Evden Eve Nakliyat

Bidüşüntaşın ile ev taşımanın kolaylığını yaşayın. Sadece birkaç basit adımda, tüm eşyalarınızı yeni yerinize taşımak için nakliyeci ve bir kamyon ayırtın.

1 dakika içerisinde rezervasyon yap

Günlerce nakliyeci aramak için zaman kaybetme. Bidüşüntaşın ile profesyonel nakliye ihtiyacını anında çözebilirsin.

Parmağınızı bile kaldırmayın

Bidüşüntaşın ekibimiz, tüm eşyalarınızı güvenli bir şekilde hedefinize ulaştırmak için çalışıyor. Biz taşımayı yaparken siz arkanıza yaslanın.

Kredi kartı ile ödeme

Bidüşüntaşın ile nakitin yoksa, kredi kartın ile ödemenin verdiği rahatlık var. Üstelik taksitli ödeme bile yapabilirsin.

Her Şeyi Taşıyoruz

Tüm daire tiplerine göre uygun araçlarımız ile evden eve nakliye hizmeti sunuyoruz

Eğer 1+0 bir eviniz veya bir odayı dolduracak eşyalarınız varsa Bidüşüntaşın Mini araçlarımız sizin için en iyi çözüm olacaktır

Eğer 1+1 bir eviniz veya iki odayı dolduracak eşyalarınız varsa Bidüşüntaşın Large araçlarımız sizin için en iyi çözüm olacaktır

Eğer 2+1 bir eviniz veya üç odayı dolduracak eşyalarınız varsa Bidüşüntaşın XLarge araçlarımız sizin için en iyi çözüm olacaktır

Eğer 3+1 bir eviniz veya daha fazla odayı dolduracak eşyalarınız varsa Ev Taşıma Kamyonetlerimiz sizin için en iyi çözüm olacaktır

Evini nasıl taşıyoruz?

  1. Büyük eşyalarını(Gardırop, L koltuk, masa, dolap vb.) söküyoruz, paketliyoruz ve yeni evinizde kurulumunu gerçekleştiriyoruz.
  2. Beyaz Eşyalarınızı söküyoruz, paketliyoruz yeni evinizde tesisatları hazırsa çalışır şekilde size teslim ediyoruz.
  3. Sizin tarafınızdan kolilenmiş olan (mutfak, ıvır zıvır) eşyaları yeni evinize taşımasını gerçekleştiriyoruz.
  4.  

Tüm bu hizmetler fiyatımıza dahildir, ek hizmet talebiniz ve sipariş oluştururken hatalı bildirimleriniz olmadığı sürece fiyatlarımız hiçbir şekilde değişmeyecektir.

Ek hizmetlerimiz

  • Taşınırken ihtiyacın olabilecek tüm hizmetleri sağlamak için Bidüşüntaşın senin yanında.
  • Eşyalarını senin için kolileyebiliriz.(mutfak eşyaları, kıyafetlerin, ıvır zıvır her şey).
  • Avizelerini söküp takmak için elektrikçi aramana gerek yok. Bidüşüntaşın’ın usta elleri sizleri aydınlığa kavuşturacaktır.
  • Stor perdelerini söküp takmak için ekstra usta aramana gerek yok, yanında Bidüşüntaşın’ın kahramanları olduğunu biliyorsun.
  • Depreme öncelik vermek en doğru kararlardan biridir. Duvar montajınızı (dolap, televizyon vd.) mutlaka gerçekleştirmenizi öneririz.

Taşıma listeniz sizin için hazırlanıyor

Taşınmak hem stresli hem de profesyonellik gerektirir. Mümkün olduğu kadar taşıma ve depolama işleminizi konforlu ve stressiz hale getirmek için buradayız. İşte taşıma ve depolama işlemlerinizi daha da pratik hale getirmek için 2 ipucu:

Daha büyük öğeleri sökün

Lütfen büyük eşyalarınızı mümkün olduğunca demonte ediniz, böylece eşyalarınızı evinizin her yerine güvenli bir şekilde taşıyabilir ve zamanınızı size kazandırabiliriz.

Eşyalarını paketle

Biz gelmeden önce tüm eşyalarınızın güvenli bir şekilde paketlendiğinden ve taşınmaya hazır olduğundan emin olun.

Diğer Hizmetlerimiz

Ev Taşıma

Parça Eşya

Ofis Taşıma

Depolama

Bağış Taşıma

Mağaza Teslimatı