Evden Eve Nakliyat Paketleme Hizmeti

Bidüşüntaşın ile Her Şeyi Güvenle Taşıyın

Evden Eve Nakliye İşleminde Eşya Paketleme Nedir?

Eşya paketleme işlemi evinizi veya ofisinizi taşıttığınız nakliye şirketinin ya da sizlerin, eşyalarınızın uygun kontrollerini yaptıktan sonra, koşullara ve nakliye sürecine uygun bir modelde paketleyip nakliyat aracına istiflenmesi (düzenlenmesi) demektir. Evden eve nakliyat işleminde eşyalarınızı doğru malzemeler ile paketlenmesi önemli olmaktadır.

Örneğin; koltuklarınızın beyaz olması nedeniyle öncelikle streç sargı malzemesi ile sarılması, daha sonra kalın kraft kağıtlı ambalaj malzemesi ile paketlenmesi gerekmektedir. Değer verdiğiniz eşyalarınızın zarar görmemesini istediğinizin farkındayız. Ancak Bidüşüntaşın ekibimiz sizlere evden eve nakliyat paketleme hizmetini en kusursuz şekilde sunmayı amaç edinmektedir. Eşyalarınız özenle paketlenip özenle araçlara istiflenmektedir.

Evden Eve Nakliyatta Paketleme İşlemi Neden Önemlidir ?

Evden eve nakliyat paketleme işlemi evinizin her köşesi için ayrı tekniklere ve farklı paketleme modelleri ile hazırlanmaktadır. Mutfağınızda bulunan kırılabilecek hassas eşyalarınız için özel sargı kağıtları, şeffaf pat pat vb. kullanılmaktadır. Beyaz eşyalarınız için özel köpük koruyucu köşebentler kullanılmaktadır. Ve diğer tüm hassas eşyalarınız için gerek karton köşebentler gerekse de köpük koruyucu köşebentler mobilyalarınıza kullanılmaktadır.

Evden eve nakliyat işlemi düzen ve disiplin isteyen bir iş sürecidir. Dolayısıyla ekiplerimiz evinizin her köşesi için özel detaylara önem vererek paketleme işleminizi gerçekleştirmektedir. Unutmayın! kaliteli bir hizmet almak için Bidüşüntaşın tam sizlere göre.

Bidüşüntaşın’da Evden Eve Nakliyat Paketleme Hizmeti !

Evden eve nakliye işleminizde tüm eşyalarınızın paketleme sürecini sizler de yönetebilirsiniz. Ancak eşya paketleme ve kolileme konusunda bir fikriniz ve deneyiminiz yoksa, Bidüşüntaşın’ın ek paket olarak sunduğu hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Uzman ekibimiz ile tüm paketleme işlemlerinizi özenle gerçekleştirmekteyiz. Mevcut evinizden taşınırken apartman, site vb. içerisinde taşınması gerekiyorsa, hasar görmemesi için dikkatle paketlenmesi gerekmektedir. Bidüşüntaşın ile evden eve nakliyat hizmeti almak işte bu kadar basit. Hemen talebinizi oluşturun, taşınmanın keyfini yaşayın.

Bidüşüntaşın Evden Eve Nakliyat İşleminde Eşya Paketleme Avantajları Nelerdir ?

Taşınma gününüz yaklaşıyor ve henüz evden eve nakliyat şirketi bulamadınız. Üzülmeyin. Tüm evden eve nakliyat sürecini sizler için yönetiyoruz.

”Eşyalarım çok hassas, nasıl paketlenecek onca şey?” diye düşünüp durma! Uzman ekibimiz ve özel ambalaj malzemelerimiz ile tek tıkla eşyalarınızı paketleyip taşıyalım.

Bidüşüntaşın, pandemi sürecinden bu yana tüm titizlikle eşyalarınızı paketleyip taşımaktadır.

  • Eşyalarınız paketlenir
  • Araca istiflenir
  • Yeni evinize teslim edilir
  • Mutfak kolinizden çay ve çaydanlığınızı çıkarıp demlersiniz.
  • Koltuğunuza oturup bir keyif çayı yudumlayabilirsiniz.

Hizmete Dahil Olmayanlar

Piyano Taşıması

Piyano taşınmasında akortların bozulmaması için özel ambalaj malzemeleri ile paketlenip; gerektiği takdirde modüler (dış) asansör ile taşınması gerekmektedir.

Kasa Taşınması

Kasa taşınması özel bir taşıma hizmeti olup taşınma öncesi bilgilendirilme yapılması gereklidir. Uygun ekipmanlar hazırlanıp kasa taşıma işleminizi gerçekleştiriyoruz.

Dış Asansör Hizmeti

Yeni evinize taşınırken dış asansör ile taşınmanız gerekliyse bilgi verilip modüler dış asansör hizmet talebi oluşturulması gereklidir. Böylelikle yeni komşularınızı daha az rahatsız etmiş olursunuz.

bidüşüntaşın evden eve nakliyat bidüşüntaşın ofis taşıamcılığı bidüşüntaşın eşya depolama şirketi
indirim
FIRSATI
kaçırılmayacak
%5 indirim
BDT5

Bu kampanya 2 saat süre ile geçerlidir. Kampanya kodunu ödeme adımında kupon kısmına girmeniz gerekmektedir.

×