Bidüşüntaşın logo
Evden Eve Nakliyat

Ataşehir Evden Eve Nakliyat Hakkında

Ana Sayfa » Ataşehir Evden Eve Nakliyat Hakkında

Ataşehir Evden Eve Nakliyat Premium Taşıma Hizmeti Nedir?

İstanbul bölgesinde Ataşehir evden eve nakliyat hizmeti ev taşıma, parça eşya taşıma ve depolama hizmeti olarak üçe ayrılmaktadır.

Ev Taşıma Nedir?

Ataşehir Ev taşıma hizmetini şu şekilde açıklayabiliriz; Ev taşıma işleminde hali hazırda oturmuş olduğunuz evinizdeki eşyaların yeni evinize taşıma süreci olarak adlandırılmaktadır. Bu süreçte Bidüşüntaşın olarak evinizdeki eşyalarınızın paketleme ve kolileme işlemini gerçekleştirerek sizlere premium bir hizmet sunmayı amaçlamaktayız. Premium hizmetimizi sizlere sunarken bu hizmetleri (Avize montajı, duvar montajı, stor perde montajı, taşıma gününden bir gün önce kolileme ve paketleme hizmeti ve dezenfeksiyon hizmeti) taşıma paketimizin içine dahil etmekteyiz. Sizler bu sürecin hepsini www.bidusuntasin.com üzerinden fiyat teklifinizi oluşturabilirsiniz.

Ataşehir Ev Taşıma Hizmeti

Ataşehir Ev Taşıma Hizmeti

Parça Eşya Taşıma Nedir?

Ataşehir Parça Eşya Taşıma hizmetini örneğin şu şekilde açıklayabiliriz; belirli sayıda koliniz veya koltuk takımınızın vb. ürünlerinizin a noktasından b noktasına hızlı bir şekilde taşınma hizmetine denilmektedir. Bu hizmeti www.bidusuntasin.com üzerinden talep oluşturup hızlı bir şekilde hizmet alabilirsiniz. Bidüşüntaşın ekiplerine bildirmiş olduğunuz eşyalarınız taşınma esnasında zarar görmemesi adına eşyalarınızın paketleme hizmetini gerçekleştirmekteyiz.

Parça eşyalarınızı dilerseniz şehirlerarası veya şehir içi olmak üzere taşıma işlemi taleplerinde bulunabilirsiniz. Şehir içi taşıma taleplerinizde aynı gün içinde teslimat işlemini gerçekleştirmekteyiz. Şehirlerarası parça eşya taşıma taleplerinizde karşılıklı belirlenen tarihlerde teslimat işlemini yapmaktayız.

Ataşehir Eşya Depolama Hizmeti

Eşya depolama hizmetini şöyle açıklayabiliriz; Ataşehir bölgesinde kentsel dönüşüm kapsamında veya fazla bulduğunuz eşyalarınızın depolama sürecini bidüşüntaşın sayesinde gerçekleştirebilirsiniz.

Bidüşüntaşın depoları oda sistemi ile ayrılmış olup otomatik kepenk kapılar ile hazırlanmıştır. Bu oda sistemi sayesinde eşyalarınızın karışma ihtimalini düşürmüş olup dilediğiniz zaman eşyalarınızı alma imkanı sunmaktayız. Depolarımız klima sistemi ile neme karşı tüm önlemler alınarak hazırlanmıştır. Ayrıca depolarımız yangın söndürme sistemleri ile donatılmışıtır.

“İyi ki Bidüşüntaşın var.”

Bidüşüntaşın Evden Eve Nakliyat ve Eşya Taşıma ve Eşya Depolamanın En Pratik Hali
Yusuf Arslan
Yusuf Arslan@arslanyusuf
Read More
@bidusuntasin ile taşıma işlemimi sorunsuz bir şekilde gerçekleştirdim. Bidüşüntaşın eşya depolama ve anahtar teslim nakliye hizmeti için teşekkür ederim.
Mehmet Yılmaz
Mehmet Yılmaz@mehmety034
Read More
Eşya depolama fiyatları ile rakipsiz bir firmasınız. Emeğiniz ve iş disiplininiz harika! @bidusuntasin ekibine teşekkür ederiz.
Duygu Çelik
Duygu Çelik@duygucelik
Read More
İstanbul'dan İzmir'e ev eşyalarımı taşıyan Bidüşüntaşın şirketine sonsuz teşekkürler. @bidusuntasin
Previous
Next
Diğer Blog İçeriklerimiz
30 dakika veya 30 gün

Taşınma siparişinizi 30 gün öncesine kadar önceden planlayın veya talep edin, 30 dakika kadar kısa bir sürede varalım.

Sabit fiyat garantisi

Rezervasyon sırasında gördüğün fiyatın, ek veya hatalı bir talebin olmadığı sürece değişmeyeceğinden emin olabilirsin.

Eşyalarınızı koruyoruz

Her bir taşınmanız, eşyalarınız elimize geçtiği andan itibaren binlerce liralık bir sigorta poliçesi ile desteklenmektedir.

Her şeyi yüklüyor, taşıyor ve teslim ediyoruz!
Müşterilerimiz bizim hakkımızda ne diyor?

COVID-19’a yönelik almış olduğumuz önlemler nelerdir ?

Bidüşüntaşın olarak, COVID-19 salgınıyla mücadele kapsamında, ilk günden bu yana, Dünya Sağlık Örgütü ve T.C. Sağlık Bakanlığı başta olmak üzere, tüm yetkili mercileri dikkatle takip ediyor, öneri ve direktifleri doğrultusunda gerekli tüm önlemleri alıyor, bütün süreçlerimizi güncel duyurular ve gelişmeler doğrultusunda yeniden değerlendiriyoruz.

Bu dönemde önceliğimiz; siz değerli müşterilerimizin, çalışanlarımızın ve iş ortaklarımızın güvenliğini, sağlığını en üst düzeyde koruyacak önlemleri alarak, Ülkemizin taşıma, depolama hizmetleri ihtiyacını kesintisiz sağlamak için iş akışımızın devamlılığını sağlamaktır. Zira hizmetlerimizin aksaksız sürdürülmesi, her türlü sorunla mücadelenin temel girdisi olan hizmetin, yurdun her köşesine kesintisiz ulaştırılması bakımından büyük önem taşıyor. Ülkemizin lojistik ihtiyacının karşılanmasında stratejik öneme sahip şirketi olarak, hizmetlerimizin sürekliliğini sağlamayı ulusal bir sorumluluk olarak görüyoruz. Dolayısıyla çalışma düzenimiz ve operasyonlarımızı da bu amaca yönelik olarak sürekli güncelliyoruz.

Bidüşüntaşın ekibi olarak her zaman insan sağlığını öncelikli tutuyoruz. Bidüşüntaşın ekibi ile size sektöründe en iyi taşıma ve teslimat hizmetini sunmak için gerçekten çok çalışıyoruz. Yaşanacak tüm problemleri çözmek adına nakliye sektöründe yaşanan tüm sorunları dinleyerek çözümleri nakliye ekiplerimize anlatıyor ve süreç standartını zorunlu tutuyoruz.

Cilt temasından kaçının ve sosyal mesafenizi özenle korumaya çalışın.

Eşyaların Paketlenme Süreci:

  • Eşyalarınız 1 aylık periyotlarla sürekli yenileri ile değişen ve her taşınmadan sonra sterilize edilen ambalaj malzemeleri sarılmaktadır. Ayrıca cilt temasını önlemek için eşyalarınızın kalın kraft patpatlar ile sarıldıktan sonra streç ile sarılıp cilt temasının önüne geçilmektedir.
  • Pratikbox taşıma kutularımız ise her taşınmadan sonra sterilize edilmektedir.

Araçlarımız:

Araçlarımız her taşınmadan sonra ambalajlama malzemelerimiz gibi sterilize edilerek bir sonraki taşınmaya hazır hale getirilmektedir.

Ekiplerimiz:

  • Hem müşterilerimizin hem de nakliye ekiplerimizin taşınmadan önce ve sonra el dezenfektanı kullanmasını ve/ veya ellerini yıkamasını öneriyoruz.
  • Nakliye ekiplerimizden her zaman koruyucu ekipmanlarını (eldiven, maske) kullanmaları için gerekli yönlendirmeyi yaptık. Ekipmanların eksik olması durumunda hemen Bidüşüntaşın müşteri hizmetleri ile iletişime geçin.
  • Hastalık belirtisi gösteren nakliye ekiplerimiz olması durumunda anında ekip değişikliğini yapıyoruz. Taşınma sırasında hastalık belirtisi gösteren bir kişi olması durumunda anında Bidüşüntaşın müşteri hizmetleri ile iletişime geçin.

Ekspertiz Hizmeti:

  • Covid-19 dönemi boyunca tüm ekspertiz sürecimizin( zorunlu haller dışında) hepsi canlı telefon görüşmesi veya whatsapp yolu ile eşyalarınızın fotoğraflarını bize göndererek değerlendirmekteyiz.

Bidüşüntaşın Müşteri Hattı 0850 305 98 96

bidüşüntaşın evden eve nakliyat bidüşüntaşın ofis taşıamcılığı bidüşüntaşın eşya depolama şirketi
indirim
FIRSATI
kaçırılmayacak
%5 indirim
BDT5

Bu kampanya 2 saat süre ile geçerlidir. Kampanya kodunu ödeme adımında kupon kısmına girmeniz gerekmektedir.

×