Bidüşüntaşın logo
Evden Eve Nakliyat

YENİ EVLENENLER İÇİN TAŞINMA REHBERİ

Ana Sayfa » YENİ EVLENENLER İÇİN TAŞINMA REHBERİ

Ev taşıma ve depolama sürecinde yeni evli olan çiftlerimizin yaşadıkları problemlerden bazılarını ve en önemli olanları bu yazımızda sizler için ele alacağız.

Yeni Evli Çiftlerin Yaşadıkları Ev Taşıma Sorunları

Ev taşıma süreçlerinde yeni evli çiftlerin yaşadıkları başlıca sorunlar şunlardır;

 • Evde bulunan eşyaların yeni oldukları için paketleme hizmetinde istenilen önemin verilmemesi.
 • Daha önce taşıma süreci yaşamadıkları için nakliye firması bulmada kararsız kalınması.
 • Daha önce taşıma süreci yaşamadıkları için nakliye firmasının yeterli yetki belgelerine sahip olup olmadığını bilmemek.
 • Taşınma sürecinde sürecin nasıl işlediğini bilmemek.

Yeni evli çiftlerin ev taşıma sürecinde yaşadıkları başlıca sorunlar yukarıdaki gibidir. Şimdi bidusuntasin.com ekibi olarak sizlerin bu sorunları yaşamaması için alınması gereken önlemlerden bazılarını ele alacağız. Bu önlemlerden bazıları şunlardır.

 1. Paketleme hizmeti için bulduğunuz nakliye firmasının daha önce yaptığı paketleme hizmetlerini incelemeniz gerekmektedir. Burada dikkat edilmesi gereken köşebent ve kalın patpat kullanılıp kullanılmadığıdır.
 2. Daha önce nakliye firması ile çalışmadığınız için öncelikle tavsiye yani daha önce evini taşımış arkadaş çevresinden destek alabilirsiniz. İnternet ortamında bulacağınız nakliye firması için gerekli araştırmaları yaptıktan sonra tercih etmeniz gerekmektedir.
 3. Nakliye firması ararken dikkat edilmesi gereken yetki belgelerine sahip olup olmamasını kontrol edilmesi gerekmektedir. K3 Yetki belgesi ve ISO sertifikalarına dikkat edilmesi gerekmektedir.
 4. Taşınma esnasında sürecini nasıl işlediği konusunda yazılan “Taşınırken Dikkat Edilmesi Gereken Dört Ana Unsur Nedir ?” makalemizi inceleyebilirsiniz.
Bidüşüntaşın Yetki Belgesi
Bidüşüntaşın Yetki Belgesi

Yeni Evli Çiftlerin Yaşadıkları Eşya Depolama Sorunları

Eşyalarını depolamak isteyen yeni evli çiftlerimizin yaşadıkları bazı sorunlar aşağıdaki gibidir;

 • Depolanacak eşyaların hangi tür ürünler ile paketlenmesi konusunda yeterli bilgiye sahip olunmaması.
 • Eşyanın depolanacağı alanların nasıl olması gerektiği hakkında gerekli bilgiye sahip olunmaması.

Yeni evli çiftlerimizin ihtiyaç fazlası, yeni evine sığmayan veya tüm evini depolamak isteyenlerin yaşadıkları sorunlar yukarıdaki gibidir. Bidüşüntaşın ekibi olarak sizlere bu sorunları nasıl çözebileceğiniz hakkında gerekli bilgileri tarafınıza aktarıp gerekli bilgilere sahip olmanızı sağlayacağız.

 1. Depolanacak eşyalarınız için kesinlikle ev taşıma sürecinde kullanılan paketleme malzemelerinin kullanılmaması gerekmektedir. Kullanılması gereken paketleme malzemeleri ev taşıma sürecinde kullanılan paketleme malzemelerine göre daha ince olması gerekmektedir. Böylece eşyalarınız daha kolay bir şekilde havalandırılmış olacaktır.
 2. Eşyalarınızın depolanacağı yerin eşyanın daha sonrasında düzgün kullanılması için çok önemlidir. Depolama yapılacak alanın gerekli yeterliklere sahip olması gerekmektedir. Yangın söndürme sistemi ve neme önlem için havalandırma sisteminin yapılması gerekmektedir.
Eşya Depolama
Eşya Depolama

Bidüşüntaşın Evden Eve Nakliyat ve Eşya Taşıma ve Eşya Depolamanın En Pratik Hali
Yusuf Arslan
Yusuf Arslan@arslanyusuf
Read More
@bidusuntasin ile taşıma işlemimi sorunsuz bir şekilde gerçekleştirdim. Bidüşüntaşın eşya depolama ve anahtar teslim nakliye hizmeti için teşekkür ederim.
Mehmet Yılmaz
Mehmet Yılmaz@mehmety034
Read More
Eşya depolama fiyatları ile rakipsiz bir firmasınız. Emeğiniz ve iş disiplininiz harika! @bidusuntasin ekibine teşekkür ederiz.
Duygu Çelik
Duygu Çelik@duygucelik
Read More
İstanbul'dan İzmir'e ev eşyalarımı taşıyan Bidüşüntaşın şirketine sonsuz teşekkürler. @bidusuntasin
Previous
Next
Diğer Blog İçeriklerimiz
30 dakika veya 30 gün

Taşınma siparişinizi 30 gün öncesine kadar önceden planlayın veya talep edin, 30 dakika kadar kısa bir sürede varalım.

Sabit fiyat garantisi

Rezervasyon sırasında gördüğün fiyatın, ek veya hatalı bir talebin olmadığı sürece değişmeyeceğinden emin olabilirsin.

Eşyalarınızı koruyoruz

Her bir taşınmanız, eşyalarınız elimize geçtiği andan itibaren binlerce liralık bir sigorta poliçesi ile desteklenmektedir.

Her şeyi yüklüyor, taşıyor ve teslim ediyoruz!
Müşterilerimiz bizim hakkımızda ne diyor?

COVID-19’a yönelik almış olduğumuz önlemler nelerdir ?

Bidüşüntaşın olarak, COVID-19 salgınıyla mücadele kapsamında, ilk günden bu yana, Dünya Sağlık Örgütü ve T.C. Sağlık Bakanlığı başta olmak üzere, tüm yetkili mercileri dikkatle takip ediyor, öneri ve direktifleri doğrultusunda gerekli tüm önlemleri alıyor, bütün süreçlerimizi güncel duyurular ve gelişmeler doğrultusunda yeniden değerlendiriyoruz.

Bu dönemde önceliğimiz; siz değerli müşterilerimizin, çalışanlarımızın ve iş ortaklarımızın güvenliğini, sağlığını en üst düzeyde koruyacak önlemleri alarak, Ülkemizin taşıma, depolama hizmetleri ihtiyacını kesintisiz sağlamak için iş akışımızın devamlılığını sağlamaktır. Zira hizmetlerimizin aksaksız sürdürülmesi, her türlü sorunla mücadelenin temel girdisi olan hizmetin, yurdun her köşesine kesintisiz ulaştırılması bakımından büyük önem taşıyor. Ülkemizin lojistik ihtiyacının karşılanmasında stratejik öneme sahip şirketi olarak, hizmetlerimizin sürekliliğini sağlamayı ulusal bir sorumluluk olarak görüyoruz. Dolayısıyla çalışma düzenimiz ve operasyonlarımızı da bu amaca yönelik olarak sürekli güncelliyoruz.

Bidüşüntaşın ekibi olarak her zaman insan sağlığını öncelikli tutuyoruz. Bidüşüntaşın ekibi ile size sektöründe en iyi taşıma ve teslimat hizmetini sunmak için gerçekten çok çalışıyoruz. Yaşanacak tüm problemleri çözmek adına nakliye sektöründe yaşanan tüm sorunları dinleyerek çözümleri nakliye ekiplerimize anlatıyor ve süreç standartını zorunlu tutuyoruz.

Cilt temasından kaçının ve sosyal mesafenizi özenle korumaya çalışın.

Eşyaların Paketlenme Süreci:

 • Eşyalarınız 1 aylık periyotlarla sürekli yenileri ile değişen ve her taşınmadan sonra sterilize edilen ambalaj malzemeleri sarılmaktadır. Ayrıca cilt temasını önlemek için eşyalarınızın kalın kraft patpatlar ile sarıldıktan sonra streç ile sarılıp cilt temasının önüne geçilmektedir.
 • Pratikbox taşıma kutularımız ise her taşınmadan sonra sterilize edilmektedir.

Araçlarımız:

Araçlarımız her taşınmadan sonra ambalajlama malzemelerimiz gibi sterilize edilerek bir sonraki taşınmaya hazır hale getirilmektedir.

Ekiplerimiz:

 • Hem müşterilerimizin hem de nakliye ekiplerimizin taşınmadan önce ve sonra el dezenfektanı kullanmasını ve/ veya ellerini yıkamasını öneriyoruz.
 • Nakliye ekiplerimizden her zaman koruyucu ekipmanlarını (eldiven, maske) kullanmaları için gerekli yönlendirmeyi yaptık. Ekipmanların eksik olması durumunda hemen Bidüşüntaşın müşteri hizmetleri ile iletişime geçin.
 • Hastalık belirtisi gösteren nakliye ekiplerimiz olması durumunda anında ekip değişikliğini yapıyoruz. Taşınma sırasında hastalık belirtisi gösteren bir kişi olması durumunda anında Bidüşüntaşın müşteri hizmetleri ile iletişime geçin.

Ekspertiz Hizmeti:

 • Covid-19 dönemi boyunca tüm ekspertiz sürecimizin( zorunlu haller dışında) hepsi canlı telefon görüşmesi veya whatsapp yolu ile eşyalarınızın fotoğraflarını bize göndererek değerlendirmekteyiz.

Bidüşüntaşın Müşteri Hattı 0850 305 98 96

bidüşüntaşın evden eve nakliyat bidüşüntaşın ofis taşıamcılığı bidüşüntaşın eşya depolama şirketi
indirim
FIRSATI
kaçırılmayacak
%5 indirim
BDT5

Bu kampanya 2 saat süre ile geçerlidir. Kampanya kodunu ödeme adımında kupon kısmına girmeniz gerekmektedir.

×