Beşiktaş Ev Taşıma Hizmeti

Beşiktaş bölgesinde ev taşıma hizmeti sunan Beşiktaş Evden Eve Nakliyat firması olarak siz müşterilerimize kaliteli ve sabit fiyat garantili ev taşıma ve depolama hizmeti sunmaktayız. Ev taşıma sektöründe sabit fiyat garantisi oluşturmak demek bir sistemin oluşması gerekiyor demektir. Bizler Bidüşüntaşın ekibi olarak siz müşterilerimize sürekli değişen fiyat tekliflerini sorun olarak görüp bunların çözümlenmesi için www.bidusuntasin.com web adresini kurarak kendi fiyat teklifinizi sabit fiyatlarda alabilmenize olanak tanımaktayız.

Beşiktaş Ev Taşıma hizmeti kapsamında şehir içi veya şehirlerarası ev taşıma hizmeti taleplerinde bulunabilirsiniz. Bu taleplerinizi www.bidusuntasin.com/fiyat-al adresinden yapabilirsiniz. Aşamaları takip ederek kolay bir şekilde fiyat teklifinizi oluşturabilirsiniz.

Beşiktaş Şehir İçi Ev Taşıma

Beşiktaş bölgesinden başka bir bölgeye veya Beşiktaş içinde yapacağınız taşınma işlemleri şehir içi taşıma hizmeti olarak adlandırılmaktadır. Bu kapsamda şehir içi taşıma firmaları İstanbul özelinde yetki belgeli ve yetki belgesiz yani korsan çalışan firmalar olarak adlandırılmaktadır. Siz değerli müşterilerimizin bu kapsamda yapabileceği bulduğunuz nakliye firmalarından bu belgeleri talep edip E-Devlet üzerinden doğruluğunu teyit ettirmeniz gerekmektedir. Bu teyit işlemini gerçekleştirmeyen müşteriler taşıma esnasında oluşan bir problemde taşıma sonrasında kendine muhatap bulamayacaktır. Ayrıca bu taşıma hizmetinizin yasal olarak yükümlülük kazana bilmesi adına fatura kestirmeye özen göstermeniz gerekmektedir.

Beşiktaş evden eve nakliyat ve şehirler arası ev taşıma hizmetinden hemen yararlanın. Beşiktaş evden eve nakliyat ve şehirler arası ev taşıma hizmetinden hemen yararlanın.

Beşiktaş Şehirlerarası Ev Taşıma

Ev taşıma taleplerinizde Beşiktaş bölgesinden başka şehire taşınma taleplerinizde Beşiktaş Ev Taşıma Firması olarak sizlere bu hizmeti sabit fiyat garantisi ile sunmaktayız. Beşiktaş Evden Eve Nakliyat hizmeti kapsamında taşınacak olan eşyalarınız ekspertiz ekibimizin hazırlamış olduğu rapor kapsamında değeri kadar eşyalarınızın taşıma sigortası yapılmaktadır. Bu taşıma sigortası taşınma esnasında oluşabilecek hasarlara karşı yapılmaktadır. Sigortanın geçerlilik süresi taşımanın yapılacağı gün ve eşyaların teslim edildiği tarihi kapsamaktadır. Ayrıca eşyalarınız kapalı kasa evden eve nakliyat araçları ile taşınmaktadır. Taşıma arabalarımızın hepsi logolu olup asla taşeron firma çalıştırmamaktayız.

Beşiktaş evden eve nakliyat hizmeti sunarken ayrıca dikkat edilmesi gereken başka bir husus paketleme hizmetidir. Paketleme hizmetini profesyonel ekiplerimizce yapmaktayız. De-monte haline gelecek eşyalarınız var ise önce de-monte hale getirilip daha sonra paketleme işlemi yapılmaktadır. Bu paketleme hizmeti içi elyaf ile kaplı kalın patpat ve streç filimler ile sağlanmaktadır. Paketleme hizmetinin yapılamsının en büyük nedeni taşınma esnasında oluşacak hasarları ve tozlanmayı minimalize etmektir.

Beşiktaş nakliyat firması için hemen ulaşın. Beşiktaş nakliyat firması için hemen ulaşın.

Beşiktaş Asansörlü Ev Taşıma

Asansörlü ev taşıma hizmeti kapsamında eşyalarınızın evinize daha sağlıklı bir şekilde ulaşmasını amaçlamaktayız. Beşiktaş asansörlü ev taşıma hakkında detaylı bilgiye erişmek için lütfen bizimle iletişime geçin.

Beşiktaş Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Evden Eve Nakliyat Fiyatları Beşiktaş Evden Eve Nakliye Fiyatları
1+1 Ev Taşıma Fiyatı 3.000 – 6.500 ₺
2+1 Ev Taşıma Fiyatı 8.500 – 13.000 ₺
3+1 Ev Taşıma Fiyatı 15.500 – 19.800 ₺
4+1 Ev Taşıma Fiyatı 25.000 – 28.200 ₺
Beşiktaş Ofis Taşıma Fiyatı 8.000 ₺

bidüşüntaşın evden eve nakliyat bidüşüntaşın ofis taşıamcılığı bidüşüntaşın eşya depolama şirketi
indirim
FIRSATI
kaçırılmayacak
%5 indirim
BDT5

Bu kampanya 2 saat süre ile geçerlidir. Kampanya kodunu ödeme adımında kupon kısmına girmeniz gerekmektedir.

×