Evden Eve Nakliyat

ATAKÖY EVDEN EVE NAKLİYAT HAKKINDA

Ataköy Ev Taşıma İşlemi Hakkında

Ataköy Evden Eve Nakliyat hizmeti hakkında sizlere bugün ki blog yazımızda bu işlemi nasıl gerçekleştirdiğimizi detaylı bir şekilde siz değerli müşterilerimize aktarıcaz.

Ataköy Ev Taşıma hizmeti için öncelikle sizlerin www.bidusuntasin.com/fiyat-al üzerinden fiyat teklifinizi oluşturmanız gerekiyor, fiyat teklifinizi oluşturduktan sonra Bidüşüntaşın müşteri temsilcimiz tarafından sistemde belirtiğiniz iletişim numarası üzerinden sizlerle iletişime geçmektedir. İletişime geçme nedeni tüm süreci size anlatıp siparişin doğruluğunu teyit etmektedir.

Taşınma işleminizden bir gün önce tüm taşınma bilgileriniz ve iletişim numaranız taşınmanızdan sorumlu ekip şefine iletilip son bir kez taşınma süreci hakkında bilgi verip ve eşyanıza uygun ambalajlama malzemelerini ayarlamak için sizinle iletişime geçmektedir.

Ataköy Ev Eşyası Nasıl Paketlenir?

Ataköy Evden Eve Nakliyat hizmeti sunarken eşyanızın nasıl paketleyeceğimizi merak ediyorsanız dikkatli okumanızı tavsiye ediyoruz.

Beyaz eşyalarınız, koltuklarınız ve mobilya gibi eşyalarınız patpat adı verdiğimiz içi Kraft kağıdıyla kaplı kalın ambalajlama malzemesi ile paketleyip daha sonrasında üzerini streç ile sarıp toz tutmasına, kirlenmesine ve bir yere çarptığında kırılmasına engellemekteyiz. Kırılacak olan eşyalarınızı (Tabak, bardak vb. gibi eşyalarınız) ise kalın ambalaj kağıtları ile sarılıp talebiniz doğrultusunda karton koli veya Pratikbox (Taşınmanın daha sağlıklı olması için buradaki önerimiz Pratikbox taşıma kutularını tercih etmeniz.) taşıma kutularımıza yerleştirilip taşınma işlemini gerçekleştirmekteyiz.

Ataköy Asansörlü Ev Taşıma Hizmeti Hakkında

Ataköy Evden Eve Nakliyat hizmeti sunarken ek hizmet olarak verdiğimiz bir başka taşıma hizmeti olan asansörlü ev taşıma hizmeti.

Asansörlü ev taşıma hizmeti nakliye fiyatınıza ek olarak yansımaktadır. Ev taşıma hizmetlerinde asansörlü taşınmanın olması için oturduğunuz evinizin bir cephesine kamyonun yanaşması gerekmektedir aksi takdirde kurulmaktadır.

Ataköy Ev Taşıma Fiyat Teklifi Nasıl Alınır?

Ataköy Ev Taşıma hizmetini almak için öncelikle www.bidusuntasin.com/fiyat-al bölümüne gitmeniz gerekiyor. Bu bölüme gelince sırayla karşınıza gelen seçenekleri seçip taşınma fiyat maliyetinizi görebilirsiniz. Buraya kadar gelmekte sıkıntı yaşıyorsanız müşteri hizmetlerimizi (0850 305 98 96) arayarak birlikte fiyat teklifinizi oluşturabilirsiniz. Fiyat teklifinizi gördükten sonra istediğiniz ödeme yöntemini seçerek ödemenizi oluşturup taşınma işleminizi kolay bir şekilde gerçekleştire bilirisiniz.

İyi ki Bİdüşüntaşın var 😊

Bidüşüntaşın Evden Eve Nakliyat ve Eşya Taşıma ve Eşya Depolamanın En Pratik Hali
Yusuf Arslan
Yusuf Arslan@arslanyusuf
Read More
@bidusuntasin ile taşıma işlemimi sorunsuz bir şekilde gerçekleştirdim. Bidüşüntaşın ve ekip şefi Cİhan beye teşekkür ederim.
Mehmet Yılmaz
Mehmet Yılmaz@mehmety034
Read More
Taksim'de ki butik mağzamızın taşınma işleminde bizlere destek olan @bidusuntasin ekibine teşekkür ederiz.
Duygu Çelik
Duygu Çelik@duygucelik
Read More
Nişantaşı'ndan İzmir lokasyonuna gerçekleştirilen ev taşıma işlemimde bana destek olan @bidusuntasin ekibine teşekkür ederim.
Previous
Next

Diğer Blog İçeriklerimiz

30 dakika veya 30 gün

Taşınma siparişinizi 30 gün öncesine kadar önceden planlayın veya talep edin, 30 dakika kadar kısa bir sürede varalım.

Sabit fiyat garantisi

Rezervasyon sırasında gördüğün fiyatın, ek veya hatalı bir talebin olmadığı sürece değişmeyeceğinden emin olabilirsin.

Eşyalarınızı koruyoruz

Her bir taşınmanız, eşyalarınız elimize geçtiği andan itibaren binlerce liralık bir sigorta poliçesi ile desteklenmektedir.

Her şeyi yüklüyor, taşıyor ve teslim ediyoruz!

Müşterilerimiz bizim hakkımızda ne diyor?

Sipariş Özetim
There are no products in the cart!
Siparişe Devam Et
0

COVID-19’a yönelik almış olduğumuz önlemler nelerdir ?

Bidüşüntaşın olarak, COVID-19 salgınıyla mücadele kapsamında, ilk günden bu yana, Dünya Sağlık Örgütü ve T.C. Sağlık Bakanlığı başta olmak üzere, tüm yetkili mercileri dikkatle takip ediyor, öneri ve direktifleri doğrultusunda gerekli tüm önlemleri alıyor, bütün süreçlerimizi güncel duyurular ve gelişmeler doğrultusunda yeniden değerlendiriyoruz.

Bu dönemde önceliğimiz; siz değerli müşterilerimizin, çalışanlarımızın ve iş ortaklarımızın güvenliğini, sağlığını en üst düzeyde koruyacak önlemleri alarak, Ülkemizin taşıma, depolama hizmetleri ihtiyacını kesintisiz sağlamak için iş akışımızın devamlılığını sağlamaktır. Zira hizmetlerimizin aksaksız sürdürülmesi, her türlü sorunla mücadelenin temel girdisi olan hizmetin, yurdun her köşesine kesintisiz ulaştırılması bakımından büyük önem taşıyor. Ülkemizin lojistik ihtiyacının karşılanmasında stratejik öneme sahip şirketi olarak, hizmetlerimizin sürekliliğini sağlamayı ulusal bir sorumluluk olarak görüyoruz. Dolayısıyla çalışma düzenimiz ve operasyonlarımızı da bu amaca yönelik olarak sürekli güncelliyoruz.

Bidüşüntaşın ekibi olarak her zaman insan sağlığını öncelikli tutuyoruz. Bidüşüntaşın ekibi ile size sektöründe en iyi taşıma ve teslimat hizmetini sunmak için gerçekten çok çalışıyoruz. Yaşanacak tüm problemleri çözmek adına nakliye sektöründe yaşanan tüm sorunları dinleyerek çözümleri nakliye ekiplerimize anlatıyor ve süreç standartını zorunlu tutuyoruz.

Cilt temasından kaçının ve sosyal mesafenizi özenle korumaya çalışın.

Eşyaların Paketlenme Süreci:

  • Eşyalarınız 1 aylık periyotlarla sürekli yenileri ile değişen ve her taşınmadan sonra sterilize edilen ambalaj malzemeleri sarılmaktadır. Ayrıca cilt temasını önlemek için eşyalarınızın kalın kraft patpatlar ile sarıldıktan sonra streç ile sarılıp cilt temasının önüne geçilmektedir.
  • Pratikbox taşıma kutularımız ise her taşınmadan sonra sterilize edilmektedir.

Araçlarımız:

Araçlarımız her taşınmadan sonra ambalajlama malzemelerimiz gibi sterilize edilerek bir sonraki taşınmaya hazır hale getirilmektedir.

Ekiplerimiz:

  • Hem müşterilerimizin hem de nakliye ekiplerimizin taşınmadan önce ve sonra el dezenfektanı kullanmasını ve/ veya ellerini yıkamasını öneriyoruz.
  • Nakliye ekiplerimizden her zaman koruyucu ekipmanlarını (eldiven, maske) kullanmaları için gerekli yönlendirmeyi yaptık. Ekipmanların eksik olması durumunda hemen Bidüşüntaşın müşteri hizmetleri ile iletişime geçin.
  • Hastalık belirtisi gösteren nakliye ekiplerimiz olması durumunda anında ekip değişikliğini yapıyoruz. Taşınma sırasında hastalık belirtisi gösteren bir kişi olması durumunda anında Bidüşüntaşın müşteri hizmetleri ile iletişime geçin.

Ekspertiz Hizmeti:

  • Covid-19 dönemi boyunca tüm ekspertiz sürecimizin( zorunlu haller dışında) hepsi canlı telefon görüşmesi veya whatsapp yolu ile eşyalarınızın fotoğraflarını bize göndererek değerlendirmekteyiz.

Bidüşüntaşın Müşteri Hattı 0850 305 98 96

indirim

FIRSATI

kaçırılmayacak

%5 indirim

BDT5

Bu kampanya 2 saat süre ile geçerlidir. Kampanya kodunu ödeme adımında kupon kısmına girmeniz gerekmektedir.

Skip to content