Evden Eve Nakliyat

Taşınırken Dikkat Edilmesi Gereken Dört Ana Unsur Nedir ?

Taşınırken Dikkat Edilmesi Gereken Dört Ana Unsur Nedir ?

Taşınmak isteyenlerde serimize hoş geldiniz. Sizlerin de taşınma sürecini kolaylıkla halletmek isteyenlerden biri olduğunuzu biliyoruz. Taşınmak sanıldığı gibi zor bir süreç değildir. Taşınmayı doğru planlamak, taşınma işleminin en sağlıklı bir şekilde ilerlemesine katkı sağlamaktan geçmektedir. Öncelikle ‘’neden taşınıyorum?’’ sorusunu kendinize sormalısınız. Neden taşındığınız nereye taşınacağınız ile doğru orantılıdır. İstanbul’un yoğun trafik alanlarından birinde olduğunuz için daha sakin ve bir lokasyona taşınmak isteyebilir veya iş yerinizde yoğun trafik saatlerine maruz kaldığınızdan dolayı iş yerinize daha ulaşılabilir bir lokasyona taşınmak isteyebilirsiniz.

Kira Sözleşmenizi Taşınma Planlamanızı Yapmadan Önce Kontrol Ediniz

Mevcut evinizde kira kontratını kontrol ediniz. Kira sözleşmesinde belirtilen demirbaş vd. (boya, tesisat) işlemlerinin tarafınızca kullanılıp ev sahibinin bu kullanıma karşılık sizlerden talep ettiği depozito bedelinden ya düşürülmekte olup: ya da tarafınızca kullanım sorunu teşkil etmeyen demirbaş vd. durumlarda depozito ücretinizi her yıl belirlenen ÜFE-TÜFE oranına göre ev sahibinizden o yıl içerisindeki bu değerler esas alınarak tarafınıza ödemenin yapılmasını bildirebilirsiniz. Aksi durumda ilgili konu ile alakalı avukatlarınıza danışabilir ve bu konu hakkında detaylı bilgiler edinebilirsiniz.

Mevcut Evinizde Bulunan Elektrik, Su, Doğalgaz, İnternet Vd. Aboneliklerinizi İptal veya Nakil Edebilirsiniz

Her taşınmada olduğu gibi kimi zaman taşınma gününe kalan bu önemli detaylar ne yazık ki planlama olmadan taşınma işlemi gerçekleştirildiği için sorunlar teşkil etmektedir. Eğer home-office çalışan biriyseniz internet işlemlerinizi taşınmadan önce nakil süreçlerinizi başlatmanızı tavsiye ederiz. Bu hususta kullandığınız elektrik, su, doğalgaz sayaçlarınızı evden tamamıyla çıktıktan sonra fotoğrafını çekiniz. Kullanımınızın olmadığı bir ücret ödemek istemiyorsanız lütfen bu detayı atlamamanızı öneriyoruz.

Taşınmayı Planlamadan Önce Mevcut Evinizden Yeni Evinize Gidecek Olan Eşyaların Listesini Oluşturmak

Taşınma işleminiz mevcut evinizden yeni evinize doğru giden süreç içerisinde eşyalarınızın durumunu belirlemektedir. Mevcut eviniz çok geniş ve fazlasıyla eşyalarınız var ancak yeni taşınacağınız ev için yeteri kadar alan bulunmamaktadır. Bunun için yeni evinize taşınmayı planlarken bir liste yapıp hangi eşyalarınızın daha acil ve kullanılabilir olduğunu belirleyebilirsiniz. Böylelikle taşınma günü geldiğinde ‘’hangi eşyayı hangi odaya yerleştireceğim’’ sorulu stresine girmemiş olursunuz.

Taşınmayı Planladığınız Tüm Süreç İçin Kurumsal ve Öz Mal Araçları İle Çalışan Şirketler Tercih Etmelisiniz

Ne yazık ki İstanbul özelinde ve Türkiye genelinde gerek şehir içi ev taşıma gerekse şehirler arası ev taşıma süreçleri kurumsal olmayan ve taşeron çalışan şirketlerin sizleri büyük mağduriyetlere uğrattığını gözlemlemekteyiz. Doğru bir taşıma şirketi yetki belgeleri, sözleşme ve sigorta ile tespit edilmektedir. Her zaman olduğu gibi işinin ehli olan Bidüşüntaşın Taşıma Depolama ve Lojistik LDT. ŞTİ. İstanbul bölgesinde ve Türkiye’nin birçok bölgesinde sizlere kurumsal bir taşıma, depolama hizmeti sağlamaktadır. Mağdur olmamak için lütfen ‘’korsan’’ adıyla tabir edilen kurumsal taşıma şirketi gösterişi sunan kişi ve kişilere itibar etmeyiniz.

Yusuf Arslan
Yusuf Arslan@arslanyusuf
Read More
@bidusuntasin ile taşıma işlemimi sorunsuz bir şekilde gerçekleştirdim. Bidüşüntaşın ve ekip şefi Cİhan beye teşekkür ederim.
Mehmet Yılmaz
Mehmet Yılmaz@mehmety034
Read More
Taksim'de ki butik mağzamızın taşınma işleminde bizlere destek olan @bidusuntasin ekibine teşekkür ederiz.
Duygu Çelik
Duygu Çelik@duygucelik
Read More
Nişantaşı'ndan İzmir lokasyonuna gerçekleştirilen ev taşıma işlemimde bana destek olan @bidusuntasin ekibine teşekkür ederim.
Previous
Next

Diğer Blog İçeriklerimiz

30 dakika veya 30 gün

Taşınma siparişinizi 30 gün öncesine kadar önceden planlayın veya talep edin, 30 dakika kadar kısa bir sürede varalım.

Sabit fiyat garantisi

Rezervasyon sırasında gördüğün fiyatın, ek veya hatalı bir talebin olmadığı sürece değişmeyeceğinden emin olabilirsin.

Eşyalarınızı koruyoruz

Her bir taşınmanız, eşyalarınız elimize geçtiği andan itibaren binlerce liralık bir sigorta poliçesi ile desteklenmektedir.

Her şeyi yüklüyor, taşıyor ve teslim ediyoruz!

Müşterilerimiz bizim hakkımızda ne diyor?

Sipariş Özetim
There are no products in the cart!
Siparişe Devam Et
0

COVID-19’a yönelik almış olduğumuz önlemler;

Siz değerli müşterilerimize,

COVID-19 (Pandemi) ile ilgili güncel hareketlilikleri yakından takip ediyoruz. Bidüşüntaşın olarak bu zor süreçte sizlerin sağlığını düşünerek almış olduğumuz önlemleri okumanızı tavsiye ediyoruz. Hep birlikte sağlıklı günlere.

Bidüşüntaşın ekibi olarak her zaman insan sağlığını öncelikli tutuyoruz. Bidüşüntaşın ekibi ile size sektöründe en iyi taşıma ve teslimat hizmetini sunmak için gerçekten çok çalışıyoruz. Yaşanacak tüm problemleri çözmek adına nakliye sektöründe yaşanan tüm sorunları dinleyerek çözümleri nakliye ekiplerimize anlatıyor ve süreç standartını zorunlu tutuyoruz.

Bu dönemde sağlıklı ve sorunsuz bir taşıma hizmeti sağlamak adına size taşıma gününden bir gün önce başlayan bir rehber oluşturduk.

Taşıma gününden önce nakliye ekibimiz sizinle iletişim kuracak ve taşınma ile ilgili sizi bilgilendirecektir. Aklınızdaki tüm soru ve taleplerinizi iletebilirsiniz.

Taşınma günü evinizde ailenizden az kişi bulundurmaya özen gösterin. Hatta ailenizden bir kişinin ilgilenmesini tavsiye ederiz.

Cilt temasından kaçının ve sosyal mesafenizi korumaya çalışın.

Eşyaların Paketlenme Süreci:

  • Eşyalarınız 1 aylık periyotlarla sürekli yenileri ile değişen ve her taşınmadan sonra sterilize edilen ambalaj malzemeleri sarılmaktadır. Ayrıca cilt temasını önlemek için eşyalarınızın kalın kraft patpatlar ile sarıldıktan sonra streç ile sarılıp cilt temasının önüne geçilmektedir.
  • Pratikbox taşıma kutularımız ise her taşınmadan sonra sterilize edilmektedir.

Araçlarımız:

Araçlarımız her taşınmadan sonra ambalajlama malzemelerimiz gibi sterilize edilerek bir sonraki taşınmaya hazır hale getirilmektedir.

Ekiplerimiz:

  • Hem müşterilerimizin hem de nakliye ekiplerimizin taşınmadan önce ve sonra el dezenfektanı kullanmasını ve/ veya ellerini yıkamasını öneriyoruz.
  • Nakliye ekiplerimizden her zaman koruyucu ekipmanlarını (eldiven, maske) kullanmaları için gerekli yönlendirmeyi yaptık. Ekipmanların eksik olması durumunda hemen Bidüşüntaşın müşteri hizmetleri ile iletişime geçin.
  • Hastalık belirtisi gösteren nakliye ekiplerimiz olması durumunda anında ekip değişikliğini yapıyoruz. Taşınma sırasında hastalık belirtisi gösteren bir kişi olması durumunda anında Bidüşüntaşın müşteri hizmetleri ile iletişime geçin.

Ekspertiz Hizmeti:

  • Covid-19 dönemi boyunca tüm ekspertiz sürecimizin( zorunlu haller dışında) hepsi canlı telefon görüşmesi veya whatsapp yolu ile eşyalarınızın fotoğraflarını bize göndererek değerlendirmekteyiz.

Sağlığınız ve güvenliğiniz hakkında endişeleriniz varsa, güvenli bir yere gidin ve destek ekibimizi arayın.

Bu salgın durumunda alacağımız her önlemin kritik olduğunun farkındayız. Bu nedenle ekiplerimiz ile her taşınma öncesi iletişime geçerek ekipman kontrolünü yapmaktayız. Bu nedenle aksi bir durum ile karşılaştığınız an Bidüşüntaşın müşteri hizmetlerini aramaktan çekinmeyin.

Hepimiz sosyal mesafemizi koruyarak, önlem alarak bu süreci başarı ile atlatmak için elimizden geleni yapacağız. Bu süreçte tüm önerilerinize ihtiyacımız var. Bizi tüm sorularınız ve önerileriniz için arayabilirsiniz.

Bidüşüntaşın Müşteri Hattı 0850 305 98 96

indirim

FIRSATI

kaçırılmayacak

%10 indirim

BDT958311

Bu kampanya 2 saat süre ile geçerlidir. Kampanya kodunu ödeme adımında kupon kısmına girmeniz gerekmektedir.

Skip to content