Acıbadem Ev Taşıma İşlemi Hakkında

Sizlere Acıbadem Evden Eve Nakliyat hizmetinden bahsetmek isterim, bizler Bİdüşüntaşın olarak yılların deneyim ve tecrübesini teknolojiye entegre ederek daha güvenilir ve daha da profesyonel bir taşınma deneyimi sizlere sunmaktayız. Bu deneyimi sizlere sözleşmeli ve sabit fiyat garantisi ile vermekteyiz. Ekiplerimiz tüm taşınma süreci boyunca sizlere her türlü konuda yardımcı olmaktadır.
Araçlarımız tamamen kapalı kasa araçlar olmakla birlikte hepsinde araç içinde oluşa bilecek bir hasara karşıt yük sigortası ile güvence altına alınmıştır.

Acıbadem Ev Eşyası Depolama Hizmeti Hakkında

Acıbadem Evden Eve Nakliyat hizmeti verirken depolanması gereken eşyalarınız son derece güvenlik önlemleri alınmış depolarımızda uzun süre kala bilecek şekilde depolanmasına imkân sağlamaktayız.
Depolama işlemlerinizi www.bidusuntasin.com üzerinden kolay ve pratik bir şekilde oluşturabilirsiniz. Mini, Standart ve Büyük depo olmak üzere 3 çeşit depolama hizmeti sizlere sunmaktayız. Sitemiz üzerinden depolarımızın aylık kira bedeli ve boyutlarını öğrenebilirsiniz.

Bidüşüntaşın ekibi sizlere Acıbadem ev eşyası depolama hizmeti sunarken eşyalarınızın a’dan z’ye sarılıp depolanmaya uygun hale getirilmesinden daha sonrasında depolarımıza taşıma ve tekrar sizlere teslim süreçlerini kendi ekiplerimiz ve öz mal araçları ile gerçekleştirmektedir.

Acıbadem Asansörlü Ev Taşıma Hizmeti Hakkında

Acıbadem Evden Eve Nakliyat hizmeti sunarken 2.Katan sonra binanızda yük asansörünün bulunmaması veya arızalı olması gibi durumlarda dış cephe asansörü firmamız tarafından kurulup eşyalarınızın evinize taşınmasını sağlamaktadır. Bununla birlikte dış cephe asansör hizmetini tüm müşterilerimiz bizlerden talep edebilir. Dış cephe asansör hizmetinde taşınma süreciniz hızlı ve daha güvenilir bir şekilde tamamlanmaktadır.

Acıbadem Ev Taşıma Fiyat Teklifi Nasıl Alınır?

Acıbadem Evden Eve Nakliyat hizmeti almak istiyorsanız sitemize (www.bidusuntasin.com/fiyat-al/) gidip kolay bir şekilde sizde istenilen bilgileri girerek fiyat teklifinizi aldıktan sonra ödeme yönteminizi (Kapıda öde, Kredi/Banka Kartı ile öde, Havale/Eft ile öde, Paytr ile öde) seçip, ödeme işleminizi gerçekleştirdikten sonra talebiniz bizlere düşmektedir. Böylece gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşteri hizmetlerimiz sizinle iletişime geçip gerçekleştirdiğiniz taşınma veya depolama talebinizi onayladıktan sonra tüm süreci sizler için yönetip taşıma sürecinizi gerçekleştirmektedir.

İyi ki Bidüşüntaşın var 😊

bidüşüntaşın evden eve nakliyat bidüşüntaşın ofis taşıamcılığı bidüşüntaşın eşya depolama şirketi
indirim
FIRSATI
kaçırılmayacak
%5 indirim
BDT5

Bu kampanya 2 saat süre ile geçerlidir. Kampanya kodunu ödeme adımında kupon kısmına girmeniz gerekmektedir.

×