Ataköy evden eve nakliyat fiyatları

Ataköy Ev Taşıma İşlemi Hakkında

Ataköy Evden Eve Nakliyat hizmeti hakkında sizlere bugün ki blog yazımızda bu işlemi nasıl gerçekleştirdiğimizi detaylı bir şekilde siz değerli müşterilerimize aktaracağız.

 

Ataköy Ev Taşıma hizmeti için öncelikle sizlerin www.bidusuntasin.com/fiyat-al üzerinden fiyat teklifinizi oluşturmanız gerekiyor, fiyat teklifinizi oluşturduktan sonra Bidüşüntaşın müşteri temsilcimiz tarafından sistemde belirtiğiniz iletişim numarası üzerinden sizlerle iletişime geçmektedir. İletişime geçme nedeni tüm süreci size anlatıp siparişin doğruluğunu teyit etmektedir.

Taşınma işleminizden bir gün önce tüm taşınma bilgileriniz ve iletişim numaranız taşınmanızdan sorumlu ekip şefine iletilip son bir kez taşınma süreci hakkında bilgi verip ve eşyanıza uygun ambalajlama malzemelerini ayarlamak için sizinle iletişime geçmektedir.

Ataköy Ev Eşyası Nasıl Paketlenir?

Ataköy Evden Eve Nakliyat hizmeti sunarken eşyanızın nasıl paketleyeceğimizi merak ediyorsanız dikkatli okumanızı tavsiye ediyoruz.

Beyaz eşyalarınız, koltuklarınız ve mobilya gibi eşyalarınız patpat adı verdiğimiz içi Kraft kağıdıyla kaplı kalın ambalajlama malzemesi ile paketleyip daha sonrasında üzerini streç ile sarıp toz tutmasına, kirlenmesine ve bir yere çarptığında kırılmasına engellemekteyiz. Kırılacak olan eşyalarınızı (Tabak, bardak vb. gibi eşyalarınız) ise kalın ambalaj kağıtları ile sarılıp talebiniz doğrultusunda karton koli veya Pratikbox (Taşınmanın daha sağlıklı olması için buradaki önerimiz Pratikbox taşıma kutularını tercih etmeniz.) taşıma kutularımıza yerleştirilip taşınma işlemini gerçekleştirmekteyiz.

Ataköy evden eve nakliyat şirketi

Ataköy Asansörlü Ev Taşıma Hizmeti Hakkında

Ataköy Evden Eve Nakliyat hizmeti sunarken ek hizmet olarak verdiğimiz bir başka taşıma hizmeti olan asansörlü ev taşıma hizmeti.

Asansörlü ev taşıma hizmeti nakliye fiyatınıza ek olarak yansımaktadır. Ev taşıma hizmetlerinde asansörlü taşınmanın olması için oturduğunuz evinizin bir cephesine kamyonun yanaşması gerekmektedir aksi takdirde kurulmaktadır.

Ataköy Ev Taşıma Fiyat Teklifi Nasıl Alınır?

Ataköy Ev Taşıma hizmetini almak için öncelikle www.bidusuntasin.com/fiyat-al bölümüne gitmeniz gerekiyor. Bu bölüme gelince sırayla karşınıza gelen seçenekleri seçip taşınma fiyat maliyetinizi görebilirsiniz. Buraya kadar gelmekte sıkıntı yaşıyorsanız müşteri hizmetlerimizi (0850 305 98 96) arayarak birlikte fiyat teklifinizi oluşturabilirsiniz. Fiyat teklifinizi gördükten sonra istediğiniz ödeme yöntemini seçerek ödemenizi oluşturup taşınma işleminizi kolay bir şekilde gerçekleştire bilirisiniz.

Evden Eve Nakliyat Ücretleri Evden Eve Nakliye Fiyatları Asansörlü Evden Eve Taşıma Fiyatları
1+1 Ev Taşıma Fiyatı 3.200 – 5.500 ₺ 8.800 ₺
2+1 Ev Taşıma Fiyatı 7.500 – 9.000 ₺ 12.350 ₺
3+1 Ev Taşıma Fiyatı 12.500 – 15.800 ₺ 16.150 ₺
4+1 Ev Taşıma Fiyatı 20.000 – 23.200 ₺ 22.500 ₺
5+1 Ev Taşıma Fiyatı 30.000 – 33.500 ₺ 32.000 ₺
Ataköy Ofis Taşıma Fiyatı 13.000 ₺

İyi ki Bidüşüntaşın Ataköy evden eve nakliyat hizmeti var.

Ataköy eşya depolama şirketleri

Ataköy Nakliyat Hizmeti Hakkında Sıkça Sorulanlar

Ataköy evden eve nakliye ücretleri hakkında en doğru bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Ataköy Evden Eve Nakliyat Fiyatları Ne Kadar?
Evden eve nakliyat fiyatları eşyanızın miktarı ve mesafesine göre değişmektedir. 1+0 ev taşıma ücreti ile 4+1 ev taşıma fiyatı aynı değildir. Bununla birlikte ev taşıma taban fiyatları 3.000 TL‘den başlamaktadır.

Eşya Depolama Fiyatları Ne Kadar?
Ev eşyası depolama fiyatları belirlenirken eşyalarınızın hacmi ve depoda duracağı süre kadar önemlidir. Eşya depolama fiyatları Nakliye + Depo ücreti belirlenerek sizlere fiyat sunulmaktadır. Eşya depolama aylık ödeme tutarı 500 TL – 1500 TL‘dir.

bidüşüntaşın evden eve nakliyat bidüşüntaşın ofis taşıamcılığı bidüşüntaşın eşya depolama şirketi
indirim
FIRSATI
kaçırılmayacak
%5 indirim
BDT5

Bu kampanya 2 saat süre ile geçerlidir. Kampanya kodunu ödeme adımında kupon kısmına girmeniz gerekmektedir.

×