Evden Eve Nakliyat

TUZLA EV TAŞIMA

Ana Sayfa » TUZLA EV TAŞIMA

Tuzla Ev Nakliyesi

Tuzla Evden Eve Nakliyat firması olarak sizlere Tuzla bölgesinde ev taşıma hizmeti vermek için yeni nesil taşımacılık sistemi olan Bidüşüntaşın ile 7/24 hizmetinizdeyiz. Bizler sizlere taşınmanın en pratik halini sunmaktayız. Sizlere sıkıcı ve uzun telefon konuşmalarından kurtarıp bıdusuntasin.com üzerinden kolay bir şekilde fiyat alıp talebinizi oluşturma imkanı sunmaktayız. Bidüşüntaşın ekibi işlerinde profesyonel olup ekiplerimiz 2 mobilyacı, 1 şoför ve 3-4 taşıma ve paketleme ustalarından oluşmaktadır. Ekiplerimizdeki çalışma arkadaşlarımız taşınan eşyanın türüne göre değişiklik gösterebilmektedir.

Tuzla Evden Eve Taşımacılığı Pandemi Önlemleri Nelerdir?

Tuzla bölgesinde Tuzla Evden Eve Nakliyat hizmeti kapsamında alınan covid-19 önlemlerinden bazıları şunlardır:

  • Mobilyalarınızın ve beyaz eşyalarınız için kullanılan kalın naylon patpatlar bir aylık periyotlarla yenileri ile değiştirilip, ayrıca her taşınma işleminden sonra sterilize edilerek bir sonraki taşınma işlemi için hazır hale getirilmektedir.
  • Mutfak eşyalarınız (tabak, bardak vs.) veya kitaplarınız için sipariş verdiğiniz pratikbox taşıma kutularımız her taşınmadan sonra sterilize edilip bir sonraki taşınma için hazır hale getirilmektedir.
  • Ev taşıma işleri için kullanılan evden eve nakliyat araçlarımız aynı şekilde bir sonraki taşıma işlemi için sterilize edilip kullanılmaktadır.
  • Ekiplerimiz için alınan önlemler içinde, ekiplerimizin hepsi eldiven ve maske kullanımına katı bir şekilde dikkat edip taşınma esnasında gerekmedikçe çıkarmamaktadır. Gerekli görülen durumlarda ise tam sterilize edilmiş beyaz tulumlar giyerek taşınma sürecine devam etmektedirler.
  • Ekiplerimiz gerek duyulduğunda bidüşüntaşın tarafından covid-19 testi yapılmaktadır.

Tuzla Evden Eve Nakliyat hizmeti almak için sizde bıdusuntasin.com uğrayıp fiyat al butonuna basıp size uygun olan hizmet türlerini seçip kolay bir şekilde fiyat alıp ödeme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Daha sonrasında ise müşteri hizmetlerimiz tarafından sisteme de belirlediğiniz numara üzerinden sizinle iletişime geçip teyit ve onay sürecini gerçekleştirmektedir.

Sizlerde Tuzla Evden Eve Nakliyat hizmeti için yeni nesil taşımacılık sistemi olan Bidüşüntaşına beklemekteyiz.

Bidüşüntaşın Evden Eve Nakliyat ve Eşya Taşıma ve Eşya Depolamanın En Pratik Hali
Yusuf Arslan
Yusuf Arslan@arslanyusuf
Read More
@bidusuntasin ile taşıma işlemimi sorunsuz bir şekilde gerçekleştirdim. Bidüşüntaşın eşya depolama ve anahtar teslim nakliye hizmeti için teşekkür ederim.
Mehmet Yılmaz
Mehmet Yılmaz@mehmety034
Read More
Eşya depolama fiyatları ile rakipsiz bir firmasınız. Emeğiniz ve iş disiplininiz harika! @bidusuntasin ekibine teşekkür ederiz.
Duygu Çelik
Duygu Çelik@duygucelik
Read More
İstanbul'dan İzmir'e ev eşyalarımı taşıyan Bidüşüntaşın şirketine sonsuz teşekkürler. @bidusuntasin
Previous
Next
Diğer Blog İçeriklerimiz
30 dakika veya 30 gün

Taşınma siparişinizi 30 gün öncesine kadar önceden planlayın veya talep edin, 30 dakika kadar kısa bir sürede varalım.

Sabit fiyat garantisi

Rezervasyon sırasında gördüğün fiyatın, ek veya hatalı bir talebin olmadığı sürece değişmeyeceğinden emin olabilirsin.

Eşyalarınızı koruyoruz

Her bir taşınmanız, eşyalarınız elimize geçtiği andan itibaren binlerce liralık bir sigorta poliçesi ile desteklenmektedir.

Her şeyi yüklüyor, taşıyor ve teslim ediyoruz!
Müşterilerimiz bizim hakkımızda ne diyor?
bidüşüntaşın evden eve nakliyat bidüşüntaşın ofis taşıamcılığı bidüşüntaşın eşya depolama şirketi
indirim
FIRSATI
kaçırılmayacak
%5 indirim
BDT5

Bu kampanya 2 saat süre ile geçerlidir. Kampanya kodunu ödeme adımında kupon kısmına girmeniz gerekmektedir.

×