Eşya Depolama Hizmeti

Eşya depolama hizmeti ile ofis ya da evinize gelen profesyonel ekibimiz mobilya, beyaz eşya ve diğer elektronik ürünlere özel paketleme teknikleri uygulayarak paketleme işlemine başlanır. Paketleme işlemi sonrası eşyalarınız için uygun olarak hazırlanan nakliye aracımıza yüklenen eşyalarınızın, yine önceden hazırlanan depolama bölgemize ulaştırılması sağlanır. Bu aşama sonrasında da aylık olarak belirlenen kira bedeli alınarak eşyalarınız, aldığınız depolama hizmeti kapsamında muhafaza edilmektedir. Depolama işleminizin sona ermesini ve eşyalarınızın mevcut veya yeni adrese teslim edilmesini istiyorsanız; yine aynı şekilde nakliye ücreti talep edilerek depodan ev veya ofisinize eşyalarınız teslim edilir.

Eşyalarınızı kolayca depolayın

Depolamak istediğiniz eşyalarınızı adresinize gelip alalım, araca yükleyelim ve depoya kaldıralım. İşte bu kadar basit!

Parmağınızı bile kaldırmayın

Bidüşüntaşın ekibimiz, tüm eşyalarınızı güvenli bir şekilde hedefinize ulaştırmak için çalışıyor. Biz taşımayı yaparken siz arkanıza yaslanın.

Kredi kartı ile ödeme

Bidüşüntaşın ile nakitin yoksa, kredi kartın ile ödemenin verdiği rahatlık var. Üstelik taksitli ödeme bile yapabilirsin.

Ev Eşyası Depolama

Eşya depolama hizmet talepleri Türkiye’de her geçen gün artmaktadır. Birçok farklı nedenden dolayı eşya depolama hizmetine olan ihtiyaç her geçen gün artış göstermektedir. En çok depolama hizmeti gerçekleşen İstanbul, Ankara ve İzmir gibi büyük şehirlerde yaşayan insanların hızlı ve stresli yaşam şartlarına ayak uydururken depolama hizmetleri almayı tercih etmektedirler. Peki neden eşya depolama hizmetine ihtiyaç duyulur? Özellikle üniversite öğrencilerinin yurtdışı eğitimleri dolayısıyla veya tatil zamanlarında depolama hizmetlerimiz artış göstermektedir. Evlerde artık kullanılmayan ya da manevi değeri yüksek olan eşyaların kamera sistemli ve güvenli bir ortamda saklanabilmesi için depo hizmeti en doğru tercih olmaktadır. Büyük şehirlerde yaşayan kişiler iş nedeni ile aylar hatta yıllarca farklı şehir ya da ülkede yaşamak zorunda kalabilmektedir. Böyle bir durumda ev depolama hem uygun hem de pratik ve güvenli çözüm olarak öne çıkmaktadır. Şehir dışında kalınacak süre boyunca kira ödemek yerine ev eşyası depolama firması bulunarak ev depolama hizmeti alınabilir ve önemli ölçüde bütçe tasarrufu sağlanabilmektedir. Bunun dışında yeni bir eve taşınırken, yeni evde yapılması gereken tadilat ya da ev boyama gibi işlemlerin olması durumunda en iyi çözüm evden eve depolama hizmeti almaktır. Bu hizmet ile ev eşyaları tadilat süresi boyunca güvenli bir depoda saklanırken, işlemlerin tamamlanmasının ardından eşyalar yeni evinize aynı titizlik ve disiplinle taşınmaktadır. Bu nedenlerden dolayı eşyalarınızı muhafaza etmek için kiralık depo hizmeti almak çok daha ekonomik ve güvenlidir.

İstanbul Eşya Depolama Hizmeti

Bidüşüntaşın, depolama sisteminden yararlanacak olan müşterilerinin bütün eşyalarını A’ dan Z ‘ ye paketleyerek; su, toz, vb. hijyende hassas davranarak uygun şekilde depolar ve uygun bir vaziyette korur.

Depolarımız eşya güvenliği için sel, su, toz, rüzgar, soğuk ve sıcak ortamlara göre entegre edilmiş olup tamamıyla sigorta teminatı altındadır.

Deprem, hırsızlık, yangın gibi olaylara karşı önlem altındadır.(Sigorta).

Gece Gündüz 24 saat bekçi (koruma ) altındadır.

Sizin için de güvenlik ve tecrübe önemliyse, Bidüşüntaşın ile doğru yerdesiniz.

 Bidüşüntaşın İstanbul eşya depolama hizmeti nakliyat sektöründe profesyonel ekibi ile tüm depolama sürecinizi sizler için yönetmektedir. Türkiye’nin en büyük ve kalabalık şehri olan İstanbul’da depo kiralama ihtiyacı her yıl düzenli olarak artış göstermektedir. İstanbul çok büyük bir şehir olduğundan dolayı Anadolu yakası depo hizmeti ve Avrupa Yakası depo hizmeti olarak ikiye ayrılmaktadır. Anadolu Yakası ev depolama ve evden eve depolama hizmetleri Kadıköy, Maltepe , Ataşehir , Kartal ve Pendik lokasyonlarında yoğun talep görmektedir. Avrupa Yakası’nda ise eşya depolama ve ev eşyası depolama hizmetleri Beşiktaş , Bakırköy , Mecidiyeköy ve Beylikdüzü lokasyonlarında ön plana çıkmaktadır.

İstanbul Ofis Depolama Hizmeti

Ofis depolama hizmeti son dönemlerde ev depolama hizmeti kadar talep fazlalığı olan bir nakliyat hizmetidir. Büyük şehirlerde ofis taşıma işlemleri ya da iş yerlerinde yapılan büyük çaplı tadilatlar nedeniyle veya çevresel faktörlerden dolayı ofis depolama hizmeti kullanılmaktadır. Bazı şirketler de büyük ve çok yer kaplayan eşyalarını güvenli bir şekilde saklamak adına eşya koymak için kiralık depo hizmeti almaktadır. Ofis depolama hizmeti birçok şirketin önemli ölçüde tasarruf yapmasını sağlamaktadır. Farklı bir şehirde açılacak yeni bir ofis için ofis taşıma hizmeti hem en uygun hem de en hızlı ve güvenli bir seçenek olmaktadır. 

Bidüşüntaşın, depolama sisteminden yararlanacak olan müşterilerinin bütün eşyalarını A’ dan Z ‘ ye paketleyerek; su, toz, vb. hijyende hassas davranarak uygun şekilde depolar ve uygun bir vaziyette korur.

Depolarımız eşya güvenliği için sel, su, toz, rüzgar, soğuk ve sıcak ortamlara göre entegre edilmiş olup tamamıyla sigorta teminatı altındadır.

Deprem, hırsızlık, yangın gibi olaylara karşı önlem altındadır.(Sigorta).

Gece Gündüz 24 saat bekçi (koruma ) altındadır.

Bidüşüntaşın’a bildirdiğiniz depolanacak eşyalarınız, yıllardır bu hizmeti veren profesyonel çalışma arkadaşlarımız tarafından evinizden veya işyerinizden alınır.

Sizlerin denetiminde güvenle ve özenle araçlarımıza yüklenen eşyalarınız, güvenlik kameraları ve çalışanları ile korunan, Bidüşüntaşın depolarına götürülür.

Sizin için de güvenlik ve tecrübe önemliyse, Bidüşüntaşın ile doğru yerdesiniz.

Eşya Depolama Fiyatları Nelerdir?

Depolama fiyatları depolanacak eşyalara göre belirlenmektedir. Depolama hizmetleri maddi açıdan önemli ölçüde tasarruf sağlamaktadır. Eşya depolama fiyatları kira ücretlerinden çok daha uygun ve pratiktir. Uzun süre şehir dışında bulunması gereken kişiler depo hizmeti alarak kira ücretinin ortalama olarak 3’te 1’ini ödeyerek kâr etmektedir. Ek olarak, ihtiyaç duyulmayan ancak manevi değeri olan ya da her türlü eşya depolama ihtiyacı için depolama fiyatları ve depolama hizmetleri detaylarını incelemenizi öneriyoruz.

Ev ve ofis eşyalarınızın depolanması için doğru yerdesiniz.
Ev ve ofis eşyalarınızın depolanması için doğru yerdesiniz.

Ev ve ofis eşyalarınızın depolanması için doğru yerdesiniz.

İstanbul Kiralık Eşya Deposu

Kiralık depo hizmeti Türkiye’de son yıllarda özellikle İstanbul, Ankara, İzmir’de talep görmeye başlayan bir hizmettir. Genel olarak ev eşyası muhafazası ya da ofis taşıma işlemleri için tercih edilen kiralık depo hizmeti maddi anlamda tasarruf sağlarken eşyaların da güvenli bir ortamda muhafaza edilmesini sağlamaktadır. Kiralık depo hizmeti özellikle yıl içerisinde uzun süre şehir dışında kalmak zorunda olan veya yurtdışı programlarına göre uzun dönem gelemeyecek olan müşterilerimiz tercih etmektedir.

İstanbul Ev Eşyası Depolama

İstanbul ev eşyası depolama ile şimdi daha kolay eşya depolayacağınızı biliyor muydunuz? Günümüz koşullarında metropol şehirlerde yaşanan kentsel dönüşüm ve beraberinde getirdiği yeni yaşam alanları, depolama hizmetini etkin kılmaktadır. Bunun için kiralık eşya depoları arayışı içerisinde olabilirsiniz. Bidüşüntaşın İstanbul kiralık eşya deposu ile birlikte uygun, güvenilir ve kurumsal depolama ihtiyacınızı tamamlayabilirsiniz.

Kiralık Eşya Depo Fiyatları

Eşya Depolama HacimleriKiralık Eşya Depolama Ücretleri
1+0 kiralık eşya deposu1.000 – 1.500 ₺
1+1 kiralık eşya deposu2.000 – 2.500 ₺
2+1 kiralık eşya deposu3.000 – 3.500 ₺
3+1 kiralık eşya deposu4.000 – 4.500 ₺
4+1 ve daha fazlasıFiyat teklifi alınız.

Eşya depolama fiyatları araştırırken, alacağınız hizmetin ne kadar kurumsal ve verimli olacağınızı iyi analiz etmeniz gerekmektedir. Nakliyat ve depolama sözleşmelerini içeren belgeler, depolama sigortası gibi önemli detayları atlamamanız gerekiyor. Bunun için ilgili eşya depolama firmasından tüm örnek sigorta poliçesi ve sözleşme örneğinin tarafınıza iletilmesini isteyebilirsiniz. Bidüşüntaşın eşya depolama hizmeti ile tüm bunları düşünmenize bile gerek kalmaz. Çünkü Bidüşüntaşın otuz beş yılı aşkın üçüncü nesil iş gücüyle elde etmiş olduğu bilgi birikim sayesinde yeni nesil eşya depolama ve taşıma anlayışı sunuyor. Siz de hemen eşyalarınızı güvenle depolamak istiyorsanız; Bidüşüntaşın işte tam da burada!

İstanbul Eşya Depolama Hizmeti Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

İstanbul bölgesinde en güvenilir depolama firması için Bidüşüntaşın nakliye şirketi yanınızda.

İstanbul kiralık eşya depo fiyatları ne kadar?
İstanbul kiralık eşya depo fiyatları 1000 TL – 4500 TL arasında değişiklik göstermektedir. Net bir fiyat için detaylı bilgi alın.

Eşya depolama hizmeti ne kadar sürüyor?
Eşya depolama süreci ortalama 4-7 saat arasında sürmektedir. Süre eşyanızın fazlalığına göre değişmektedir.

Depolanacak bütün eşyaları paketliyor musunuz?
Evet. Eşyalarınızı a’dan z’ye paketleyip taşıma sürecine başlamaktayız. Böylece eşyalarınız taşıma esnasında korunaklı bir şekilde teslim edilir.

Anahtar teslim eşya depolama hizmeti sunuyor musunuz?
Evet. Anahtar teslim eşya depolama hizmeti sunuyoruz. A’dan Z’ye tüm eşyalarınızı kiralık eşya depomuzda muhafaza etmek üzere hizmet veriyoruz.

Kiralık eşya deposundaki eşyalarımın ödemesini nasıl yapabilirim?
Eşyalarınızı teslim ederken sizlere sunduğumuz IBAN bilgilerine ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Yıllık ödemelerde %10 indirim fırsatını kaçırmayın!

Parça eşya depolama hizmeti veriyor musunuz?
Evet. Parça eşya depolama hizmeti sunuyoruz. Kısa süre içerisinde oluşturacağınız talep ile sizlere depolama süreçlerinde yardımcı oluyoruz.

Taşıma listeniz sizin için hazırlanıyor

Taşınmak hem stresli hem de profesyonellik gerektirir. Mümkün olduğu kadar taşıma ve depolama işleminizi konforlu ve stressiz hale getirmek için buradayız. İşte taşıma ve depolama işlemlerinizi daha da pratik hale getirmek için 2 ipucu:

Daha büyük öğeleri sökün

Lütfen büyük eşyalarınızı mümkün olduğunca demonte ediniz, böylece eşyalarınızı evinizin her yerine güvenli bir şekilde taşıyabilir ve zamanınızı size kazandırabiliriz.

Eşyalarını paketle

Biz gelmeden önce tüm eşyalarınızın güvenli bir şekilde paketlendiğinden ve taşınmaya hazır olduğundan emin olun.

Diğer Hizmetlerimiz

Ev Taşıma

Parça Eşya

Ofis Taşıma

Depolama

Bağış Taşıma

Mağaza Teslimatı

bidüşüntaşın evden eve nakliyat bidüşüntaşın ofis taşıamcılığı bidüşüntaşın eşya depolama şirketi
indirim
FIRSATI
kaçırılmayacak
%5 indirim
BDT5

Bu kampanya 2 saat süre ile geçerlidir. Kampanya kodunu ödeme adımında kupon kısmına girmeniz gerekmektedir.

×