Bidüşüntaşın logo
Evden Eve Nakliyat

ACIBADEM EV TAŞIMA HİZMETİ HAKKINDA

Ana Sayfa » ACIBADEM EV TAŞIMA HİZMETİ HAKKINDA

Acıbadem Ev Taşıma İşlemi Hakkında

Sizlere Acıbadem Evden Eve Nakliyat hizmetinden bahsetmek isterim, bizler Bİdüşüntaşın olarak yılların deneyim ve tecrübesini teknolojiye entegre ederek daha güvenilir ve daha da profesyonel bir taşınma deneyimi sizlere sunmaktayız. Bu deneyimi sizlere sözleşmeli ve sabit fiyat garantisi ile vermekteyiz. Ekiplerimiz tüm taşınma süreci boyunca sizlere her türlü konuda yardımcı olmaktadır.
Araçlarımız tamamen kapalı kasa araçlar olmakla birlikte hepsinde araç içinde oluşa bilecek bir hasara karşıt yük sigortası ile güvence altına alınmıştır.

Acıbadem Ev Eşyası Depolama Hizmeti Hakkında

Acıbadem Evden Eve Nakliyat hizmeti verirken depolanması gereken eşyalarınız son derece güvenlik önlemleri alınmış depolarımızda uzun süre kala bilecek şekilde depolanmasına imkân sağlamaktayız.
Depolama işlemlerinizi www.bidusuntasin.com üzerinden kolay ve pratik bir şekilde oluşturabilirsiniz. Mini, Standart ve Büyük depo olmak üzere 3 çeşit depolama hizmeti sizlere sunmaktayız. Sitemiz üzerinden depolarımızın aylık kira bedeli ve boyutlarını öğrenebilirsiniz.

Bidüşüntaşın ekibi sizlere Acıbadem ev eşyası depolama hizmeti sunarken eşyalarınızın a’dan z’ye sarılıp depolanmaya uygun hale getirilmesinden daha sonrasında depolarımıza taşıma ve tekrar sizlere teslim süreçlerini kendi ekiplerimiz ve öz mal araçları ile gerçekleştirmektedir.

Acıbadem Asansörlü Ev Taşıma Hizmeti Hakkında

Acıbadem Evden Eve Nakliyat hizmeti sunarken 2.Katan sonra binanızda yük asansörünün bulunmaması veya arızalı olması gibi durumlarda dış cephe asansörü firmamız tarafından kurulup eşyalarınızın evinize taşınmasını sağlamaktadır. Bununla birlikte dış cephe asansör hizmetini tüm müşterilerimiz bizlerden talep edebilir. Dış cephe asansör hizmetinde taşınma süreciniz hızlı ve daha güvenilir bir şekilde tamamlanmaktadır.

Acıbadem Ev Taşıma Fiyat Teklifi Nasıl Alınır?

Acıbadem Evden Eve Nakliyat hizmeti almak istiyorsanız sitemize (www.bidusuntasin.com/fiyat-al/) gidip kolay bir şekilde sizde istenilen bilgileri girerek fiyat teklifinizi aldıktan sonra ödeme yönteminizi (Kapıda öde, Kredi/Banka Kartı ile öde, Havale/Eft ile öde, Paytr ile öde) seçip, ödeme işleminizi gerçekleştirdikten sonra talebiniz bizlere düşmektedir. Böylece gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşteri hizmetlerimiz sizinle iletişime geçip gerçekleştirdiğiniz taşınma veya depolama talebinizi onayladıktan sonra tüm süreci sizler için yönetip taşıma sürecinizi gerçekleştirmektedir.

İyi ki Bidüşüntaşın var 😊

Bidüşüntaşın Evden Eve Nakliyat ve Eşya Taşıma ve Eşya Depolamanın En Pratik Hali
Yusuf Arslan
Yusuf Arslan@arslanyusuf
Read More
@bidusuntasin ile taşıma işlemimi sorunsuz bir şekilde gerçekleştirdim. Bidüşüntaşın eşya depolama ve anahtar teslim nakliye hizmeti için teşekkür ederim.
Mehmet Yılmaz
Mehmet Yılmaz@mehmety034
Read More
Eşya depolama fiyatları ile rakipsiz bir firmasınız. Emeğiniz ve iş disiplininiz harika! @bidusuntasin ekibine teşekkür ederiz.
Duygu Çelik
Duygu Çelik@duygucelik
Read More
İstanbul'dan İzmir'e ev eşyalarımı taşıyan Bidüşüntaşın şirketine sonsuz teşekkürler. @bidusuntasin
Previous
Next
Diğer Blog İçeriklerimiz
30 dakika veya 30 gün

Taşınma siparişinizi 30 gün öncesine kadar önceden planlayın veya talep edin, 30 dakika kadar kısa bir sürede varalım.

Sabit fiyat garantisi

Rezervasyon sırasında gördüğün fiyatın, ek veya hatalı bir talebin olmadığı sürece değişmeyeceğinden emin olabilirsin.

Eşyalarınızı koruyoruz

Her bir taşınmanız, eşyalarınız elimize geçtiği andan itibaren binlerce liralık bir sigorta poliçesi ile desteklenmektedir.

Her şeyi yüklüyor, taşıyor ve teslim ediyoruz!
Müşterilerimiz bizim hakkımızda ne diyor?

COVID-19’a yönelik almış olduğumuz önlemler nelerdir ?

Bidüşüntaşın olarak, COVID-19 salgınıyla mücadele kapsamında, ilk günden bu yana, Dünya Sağlık Örgütü ve T.C. Sağlık Bakanlığı başta olmak üzere, tüm yetkili mercileri dikkatle takip ediyor, öneri ve direktifleri doğrultusunda gerekli tüm önlemleri alıyor, bütün süreçlerimizi güncel duyurular ve gelişmeler doğrultusunda yeniden değerlendiriyoruz.

Bu dönemde önceliğimiz; siz değerli müşterilerimizin, çalışanlarımızın ve iş ortaklarımızın güvenliğini, sağlığını en üst düzeyde koruyacak önlemleri alarak, Ülkemizin taşıma, depolama hizmetleri ihtiyacını kesintisiz sağlamak için iş akışımızın devamlılığını sağlamaktır. Zira hizmetlerimizin aksaksız sürdürülmesi, her türlü sorunla mücadelenin temel girdisi olan hizmetin, yurdun her köşesine kesintisiz ulaştırılması bakımından büyük önem taşıyor. Ülkemizin lojistik ihtiyacının karşılanmasında stratejik öneme sahip şirketi olarak, hizmetlerimizin sürekliliğini sağlamayı ulusal bir sorumluluk olarak görüyoruz. Dolayısıyla çalışma düzenimiz ve operasyonlarımızı da bu amaca yönelik olarak sürekli güncelliyoruz.

Bidüşüntaşın ekibi olarak her zaman insan sağlığını öncelikli tutuyoruz. Bidüşüntaşın ekibi ile size sektöründe en iyi taşıma ve teslimat hizmetini sunmak için gerçekten çok çalışıyoruz. Yaşanacak tüm problemleri çözmek adına nakliye sektöründe yaşanan tüm sorunları dinleyerek çözümleri nakliye ekiplerimize anlatıyor ve süreç standartını zorunlu tutuyoruz.

Cilt temasından kaçının ve sosyal mesafenizi özenle korumaya çalışın.

Eşyaların Paketlenme Süreci:

  • Eşyalarınız 1 aylık periyotlarla sürekli yenileri ile değişen ve her taşınmadan sonra sterilize edilen ambalaj malzemeleri sarılmaktadır. Ayrıca cilt temasını önlemek için eşyalarınızın kalın kraft patpatlar ile sarıldıktan sonra streç ile sarılıp cilt temasının önüne geçilmektedir.
  • Pratikbox taşıma kutularımız ise her taşınmadan sonra sterilize edilmektedir.

Araçlarımız:

Araçlarımız her taşınmadan sonra ambalajlama malzemelerimiz gibi sterilize edilerek bir sonraki taşınmaya hazır hale getirilmektedir.

Ekiplerimiz:

  • Hem müşterilerimizin hem de nakliye ekiplerimizin taşınmadan önce ve sonra el dezenfektanı kullanmasını ve/ veya ellerini yıkamasını öneriyoruz.
  • Nakliye ekiplerimizden her zaman koruyucu ekipmanlarını (eldiven, maske) kullanmaları için gerekli yönlendirmeyi yaptık. Ekipmanların eksik olması durumunda hemen Bidüşüntaşın müşteri hizmetleri ile iletişime geçin.
  • Hastalık belirtisi gösteren nakliye ekiplerimiz olması durumunda anında ekip değişikliğini yapıyoruz. Taşınma sırasında hastalık belirtisi gösteren bir kişi olması durumunda anında Bidüşüntaşın müşteri hizmetleri ile iletişime geçin.

Ekspertiz Hizmeti:

  • Covid-19 dönemi boyunca tüm ekspertiz sürecimizin( zorunlu haller dışında) hepsi canlı telefon görüşmesi veya whatsapp yolu ile eşyalarınızın fotoğraflarını bize göndererek değerlendirmekteyiz.

Bidüşüntaşın Müşteri Hattı 0850 305 98 96

bidüşüntaşın evden eve nakliyat bidüşüntaşın ofis taşıamcılığı bidüşüntaşın eşya depolama şirketi
indirim
FIRSATI
kaçırılmayacak
%5 indirim
BDT5

Bu kampanya 2 saat süre ile geçerlidir. Kampanya kodunu ödeme adımında kupon kısmına girmeniz gerekmektedir.

×