Bidüşüntaşın logo
Evden Eve Nakliyat

Taşınırken Dikkat Edilmesi Gereken Dört Ana Unsur Nedir ?

Ana Sayfa » Taşınırken Dikkat Edilmesi Gereken Dört Ana Unsur Nedir ?

Taşınmak isteyenlerde serimize hoş geldiniz. Sizlerin de taşınma sürecini kolaylıkla halletmek isteyenlerden biri olduğunuzu biliyoruz. Taşınmak sanıldığı gibi zor bir süreç değildir. Taşınmayı doğru planlamak, taşınma işleminin en sağlıklı bir şekilde ilerlemesine katkı sağlamaktan geçmektedir. Öncelikle ‘’neden taşınıyorum?’’ sorusunu kendinize sormalısınız. Neden taşındığınız nereye taşınacağınız ile doğru orantılıdır. İstanbul’un yoğun trafik alanlarından birinde olduğunuz için daha sakin ve bir lokasyona taşınmak isteyebilir veya iş yerinizde yoğun trafik saatlerine maruz kaldığınızdan dolayı iş yerinize daha ulaşılabilir bir lokasyona taşınmak isteyebilirsiniz.

Kira Sözleşmenizi Taşınma Planlamanızı Yapmadan Önce Kontrol Ediniz

Mevcut evinizde kira kontratını kontrol ediniz. Kira sözleşmesinde belirtilen demirbaş vd. (boya, tesisat) işlemlerinin tarafınızca kullanılıp ev sahibinin bu kullanıma karşılık sizlerden talep ettiği depozito bedelinden ya düşürülmekte olup: ya da tarafınızca kullanım sorunu teşkil etmeyen demirbaş vd. durumlarda depozito ücretinizi her yıl belirlenen ÜFE-TÜFE oranına göre ev sahibinizden o yıl içerisindeki bu değerler esas alınarak tarafınıza ödemenin yapılmasını bildirebilirsiniz. Aksi durumda ilgili konu ile alakalı avukatlarınıza danışabilir ve bu konu hakkında detaylı bilgiler edinebilirsiniz.

Mevcut Evinizde Bulunan Elektrik, Su, Doğalgaz, İnternet Vd. Aboneliklerinizi İptal veya Nakil Edebilirsiniz

Her taşınmada olduğu gibi kimi zaman taşınma gününe kalan bu önemli detaylar ne yazık ki planlama olmadan taşınma işlemi gerçekleştirildiği için sorunlar teşkil etmektedir. Eğer home-office çalışan biriyseniz internet işlemlerinizi taşınmadan önce nakil süreçlerinizi başlatmanızı tavsiye ederiz. Bu hususta kullandığınız elektrik, su, doğalgaz sayaçlarınızı evden tamamıyla çıktıktan sonra fotoğrafını çekiniz. Kullanımınızın olmadığı bir ücret ödemek istemiyorsanız lütfen bu detayı atlamamanızı öneriyoruz.

Taşınmayı Planlamadan Önce Mevcut Evinizden Yeni Evinize Gidecek Olan Eşyaların Listesini Oluşturmak

Taşınma işleminiz mevcut evinizden yeni evinize doğru giden süreç içerisinde eşyalarınızın durumunu belirlemektedir. Mevcut eviniz çok geniş ve fazlasıyla eşyalarınız var ancak yeni taşınacağınız ev için yeteri kadar alan bulunmamaktadır. Bunun için yeni evinize taşınmayı planlarken bir liste yapıp hangi eşyalarınızın daha acil ve kullanılabilir olduğunu belirleyebilirsiniz. Böylelikle taşınma günü geldiğinde ‘’hangi eşyayı hangi odaya yerleştireceğim’’ sorulu stresine girmemiş olursunuz.

Taşınmayı Planladığınız Tüm Süreç İçin Kurumsal ve Öz Mal Araçları İle Çalışan Şirketler Tercih Etmelisiniz

Ne yazık ki İstanbul özelinde ve Türkiye genelinde gerek şehir içi ev taşıma gerekse şehirler arası ev taşıma süreçleri kurumsal olmayan ve taşeron çalışan şirketlerin sizleri büyük mağduriyetlere uğrattığını gözlemlemekteyiz. Doğru bir taşıma şirketi yetki belgeleri, sözleşme ve sigorta ile tespit edilmektedir. Her zaman olduğu gibi işinin ehli olan Bidüşüntaşın Taşıma Depolama ve Lojistik LDT. ŞTİ. İstanbul bölgesinde ve Türkiye’nin birçok bölgesinde sizlere kurumsal bir taşıma, depolama hizmeti sağlamaktadır. Mağdur olmamak için lütfen ‘’korsan’’ adıyla tabir edilen kurumsal taşıma şirketi gösterişi sunan kişi ve kişilere itibar etmeyiniz.

Bidüşüntaşın Evden Eve Nakliyat ve Eşya Taşıma ve Eşya Depolamanın En Pratik Hali
Yusuf Arslan
Yusuf Arslan@arslanyusuf
Read More
@bidusuntasin ile taşıma işlemimi sorunsuz bir şekilde gerçekleştirdim. Bidüşüntaşın eşya depolama ve anahtar teslim nakliye hizmeti için teşekkür ederim.
Mehmet Yılmaz
Mehmet Yılmaz@mehmety034
Read More
Eşya depolama fiyatları ile rakipsiz bir firmasınız. Emeğiniz ve iş disiplininiz harika! @bidusuntasin ekibine teşekkür ederiz.
Duygu Çelik
Duygu Çelik@duygucelik
Read More
İstanbul'dan İzmir'e ev eşyalarımı taşıyan Bidüşüntaşın şirketine sonsuz teşekkürler. @bidusuntasin
Previous
Next
Diğer Blog İçeriklerimiz
30 dakika veya 30 gün

Taşınma siparişinizi 30 gün öncesine kadar önceden planlayın veya talep edin, 30 dakika kadar kısa bir sürede varalım.

Sabit fiyat garantisi

Rezervasyon sırasında gördüğün fiyatın, ek veya hatalı bir talebin olmadığı sürece değişmeyeceğinden emin olabilirsin.

Eşyalarınızı koruyoruz

Her bir taşınmanız, eşyalarınız elimize geçtiği andan itibaren binlerce liralık bir sigorta poliçesi ile desteklenmektedir.

Her şeyi yüklüyor, taşıyor ve teslim ediyoruz!
Müşterilerimiz bizim hakkımızda ne diyor?

COVID-19’a yönelik almış olduğumuz önlemler nelerdir ?

Bidüşüntaşın olarak, COVID-19 salgınıyla mücadele kapsamında, ilk günden bu yana, Dünya Sağlık Örgütü ve T.C. Sağlık Bakanlığı başta olmak üzere, tüm yetkili mercileri dikkatle takip ediyor, öneri ve direktifleri doğrultusunda gerekli tüm önlemleri alıyor, bütün süreçlerimizi güncel duyurular ve gelişmeler doğrultusunda yeniden değerlendiriyoruz.

Bu dönemde önceliğimiz; siz değerli müşterilerimizin, çalışanlarımızın ve iş ortaklarımızın güvenliğini, sağlığını en üst düzeyde koruyacak önlemleri alarak, Ülkemizin taşıma, depolama hizmetleri ihtiyacını kesintisiz sağlamak için iş akışımızın devamlılığını sağlamaktır. Zira hizmetlerimizin aksaksız sürdürülmesi, her türlü sorunla mücadelenin temel girdisi olan hizmetin, yurdun her köşesine kesintisiz ulaştırılması bakımından büyük önem taşıyor. Ülkemizin lojistik ihtiyacının karşılanmasında stratejik öneme sahip şirketi olarak, hizmetlerimizin sürekliliğini sağlamayı ulusal bir sorumluluk olarak görüyoruz. Dolayısıyla çalışma düzenimiz ve operasyonlarımızı da bu amaca yönelik olarak sürekli güncelliyoruz.

Bidüşüntaşın ekibi olarak her zaman insan sağlığını öncelikli tutuyoruz. Bidüşüntaşın ekibi ile size sektöründe en iyi taşıma ve teslimat hizmetini sunmak için gerçekten çok çalışıyoruz. Yaşanacak tüm problemleri çözmek adına nakliye sektöründe yaşanan tüm sorunları dinleyerek çözümleri nakliye ekiplerimize anlatıyor ve süreç standartını zorunlu tutuyoruz.

Cilt temasından kaçının ve sosyal mesafenizi özenle korumaya çalışın.

Eşyaların Paketlenme Süreci:

  • Eşyalarınız 1 aylık periyotlarla sürekli yenileri ile değişen ve her taşınmadan sonra sterilize edilen ambalaj malzemeleri sarılmaktadır. Ayrıca cilt temasını önlemek için eşyalarınızın kalın kraft patpatlar ile sarıldıktan sonra streç ile sarılıp cilt temasının önüne geçilmektedir.
  • Pratikbox taşıma kutularımız ise her taşınmadan sonra sterilize edilmektedir.

Araçlarımız:

Araçlarımız her taşınmadan sonra ambalajlama malzemelerimiz gibi sterilize edilerek bir sonraki taşınmaya hazır hale getirilmektedir.

Ekiplerimiz:

  • Hem müşterilerimizin hem de nakliye ekiplerimizin taşınmadan önce ve sonra el dezenfektanı kullanmasını ve/ veya ellerini yıkamasını öneriyoruz.
  • Nakliye ekiplerimizden her zaman koruyucu ekipmanlarını (eldiven, maske) kullanmaları için gerekli yönlendirmeyi yaptık. Ekipmanların eksik olması durumunda hemen Bidüşüntaşın müşteri hizmetleri ile iletişime geçin.
  • Hastalık belirtisi gösteren nakliye ekiplerimiz olması durumunda anında ekip değişikliğini yapıyoruz. Taşınma sırasında hastalık belirtisi gösteren bir kişi olması durumunda anında Bidüşüntaşın müşteri hizmetleri ile iletişime geçin.

Ekspertiz Hizmeti:

  • Covid-19 dönemi boyunca tüm ekspertiz sürecimizin( zorunlu haller dışında) hepsi canlı telefon görüşmesi veya whatsapp yolu ile eşyalarınızın fotoğraflarını bize göndererek değerlendirmekteyiz.

Bidüşüntaşın Müşteri Hattı 0850 305 98 96

bidüşüntaşın evden eve nakliyat bidüşüntaşın ofis taşıamcılığı bidüşüntaşın eşya depolama şirketi
indirim
FIRSATI
kaçırılmayacak
%5 indirim
BDT5

Bu kampanya 2 saat süre ile geçerlidir. Kampanya kodunu ödeme adımında kupon kısmına girmeniz gerekmektedir.

×