Evden Eve Nakliyat

Bir noktadan diğer noktaya eşya transferine evden eve nakliyat denir. Eşya transferi sağlayıcısına nakliye firması denir. Bidüşüntaşın evden eve nakliyat hizmetinde önemli başarılara imza atmış anonim bir şirkettir. Günümüzde evden eve taşımacılık kategorisi, profesyonellik gerektiren bir taşıma işlemidir. Bu nedenle firmamız siz değerli müşterilerine en uygun çözümleri sunarak kaliteli işler sunmayı ana hedef edinmiştir.

Evden eve nakliye hizmeti için Bidüşüntaşın yanında. Ev eşyalarınızın taşınması için Türkiye’nin en iyi nakliye şirketinden hemen hizmet alın. İstanbul’un en iyi nakliye şirketi trendleri arasında yer alan Bidüşüntaşın, anahtar teslim ev taşıma hizmeti de sunmaktadır. Online nakliye fiyatınızı öğrenmek için tüm süreci sen belirle ve fiyatını kendin oluştur! Hemen aşağıdaki butona tıkla ve evden eve nakliyat siparişini ver!

1 dakika içerisinde rezervasyon yap

Günlerce nakliyeci aramak için zaman kaybetme. Bidüşüntaşın ile profesyonel nakliye ihtiyacını anında çözebilirsin.

Parmağınızı bile kaldırmayın

Bidüşüntaşın ekibimiz, tüm eşyalarınızı güvenli bir şekilde hedefinize ulaştırmak için çalışıyor. Biz taşımayı yaparken siz arkanıza yaslanın.

Kredi kartı ile ödeme

Bidüşüntaşın ile nakitin yoksa, kredi kartın ile ödemenin verdiği rahatlık var. Üstelik taksitli ödeme bile yapabilirsin.

2023 Yılında Evden Eve Nakliye Fiyatları Ne Kadar Artış Gösterdi?

2022 ve 2023 verilerine göre nakliyat fiyatlarındaki artışın temel sebebi; hizmetin son tüketiciye ulaştırılıncaya dek gider kalemlerinin artması gösterilebilir. Hizmet sektöründe yükselen maliyetler ev taşımacılığına da yansıdı. 

2022-2023 YILLARI1+12+13+1
2023 Ev Taşıma Fiyatları4.000 TL8.000 TL12.000 TL
2023 Ev Taşıma Fiyatları1.750 TL2.500 TL4.000 TL
2023 Ev Taşıma Fiyatları2.500 TL3.400 TL6.000 TL

Türkiye Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

Türkiye evden eve nakliye hizmetleri alanında Bidüşüntaşın Nakliyat; geçmişin tecrübe ve profesyonelliğini teknolojik alt yapı ile buluşturdu. Başta İstanbul, Ankara, Bursa, İzmir. Antalya olmak üzere Türkiye’nin her noktasında firmamız en iyi müşteri kalitesini yakalamıştır. Günümüz nakliye şirketlerinden ayıran birçok özelliği bulunan Bidüşüntaşın’ın tüm avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Evden eve nakliyat alanında daima müşteri memnuniyetini ön planda tutarak taşımacılık sektörüne yeni bir bakış açısı kazandırmıştır.

Bidüşüntaşın Evinizi Nasıl Taşıyor?

Büyük eşyalarını(Gardırop, L koltuk, masa, dolap vb.) söküyoruz, paketliyoruz ve yeni evinizde kurulumunu gerçekleştiriyoruz.

Beyaz Eşyalarınızı söküyoruz, paketliyoruz yeni evinizde tesisatları hazırsa çalışır şekilde size teslim ediyoruz.

Sizin tarafınızdan kolilenmiş olan (mutfak, ıvır zıvır) eşyaları yeni evinize taşımasını gerçekleştiriyoruz.

Tüm bu hizmetler fiyatımıza dahildir, ek hizmet talebiniz ve sipariş oluştururken hatalı bildirimleriniz olmadığı sürece fiyatlarımız hiçbir şekilde değişmeyecektir.

Ek hizmetlerimiz

Taşınırken ihtiyacın olabilecek tüm hizmetleri sağlamak için Bidüşüntaşın senin yanında.

Eşyalarını senin için kolileyebiliriz.(mutfak eşyaları, kıyafetlerin, ıvır zıvır her şey).

Avizelerini söküp takmak için elektrikçi aramana gerek yok. Bidüşüntaşın’ın usta elleri sizleri aydınlığa kavuşturacaktır.

Stor perdelerini söküp takmak için ekstra usta aramana gerek yok, yanında Bidüşüntaşın’ın kahramanları olduğunu biliyorsun.

Depreme öncelik vermek en doğru kararlardan biridir. Duvar montajınızı (dolap, televizyon vd.) mutlaka gerçekleştirmenizi öneririz.

Taşıma listeniz sizin için hazırlanıyor

Taşınmak hem stresli hem de profesyonellik gerektirir. Mümkün olduğu kadar taşıma ve depolama işleminizi konforlu ve stressiz hale getirmek için buradayız. İşte taşıma ve depolama işlemlerinizi daha da pratik hale getirmek için 2 ipucu:

Daha büyük öğeleri sökün

Lütfen büyük eşyalarınızı mümkün olduğunca demonte ediniz, böylece eşyalarınızı evinizin her yerine güvenli bir şekilde taşıyabilir ve zamanınızı size kazandırabiliriz.

Eşyalarını paketle

Biz gelmeden önce tüm eşyalarınızın güvenli bir şekilde paketlendiğinden ve taşınmaya hazır olduğundan emin olun.

Diğer Hizmetlerimiz

Ev Taşıma

Parça Eşya

Ofis Taşıma

Depolama

Bağış Taşıma

Mağaza Teslimatı