Trump Towers Şişli’de otuz dokuz ve otuz yedi katlı iki adet kuleden ve altmış iki bin üç yüz elli metrekarelik alışveriş merkezinden oluşan Trump Towers İstanbul, seksen sekiz farklı tipte, toplam iki yüz beş adet bağımsız konuttan oluşan yüz elli dört metre yükseklikteki otuz dokuz katlı rezidans kulesinde bulunan dairelerin büyüklükleri altı yüz seksen metrekareye ulaşıyor. Otuz yedi katlı ofis kulesi ise farklı ebatlarda bölünebilir ofis katlarından oluşuyor.
Trump Tower Ofis Taşıma hizmeti ile şirketimizin sizlere sunduğu birçok avantajlardan yararlanabilirsiniz. Şirketimiz ile ilgili avantajlardan en önemlisi kurumsal ve tecrübeye dayalı bir hizmet anlayışı sunuyor. Ofis eşyalarınızın taşınması esnasında gerekli özeni gösteriyor ve taşınma işlemi gerçekleşmeden önce sigorta işleminizi başlatıyoruz.
Şişli bölgesinde bulunan Trump Tower iş alanında önemli ve prestijli merkezlerden biri olmaktadır. Daha iyi bir taşınma için şirketimizle iletişime geçerek bu süreci sizler için yönetiyoruz. Çağrı merkezimiz 0850 305 98 96 ile iletişime geçebilir veya Ofis Taşıma Talep Formunu doldurabilirsiniz.


Talebinizi aldığımız takdirde gerekli ekspertiz hizmetinin gerçekleştirilmesi için tarafınıza bilgilendirme maili ve iletişim kanallarından sizlere ulaşıyor olacağız.

Trump Towers Şişli Bidüşüntaşın Kurumsal Ofis Taşıma Şirketi. İstanbul Şişli Kurumsal Ofis Taşıma Şirketi. Bidüşüntaşın ile Güvenle Taşın.

Trump Tower Ofis Taşıma
Trump Tower Ofis Taşıma
bidüşüntaşın evden eve nakliyat bidüşüntaşın ofis taşıamcılığı bidüşüntaşın eşya depolama şirketi
indirim
FIRSATI
kaçırılmayacak
%5 indirim
BDT5

Bu kampanya 2 saat süre ile geçerlidir. Kampanya kodunu ödeme adımında kupon kısmına girmeniz gerekmektedir.

×