Askılı tekstil taşımacılığı İstanbul askılı tekstil lojistiği hizmeti için Bidüşüntaşın askılı tekstil nakliyesine başvurabilirsiniz. Tekstil firmalarının en çok tercih ettiği bu taşıma türünde hem konfeksiyon askılı taşıma hizmeti hem de mağazaya ürün tedariğinde önemli bir lojistik biçimidir.

Askılı Tekstil Taşımacılığı Lojistik Firması. Bidüşüntaşın Lojistik Hizmetleri.
Askılı Tekstil Taşımacılığı Lojistik Firması. Bidüşüntaşın Lojistik Hizmetleri.

Askılı tekstil taşımacılığı

Askılı tekstil taşımacılığı ve uluslararası tekstil ürünleri taşıma hizmeti.

Askılı Lojistik Hizmeti

Lojistik, müşterilerin ya da ilgili firmaların ihtiyaçlarını karşılamak için menşei ve kullanım noktası arasındaki mal ve hizmet sirkülasyonunun yönetimi demektir. Bu bakımdan askılı lojistik hizmeti de giyim sektöründe önemli bir faaliyet alanıdır. Gerekli donanım ve ekibe sahip olan Bidüşüntaşın Lojistik şirketi askılı taşımacılık ihtiyacınızı karşılayabilecek yapıdadır.

Askılı tekstil taşımacılığının uygun bir şekilde sevkiyatın sağlanabilmesi için birbirinden farklı noktalara ihtiyaç duyulmaktadır. Bunlarla birlikte hiç kuşkusuz bu alanda kendini geliştirmiş ve deneyimli bir profesyonel nakliye firması gelmektedir. Fakat işin kilit noktalarını bilen, daha önce askılı taşımacılık yapmış firmalar ile başarılı bir nakliye işleminin yapılması gerektiği unutulmamalıdır. Bu noktada askılı tekstil nakliyesinde ihtiyaç duyulan unsurlar şu şekildedir:

  • Askılı tekstil taşımacılığında kullanılan araçlar,
  • Taşıma araçlarının içerisinde bulunan askı sistemi,
  • Şehirler arası askılı tekstil taşımacılığında gerekli paketleme malzemeleri.

Yukarıda sunmuş olduğumuz unsurların önemini şu şekilde açıklayabiliriz: İlgili tekstil ürünün kumaşı, dokusu gereği hassas olabilmektedir. Bu hassasiyet ürünün taşınmasındaki nem oranı, ışık, olumsuz hava koşullarına istinaden paketleme malzemeleri kontrol edilmelidir.

Bununla birlikte askılı tekstil taşımacılığında ilgili firmanın araçlarının askılı iç dizaynı, havalandırma mekanizması gibi etkenler ürününüze vermiş olunan değeri ortaya çıkarmaktadır.

Askılı giyim taşıma firması. Uluslararası askılı tekstil ürün taşıma şirketi
Askılı giyim taşıma firması. Uluslararası askılı tekstil ürün taşıma şirketi

Askılı Tekstil Nakliyesi

Taşımacılık alanında sadece tüm bu unsurlar tek başına yeterli olmamaktadır. Her tekstil ürünü kendine özgü bir yapıdadır. Ütülü bir vaziyette kırışmaması gereken ürünler olabilir. Bu ürünlerin uzun yolculukta hedef adrese ulaşması üretici için çok önemlidir.

Tüm bu nedenlerle Bidüşüntaşın Nakliyat olarak askılı tekstil taşımacılığına özel, taşınan ürünlerin nakliyat öncesi sigortalanmasını sağlayıp olası bir durumda üreticinin kaybını da önlemeyi hedefleyerek bu hizmeti sunmaktayız.

Tekstil Taşımacılığında Nakliye ve Lojistik Çözümleri

Hızlı ve kaliteli bir hizmet için dünyanın her yerine tekstil markalarının yıllardır tercih ettiği markayız. İthalat ve ihracat noktasında gerekli tekstil ürünlerinin kapıdan kapıya teslimatını gerçekleştiren Bidüşüntaşın Lojistik, profesyonel ekip ve ekipmanları ile ihtiyacınıza yönelik çözümler üretmektedir.

Bilindiği üzere Türkiye, tüm dünyada tekstil imalatındaki yeri oldukça mühimdir. Türkiye’nin otomotiv sektöründen sonraki en çok tercih edilen tekstil yani giyim ihracatı yer alıyor. Bu noktada Çin ve Hindistan’a göre en büyük rakipler arasında yer alan bu gibi ülkelere göre, coğrafi avantajların vermiş olduğu özellikle Avrupalı tedarikçiler tarafından bir tercih noktası haline gelmiştir. Böylece hızlı ve anlık sevkiyatlar ile tedarikçi ve müşterilerin talepleri uygun lojistik süreçleri ile tamamlanmaktadır.

Bidüşüntaşın Intermodal bu noktada Avrupa ülkelerine askılı konteyner ekipmanları ile müşterilerine toplu gönderim için kolaylık sağlamaktadır.

Askılı tekstil nakliyatı. İstanbul ve Bursa Askılı Tekstil Lojistiği.
Askılı tekstil nakliyatı. İstanbul ve Bursa Askılı Tekstil Lojistiği.

Askılı tekstil nakliyatı. İstanbul ve Bursa Askılı Tekstil Lojistiği.

Askılı Tekstil Taşımacılığında Kullanılan Ana Lojistik Bölümleri

Üretim Lojistiği

Üretim lojistiği, işletme içerisinde üretimde kullanılacak olan tüm ürünlerin plan, program, yönetim ve kontrolünü kapsamaktadır. Ürünlerin toplanması ve firma içerisinde uygun depolama yöntemleri ile muhafaza edilmesine kadar birçok işlemi kapsamaktadır.

Dağıtım Lojistiği

Toptan ve perakende sektörünün alıcıları ile tedarikçi ya da üretici firma arasındaki ürün ve hizmet akışını sağlayan ve düzenleyen lojistik türüne dağıtım lojistiği denir.

Satın Alma Lojistiği

Satılacak ürünün müşteri tarafından memnuniyetini gözetmek, istenilen ya da gerekli hizmetin beklentilerini karşılamasıyla birlikte, ilgili ürünün ya da hizmetin, gerçekleşmesine yönelik olarak başlangıç noktasında satın alma lojistiği denir.

Satış Sonrası Lojistik

Satış sonrası lojistik, ilgili hizmet ya da ürünün müşteriye ulaştırılmasındaki lojistik türüdür. Satın alınan ürün için ilgili sevkiyat bilgisi, ürün bilgisi gibi tüm detaylar aktarılır.

Bertaraf Lojistiği

Diğer adıyla tersine lojistik olan bertaraf lojistiği, en genel tanımıyla hammadde, yarı mamul veya ürün durumundaki malzemelerin yenilenmesi, yeniden üretilmesi, geri dönüştürülmesi, bakım ve tamirinin yapılması amacıyla değer kazandırılması veya uygun koşulları sağlayacak şekilde bertaraf edilmesi olarak cevap verilebilir. Geri kazandırma ve çevreye zarar vermeyecek şekilde ürünleri bertaraf etme faaliyetlerinin tamamını da kapsayan tersine lojistik süreçleri, ulusal ve uluslararası standartlara ve hizmetin amacına uygun bir şekilde planlanmakta, uygulanmakta ve kontrol edilmektedir.

Lojistik Sektöründe Güvenilir Firma

Bidüşüntaşın Lojistik; nakliyat ve anahtar teslim evden eve taşımacılık sektöründe kalitesinden ödün vermeden ilk günkü heyecan ile devam etmektedir. Nakliyat ve depolama alanında uzman kadromuz ile deneyim sahibi personeller ile siz değerli müşterilerimizin yanında olmaya devam ediyoruz.

Bidüşüntaşın Nakliyat ve Lojistik firmamız; müşteri deneyim ve tecrübelerini ilgili sosyal medya aracıyla aktarmaktadır. Tüm çalışmalar için ilgili sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Firma olarak; askılı tekstil taşımacılığı dahil oldukça geniş hizmet yelpazesi ile her zaman sağlıklı hizmet sunmayı amaç edindik. Bidüşüntaşın Lojistik Anonim Şirketi; tüm tekstil taşımacılığı odaklı müşteri ve tedarikçi memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmıştır. Siz de müşteri memnuniyetini lojistik operasyonu ile yükseltmek isterseniz; Bidüşüntaşın nakliyat firması bir talep ile yanınızda.

Askılı taşımacılık hizmetinin en doğru ve en hızlı biçimde almak için hassasiyetle çalışıyoruz.

Askılı Tekstil Taşımacılığı Firması

Askılı tekstil taşımacılığı firması olarak; gerekli araç filosu, personel desteği ile birlikte sizlere hizmet sağlamak için buradayız. Başta İstanbul, Ankara, Bursa, Antalya, Muğla ve diğer tüm illere askılı tekstil lojistik desteği talebinde bulunabilirsiniz. Özel koliler ile şehir içi, ve şehirler arası askılı tekstil taşımacılığı için çağrı merkezine ulaşarak hemen bilgilendirme sağlayabilirsiniz.

Günümüzde askılı tekstil lojistiğinde sigortalı, liftli, güvenli ve özel araçlar ile profesyonel bir firma tarafından alınması gereken taşıma türüdür.

Askılı Tekstil Taşımacılığı İçin Araç Nereden Bulabilirim?
Askılı tekstil taşımacılığı 
için hemen iletişim kanalımızı ziyaret ederek rezervasyon yapabilirsiniz.

Asansörlü Askılı Tekstil Taşıma Hizmeti Sunuyor Musunuz?
Evet. Ürünlerin sevkiyatı için hacimli ve ağır tekstil ürünleri için asansörlü yani sepetli vinç ile taşıma hizmeti sunuyoruz.

Bursa’dan İstanbul’a Tekstil Ürünlerin Taşıma Fiyatları Nedir?
Bursa’dan İstanbul’a ya da İstanbul’dan Bursa’ya askılı tekstil taşıma hizmet fiyatları ortalama 10.000 TL’den başlamaktadır.

Tekstil Ürünleri Nasıl Taşınır?
Takım elbise, kaban, abiye gibi özel kıyafetler normal nakliye yöntemleri ile taşınma sakıncalıdır. Bir çok kişi veya firma askılı nakliye aracını tercih etmeyip kutularda taşıma işlemini tercih edebilir. Biz ise özel kapalı kasa askılı nakliye aracımız ile tekstil ürünlerinizi hedeflenen adrese ulaştırabiliriz.

 
<!

bidüşüntaşın evden eve nakliyat bidüşüntaşın ofis taşıamcılığı bidüşüntaşın eşya depolama şirketi
indirim
FIRSATI
kaçırılmayacak
%5 indirim
BDT5

Bu kampanya 2 saat süre ile geçerlidir. Kampanya kodunu ödeme adımında kupon kısmına girmeniz gerekmektedir.

×