Ataşehir Evden Eve Nakliyat Premium Taşıma Hizmeti Nedir?

İstanbul bölgesinde Ataşehir evden eve nakliyat hizmeti ev taşıma, parça eşya taşıma ve depolama hizmeti olarak üçe ayrılmaktadır.

Ev Taşıma Nedir?

Ataşehir Ev taşıma hizmetini şu şekilde açıklayabiliriz; Ev taşıma işleminde hali hazırda oturmuş olduğunuz evinizdeki eşyaların yeni evinize taşıma süreci olarak adlandırılmaktadır. Bu süreçte Bidüşüntaşın olarak evinizdeki eşyalarınızın paketleme ve kolileme işlemini gerçekleştirerek sizlere premium bir hizmet sunmayı amaçlamaktayız. Premium hizmetimizi sizlere sunarken bu hizmetleri (Avize montajı, duvar montajı, stor perde montajı, taşıma gününden bir gün önce kolileme ve paketleme hizmeti ve dezenfeksiyon hizmeti) taşıma paketimizin içine dahil etmekteyiz. Sizler bu sürecin hepsini www.bidusuntasin.com üzerinden fiyat teklifinizi oluşturabilirsiniz.

Ataşehir Ev Taşıma Hizmeti

Ataşehir Ev Taşıma Hizmeti

Parça Eşya Taşıma Nedir?

Ataşehir Parça Eşya Taşıma hizmetini örneğin şu şekilde açıklayabiliriz; belirli sayıda koliniz veya koltuk takımınızın vb. ürünlerinizin a noktasından b noktasına hızlı bir şekilde taşınma hizmetine denilmektedir. Bu hizmeti www.bidusuntasin.com üzerinden talep oluşturup hızlı bir şekilde hizmet alabilirsiniz. Bidüşüntaşın ekiplerine bildirmiş olduğunuz eşyalarınız taşınma esnasında zarar görmemesi adına eşyalarınızın paketleme hizmetini gerçekleştirmekteyiz.

Parça eşyalarınızı dilerseniz şehirlerarası veya şehir içi olmak üzere taşıma işlemi taleplerinde bulunabilirsiniz. Şehir içi taşıma taleplerinizde aynı gün içinde teslimat işlemini gerçekleştirmekteyiz. Şehirlerarası parça eşya taşıma taleplerinizde karşılıklı belirlenen tarihlerde teslimat işlemini yapmaktayız.

Ataşehir Eşya Depolama Hizmeti

Eşya depolama hizmetini şöyle açıklayabiliriz; Ataşehir bölgesinde kentsel dönüşüm kapsamında veya fazla bulduğunuz eşyalarınızın depolama sürecini bidüşüntaşın sayesinde gerçekleştirebilirsiniz.

Bidüşüntaşın depoları oda sistemi ile ayrılmış olup otomatik kepenk kapılar ile hazırlanmıştır. Bu oda sistemi sayesinde eşyalarınızın karışma ihtimalini düşürmüş olup dilediğiniz zaman eşyalarınızı alma imkanı sunmaktayız. Depolarımız klima sistemi ile neme karşı tüm önlemler alınarak hazırlanmıştır. Ayrıca depolarımız yangın söndürme sistemleri ile donatılmışıtır.

“İyi ki Bidüşüntaşın var.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

bidüşüntaşın evden eve nakliyat bidüşüntaşın ofis taşıamcılığı bidüşüntaşın eşya depolama şirketi
indirim
FIRSATI
kaçırılmayacak
%5 indirim
BDT5

Bu kampanya 2 saat süre ile geçerlidir. Kampanya kodunu ödeme adımında kupon kısmına girmeniz gerekmektedir.

×