Bidüşüntaşın logo
Evden Eve Nakliyat

Beşiktaş Evden Eve Nakliyat Hakkında

Ana Sayfa » Beşiktaş Evden Eve Nakliyat Hakkında

Beşiktaş Ev Taşıma Hizmeti

Beşiktaş bölgesinde ev taşıma hizmeti sunan Beşiktaş Evden Eve Nakliyat firması olarak siz müşterilerimize kaliteli ve sabit fiyat garantili ev taşıma ve depolama hizmeti sunmaktayız. Ev taşıma sektöründe sabit fiyat garantisi oluşturmak demek bir sistemin oluşması gerekiyor demektir. Bizler Bidüşüntaşın ekibi olarak siz müşterilerimize sürekli değişen fiyat tekliflerini sorun olarak görüp bunların çözümlenmesi için www.bidusuntasin.com web adresini kurarak kendi fiyat teklifinizi sabit fiyatlarda alabilmenize olanak tanımaktayız.

Beşiktaş Ev Taşıma hizmeti kapsamında şehir içi veya şehirlerarası ev taşıma hizmeti taleplerinde bulunabilirsiniz. Bu taleplerinizi www.bidusuntasin.com/fiyat-al adresinden yapabilirsiniz. Aşamaları takip ederek kolay bir şekilde fiyat teklifinizi oluşturabilirsiniz.

Beşiktaş Şehir İçi Ev Taşıma

Beşiktaş bölgesinden başka bir bölgeye veya Beşiktaş içinde yapacağınız taşınma işlemleri şehir içi taşıma hizmeti olarak adlandırılmaktadır. Bu kapsamda şehir içi taşıma firmaları İstanbul özelinde yetki belgeli ve yetki belgesiz yani korsan çalışan firmalar olarak adlandırılmaktadır. Siz değerli müşterilerimizin bu kapsamda yapabileceği bulduğunuz nakliye firmalarından bu belgeleri talep edip E-Devlet üzerinden doğruluğunu teyit ettirmeniz gerekmektedir. Bu teyit işlemini gerçekleştirmeyen müşteriler taşıma esnasında oluşan bir problemde taşıma sonrasında kendine muhatap bulamayacaktır. Ayrıca bu taşıma hizmetinizin yasal olarak yükümlülük kazana bilmesi adına fatura kestirmeye özen göstermeniz gerekmektedir.

Beşiktaş evden eve nakliyat ve şehirler arası ev taşıma hizmetinden hemen yararlanın. Beşiktaş evden eve nakliyat ve şehirler arası ev taşıma hizmetinden hemen yararlanın.

Beşiktaş Şehirlerarası Ev Taşıma

Ev taşıma taleplerinizde Beşiktaş bölgesinden başka şehire taşınma taleplerinizde Beşiktaş Ev Taşıma Firması olarak sizlere bu hizmeti sabit fiyat garantisi ile sunmaktayız. Beşiktaş Evden Eve Nakliyat hizmeti kapsamında taşınacak olan eşyalarınız ekspertiz ekibimizin hazırlamış olduğu rapor kapsamında değeri kadar eşyalarınızın taşıma sigortası yapılmaktadır. Bu taşıma sigortası taşınma esnasında oluşabilecek hasarlara karşı yapılmaktadır. Sigortanın geçerlilik süresi taşımanın yapılacağı gün ve eşyaların teslim edildiği tarihi kapsamaktadır. Ayrıca eşyalarınız kapalı kasa evden eve nakliyat araçları ile taşınmaktadır. Taşıma arabalarımızın hepsi logolu olup asla taşeron firma çalıştırmamaktayız.

Beşiktaş evden eve nakliyat hizmeti sunarken ayrıca dikkat edilmesi gereken başka bir husus paketleme hizmetidir. Paketleme hizmetini profesyonel ekiplerimizce yapmaktayız. De-monte haline gelecek eşyalarınız var ise önce de-monte hale getirilip daha sonra paketleme işlemi yapılmaktadır. Bu paketleme hizmeti içi elyaf ile kaplı kalın patpat ve streç filimler ile sağlanmaktadır. Paketleme hizmetinin yapılamsının en büyük nedeni taşınma esnasında oluşacak hasarları ve tozlanmayı minimalize etmektir.

Beşiktaş nakliyat firması için hemen ulaşın. Beşiktaş nakliyat firması için hemen ulaşın.

Beşiktaş Asansörlü Ev Taşıma

Asansörlü ev taşıma hizmeti kapsamında eşyalarınızın evinize daha sağlıklı bir şekilde ulaşmasını amaçlamaktayız. Beşiktaş asansörlü ev taşıma hakkında detaylı bilgiye erişmek için lütfen bizimle iletişime geçin.

Beşiktaş Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Evden Eve Nakliyat Fiyatları Beşiktaş Evden Eve Nakliye Fiyatları
1+1 Ev Taşıma Fiyatı 3.000 – 6.500 ₺
2+1 Ev Taşıma Fiyatı 8.500 – 13.000 ₺
3+1 Ev Taşıma Fiyatı 15.500 – 19.800 ₺
4+1 Ev Taşıma Fiyatı 25.000 – 28.200 ₺
Beşiktaş Ofis Taşıma Fiyatı 8.000 ₺

Bidüşüntaşın Evden Eve Nakliyat ve Eşya Taşıma ve Eşya Depolamanın En Pratik Hali
Yusuf Arslan
Yusuf Arslan@arslanyusuf
Read More
@bidusuntasin ile taşıma işlemimi sorunsuz bir şekilde gerçekleştirdim. Bidüşüntaşın eşya depolama ve anahtar teslim nakliye hizmeti için teşekkür ederim.
Mehmet Yılmaz
Mehmet Yılmaz@mehmety034
Read More
Eşya depolama fiyatları ile rakipsiz bir firmasınız. Emeğiniz ve iş disiplininiz harika! @bidusuntasin ekibine teşekkür ederiz.
Duygu Çelik
Duygu Çelik@duygucelik
Read More
İstanbul'dan İzmir'e ev eşyalarımı taşıyan Bidüşüntaşın şirketine sonsuz teşekkürler. @bidusuntasin
Previous
Next
Diğer Blog İçeriklerimiz
30 dakika veya 30 gün

Taşınma siparişinizi 30 gün öncesine kadar önceden planlayın veya talep edin, 30 dakika kadar kısa bir sürede varalım.

Sabit fiyat garantisi

Rezervasyon sırasında gördüğün fiyatın, ek veya hatalı bir talebin olmadığı sürece değişmeyeceğinden emin olabilirsin.

Eşyalarınızı koruyoruz

Her bir taşınmanız, eşyalarınız elimize geçtiği andan itibaren binlerce liralık bir sigorta poliçesi ile desteklenmektedir.

Her şeyi yüklüyor, taşıyor ve teslim ediyoruz!
Müşterilerimiz bizim hakkımızda ne diyor?

COVID-19’a yönelik almış olduğumuz önlemler nelerdir ?

Bidüşüntaşın olarak, COVID-19 salgınıyla mücadele kapsamında, ilk günden bu yana, Dünya Sağlık Örgütü ve T.C. Sağlık Bakanlığı başta olmak üzere, tüm yetkili mercileri dikkatle takip ediyor, öneri ve direktifleri doğrultusunda gerekli tüm önlemleri alıyor, bütün süreçlerimizi güncel duyurular ve gelişmeler doğrultusunda yeniden değerlendiriyoruz.

Bu dönemde önceliğimiz; siz değerli müşterilerimizin, çalışanlarımızın ve iş ortaklarımızın güvenliğini, sağlığını en üst düzeyde koruyacak önlemleri alarak, Ülkemizin taşıma, depolama hizmetleri ihtiyacını kesintisiz sağlamak için iş akışımızın devamlılığını sağlamaktır. Zira hizmetlerimizin aksaksız sürdürülmesi, her türlü sorunla mücadelenin temel girdisi olan hizmetin, yurdun her köşesine kesintisiz ulaştırılması bakımından büyük önem taşıyor. Ülkemizin lojistik ihtiyacının karşılanmasında stratejik öneme sahip şirketi olarak, hizmetlerimizin sürekliliğini sağlamayı ulusal bir sorumluluk olarak görüyoruz. Dolayısıyla çalışma düzenimiz ve operasyonlarımızı da bu amaca yönelik olarak sürekli güncelliyoruz.

Bidüşüntaşın ekibi olarak her zaman insan sağlığını öncelikli tutuyoruz. Bidüşüntaşın ekibi ile size sektöründe en iyi taşıma ve teslimat hizmetini sunmak için gerçekten çok çalışıyoruz. Yaşanacak tüm problemleri çözmek adına nakliye sektöründe yaşanan tüm sorunları dinleyerek çözümleri nakliye ekiplerimize anlatıyor ve süreç standartını zorunlu tutuyoruz.

Cilt temasından kaçının ve sosyal mesafenizi özenle korumaya çalışın.

Eşyaların Paketlenme Süreci:

  • Eşyalarınız 1 aylık periyotlarla sürekli yenileri ile değişen ve her taşınmadan sonra sterilize edilen ambalaj malzemeleri sarılmaktadır. Ayrıca cilt temasını önlemek için eşyalarınızın kalın kraft patpatlar ile sarıldıktan sonra streç ile sarılıp cilt temasının önüne geçilmektedir.
  • Pratikbox taşıma kutularımız ise her taşınmadan sonra sterilize edilmektedir.

Araçlarımız:

Araçlarımız her taşınmadan sonra ambalajlama malzemelerimiz gibi sterilize edilerek bir sonraki taşınmaya hazır hale getirilmektedir.

Ekiplerimiz:

  • Hem müşterilerimizin hem de nakliye ekiplerimizin taşınmadan önce ve sonra el dezenfektanı kullanmasını ve/ veya ellerini yıkamasını öneriyoruz.
  • Nakliye ekiplerimizden her zaman koruyucu ekipmanlarını (eldiven, maske) kullanmaları için gerekli yönlendirmeyi yaptık. Ekipmanların eksik olması durumunda hemen Bidüşüntaşın müşteri hizmetleri ile iletişime geçin.
  • Hastalık belirtisi gösteren nakliye ekiplerimiz olması durumunda anında ekip değişikliğini yapıyoruz. Taşınma sırasında hastalık belirtisi gösteren bir kişi olması durumunda anında Bidüşüntaşın müşteri hizmetleri ile iletişime geçin.

Ekspertiz Hizmeti:

  • Covid-19 dönemi boyunca tüm ekspertiz sürecimizin( zorunlu haller dışında) hepsi canlı telefon görüşmesi veya whatsapp yolu ile eşyalarınızın fotoğraflarını bize göndererek değerlendirmekteyiz.

Bidüşüntaşın Müşteri Hattı 0850 305 98 96

bidüşüntaşın evden eve nakliyat bidüşüntaşın ofis taşıamcılığı bidüşüntaşın eşya depolama şirketi
indirim
FIRSATI
kaçırılmayacak
%5 indirim
BDT5

Bu kampanya 2 saat süre ile geçerlidir. Kampanya kodunu ödeme adımında kupon kısmına girmeniz gerekmektedir.

×