Kadıköy evden eve nakliyat firması Bidüşüntaşın olarak sizlere uygun fiyatlar ile kaliteli hizmet veriyoruz. Profesyonel bir şekilde evini taşımak istiyorsan hemen bizimle iletişime geç. Sorunsuz ve kaliteli bir taşınma deneyimi için bizi tercih edebilirsin.

Kadıköy Evden Eve Nakliyat Firması

Kadıköy evden eve nakliyat firması olarak ev, ofis ve eşya depolama hizmetini güvenilir ve kurumsal bir şekilde sunmaktayız. Kadıköy evden eve nakliyat olarak sizlere profesyonel ekiplerimiz ve 7/24 müşteri destek hattımız ile kaliteli bir hizmet sunmaktayız. Kadıköy bölgesinde 30 yıllık deneyim ve birikimiz ile bölgenin köklü firmaları arasında yer almaktayız.

Kadıköy evden eve nakliye firması olarak 30 yıllık deneyimimizin bizlere sağlamış olduğu profesyonellik ve müşteri memnuniyetini her gün daha iyisini yapmak için sizlere hizmet verirken kendimizi nasıl daha iyi hale getirebiliriz diye 7/24 çalışmaktayız. Bidüşüntaşın ekibi Kadıköy evden eve nakliyat firması olarak bu bölgede sistemsel bazda online ödeme yöntemleri ortaya çıkararak sistemi daha güvenilir hale getirmiştir.

Profesyonel Kadıköy Evden Eve Nakliyat

Kadıköy evden eve nakliyat

Profesyonel Kadıköy evden eve taşımacılık hizmetini www.bidusuntasin.com üzerinden kolay bir şekilde fiyat teklifini alıp sipariş oluşturma imkanı sağlamaktayız. Profesyonel Kadıköy  ev taşıma hizmetini böylece daha pratik ve kolay şekilde alabilirsiniz.

Kadıköy Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Hizmet Oda Sayısı Nakliyat Fiyatı
Kadıköy şehir içi evden eve nakliyat  2+1 4000₺’den başlamakta
Kadıköy şehirlerarası nakliyat 3+1 9500₺’den başlamakta
Kadıköy parça eşya taşıma 1+0 1300₺’den başlamakta

Kadıköy evden eve nakliyat fiyatları ortalama olarak 6000₺ aralığındandır. Ev taşıma fiyatı siz müşterilerimiz için sistemsel bir şekilde yapay zeka tarafından hesaplanmaktadır. Böylece sizlere sabit fiyatlar sunmaktayız. Bu sabit fiyatlarla sektörde bulunan güvensiz ve ucu açık nakliye fiyatlarının önüne geçmekteyiz. Kadıköy evden eve nakliyat fiyat teklifinizi aldıktan sonra dilerseniz online ödeme ile taşıma ödemenizi İyzico üzerinden güvenilir bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Kadıköy evden eve nakliyat ücretleri için araştırma yaparken yaşadığınız zaman kaybını artık yok ediyoruz. Sizler için kurmuş olduğumuz www.bidusuntasin.com/fiyat-al üzerinden kolay ve pratik şekilde 3 dakika içerisinde fiyat almanıza ücretsiz bir şekilde imkân sağlamaktayız. Böylece online ortamda sizlere daha güvenilir bir taşıma hizmeti sunacağımız adına söz vermekteyiz. Fiyat al üzerinden alacağınız fiyatlar sabit fiyatlar olup asla değişiklik göstermemektedir.

Kadıköy ve Evden Eve Nakliyat

Kadıköy ev taşıma hizmeti kapsamında Bidüşüntaşın ekibi olarak sizlere kendinizi mutlu ve güvende hissedebileceğiniz bir taşınma hizmeti sunmaktayız. Bu hizmet kapsamında profesyonel ekiplerimiz ile kaliteli bir taşınma deneyimi alabilirsiniz. 

Kadıköy evden eve nakliyat hizmeti kapsamında eşyalarınız a’dan z’ye paketlenip sigortalı ve sözleşmeli bir şekilde taşınacaktır. Ayrıca 7/24 müşteri destek hattı ile tüm sorularınıza cevap bulmaktayız.

Kadıköy evden eve taşıma hizmeti alırken dikkat etmeniz gereken bazı hususlar vardır. Bunlardan birkaçını şöyle gözden geçirelim; Bir firmanın taşıma için gerekli yetki belgelerine sahip olup olmadığına bakmanız gerekmektedir (K3 Belgesi, Vergi Levhası, Araç Sigortaları ve İso belgeleri vb.) bu belgelere sahip olmayan firmalarda yaşayabileceğiniz sorunlardan birincisi ve en önemlisi taşıma sonrasında iletişim ve yaşayabileceğiniz sorunlar karşısında hak talebinde bulunmanız kesinlikle zorlaşacaktır.

Kadıköy’de Ücretsiz Ekspertiz Hizmeti

Kadıköy ücretsiz ekspertiz hizmeti ile sizlere daha güvenilir ve sağlıklı bir fiyat çalışması sunmaktayız. Böylece ilk defa taşınacaksanız tarafınıza atayacağımız taşıma koçu ile stresiz bir taşınma süreci yaşayacağınızdan emin olabilirsiniz. Ekspertiz görevlimiz mevut evinize talebiniz doğrultusunda belirlediğiniz tarih ve saate ücretsiz bir şekilde gelmektedir. Ekspertiz ekibimiz tüm taşıma sürecini şeffaf bir şekilde tarafınıza aktarmaktadır.

Kadıköy’de ücretsiz ekspertiz ekibi sizlere sunarken önceliğimiz sizlere daha sağlıklı fiyat çalışması sunabilmek ve daha iyi bir taşınma deneyimi nasıl elde edebilirsiniz bu konu hakkında detaylı bilgiyi tarafınıza aktarmaktadır. Eğer fiyat konusunda anlaşma sağlandığında Ekspertiz görevlimiz sizlere taşıma sözleşmesi yaparak sizleri ve eşyalarınızı güvence altına almaktadır. Ekspertiz ekibimizle anlaşmanız halinde tüm taşıma sürecinde sizlerin yanında olacağını belirtmek isteriz.

Kadıköy Evden Eve Nakliyat Nasıl Yapılıyor?

Kadıköy evden eve nakliyat fiyatları

Kadıköy ev taşıma firması ararken nasıl yapılıyor sorusunu düşünmediniz değil, hizmeti sunarken anlaşmış olduğumuz tarih ve saate taşıma işleminize başlamaktayız. Bu taşıma işlemine başlamadan önce sizlerle sözleşme yapmaktayız. Bu sözleşmenin hemen ardından eşyanızın sigorta işlemlerini başlatarak taşıma hizmetine başlamaktayız. Böylece taşıma esnasında hasar görebilecek eşyalarınızı güvence altına almaktayız.

Sigorta ve sözleşme adımları halledildikten sonra taşıma sürecine geçilmektedir. Bu taşıma süreci mobilyalarınızın de-montesi başlamaktadır daha sonrasında de-monte haline getirilen eşyalarınız kalın patpatlar ile sarılıp taşınmaya uygun hale getirilmektedir. Bu adımdan sonra araca yüklenip sırayla istiflenip sabitlenmektedir. Eşyalarınızın yeni evinize taşınıp, monte edilmesi ve yerleştirmesi ile taşınma süreciniz sonlanmış bulunmaktadır.

İlginizi çekebilir: Göztepe evden eve nakliyat

1- Kadıköy Ekspertiz İşlemi

Kadıköy ekspertiz işlemi tarafınıza ücretsiz bir şekilde Bidüşüntaşın tarafından sizlere sağlanmaktadır. Böylece daha sağlıklı bir fiyat çalışması ile taşınma sürecinize başlamaktayız.

2- Kadıköy Ambalajlama Adımı

Kadıköy eşya ambalajlama için öncelikle profesyonel ekiplerimiz ile sizlere bu hizmeti sunmaktayız. Ekibimiz evinizde bulunan tüm eşylarınızı a’dan z’ye kalın patpatlar ile sarıp taşınmaya uygun hale getirmektedir.

3- Kadıköy Montajlama İşlemleri

Kadıköy eşya montajlama işlemi profesyonel marangoz ustalarımız tarafından mevcut evinizde de-monte edildiği şekilde yeni evinizde monte hale getirilmektedir.

4- Kadıköy Eşya Yükleme İşlemleri

Kadıköy eşya yükleme işlemleri paketleme hizmetinden sonra başlamkatadır. Paketleme işlemi yapılmamış hiç bir eşya asla araçlarımıza yüklenmemektedir. Araçlara yüklenme işlemleri deneyimli ekiplerimizce yapılmaktadır.

 5- Kadıköy Boşaltma ve Yerleştirme İşlemleri

Mevcut evinizde paketlenip ve kolilenen eşyalarınız araca yüklenip yeni evinize vardıktan sonra istediğiniz şekilde eşyalarınızın yeni evinize yerleştirme işlemi deneyimli ekibimiz tarafından yapılmaktadır.

Bidüşüntaşın ile Kadıköy’de Sorunsuz Taşının

Bidüşüntaşın ile Kadıköy bölgesinde sorunsuz bir şekilde taşınacağınızı biliyor muydunuz? www.bidusuntasin.com/fiyat-al üzerinden oluşturacağınız taşıma siparişiniz ile sürece başlamaktayız. Üst düzey bir müşteri deneyimi sizleri beklemektedir. Bu üst düzey müşteri memnuniyeti ile taşınma süreciniz sorunsuz bir şekilde gerçekleşecektir. Taşıma sürecinizde Bidüşüntaşın tarafından sizlere verilen taşıma koçu tüm süreç boyunca yanınızda olacaktır.

Okumak isteyebilirsiniz: Pendik evden eve nakliyat

Kadıköy Ev Taşıma Hizmeti Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Kadıköy evden eve nakliyat fiyatları ne kadar?
Kadıköy ev taşıma fiyatları 4000₺ ile 15000₺ arasında değişiklik göstermektedir.

Kadıköy ev taşıma kaç saat sürüyor?
Kadıköy ev taşıma süresi tahmini 4-6 saat arasında sürmektedir.

Hangi eşyaları paketliyorsunuz?
Evinizde bulunun tüm eşyalarınızı paketliyoruz.

Marangoz hizmetiniz var mı?
Evet, marangoz ekibimiz ile bu hizmeti vermekteyiz. Evinizde gerekli olan bütün eşyaları söküp takmaktayız.

bidüşüntaşın evden eve nakliyat bidüşüntaşın ofis taşıamcılığı bidüşüntaşın eşya depolama şirketi
indirim
FIRSATI
kaçırılmayacak
%5 indirim
BDT5

Bu kampanya 2 saat süre ile geçerlidir. Kampanya kodunu ödeme adımında kupon kısmına girmeniz gerekmektedir.

×