Evden Eve Nakliyat

Kadıköy Evden Eve Nakliyat Firması Hakkında

Kadıköy Evden Eve Nakliyat

Kadıköy bölgesinde uzun süredir Kadıköy Evden Eve Nakliyat hizmeti veren firmamız artık yeni nesil taşımacılık sistemi olan bidusuntasin.com sitesiyle sorunsuz bir taşıma hedefi koyarak sizlere hizmet vermeye başlamaktadır. Bu yeni taşımacılık sistemi ile taşınma süreçlerinizde yaşadığınız sonradan fiyat artırma gibi durumların tamamının önüne geçmekteyiz. Ful sözleşmeli olan taşınmanızda hem sizlerin hem bizlerin tüm hakları korunmaktadır.

Kadıköy Evden Eve Nakliyat hizmeti verirken sizlere farklı farklı ödeme yöntemleri sunmaktayız. Ödeme yöntemlerimiz şunlardır:


Kredi/Banka Kartı ile Öde
Havale/Eft ile Öde
Kapıda Öde
Iyzico ile öde


Gibi size uygun olan ödeme yöntemini seçip taşınma işleminizi kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Kadıköy Evden Eve Nakliyat hizmeti verirken paketleme hizmetlerimizde mobilya ve beyaz eşyalarınız için kalın kraft naylon patpatlar kullanmaktayız. Bu paketleme ürünlerimiz 1 aylık periyotlarla yeniler ile değiştirilip ve ayrıca her gün sterilize edilerek bir sonraki taşınmaya hazır hale getirilmektedir. Mutfak veya toplanacak ufak tefek(bardak, tabak vs) ürünleriniz sizlere hem pratikbox taşıma kutularını veya kalın karton koliler ile hizmet vermekteyiz. Bu kolileme hizmetimizi ek hizmetler kısmında rahatlıkla alabilirsiniz.

Kadıköy Evden Eve Nakliyat hizmeti nasıl alırken fazla Google de arama yapmana gerek yok bidusuntasin.com girip fiyat teklifi al butonuna tıklaman yeterli olacaktır. Butona tıkladıktan sonra sırayla karşına gelen seçeneklerden sana uygun olan hizmet türlerini seçip ödeme kısmından ödemeni yapıp taşıma hizmetini alabilirsin. Daha sonrasında Bidüşüntaşın müşteri hizmetleri tarafından sizinle iletişime geçip alınan hizmetin doğruluğu teyit edilmiş olmaktadır.

Kadıköy Evden Eve Nakliyat hizmetini bidusuntasin.com üzerinden belirlediğiniz taşıma günü ve saatinde ekiplerimizce eşyanın alınacağı adrese gelinip mobilyanızın sökümü ve paketlemesi başlayan süreç yeni evinizde kurulup yerleştirme süreci ile son bulmaktadır.

İşte yeni nesil taşıma sistemi olan Bidüşüntaşın ile bu kadar rahat bir taşıma süreci sunuyoruz.

Bidüşüntaşın Evden Eve Nakliyat ve Eşya Taşıma ve Eşya Depolamanın En Pratik Hali
Yusuf Arslan
Yusuf Arslan@arslanyusuf
Read More
@bidusuntasin ile taşıma işlemimi sorunsuz bir şekilde gerçekleştirdim. Bidüşüntaşın ve ekip şefi Cİhan beye teşekkür ederim.
Mehmet Yılmaz
Mehmet Yılmaz@mehmety034
Read More
Taksim'de ki butik mağzamızın taşınma işleminde bizlere destek olan @bidusuntasin ekibine teşekkür ederiz.
Duygu Çelik
Duygu Çelik@duygucelik
Read More
Nişantaşı'ndan İzmir lokasyonuna gerçekleştirilen ev taşıma işlemimde bana destek olan @bidusuntasin ekibine teşekkür ederim.
Previous
Next
Diğer Blog İçeriklerimiz

30 dakika veya 30 gün

Taşınma siparişinizi 30 gün öncesine kadar önceden planlayın veya talep edin, 30 dakika kadar kısa bir sürede varalım.

Sabit fiyat garantisi

Rezervasyon sırasında gördüğün fiyatın, ek veya hatalı bir talebin olmadığı sürece değişmeyeceğinden emin olabilirsin.

Eşyalarınızı koruyoruz

Her bir taşınmanız, eşyalarınız elimize geçtiği andan itibaren binlerce liralık bir sigorta poliçesi ile desteklenmektedir.

Her şeyi yüklüyor, taşıyor ve teslim ediyoruz!
Müşterilerimiz bizim hakkımızda ne diyor?

COVID-19’a yönelik almış olduğumuz önlemler nelerdir ?

 

Bidüşüntaşın olarak, COVID-19 salgınıyla mücadele kapsamında, ilk günden bu yana, Dünya Sağlık Örgütü ve T.C. Sağlık Bakanlığı başta olmak üzere, tüm yetkili mercileri dikkatle takip ediyor, öneri ve direktifleri doğrultusunda gerekli tüm önlemleri alıyor, bütün süreçlerimizi güncel duyurular ve gelişmeler doğrultusunda yeniden değerlendiriyoruz.

Bu dönemde önceliğimiz; siz değerli müşterilerimizin, çalışanlarımızın ve iş ortaklarımızın güvenliğini, sağlığını en üst düzeyde koruyacak önlemleri alarak, Ülkemizin taşıma, depolama hizmetleri ihtiyacını kesintisiz sağlamak için iş akışımızın devamlılığını sağlamaktır. Zira hizmetlerimizin aksaksız sürdürülmesi, her türlü sorunla mücadelenin temel girdisi olan hizmetin, yurdun her köşesine kesintisiz ulaştırılması bakımından büyük önem taşıyor. Ülkemizin lojistik ihtiyacının karşılanmasında stratejik öneme sahip şirketi olarak, hizmetlerimizin sürekliliğini sağlamayı ulusal bir sorumluluk olarak görüyoruz. Dolayısıyla çalışma düzenimiz ve operasyonlarımızı da bu amaca yönelik olarak sürekli güncelliyoruz.

Bidüşüntaşın ekibi olarak her zaman insan sağlığını öncelikli tutuyoruz. Bidüşüntaşın ekibi ile size sektöründe en iyi taşıma ve teslimat hizmetini sunmak için gerçekten çok çalışıyoruz. Yaşanacak tüm problemleri çözmek adına nakliye sektöründe yaşanan tüm sorunları dinleyerek çözümleri nakliye ekiplerimize anlatıyor ve süreç standartını zorunlu tutuyoruz.

Cilt temasından kaçının ve sosyal mesafenizi özenle korumaya çalışın.

Eşyaların Paketlenme Süreci:

  • Eşyalarınız 1 aylık periyotlarla sürekli yenileri ile değişen ve her taşınmadan sonra sterilize edilen ambalaj malzemeleri sarılmaktadır. Ayrıca cilt temasını önlemek için eşyalarınızın kalın kraft patpatlar ile sarıldıktan sonra streç ile sarılıp cilt temasının önüne geçilmektedir.
  • Pratikbox taşıma kutularımız ise her taşınmadan sonra sterilize edilmektedir.

Araçlarımız:

Araçlarımız her taşınmadan sonra ambalajlama malzemelerimiz gibi sterilize edilerek bir sonraki taşınmaya hazır hale getirilmektedir.

Ekiplerimiz:

  • Hem müşterilerimizin hem de nakliye ekiplerimizin taşınmadan önce ve sonra el dezenfektanı kullanmasını ve/ veya ellerini yıkamasını öneriyoruz.
  • Nakliye ekiplerimizden her zaman koruyucu ekipmanlarını (eldiven, maske) kullanmaları için gerekli yönlendirmeyi yaptık. Ekipmanların eksik olması durumunda hemen Bidüşüntaşın müşteri hizmetleri ile iletişime geçin.
  • Hastalık belirtisi gösteren nakliye ekiplerimiz olması durumunda anında ekip değişikliğini yapıyoruz. Taşınma sırasında hastalık belirtisi gösteren bir kişi olması durumunda anında Bidüşüntaşın müşteri hizmetleri ile iletişime geçin.

Ekspertiz Hizmeti:

  • Covid-19 dönemi boyunca tüm ekspertiz sürecimizin( zorunlu haller dışında) hepsi canlı telefon görüşmesi veya whatsapp yolu ile eşyalarınızın fotoğraflarını bize göndererek değerlendirmekteyiz.

 

Bidüşüntaşın Müşteri Hattı 0850 305 98 96

bidüşüntaşın evden eve nakliyat bidüşüntaşın ofis taşıamcılığı bidüşüntaşın eşya depolama şirketi
indirim
FIRSATI
kaçırılmayacak
%5 indirim
BDT5

Bu kampanya 2 saat süre ile geçerlidir. Kampanya kodunu ödeme adımında kupon kısmına girmeniz gerekmektedir.