Bidüşüntaşın logo
Evden Eve Nakliyat

Yurtdışına Eşya Taşıma Fiyatları

Ana Sayfa » Yurtdışına Eşya Taşıma Fiyatları

Yurtdışına eşya taşıma fiyatları çeşitli sebeplerden dolayı yurtdışına taşınacak kişilerin ilgi alanına girmektedir. Bu noktada ülkeler arası taşımacılık olarak birçok prosedürle karşılaşmak mümkündür. Gümrük ile geçiş yapıldığından dolayı ülkelerin yasalarına uygun olarak taşıma yapılması gerekiyor. Bu sebeple ülkeler arasında eşya taşımada uzman desteğini almak oldukça önemlidir.

Yurtdışına eşya taşıma işlemi, birçok detayı bünyesinde barındırıyor. Temelde belirlenen konumla hedef konum arasındaki uzaklık belirlenmektedir. Eşyalarında hangi araç ile taşınacağına karar verilir. Bazı durumlarda hava yolu tercih edilse de en avantajlı seçenek karayoludur. Kullanılacak araç belirlendikten sonraki aşamada eşyaların analiz ve paketlenmesi yapılmaktadır. Aksi halde süreç içinde çeşitli sorunlar meydana çıkabiliyor. Yurt dışına eşya taşıma sürecinde tamamen modern ekipman ve araçlar kullanılmalıdır. Böylece süreç daha başarılı şekilde tamamlanacaktır.

Yurtdışına eşya taşıma fiyatları

Yurtdışı Eşya Taşıma Fiyatları Nasıl Hesaplanır?

Yurtdışı eşya taşıma fiyatları belirlenirken birçok adım ön plana çıkıyor. Eşyaların farklı bir ülkeye taşınma aşaması, o ülkenin yasaklarına hâkim olmayı gerektirmektedir. Her ülkenin yasalarında farklı hususlar mevcuttur. Herhangi bir cezai işlemle beraber yasalara uygun hareket edilmesi gerekiyor. Bu noktada yurtdışı eşya taşıma fiyatları, yurtiçine kıyasla daha fazladır. Yurtdışı nakliye ücretleri hesaplama sürecinde mutlaka firmayla bilgi alışverişi yapmanız gerekiyor. Hedef konumun bulunduğu ülke, eşya miktarı gibi birçok detay ücretleri belirlemektedir.

Sürecin her aşamasında titiz bir şekilde çalışma yapılması gerekir. Aynı şekilde, nakliye yapılacak ülkenin prosedürüne göre hareket edilmelidir. Uluslararası eşya taşıma firmaları farklı taşıma sistemlerini kullanabilmektedir. Bu sebeple firmanızla iletişime geçmeli ve eşya depolama konusunda detaylı bir bilgi almanız gerekiyor. İstenen evraklar varsa bu evrakları hazır edebilirsiniz. Ardından firma yönlendirmesine göre gümrük işleri için atılması gereken adımları belirleyebilirsiniz. Böylece tamamen sorunsuz bir taşıma işlemi gerçekleşecektir. Belirtilen bu işlerin her biri ev taşıma fiyatlarını doğrudan etkiler.

Yurtdışına eşya taşıma fiyatları

Yurtdışına Eşya Nasıl Gönderilir?

Yurtdışına eşya göndermek için bu konuda hizmet sağlayan firmalarla anlaşma sağlanmalıdır. Çünkü eşyaların bireysel olarak taşınması oldukça zor olmaktadır. Üstelik eşyaların tek seferde taşınması da zor olabiliyor. Bu sebeple yurtdışına eşya taşıma konusunda bir uzman desteği almanız, işlemlerin kısa bir süreç içerisinde tamamlanmasını sağlar. Yurtdışına eşya taşınmasında birçok farklı adım devreye girmektedir. Tüm bu adımlara genel hatlarıyla göz attığımızda, belirtilen konumda bulunan eşyalar detaylı olarak analiz edilebilmektedir. Ardından eşyalarınız için uygun ambalajların belirlenmesi gerekiyor. Yurtdışına eşya taşıma fiyatları aşamasında paketleme hizmeti almak fiyatları değiştirecektir.

Nakliye edilecek eşyalar paketlendikten sonrasında kırılma riski olan eşyalarda daha titiz bir çalışma benimsenmektedir. Ambalaj yapılan eşyalar modern nakliye araçlarına yüklendikten sonra taşıma işlemi için yasal işlemler yapılmaktadır. Belirlenen tüm eşyalar hedef konuma ulaştırılır ve böylece nakliye aşaması sonlandırılmaktadır.

Yurtdışına eşya taşıma fiyatları

Almanya Eşya Taşıma Fiyatları

Türkiye’den yurtdışına eşya taşımak isteyen bireylerin merak ettiği bir diğer konu da Almanya eşya taşıma fiyatları olmaktadır. Almanya, ülkemizden çok fazla göç alan bir ülkedir. Bu anlamda eşyalarını taşımak isteyen kişilerde fiyatları merak ediyor. Türkiye’den Almanya’ya eşya taşıma yapmak için öncelikle yine ülkenin yasalarına uygun şekilde hareket etmek gerekir. Alanında profesyonel nakliye firmaları, süreçte fiyat tarifesini baz alır. Aynı zamanda tamamen güvenilir olan bazı firmalar, tüm bu süreçte evraklarınızı hazırlayabilmektedir.

Sonuç olarak yurtdışına eşya taşıma fiyatları belirlenirken mesafe, eşya miktarı gibi detaylar oldukça önemli bir konudur. Bu aşamada eşyalarınızın sağlam bir şekilde yerine ulaşması, taşımacılık anlamında profesyonellik gerektirir. Yurtdışına eşya taşıma fiyatları için nakliye firmanızla görüşebilirsiniz. Aynı şekilde hizmetlerle birlikte detaylı bilgi almaya başlayabilirsiniz.

Bidüşüntaşın Evden Eve Nakliyat ve Eşya Taşıma ve Eşya Depolamanın En Pratik Hali
Yusuf Arslan
Yusuf Arslan@arslanyusuf
Read More
@bidusuntasin ile taşıma işlemimi sorunsuz bir şekilde gerçekleştirdim. Bidüşüntaşın eşya depolama ve anahtar teslim nakliye hizmeti için teşekkür ederim.
Mehmet Yılmaz
Mehmet Yılmaz@mehmety034
Read More
Eşya depolama fiyatları ile rakipsiz bir firmasınız. Emeğiniz ve iş disiplininiz harika! @bidusuntasin ekibine teşekkür ederiz.
Duygu Çelik
Duygu Çelik@duygucelik
Read More
İstanbul'dan İzmir'e ev eşyalarımı taşıyan Bidüşüntaşın şirketine sonsuz teşekkürler. @bidusuntasin
Previous
Next
Diğer Blog İçeriklerimiz
30 dakika veya 30 gün

Taşınma siparişinizi 30 gün öncesine kadar önceden planlayın veya talep edin, 30 dakika kadar kısa bir sürede varalım.

Sabit fiyat garantisi

Rezervasyon sırasında gördüğün fiyatın, ek veya hatalı bir talebin olmadığı sürece değişmeyeceğinden emin olabilirsin.

Eşyalarınızı koruyoruz

Her bir taşınmanız, eşyalarınız elimize geçtiği andan itibaren binlerce liralık bir sigorta poliçesi ile desteklenmektedir.

Her şeyi yüklüyor, taşıyor ve teslim ediyoruz!
Müşterilerimiz bizim hakkımızda ne diyor?

COVID-19’a yönelik almış olduğumuz önlemler nelerdir ?

Bidüşüntaşın olarak, COVID-19 salgınıyla mücadele kapsamında, ilk günden bu yana, Dünya Sağlık Örgütü ve T.C. Sağlık Bakanlığı başta olmak üzere, tüm yetkili mercileri dikkatle takip ediyor, öneri ve direktifleri doğrultusunda gerekli tüm önlemleri alıyor, bütün süreçlerimizi güncel duyurular ve gelişmeler doğrultusunda yeniden değerlendiriyoruz.

Bu dönemde önceliğimiz; siz değerli müşterilerimizin, çalışanlarımızın ve iş ortaklarımızın güvenliğini, sağlığını en üst düzeyde koruyacak önlemleri alarak, Ülkemizin taşıma, depolama hizmetleri ihtiyacını kesintisiz sağlamak için iş akışımızın devamlılığını sağlamaktır. Zira hizmetlerimizin aksaksız sürdürülmesi, her türlü sorunla mücadelenin temel girdisi olan hizmetin, yurdun her köşesine kesintisiz ulaştırılması bakımından büyük önem taşıyor. Ülkemizin lojistik ihtiyacının karşılanmasında stratejik öneme sahip şirketi olarak, hizmetlerimizin sürekliliğini sağlamayı ulusal bir sorumluluk olarak görüyoruz. Dolayısıyla çalışma düzenimiz ve operasyonlarımızı da bu amaca yönelik olarak sürekli güncelliyoruz.

Bidüşüntaşın ekibi olarak her zaman insan sağlığını öncelikli tutuyoruz. Bidüşüntaşın ekibi ile size sektöründe en iyi taşıma ve teslimat hizmetini sunmak için gerçekten çok çalışıyoruz. Yaşanacak tüm problemleri çözmek adına nakliye sektöründe yaşanan tüm sorunları dinleyerek çözümleri nakliye ekiplerimize anlatıyor ve süreç standartını zorunlu tutuyoruz.

Cilt temasından kaçının ve sosyal mesafenizi özenle korumaya çalışın.

Eşyaların Paketlenme Süreci:

  • Eşyalarınız 1 aylık periyotlarla sürekli yenileri ile değişen ve her taşınmadan sonra sterilize edilen ambalaj malzemeleri sarılmaktadır. Ayrıca cilt temasını önlemek için eşyalarınızın kalın kraft patpatlar ile sarıldıktan sonra streç ile sarılıp cilt temasının önüne geçilmektedir.
  • Pratikbox taşıma kutularımız ise her taşınmadan sonra sterilize edilmektedir.

Araçlarımız:

Araçlarımız her taşınmadan sonra ambalajlama malzemelerimiz gibi sterilize edilerek bir sonraki taşınmaya hazır hale getirilmektedir.

Ekiplerimiz:

  • Hem müşterilerimizin hem de nakliye ekiplerimizin taşınmadan önce ve sonra el dezenfektanı kullanmasını ve/ veya ellerini yıkamasını öneriyoruz.
  • Nakliye ekiplerimizden her zaman koruyucu ekipmanlarını (eldiven, maske) kullanmaları için gerekli yönlendirmeyi yaptık. Ekipmanların eksik olması durumunda hemen Bidüşüntaşın müşteri hizmetleri ile iletişime geçin.
  • Hastalık belirtisi gösteren nakliye ekiplerimiz olması durumunda anında ekip değişikliğini yapıyoruz. Taşınma sırasında hastalık belirtisi gösteren bir kişi olması durumunda anında Bidüşüntaşın müşteri hizmetleri ile iletişime geçin.

Ekspertiz Hizmeti:

  • Covid-19 dönemi boyunca tüm ekspertiz sürecimizin( zorunlu haller dışında) hepsi canlı telefon görüşmesi veya whatsapp yolu ile eşyalarınızın fotoğraflarını bize göndererek değerlendirmekteyiz.

Bidüşüntaşın Müşteri Hattı 0850 305 98 96

bidüşüntaşın evden eve nakliyat bidüşüntaşın ofis taşıamcılığı bidüşüntaşın eşya depolama şirketi
indirim
FIRSATI
kaçırılmayacak
%5 indirim
BDT5

Bu kampanya 2 saat süre ile geçerlidir. Kampanya kodunu ödeme adımında kupon kısmına girmeniz gerekmektedir.

×