Bidüşüntaşın logo
Evden Eve Nakliyat

Kiralık Taşıma Kutusu Hizmeti Pratikbox! Karton Koli Yerine Pratikbox Kullanın

Ana Sayfa » Kiralık Taşıma Kutusu Hizmeti Pratikbox! Karton Koli Yerine Pratikbox Kullanın

Karton Koliye Son! Taşınmanın En Pratik Hali!

Bireysel ve kurumsal taşınmalarınızda karton koli kullanmak yerine daha dayanıklı taşıma kutuları ile taşınma stresinizi ez aza indiriyor. Geri dönüşümlü olması nedeniyle karton kolinin aksine sürdürülebilir ve sıfır atık projesi kapsamında bir karton koli için on yedi ağaç kesiliyor. Bir ton kartonla iki bin beş yüz yetmiş yedi koli üretiliyor. Yüz elli bir karton koli için bir ağaç kesiliyor. Dolayısıyla ev taşıma ya da ofis taşımalarında yoğunlukla kullanılan karton koliler tek kullanımlık olarak tüketilmektedir. Pratikbox kiralık taşıma kutusu modeli ile müşterilerine sağlamış olduğu hizmet sayesinde doğayı destekleyen bir start-up olarak karşımıza çıkıyor.

karton koli

Kiralık Taşıma Kutusu İle Taşınmaya Tam Çevreci Çözüm Pratikbox

Günümüzde değişen ve gelişen taşıma modelleri ile Pratikbox hayata geçirmiş olduğu projesi sayesinde çevreyi destekleyici kiralık taşıma kutusu modeli ile karşımıza çıkmaktadır. Pratikbox evden eve nakliyat, ofis taşıma gibi nakliye alanlarında müşterilerin A noktasından B noktasına eşyalarının sağlam ve pratik bir şekilde ulaştırılmasını istediğinde kolaylıkla siparişlerini verebiliyor. Mevcut adresinizde kapınıza teslim ediyor, yeni adresinizden taşınma kutuları geri alınıyor. Böylelikle Pratikbox kiralama modeli ile karton koli kullanımını sıfıra indirerek taşıma konusundaki kutu bulma derdini de sona erdiriyor.

karton koli

Bir Pratikbox ile Neleri Taşıyabilirsiniz?

Daha uygun fiyata  daha fazla eşya taşımak isteyenler burada mı? Pratikbox’a hoş geldiniz. Pratikbox ile dayanıksız karton kolilerin aksine %35 daha fazla eşya taşıyabilir ve daha güvenli bir taşınma deneyimi yaşayabilirsiniz. Sadece bir Pratikbox’a  yaklaşık 60 kitap ya da 15 – 20 çift ayakkabı sığdırabilirsiniz. Hassas mutfak eşyalarınızı veya manevi değeri yüksek antika değerindeki eşyalarınızı dayanıklı Pratikbox taşınma kutularıyla taşıyabilirsiniz.

Karbon ayak izimizi küçültmek hedefiyle tamamen geri dönüşümlü plastikten üretilen Pratikboxbireysel ve kurumsal taşınmalarınız için tasarlandı. İstiflenebilir iç içe geçen Pratikbox’lar alan kazanımınızı arttırır. Pratikbox taşınma kutularınızın kapaklarını kapatabilir, güvenli bir taşınma deneyimi yaşayabilirsiniz.

Karton Koli Değil De Neden Pratikbox?

Bireysel ve kurumsal taşınmalarınızda ‘’şimdi karton koli nereden bulacağım?’‘’tüh bant bitti!’’‘’nakliye sırasında yağmurdan dolayı karton kolim ıslandı ve eşyalarım kirlendi’’‘’ taşınma sırasında karton kolimin bantları çözüldü ve eşyalarım kırıldı şimdi ne yapacağım?’’ gibi sorunlara son vermeye geliyor. İşte bu yüzden Pratikbox’a güvenerek ve rahat bir şekilde taşınabilirsiniz.

karton koli

Pratikbox Nasıl Çalışıyor ?

Sipariş veriyorsunuz

Pratikbox İnternet sitesinden güvenli ve kolayca siparişinizi gerçekleştirebiliyorsunuz. Mevcut ve yeni adresinizi giriyor, taşınma gününüzü belirliyor ve ek ürünlerinizi seçiyorsunuz.

Pratikbox Teslimat Hizmeti

Siparişinizi verdikten sonra teslimat için Pratikbox ekibi ücretsiz nakliye desteği ile kapınıza kadar ürünlerinizi getiriyor. Şu an İstanbul bölgesinde teslimatlarını gerçekleştiriyor.

Pratikbox Geri Alım Hizmeti

Taşınma işleminiz bittikten sonra yeni adresinizden ücretsiz nakliye ile taşıma kutularını geri alıyor. Böylelikle taşıma kutularınız için ekstra nakliye ücreti ödemiyorsunuz.

karton koli

Pratikbox Ödeme Yöntemleri Nelerdir ?

Kiralık taşıma kutularınızı siparişinize ekledikten sonra Pratikbox ödemesi için kapıda nakit ödeme veya online ödeme yöntemlerinizi seçerek işlemlerinizi tamamlayabiliyorsunuz.

Bidüşüntaşın Evden Eve Nakliyat ve Eşya Taşıma ve Eşya Depolamanın En Pratik Hali
Yusuf Arslan
Yusuf Arslan@arslanyusuf
Read More
@bidusuntasin ile taşıma işlemimi sorunsuz bir şekilde gerçekleştirdim. Bidüşüntaşın eşya depolama ve anahtar teslim nakliye hizmeti için teşekkür ederim.
Mehmet Yılmaz
Mehmet Yılmaz@mehmety034
Read More
Eşya depolama fiyatları ile rakipsiz bir firmasınız. Emeğiniz ve iş disiplininiz harika! @bidusuntasin ekibine teşekkür ederiz.
Duygu Çelik
Duygu Çelik@duygucelik
Read More
İstanbul'dan İzmir'e ev eşyalarımı taşıyan Bidüşüntaşın şirketine sonsuz teşekkürler. @bidusuntasin
Previous
Next
Diğer Blog İçeriklerimiz
30 dakika veya 30 gün

Taşınma siparişinizi 30 gün öncesine kadar önceden planlayın veya talep edin, 30 dakika kadar kısa bir sürede varalım.

Sabit fiyat garantisi

Rezervasyon sırasında gördüğün fiyatın, ek veya hatalı bir talebin olmadığı sürece değişmeyeceğinden emin olabilirsin.

Eşyalarınızı koruyoruz

Her bir taşınmanız, eşyalarınız elimize geçtiği andan itibaren binlerce liralık bir sigorta poliçesi ile desteklenmektedir.

Her şeyi yüklüyor, taşıyor ve teslim ediyoruz!
Müşterilerimiz bizim hakkımızda ne diyor?

COVID-19’a yönelik almış olduğumuz önlemler nelerdir ?

Bidüşüntaşın olarak, COVID-19 salgınıyla mücadele kapsamında, ilk günden bu yana, Dünya Sağlık Örgütü ve T.C. Sağlık Bakanlığı başta olmak üzere, tüm yetkili mercileri dikkatle takip ediyor, öneri ve direktifleri doğrultusunda gerekli tüm önlemleri alıyor, bütün süreçlerimizi güncel duyurular ve gelişmeler doğrultusunda yeniden değerlendiriyoruz.

Bu dönemde önceliğimiz; siz değerli müşterilerimizin, çalışanlarımızın ve iş ortaklarımızın güvenliğini, sağlığını en üst düzeyde koruyacak önlemleri alarak, Ülkemizin taşıma, depolama hizmetleri ihtiyacını kesintisiz sağlamak için iş akışımızın devamlılığını sağlamaktır. Zira hizmetlerimizin aksaksız sürdürülmesi, her türlü sorunla mücadelenin temel girdisi olan hizmetin, yurdun her köşesine kesintisiz ulaştırılması bakımından büyük önem taşıyor. Ülkemizin lojistik ihtiyacının karşılanmasında stratejik öneme sahip şirketi olarak, hizmetlerimizin sürekliliğini sağlamayı ulusal bir sorumluluk olarak görüyoruz. Dolayısıyla çalışma düzenimiz ve operasyonlarımızı da bu amaca yönelik olarak sürekli güncelliyoruz.

Bidüşüntaşın ekibi olarak her zaman insan sağlığını öncelikli tutuyoruz. Bidüşüntaşın ekibi ile size sektöründe en iyi taşıma ve teslimat hizmetini sunmak için gerçekten çok çalışıyoruz. Yaşanacak tüm problemleri çözmek adına nakliye sektöründe yaşanan tüm sorunları dinleyerek çözümleri nakliye ekiplerimize anlatıyor ve süreç standartını zorunlu tutuyoruz.

Cilt temasından kaçının ve sosyal mesafenizi özenle korumaya çalışın.

Eşyaların Paketlenme Süreci:

  • Eşyalarınız 1 aylık periyotlarla sürekli yenileri ile değişen ve her taşınmadan sonra sterilize edilen ambalaj malzemeleri sarılmaktadır. Ayrıca cilt temasını önlemek için eşyalarınızın kalın kraft patpatlar ile sarıldıktan sonra streç ile sarılıp cilt temasının önüne geçilmektedir.
  • Pratikbox taşıma kutularımız ise her taşınmadan sonra sterilize edilmektedir.

Araçlarımız:

Araçlarımız her taşınmadan sonra ambalajlama malzemelerimiz gibi sterilize edilerek bir sonraki taşınmaya hazır hale getirilmektedir.

Ekiplerimiz:

  • Hem müşterilerimizin hem de nakliye ekiplerimizin taşınmadan önce ve sonra el dezenfektanı kullanmasını ve/ veya ellerini yıkamasını öneriyoruz.
  • Nakliye ekiplerimizden her zaman koruyucu ekipmanlarını (eldiven, maske) kullanmaları için gerekli yönlendirmeyi yaptık. Ekipmanların eksik olması durumunda hemen Bidüşüntaşın müşteri hizmetleri ile iletişime geçin.
  • Hastalık belirtisi gösteren nakliye ekiplerimiz olması durumunda anında ekip değişikliğini yapıyoruz. Taşınma sırasında hastalık belirtisi gösteren bir kişi olması durumunda anında Bidüşüntaşın müşteri hizmetleri ile iletişime geçin.

Ekspertiz Hizmeti:

  • Covid-19 dönemi boyunca tüm ekspertiz sürecimizin( zorunlu haller dışında) hepsi canlı telefon görüşmesi veya whatsapp yolu ile eşyalarınızın fotoğraflarını bize göndererek değerlendirmekteyiz.

Bidüşüntaşın Müşteri Hattı 0850 305 98 96

bidüşüntaşın evden eve nakliyat bidüşüntaşın ofis taşıamcılığı bidüşüntaşın eşya depolama şirketi
indirim
FIRSATI
kaçırılmayacak
%5 indirim
BDT5

Bu kampanya 2 saat süre ile geçerlidir. Kampanya kodunu ödeme adımında kupon kısmına girmeniz gerekmektedir.

×