Ofis Taşımacılığı

Tüm İstanbul İçinde

Tüm İstanbul içelerindeki ofis taşınma taleplerinizi gerçekleştirebiliyoruz. Hangi ilçede olursanız olun profesyonel ekibimiz yanınıza!

Zamanında Taşının

Randevu tarih ve saatiniz belirlendikten sonra nakliye ekibimiz tam saatinde adresinizde olacak. İş hayatında gecikmelerin kabul edilmediğini biliyoruz.

İşimizin arkasındayız

Profesyonel nakliye ekibimizin ehliyet, SRC belgesi, kimlik ve taşıma yetki belgeleri bulunmaktadır. İçiniz rahat olsun, emin ellerdesiniz.

200.000’den fazla 5 yıldızlı taşıma

Güvenlik ve Memnuniyet Garantili

Gezegendeki en iyi müşteri deneyimini sağlama görevindeyiz

İşimizin arkasındayız

Profesyonel nakliye ekibimizin ehliyet, SRC belgesi, kimlik ve taşıma yetki belgeleri bulunmaktadır. İçiniz rahat olsun, emin ellerdesiniz.

Senin yanındayız

Herhangi bir ihtiyacın olduğunda bizimle Çağrı Merkezi numaramızdan iletişime geçmen yeterli. Bir sorun yaşaman durumunda Bidüşüntaşın'ın çözeceğinden emin olabilirsin.

200.000’den fazla 5 yıldızlı taşıma

Peyzaj çalışmamız için ürünlerimizin acil taşınması gerekiyordu. Bidüşüntaşın ekibiyle kusursuz bir taşıma süreci yaşadım. Teşekkürler!
AYLİN YILDIRIM
Peyzaj Mimarı
‘’Daha önce neredeydiniz’’ diye karşıladığım güzel bir nakliye ve Depolama şirketi. Kolaylıkla eşyalarım depolandı. Teşekkürler!
SENEM KEMER
Ev Hanımı
HDM Group of Companies olarak ofis taşımamızı başarıyla gerçekleştiren Bidüşüntaşın ekibine teşekkür ederiz!
HDM Group of Companies
İstanbul’dan Antalya’ya bahçe mobilyalarımı parça eşya taşıma hizmetinden yararlanarak nakliye işlemimi başarıyla gerçekleştirdiler.
MEHMET POYRAZ
Emekli Öğretmen
Taşınmanın bu kadar pratik olacağını düşünmemiştim. Ek paket hizmetleriyle her şeyi çözüyorlar. İşte bu!
ALİ ATILGAN
Öğrenci
‘’Taşınırken bunca eşyayı ne yapacağım’’ diye düşünürken Bidüşüntaşın’ın Bağış Taşıma hizmetini keşfettim.Bağış desteklerine aracı olan Bidüşüntaşın’a sonsuz teşekkürler!
SUDE TEKİN
İnsan Kaynakları Uzmanı
Evlilik sürecimizin tatlı tercihleri olan mobilyaları seçerken Hızlı bir teslimat ve sağlam bir kurulum hizmeti arıyorduk. Bidüşüntaşın her şeyin üstesinden geliyor..
BURCU YALIKAVAK
İnşaat Mühendisi
Gayrimenkul ve danışmanlık hizmeti verirken müşterilerimizin taşınma deneyimlerinin olumlu geçmesini sağlayan Bidüşüntaşın’a sonsuz teşekkürler!
KIVANÇ ERTÜRK
Gayrimenkul ve Satış Danışmanı
Kurumsal bir nakliye hizmet almak istiyordum. Pandemi kurallarını dikkate alan ve disiplinli bir taşınma deneyimi yaşadım. Teşekkürler Bidüşüntaşın!
HALUK GİRAY
Bilgisayar Mühendisi
bidüşüntaşın evden eve nakliyat bidüşüntaşın ofis taşıamcılığı bidüşüntaşın eşya depolama şirketi
indirim
FIRSATI
kaçırılmayacak
%5 indirim
BDT5

Bu kampanya 2 saat süre ile geçerlidir. Kampanya kodunu ödeme adımında kupon kısmına girmeniz gerekmektedir.

×