Evden Eve Nakliyat

TUZLA EVDEN EVE NAKLİYAT FİRMASI

Ana Sayfa » TUZLA EVDEN EVE NAKLİYAT FİRMASI

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat hizmeti almak için sizlerde mi nakliyeci arıyorsunuz? Sabit fiyat garantisi veren firmamı arıyorsunuz? Güvenilir ev taşıma firması mı arıyorsunuz? Bizler Bidüşüntaşın ekibi olarak tüm sorularınıza cevap vermeye hazırız. Bidüşüntaşın olarak online ödeme ve kullanıcı sözleşmesi ile sabit fiyat garantisi vermekteyiz. Güvenilir nakliye hizmetini kendi öz mal araçlarımız ile kendi ekiplerimiz ile sigortalı ve sözleşmeli bir şekilde vermekteyiz. Daha çok sorunuz olduğunu biliyoruz, kafanıza takılan bir soru olursa Bidüşüntaşın üzerinden bulunan canlı destek veya müşteri destek hattımızdan bizimle iletişime geçip taşınmanız ile ilgili olan tüm soruları sorup cevabını alabilirsiniz.

Tuzla Evden Eve Nakliyat hizmeti almak için bidusuntasin.com üzerinden fiyat al butonuna tıklayıp, kendinize uygun olan hizmet seçeneklerini seçip fiyat teklifinizi kendiniz oluşturup size sunulan ödeme yöntemlerinden size uygun olanı seçip ödeme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Talebiniz müşteri veri tabanına düştüğünden 30 dakika içerisinde müşteri hizmetlerimiz sizinle iletişime geçip oluşturulan talebin teyit ve onay işlemini gerçekleştirip taşınma esnasındaki süreci kısa ve öz bir şekilde sizlere aktarılmaktadır.

Bidüşüntaşın ekibi olarak sizlere Tuzla Evden Eve Nakliyat hizmeti verirken paketleme işlemlerimizi kalın naylon patpatlar ile yapmaktayız. Bu malzemeler ile mobilyalarınız ve beyaz eşyalarınız a’dan z’ye paketlenip taşınmaya hazır hale getirilmektedir.

Sizlere Tuzla Evden Eve Nakliyat hizmeti sunarken covid-19 karşı aldığımız birkaç önlemden bahsedeyim: Taşınma esnasında kullanılan araç ve taşıma malzemeleri her taşınmadan sonra sterilize edilerek bir sonraki taşınmaya hazır hale getirilmektedir. Ayrıca taşınma sürecinde kullanılan ambalajlama malzemesi 1 aylık periyotlarla yenileri ile değiştirilmektedir.

Tuzla Evden Eve Nakliyat hizmeti veren ekiplerimiz maske ve eldiven kullanımı zorunlu tutulup, gerektiğinde virüsü engelleyici tulumlar kullanmaktadır. Böylece hem sizlerin çalışanlarımızın sağlığını korumaktayız.

Sizlerde yeni nesil taşımacılık sistemi olan bidusuntasin.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bidüşüntaşın Evden Eve Nakliyat ve Eşya Taşıma ve Eşya Depolamanın En Pratik Hali
Yusuf Arslan
Yusuf Arslan@arslanyusuf
Read More
@bidusuntasin ile taşıma işlemimi sorunsuz bir şekilde gerçekleştirdim. Bidüşüntaşın eşya depolama ve anahtar teslim nakliye hizmeti için teşekkür ederim.
Mehmet Yılmaz
Mehmet Yılmaz@mehmety034
Read More
Eşya depolama fiyatları ile rakipsiz bir firmasınız. Emeğiniz ve iş disiplininiz harika! @bidusuntasin ekibine teşekkür ederiz.
Duygu Çelik
Duygu Çelik@duygucelik
Read More
İstanbul'dan İzmir'e ev eşyalarımı taşıyan Bidüşüntaşın şirketine sonsuz teşekkürler. @bidusuntasin
Previous
Next
Diğer Blog İçeriklerimiz
30 dakika veya 30 gün

Taşınma siparişinizi 30 gün öncesine kadar önceden planlayın veya talep edin, 30 dakika kadar kısa bir sürede varalım.

Sabit fiyat garantisi

Rezervasyon sırasında gördüğün fiyatın, ek veya hatalı bir talebin olmadığı sürece değişmeyeceğinden emin olabilirsin.

Eşyalarınızı koruyoruz

Her bir taşınmanız, eşyalarınız elimize geçtiği andan itibaren binlerce liralık bir sigorta poliçesi ile desteklenmektedir.

Her şeyi yüklüyor, taşıyor ve teslim ediyoruz!
Müşterilerimiz bizim hakkımızda ne diyor?
bidüşüntaşın evden eve nakliyat bidüşüntaşın ofis taşıamcılığı bidüşüntaşın eşya depolama şirketi
indirim
FIRSATI
kaçırılmayacak
%5 indirim
BDT5

Bu kampanya 2 saat süre ile geçerlidir. Kampanya kodunu ödeme adımında kupon kısmına girmeniz gerekmektedir.

×