Bidüşüntaşın logo
Evden Eve Nakliyat

LENS İSTANBUL EVDEN EVE NAKLİYAT

Ana Sayfa » LENS İSTANBUL EVDEN EVE NAKLİYAT

Profesyonel Lens İstanbul Evden Eve Nakliyat Şirketi Nasıl Bulurum?

Lens İstanbul Evden Eve Nakliyat hizmeti mi almak istiyorsun? Güvenilir bir nakliye firması mı istiyorsun? Bu aradıkların çok uzakta değil tık tıkla bidusuntasin.com girip fiyat teklifi al butonuna tıklamak bundan sonrası taşıma işleminiz bizden. Taşıma günü geldiğinde Bidüşüntaşın ekibi eşyaların alınacağı adrese gelip eşyalara paketleme işlemi uyguladıktan sonra taşıma işlemine başlayıp diğer tarafta aynı şekilde eşyanın dizilimini yaptıktan sonra taşıma işleminiz bitmiş olur. İşte Bidüşüntaşın ile taşınmak bu kadar kolay sizde hayalinizdeki taşınmayı istiyorsanız bidusuntasin.com girmeniz yeterli.

Lens İstanbul Evden Eve Nakliyat İşlemleri Nasıl Yapılır?

Lens İstanbul Evden Eve Nakliye hizmeti almak çok kolay artık tek yapmanız bidusuntasin.com girip fiyat teklifi almak bu işlemden sonrası artık bidüşüntaşın ekibinde sizin yapmanız gereken son şey ise kahvenizi alıp yudumlamak😊. Bidüşüntaşın ekibi tüm taşınma süreciniz boyunca aktif müşteri destek hattıyla (0850 346 62 69) sürekli hizmetinizdedir. Dilediğiniz sorununuzu bize iletip en pratik çözüm yolunu bulmaya çalışmaktayız.

Lens İstanbul Evden Eve Nakliyat Ödemesini Nasıl Yapabilirim?

Bidüşüntaşın ile aldığınız hizmete sizlere 4 ödeme yöntemi sunmaktayız.

  • Kapıda öde
  • Kredi/Banka Kartı ile öde
  • Havale/Eft ile öde
  • Iyzico ile öde

Bidüşüntaşında ödeme yapmak çok kolay size uygun olan ödeme yöntemini seçmeniz yeterli olacaktır.

Lens İstanbul Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Lens İstanbul Evden Eve Nakliyat hizmeti alırken sürekli değişen ve artan fiyatlardan sıkılmadınız mı? Bidüşüntaşın ile artık bu soruna son veriyoruz. Bidüşüntaşında sabit fiyat ile sizlere sözleşmeli bir şekilde fiyat teklifini sunmaktadır. Bu sözleşme ikinci bir fiyat değişikliğine gitmeyi engelemektedir.

Lens İstanbul Evden Eve Kaliteli Nakliyat Hizmeti Nasıl Alabilirim?

Lens İstanbul Evden Eve Nakliyat hizmeti mi almak istiyorsun? Bidusuntasin.com adresine girerek size uygun olan hizmeti rezerve edebilirsiniz. Daha sonrasında müşteri hizmetlerimiz sizi arayıp hizmeti onaylamak için teyit işlemi gerçekleştirmektedir. Bundan sonraki süreçte her hangi talep değişikliği ve ek hizmet ekleme gibi durumlarda müşteri hizmetlerimiz ile 7/24 iletişim kurabilirsiniz. Dilediğiniz zaman dilediğiniz konuda müşteri destek hattımızdan müşteri hizmetlerimizi dilediğiniz konu hakkında soru sorup bilgi alabilirsiniz.

Lens İstanbul Evden Eve Nakliyatta Eşya Ambalajlama Nasıl Yapılır ?

Lens İstanbul Evden Eve Nakliyat hizmetinde ambalajlama hizmeti kalın kraf kağıtlar ile yapılıp bu ambalajlama malzemeleri aylık periyotlar ile yenileri ile değiştirilip ve her gün sterilize edilerek paketleme işlemi ekiplerimizce gerçekleştirilir. Mutfak eşyalarınız ise ek hizmet talebiniz karşılığında dilerseniz pratikbox taşıma kutular veya karton koliler ile toplanma işlemi yapılmaktadır.

Lens İstanbul Şehirler arası Taşımacılık Hizmetleri Sunuyor musunuz?

Lens İstanbul Şehirler Arası Evden Eve Taşımacılık hizmeti mi almak istiyorsunuz? Bidüşüntaşın ile kolayca nakliye siparişinizi oluşturabilirsiniz. Ayrıca şehirler arası evden eve nakliyat hizmet talebinizi oluşturmak için günler öncesinden rezervasyonunuzu başlatabilirsiniz.

Bidüşüntaşın Evden Eve Nakliyat ve Eşya Taşıma ve Eşya Depolamanın En Pratik Hali
Yusuf Arslan
Yusuf Arslan@arslanyusuf
Read More
@bidusuntasin ile taşıma işlemimi sorunsuz bir şekilde gerçekleştirdim. Bidüşüntaşın eşya depolama ve anahtar teslim nakliye hizmeti için teşekkür ederim.
Mehmet Yılmaz
Mehmet Yılmaz@mehmety034
Read More
Eşya depolama fiyatları ile rakipsiz bir firmasınız. Emeğiniz ve iş disiplininiz harika! @bidusuntasin ekibine teşekkür ederiz.
Duygu Çelik
Duygu Çelik@duygucelik
Read More
İstanbul'dan İzmir'e ev eşyalarımı taşıyan Bidüşüntaşın şirketine sonsuz teşekkürler. @bidusuntasin
Previous
Next
Diğer Blog İçeriklerimiz
30 dakika veya 30 gün

Taşınma siparişinizi 30 gün öncesine kadar önceden planlayın veya talep edin, 30 dakika kadar kısa bir sürede varalım.

Sabit fiyat garantisi

Rezervasyon sırasında gördüğün fiyatın, ek veya hatalı bir talebin olmadığı sürece değişmeyeceğinden emin olabilirsin.

Eşyalarınızı koruyoruz

Her bir taşınmanız, eşyalarınız elimize geçtiği andan itibaren binlerce liralık bir sigorta poliçesi ile desteklenmektedir.

Her şeyi yüklüyor, taşıyor ve teslim ediyoruz!
Müşterilerimiz bizim hakkımızda ne diyor?

COVID-19’a yönelik almış olduğumuz önlemler nelerdir ?

Bidüşüntaşın olarak, COVID-19 salgınıyla mücadele kapsamında, ilk günden bu yana, Dünya Sağlık Örgütü ve T.C. Sağlık Bakanlığı başta olmak üzere, tüm yetkili mercileri dikkatle takip ediyor, öneri ve direktifleri doğrultusunda gerekli tüm önlemleri alıyor, bütün süreçlerimizi güncel duyurular ve gelişmeler doğrultusunda yeniden değerlendiriyoruz.

Bu dönemde önceliğimiz; siz değerli müşterilerimizin, çalışanlarımızın ve iş ortaklarımızın güvenliğini, sağlığını en üst düzeyde koruyacak önlemleri alarak, Ülkemizin taşıma, depolama hizmetleri ihtiyacını kesintisiz sağlamak için iş akışımızın devamlılığını sağlamaktır. Zira hizmetlerimizin aksaksız sürdürülmesi, her türlü sorunla mücadelenin temel girdisi olan hizmetin, yurdun her köşesine kesintisiz ulaştırılması bakımından büyük önem taşıyor. Ülkemizin lojistik ihtiyacının karşılanmasında stratejik öneme sahip şirketi olarak, hizmetlerimizin sürekliliğini sağlamayı ulusal bir sorumluluk olarak görüyoruz. Dolayısıyla çalışma düzenimiz ve operasyonlarımızı da bu amaca yönelik olarak sürekli güncelliyoruz.

Bidüşüntaşın ekibi olarak her zaman insan sağlığını öncelikli tutuyoruz. Bidüşüntaşın ekibi ile size sektöründe en iyi taşıma ve teslimat hizmetini sunmak için gerçekten çok çalışıyoruz. Yaşanacak tüm problemleri çözmek adına nakliye sektöründe yaşanan tüm sorunları dinleyerek çözümleri nakliye ekiplerimize anlatıyor ve süreç standartını zorunlu tutuyoruz.

Cilt temasından kaçının ve sosyal mesafenizi özenle korumaya çalışın.

Eşyaların Paketlenme Süreci:

  • Eşyalarınız 1 aylık periyotlarla sürekli yenileri ile değişen ve her taşınmadan sonra sterilize edilen ambalaj malzemeleri sarılmaktadır. Ayrıca cilt temasını önlemek için eşyalarınızın kalın kraft patpatlar ile sarıldıktan sonra streç ile sarılıp cilt temasının önüne geçilmektedir.
  • Pratikbox taşıma kutularımız ise her taşınmadan sonra sterilize edilmektedir.

Araçlarımız:

Araçlarımız her taşınmadan sonra ambalajlama malzemelerimiz gibi sterilize edilerek bir sonraki taşınmaya hazır hale getirilmektedir.

Ekiplerimiz:

  • Hem müşterilerimizin hem de nakliye ekiplerimizin taşınmadan önce ve sonra el dezenfektanı kullanmasını ve/ veya ellerini yıkamasını öneriyoruz.
  • Nakliye ekiplerimizden her zaman koruyucu ekipmanlarını (eldiven, maske) kullanmaları için gerekli yönlendirmeyi yaptık. Ekipmanların eksik olması durumunda hemen Bidüşüntaşın müşteri hizmetleri ile iletişime geçin.
  • Hastalık belirtisi gösteren nakliye ekiplerimiz olması durumunda anında ekip değişikliğini yapıyoruz. Taşınma sırasında hastalık belirtisi gösteren bir kişi olması durumunda anında Bidüşüntaşın müşteri hizmetleri ile iletişime geçin.

Ekspertiz Hizmeti:

  • Covid-19 dönemi boyunca tüm ekspertiz sürecimizin( zorunlu haller dışında) hepsi canlı telefon görüşmesi veya whatsapp yolu ile eşyalarınızın fotoğraflarını bize göndererek değerlendirmekteyiz.

Bidüşüntaşın Müşteri Hattı 0850 305 98 96

bidüşüntaşın evden eve nakliyat bidüşüntaşın ofis taşıamcılığı bidüşüntaşın eşya depolama şirketi
indirim
FIRSATI
kaçırılmayacak
%5 indirim
BDT5

Bu kampanya 2 saat süre ile geçerlidir. Kampanya kodunu ödeme adımında kupon kısmına girmeniz gerekmektedir.

×