Evden Eve Nakliyat

Ümraniye Evden Eve Nakliye Firması

Ana Sayfa » Ümraniye Evden Eve Nakliye Firması

Ümraniye Evden Eve Nakliye Hizmeti

Ümraniye Evden Eve Nakliyat hizmetimizi Ümraniye bölgesinde yeni nesil taşımacılık hizmetimiz ile sürekli ve devamlı bir şekilde vermekteyiz. Sizlere yeni nesil taşımacılık sistemi olana Bidüşüntaşın’dan biraz bahsedeyim; Bidüşüntaşın ile nakliyeciler ile oluşan sıkıntılarınızı ortadan kaldırmaktayız hukuki açıdan tüm sözleşmeler ile hem sizlerin hem bizlerin haklarını korumaktayız. Ayrıca sabit fiyat garantisi vererek ikinci bir pazarlığın önünüde kapatmış bulunmaktayız.

Ümraniye Evden Eve Nakliyat hizmeti verirken kullandığımız ambalajlama malzemelerimiz bir aylık periyotlarla yenileri ile değiştirilip ayrıca her taşınmadan sonra hepsi ayrı ayrı bir şekilde sterilize edilerek bir sonraki taşımaya hazır hale gelmektedir. Pratikbox taşıma kutularımız ise her kiralama sürecinden sonra sterilize edilerek 1 hafta boyunca bekletilmektedir. Böylece üzerinde bulunan tüm bakterilerden arınmış olmaktadır.

Ümraniye Evden Eve Nakliyat hizmetinde ambalajlama hizmeti mobilya ve beyaz eşyalar için kalın içi kraft kağıtla kaplı patpatlar kullanılmaktadır. Bu malzemeler ile her hangi bir darbe anında hasarı ortadan kaldırmaktadır ayrıca bu malzemeler ile cilt temasını önlemek için streç ile tekrar sarılıp taşınmaya hazır hale gelmektedir. Mutfak eşyalarınız veya kitaplarınız için kutulama hizmetini sizlerin talep ettiği karton koli veya Pratikbox taşıma kutuları ile yapmaktayız bu ürünlerimizde cilt temasını önlemek için üzeri streç ile kaplanmaktadır.

Ümraniye Evden Eve Nakliyat hizmetini bıdusuntasin.com üzerinden fiyat al butonuna tıklayarak size uygun olan hizmet türlerini seçip ödeme kısmına geçip size sunulan ödeme türlerinden(Banka veya Kredi Kartı ile Öde, Havale ve Eft ile Öde, Kapıda Öde, Iyzico ile Öde) birini seçip ödemenizi kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Hizmeti aldıktan sonraki süreçte Bidüşüntaşın müşteri destek hattı sizinle iletişime geçip alınan hizmetin teyit işlemini gerçekleştirmektedir.

Sizde Bidüşüntaşın ile taşınıp, taşınmanın rahatlığını hissedin😉.

Bidüşüntaşın Evden Eve Nakliyat ve Eşya Taşıma ve Eşya Depolamanın En Pratik Hali
Yusuf Arslan
Yusuf Arslan@arslanyusuf
Read More
@bidusuntasin ile taşıma işlemimi sorunsuz bir şekilde gerçekleştirdim. Bidüşüntaşın eşya depolama ve anahtar teslim nakliye hizmeti için teşekkür ederim.
Mehmet Yılmaz
Mehmet Yılmaz@mehmety034
Read More
Eşya depolama fiyatları ile rakipsiz bir firmasınız. Emeğiniz ve iş disiplininiz harika! @bidusuntasin ekibine teşekkür ederiz.
Duygu Çelik
Duygu Çelik@duygucelik
Read More
İstanbul'dan İzmir'e ev eşyalarımı taşıyan Bidüşüntaşın şirketine sonsuz teşekkürler. @bidusuntasin
Previous
Next
Diğer Blog İçeriklerimiz
30 dakika veya 30 gün

Taşınma siparişinizi 30 gün öncesine kadar önceden planlayın veya talep edin, 30 dakika kadar kısa bir sürede varalım.

Sabit fiyat garantisi

Rezervasyon sırasında gördüğün fiyatın, ek veya hatalı bir talebin olmadığı sürece değişmeyeceğinden emin olabilirsin.

Eşyalarınızı koruyoruz

Her bir taşınmanız, eşyalarınız elimize geçtiği andan itibaren binlerce liralık bir sigorta poliçesi ile desteklenmektedir.

Her şeyi yüklüyor, taşıyor ve teslim ediyoruz!
Müşterilerimiz bizim hakkımızda ne diyor?
bidüşüntaşın evden eve nakliyat bidüşüntaşın ofis taşıamcılığı bidüşüntaşın eşya depolama şirketi
indirim
FIRSATI
kaçırılmayacak
%5 indirim
BDT5

Bu kampanya 2 saat süre ile geçerlidir. Kampanya kodunu ödeme adımında kupon kısmına girmeniz gerekmektedir.

×