Ev taşıma ve depolama sürecinde yeni evli olan çiftlerimizin yaşadıkları problemlerden bazılarını ve en önemli olanları bu yazımızda sizler için ele alacağız.

Yeni Evli Çiftlerin Yaşadıkları Ev Taşıma Sorunları

Ev taşıma süreçlerinde yeni evli çiftlerin yaşadıkları başlıca sorunlar şunlardır;

Yeni evli çiftlerin ev taşıma sürecinde yaşadıkları başlıca sorunlar yukarıdaki gibidir. Şimdi bidusuntasin.com ekibi olarak sizlerin bu sorunları yaşamaması için alınması gereken önlemlerden bazılarını ele alacağız. Bu önlemlerden bazıları şunlardır.

  1. Paketleme hizmeti için bulduğunuz nakliye firmasının daha önce yaptığı paketleme hizmetlerini incelemeniz gerekmektedir. Burada dikkat edilmesi gereken köşebent ve kalın patpat kullanılıp kullanılmadığıdır.
  2. Daha önce nakliye firması ile çalışmadığınız için öncelikle tavsiye yani daha önce evini taşımış arkadaş çevresinden destek alabilirsiniz. İnternet ortamında bulacağınız nakliye firması için gerekli araştırmaları yaptıktan sonra tercih etmeniz gerekmektedir.
  3. Nakliye firması ararken dikkat edilmesi gereken yetki belgelerine sahip olup olmamasını kontrol edilmesi gerekmektedir. K3 Yetki belgesi ve ISO sertifikalarına dikkat edilmesi gerekmektedir.
  4. Taşınma esnasında sürecini nasıl işlediği konusunda yazılan “Taşınırken Dikkat Edilmesi Gereken Dört Ana Unsur Nedir ?” makalemizi inceleyebilirsiniz.
Bidüşüntaşın Yetki Belgesi
Bidüşüntaşın Yetki Belgesi

Yeni Evli Çiftlerin Yaşadıkları Eşya Depolama Sorunları

Eşyalarını depolamak isteyen yeni evli çiftlerimizin yaşadıkları bazı sorunlar aşağıdaki gibidir;

Yeni evli çiftlerimizin ihtiyaç fazlası, yeni evine sığmayan veya tüm evini depolamak isteyenlerin yaşadıkları sorunlar yukarıdaki gibidir. Bidüşüntaşın ekibi olarak sizlere bu sorunları nasıl çözebileceğiniz hakkında gerekli bilgileri tarafınıza aktarıp gerekli bilgilere sahip olmanızı sağlayacağız.

  1. Depolanacak eşyalarınız için kesinlikle ev taşıma sürecinde kullanılan paketleme malzemelerinin kullanılmaması gerekmektedir. Kullanılması gereken paketleme malzemeleri ev taşıma sürecinde kullanılan paketleme malzemelerine göre daha ince olması gerekmektedir. Böylece eşyalarınız daha kolay bir şekilde havalandırılmış olacaktır.
  2. Eşyalarınızın depolanacağı yerin eşyanın daha sonrasında düzgün kullanılması için çok önemlidir. Depolama yapılacak alanın gerekli yeterliklere sahip olması gerekmektedir. Yangın söndürme sistemi ve neme önlem için havalandırma sisteminin yapılması gerekmektedir.
Eşya Depolama
Eşya Depolama

bidüşüntaşın evden eve nakliyat bidüşüntaşın ofis taşıamcılığı bidüşüntaşın eşya depolama şirketi
indirim
FIRSATI
kaçırılmayacak
%5 indirim
BDT5

Bu kampanya 2 saat süre ile geçerlidir. Kampanya kodunu ödeme adımında kupon kısmına girmeniz gerekmektedir.

×