Taşınmak isteyenlerde serimize hoş geldiniz. Sizlerin de taşınma sürecini kolaylıkla halletmek isteyenlerden biri olduğunuzu biliyoruz. Taşınmak sanıldığı gibi zor bir süreç değildir. Taşınmayı doğru planlamak, taşınma işleminin en sağlıklı bir şekilde ilerlemesine katkı sağlamaktan geçmektedir. Öncelikle ‘’neden taşınıyorum?’’ sorusunu kendinize sormalısınız. Neden taşındığınız nereye taşınacağınız ile doğru orantılıdır. İstanbul’un yoğun trafik alanlarından birinde olduğunuz için daha sakin ve bir lokasyona taşınmak isteyebilir veya iş yerinizde yoğun trafik saatlerine maruz kaldığınızdan dolayı iş yerinize daha ulaşılabilir bir lokasyona taşınmak isteyebilirsiniz.

Kira Sözleşmenizi Taşınma Planlamanızı Yapmadan Önce Kontrol Ediniz

Mevcut evinizde kira kontratını kontrol ediniz. Kira sözleşmesinde belirtilen demirbaş vd. (boya, tesisat) işlemlerinin tarafınızca kullanılıp ev sahibinin bu kullanıma karşılık sizlerden talep ettiği depozito bedelinden ya düşürülmekte olup: ya da tarafınızca kullanım sorunu teşkil etmeyen demirbaş vd. durumlarda depozito ücretinizi her yıl belirlenen ÜFE-TÜFE oranına göre ev sahibinizden o yıl içerisindeki bu değerler esas alınarak tarafınıza ödemenin yapılmasını bildirebilirsiniz. Aksi durumda ilgili konu ile alakalı avukatlarınıza danışabilir ve bu konu hakkında detaylı bilgiler edinebilirsiniz.

Mevcut Evinizde Bulunan Elektrik, Su, Doğalgaz, İnternet Vd. Aboneliklerinizi İptal veya Nakil Edebilirsiniz

Her taşınmada olduğu gibi kimi zaman taşınma gününe kalan bu önemli detaylar ne yazık ki planlama olmadan taşınma işlemi gerçekleştirildiği için sorunlar teşkil etmektedir. Eğer home-office çalışan biriyseniz internet işlemlerinizi taşınmadan önce nakil süreçlerinizi başlatmanızı tavsiye ederiz. Bu hususta kullandığınız elektrik, su, doğalgaz sayaçlarınızı evden tamamıyla çıktıktan sonra fotoğrafını çekiniz. Kullanımınızın olmadığı bir ücret ödemek istemiyorsanız lütfen bu detayı atlamamanızı öneriyoruz.

Taşınmayı Planlamadan Önce Mevcut Evinizden Yeni Evinize Gidecek Olan Eşyaların Listesini Oluşturmak

Taşınma işleminiz mevcut evinizden yeni evinize doğru giden süreç içerisinde eşyalarınızın durumunu belirlemektedir. Mevcut eviniz çok geniş ve fazlasıyla eşyalarınız var ancak yeni taşınacağınız ev için yeteri kadar alan bulunmamaktadır. Bunun için yeni evinize taşınmayı planlarken bir liste yapıp hangi eşyalarınızın daha acil ve kullanılabilir olduğunu belirleyebilirsiniz. Böylelikle taşınma günü geldiğinde ‘’hangi eşyayı hangi odaya yerleştireceğim’’ sorulu stresine girmemiş olursunuz.

Taşınmayı Planladığınız Tüm Süreç İçin Kurumsal ve Öz Mal Araçları İle Çalışan Şirketler Tercih Etmelisiniz

Ne yazık ki İstanbul özelinde ve Türkiye genelinde gerek şehir içi ev taşıma gerekse şehirler arası ev taşıma süreçleri kurumsal olmayan ve taşeron çalışan şirketlerin sizleri büyük mağduriyetlere uğrattığını gözlemlemekteyiz. Doğru bir taşıma şirketi yetki belgeleri, sözleşme ve sigorta ile tespit edilmektedir. Her zaman olduğu gibi işinin ehli olan Bidüşüntaşın Taşıma Depolama ve Lojistik LDT. ŞTİ. İstanbul bölgesinde ve Türkiye’nin birçok bölgesinde sizlere kurumsal bir taşıma, depolama hizmeti sağlamaktadır. Mağdur olmamak için lütfen ‘’korsan’’ adıyla tabir edilen kurumsal taşıma şirketi gösterişi sunan kişi ve kişilere itibar etmeyiniz.

bidüşüntaşın evden eve nakliyat bidüşüntaşın ofis taşıamcılığı bidüşüntaşın eşya depolama şirketi
indirim
FIRSATI
kaçırılmayacak
%5 indirim
BDT5

Bu kampanya 2 saat süre ile geçerlidir. Kampanya kodunu ödeme adımında kupon kısmına girmeniz gerekmektedir.

×