşınmanızın tüm yönleriyle ilgilenen bu tür şirketler, tam da talebinize uygun bir hizmeti sizlerle buluşturma gücüne sahip olmaktadır. Tüm bu bilgilerin doğrultusunda Bidüşüntaşın Lojistik şirketi olarak geniş kapsamlı, güvenli, müşteri odaklı ve uygun fiyatlı bir uluslararası evden eve nakliyat hizmetini sizlerle buluşturuyor.

✅ Bidüşüntaşın LOJİSTİK 2018 Kuruluşudur
✅ Eşya Taşıma Sigortası : Allianz Sigorta A.Ş.
✅ Hizmet Bölgesi : Bütün Avrupa ve Orta Doğu Ülkelerine
✅ Firma Faaliyet Belgeleri : C3-Marka Tescil-Uygunluk Belgesi
✅ Firma İletişim Bilgileri : 0850 305 98 96
Uluslararası Eşya Taşıma Şirketleri

Yurtdışı Eşya Taşıma

Yurtdışı eşya taşıma faaliyetlerinin günümüz teknolojisinde ve koşullarında etkili bir düzeyde gelişim gösterdiğini rahatlıkla söyleyebiliriz. Uluslararası eşya taşımacılığı, eşyaların ya da malların iki ülke arasında kara, deniz veya hava yoluyla nakliyesi olarak tanımlanır. Kara yoluyla taşınan en yaygın uluslararası kargo, mobilya ürünleri, hammaddeler, yarı mamul mallar ve mamul mallarla ev eşyasıdır. Uluslararası navlun oranları genellikle menşe ülke, varış yeri ve kargo türüne göre hesaplanmaktadır. Böylelikle tüm süreci şeffaf bir biçimde öğreneceksiniz.

Özellikle yurtdışına taşınmak ve ev taşımak söz konusu olduğu zaman Bidüşüntaşın Lojistik hızlı ve çözüm odaklı hizmetleriyle akla gelen ilk seçenekler arasında yer alır. Çünkü şirketimiz, yurtdışı ülkelerine ev taşımak konusunda birikim sahibi olan firmalar arasında listelenmektedir. Birleşmiş Milletler Ticaret ve Kalkınma Konferansı belirli bir ülkede tüketilebilen, kullanılabilen veya üretilebilen herhangi bir nesneyi “mal” olarak tanımlamaktadır. Başka bir ifade ile, bir mal, üretim sürecini daha verimli hale getiren veya onun başka bir malla takas edilmesine izin veren herhangi bir şeydir. Bununla birlikte uluslararası bir düzeyde eşyaların nakliyesi, uluslararası hukuki kurallar çerçevesinde ele alınmak zorundadır. Dolayısıyla Uluslararası eşya taşımacılığı, eşyaların ya da malların bir ülkeden diğerine nakliye işlemi olarak tanımlanmaktadır. Bununla birlikte Uluslararası bir nakliye şirketi ararken göz önünde bulundurulması gereken birkaç detay vardır. Burada nakliye firması tercihine dikkat ederken gerçek anlamda işin kurumsal olduğuna ve ilgili firmanın çalışmalarını incelemek gerekecektir.

Yurtdışına Taşınmak İçin Bilinmesi Gerekenler Hakkında

Yurtdışına taşınmak, detaylı bir süreç yönetimi olarak karşımıza çıkmaktadır. Yurtdışına taşınmak nakliye maliyetlerinden tasarruf etmenin harika bir yolu olarak da bilinmektedir. Bununla birlikte, yurt dışına taşınırken eşyalarınızı size teslim etmek için bu yöntem en hızlı yoldur. Fakat, neyi taşıtmak istediğinizi ve bunu en iyi nasıl yapacağınızı anlamanız burada önemli olmaktadır. Eşyalarınızla yurtdışına taşınmak için eşyalarınızın nakliye sırasında güvende olduğundan emin olmalısınız.

Böylelikle iyi bir tecrübeye sahip kurumsal bir uluslararası taşıma şirketi kullanmanız burada önemli olacaktır. Yurtdışına taşınmak ve eşya taşımak Bidüşüntaşın Lojistik sayesinde stressiz bir şekilde tamamlayabileceğiniz bir işlem olduğunu göreceksiniz. Özellikle yurtdışına taşınmak ve eşya taşımak konusunda ambalajlama detayına dikkat etmeniz gerekmektedir. Eşyalarınızı gümrükleme sistemine uygun şekilde paketliyoruz. Ayrıca yurt dışına çıkacak eşyalarınız uygun sigorta türü ile sigortalandığını bilmiş olacaksınız. Yurtdışına taşınmak ve mal taşımak karmaşık bir süreç değildir. Bilinmesi gereken en önemli husus, sizin için yurt dışı sürecini iyi yöneten bir firma olmasıdır. Dolayısıyla yanınıza alıp alamayacağınız şeyleri bulmanız ve doğru belgeleri hazırlamanız gerekir. Böylelikle taşınma sürecinizin çok daha başarılı bir şekilde yönetilmesi de mümkün hale gelecektir. Burada lojistik şirketi tercihine dikkat etmek her zaman esas alınması gereken konudur. Bu amaçla tam da talebinize uygun bir hizmeti almak konusunda, ayrıcalıklı fırsatlara ve ilgili bir uluslararası nakliye firması ile temasa geçmiş olmaktan büyük keyif alırsınız.

Yurtdışı Evden Eve Nakliyat Nedir?

Yurtdışı evden eve nakliyat nedir? Bir ülkeden eşya ya da malların alınarak bir başka ülkeye taşınmasına evden eve nakliyat denir. Bu hizmetin milletlerarası çapta sunulmasına da yurtdışı evden eve nakliyat denir. Uluslararası evden eve nakliyat hizmeti, diğer tabir ile yurtdışı evden eve nakliyat olarak bilinmektedir. Her ülkenin kendine göre uluslararası hukuki normları vardır. Bununla birlikte bu normlar ticari olarak ele alındığında iki ülke arasında gümrük antlaşması ve ticari antlaşmalar devreye girmektedir. Taşınmak istediğiniz ülkenin hukuki prosedürlerini iyi bilmek gerekiyor. Dolayısıyla bunun için yurtdışına çıkmak istenilen ülkenin gümrük halinde hangi ürün ve malları ülkesine alacağınızı da önemsiyoruz. Bu bilgiye sahip olmak her anlamda size zaman ve bütçe kazanımınızı arttıracaktır. Eğer kurumsal bir nakliye şirketi ile çalışıyorsanız bunları düşünerek zaman kaybetmeyin ve hemen Bidüşüntaşın Lojistik şirketinden hizmet alın.

Uluslararası Eşya Taşıma İçin Gerekli Belgeler Nelerdir?

Uluslararası evden eve nakliyat hizmeti almak için gerekli belgeleri sizler için derledik.

Türkiye’den Çıkış İçin İstenen Evrak ve Belgeler

Türkiye’den yurtdışına eşyalarınızı taşıtmak için evrakları dikkatle inceleyin.

 1. Pasaport Fotokopisi
 2. Kimlik Fotokopisi
 3. Vekaletname Noter Tasdiki
 4. Adli Sicil Kaydı (e-devlet)
 5. Yerleşim Yeri Belgesi (e-devlet)
 6. İlgili ülkedeki oturum (ikametgah) belgesi *6 ayı geçmemiş olmasına dikkat edin*
 7. Uçak bileti (var ise)

Avrupa Dönüş İçin İstenen Evrak ve Belgeler

Avrupa’dan Türkiye’ye eşyalarınızı taşıtmak için istenen belgeleri en kısa sürede temin edin.

 1. Pasaport Fotokopisi
 2. Vekaletname (Mutlaka ilgili Konsolosluktan Tasdik Ediniz)
 3. Türkiye’de sınırları içerisinde bulunan Noter Onaylı Kira Kontratı veya Tapu
 4. Vukuatlı Nüfus Kayır Örneği (e-devlet ya da nüfus müdürlüğünden)
 5. Son 10’yılın Türkiye giriş-çıkış belgeleri (e-devlet ya da ilgili karakoldan alın)

Uluslararası Eşya Gönderimi İçin Alıcı ve Farklı İse Ne Yapmalıyım?

Eşyaların Gönderilmesi İçin Gerekli Belgeler

 1. Pasaport Fotokopisi
 2. Vekaletname (noter tasdikli)
 3. Yerleşim Yeri Belgesi (e-devlet)
 4. Adli Sicil Kaydı (e-devlet)

Eşyaların Alınması İçin Gerekli Belgeler

 1. Pasaport Fotokopisi
 2. Yerleşim Yeri Belgesi (e-devlet)
 3. Alıcının ilgili ülkedeki Oturum Belgesi

İsviçre Çıkış İçin Gerekli Evrak ve Belgeler Nelerdir?

İlgili belgelerin tümünün eşyalar çıkmadan önce Bidüşüntaşın Lojistik şirketine PDF formatında olacak şekilde iletilmesi kesinlikle zorunludur. (Bilgisayar Tarama Yöntemi)

Gümrüklerde araçların beklememesi ve müşterilerimizin ek bir ücret ödememesi için tüm bu detayları dikkate almalısınız.

Yükleri gelen her müşterimizin eşya listesi mutlaka depodaki ya da yükü teslim alan kişiye verilmesi zorunludur.

 1. Vekaletname (noter tasdikli)
 2. Pasaport Fotokopisi
 3. Adli Sicil Kaydı (e-devlet)
 4. Yerleşim Yeri Belgesi (e-devlet)
 5. İsviçre Oturum Belgesi
 6. İsviçre Gümrüğü İçin Müşteri Tarafından Doldurulmuş 1844 Form Orijinali

İngiltere’ye Taşınmak İçin Gerekli Evraklar Nelerdir?

İngiltere’ye taşınmak için gereken belgeleri merak edenler için aşağıdaki yönlendirmeyi dikkate almalıdır.

 • Vekaletname (noter onaylı)
  Pasaport ya da kimlik vekalet arka nüshasına fotokopisi çekilmeli ve noter onaylı olmak zorundadır. Vekaletin orijinal hali Bidüşüntaşın Lojistik şirketine teslim edilmelidir.
 • Türkiye Cumhuriyeti Kimlik ve Pasaport (noter onaylı)
 • Uçak Bileti Fotokopisi
 • Zati Eşya Dilekçesi
  Dilekçesinin Ad-Soyad kısmını doldurun.
  Türkiye Cumhuriyeti kimlik numaranızı yazın.
  İkametgah adresinizi el yazısı ile yazın.
  Islak imzalı haliyle evrakın orijinalini Bidüşüntaşın Lojistik şirketine teslim edin.
 • TOR Referansı
 • Sabıka Kaydı (e-devlet)
  Verilme nedenini diğer olacak seçin. İLGİLİ GÜMRÜK MÜDÜRLÜĞÜNE olarak yazın.
 • Ülkeye Giriş ve Çıkış Kaydı (e-devlet)
  Verilme nedenini diğer olacak seçin. İLGİLİ GÜMRÜK MÜDÜRLÜĞÜNE olarak yazın.
 • Başvuru sırasında NUMBER OF ENCLOSURES denilen alanda size Parça Sayısı sorulmaktadır.
  Tahmini Eşya Parça Sayısı 150 veya üstü Beyan Ettiğiniz Takdirde Başvuru Kabul Edilmiyor.
  Tor Başvuru Linki. Linke tıklayın. Arından 5 sayfalık formu doldurun ve imzalamak üzere çıktı alın.
  Islak imzalı halini tarayın. Daha sonra size bildirilen mail adresine mail atın. Formu bilgi amaçlı Bidüşüntaşın Lojistik şirketine gönderebilirsiniz.

Kıbrıs’a Eşya Taşıma Evrakları Nelerdir?

Kıbrıs’a eşyalarınızı taşıtmak için Türkiye’de İstenilen Evraklar Şu Şekildedir;

 1. Noter Onaylı Vekaletname
 2. Eşya Listesi (eşya listesinin altına isim, soy isim ve imza)
 3. Aile Nüfus Kayıt Örneği
 4. Noter Onaylı Türkiye Cumhuriyeti Kimlik Fotokopisi
 5. Pasaport Fotokopisi (evlilik durumunda her iki tarafın da pasaport fotokopisi)

Kıbrıs’ta İstenilen Evraklar

 1. İlgili Muhtardan İkametgah (evin bulunduğu adresteki muhtardan)
 2. Evin Kira Sözleşmesi ya da Satış Sözleşmesi
 3. Ülkeye Giriş-Çıkış Raporu (ilgili polis müdürlüğünden)
 4. Pasaport (zorunlu)

Not: Türkiye ve Kıbrıs için olan tüm evrakların görüntülerini mail ya da Whatsapp ile iletilmesini rica ederiz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

bidüşüntaşın evden eve nakliyat bidüşüntaşın ofis taşıamcılığı bidüşüntaşın eşya depolama şirketi
indirim
FIRSATI
kaçırılmayacak
%5 indirim
BDT5

Bu kampanya 2 saat süre ile geçerlidir. Kampanya kodunu ödeme adımında kupon kısmına girmeniz gerekmektedir.

×