Bidüşüntaşın logo
Evden Eve Nakliyat

Yeni Bir Şehre Taşınmanın Avantajları

Ana Sayfa » Yeni Bir Şehre Taşınmanın Avantajları

Yeni bir şehre taşınmanın avantajları bazı kişiler için olmasa da birçok avantajından bahsetmek mümkündür. Herkesin zaman zaman aklından geçen bu fikir, az kişinin cesaret ettiği bir konudur. Çoğu zaman şehir değişikliğine inanabilsek de ev değişimi yeterli olmayabiliyor. Bu noktada şehir ve hatta ülke değiştirme konusu meydana gelebiliyor. Yeni bir şehre taşınmak birçok nedenden dolayı gerçekleştirilmektedir. Eğitim, iş, evlilik ve diğer maddi, manevi sebepler yüzünden şehir değiştirilebilir.

Yeni şehrinizde temel yaşam gereksinimlerinizi karşılamanız gerekir. Ardından yeni şehrinizde yeni arkadaşlıklar yapabilir, yeni yerleri keşfetmeye başlayabilirsiniz. Yeni bir şehri keşfederken yeni maceralar yaşar, yepyeni şeyler öğrenirsiniz. Yeni bir şehir, yeni bir hayat herkes için rahatlatıcı ve avantajlı bir durumdur. Üstelik yepyeni iş fırsatları, yepyeni arkadaşlıklarla birlikte birçok faydasını kısa sürede görebilirsiniz.

Yeni Bir Şehri Tanıma Aşaması

Yeni bir şehre nasıl alışılır diye sorarsak en kolay yol şehrinizi tanımanızdır. Şehrin en önemli yerlerini keşfedin. Devlet kurumları, bankalar, okullar, postane gibi alanları keşfedin. Bu tarz yerleri nereden bulacağınızı bilmeniz sizleri rahatlatır. Öncelikle mahallenizi dolaşın. Ardından şehir genelinde keşif yürüyüşleri yapabilirsiniz. Yaşadığınız şehrin simgelerini anlayın. Şehrinizin lezzetlerini tadın. Kısacası evinizin konforunun dışına sıklıkla çıkmaya çalışın. Bu süreçte birçok kişiyle tanışabilir, yepyeni arkadaşlar edinebilirsiniz.

Yaşadığın şehri değiştirmek herkes için zor olabilmektedir. Çünkü alışılan şehirden taşınmanın en büyük yan etkisi arkadaşlardan veya aileden ayrılmaktır. Farklı bir dezavantajı da yeni şehirde kimseyi tanımıyor olma olasılığınızdır. Ancak bu aşamada bolca yeni arkadaşlar edinmeye çalışmalısınız. Böylece hem yeni arkadaşlıklar edinecek hem de şehirle alakalı bilmediğiniz şeyleri danışabileceksiniz. Bu süreçte insanlarla tanışın ve vakit geçirin. Yeni bir kulübün üyesi olabilir, aktivitelere katılabilir ve yeni yerler keşfedebilirsiniz. Genel olarak yeni bir eve taşınmanın olumsuz etkileri bireylerde daha az görülmektedir. Avantajları açısından baktığımızda ise birçok kişiye yarar sağladığını görebiliriz.

Yeni Bir Şehre Taşınmanın Etkileri

Şehir değiştirme psikolojisi birçok kişide farklı şekilde görülebilir. Yaşanılan olaylarda hayat deneyimi, kişilik yapı ve içinde bulunduğunuz duygusal duruma göre farklı tepki vermek mümkündür. Değişim, alışkın olmayan bünyeler için zor olsa da alıştıktan sonra bir süre sonra daha kolay hale gelecektir. Taşınmak bir dönemin başlangıcıdır. Uzun veya kısa süreliği taşınmanız farklı olmadan yeni bir şehre taşınmanın etkileri kişiden kişiye göre değişir.

Tüm bu süreci en iyi ve stressiz şekilde atlatmak için profesyonel bir nakliye firması ile anlaşmanız gerekiyor. Nakliye firmanız, taşınma sürecinde sizlere destek sağlayacaktır. Ardından evinizi düzebilir, yeni işinize başlayabilir ve yeni arkadaşlar edinebilirsiniz.

Yeni Şehre Taşındığınızda Ne Yapmalısınız?

Yeni bir şehre taşındığınızda taşınma süreci sonrasında hemen şehri keşfetmeye başlayın. Ülke içerisinde her şehirde farklı kültürler vardır. Tüm bu kültürleri tanıyın, yöresel lezzetleri tadın. İnsanların sizleri davet ettiği her organizasyona mutlaka gidin. Bu süreçte alışmanız için kendinize bir sene vermeniz yeterli olacaktır. Eğer işiniz yoksa ve iş arayışınız varsa yeni fırsatları değerlendirebilirsiniz. Sadece iş imkanları değil, şehirdeki ortalama gelir seviyesini öğrenmeniz gerekiyor. Böylece geri kalan zamanınızda rahat bir hayat sürmeye başlayabilirsiniz.

Yeni bir şehre taşındığınızda bulunduğunuz şehrin yaşantısını deneyimlemelisiniz. Ardından mutlaka yaşam standartlarınızı gözlemleyin. Yeni bir şehre tamamen alışmadan öncesinde maddi sıkıntılara karşı risklerinizi belirleyin. Tüm bu detaylarla birlikte yeni şehrinizde keyifle yaşamaya başlayabilirsiniz. Yeni bir şehre taşınmanın avantajları ve şehrin sunduğu tüm faydalardan yararlanmaya başlayın.

Bidüşüntaşın Evden Eve Nakliyat ve Eşya Taşıma ve Eşya Depolamanın En Pratik Hali
Yusuf Arslan
Yusuf Arslan@arslanyusuf
Read More
@bidusuntasin ile taşıma işlemimi sorunsuz bir şekilde gerçekleştirdim. Bidüşüntaşın eşya depolama ve anahtar teslim nakliye hizmeti için teşekkür ederim.
Mehmet Yılmaz
Mehmet Yılmaz@mehmety034
Read More
Eşya depolama fiyatları ile rakipsiz bir firmasınız. Emeğiniz ve iş disiplininiz harika! @bidusuntasin ekibine teşekkür ederiz.
Duygu Çelik
Duygu Çelik@duygucelik
Read More
İstanbul'dan İzmir'e ev eşyalarımı taşıyan Bidüşüntaşın şirketine sonsuz teşekkürler. @bidusuntasin
Previous
Next
Diğer Blog İçeriklerimiz
30 dakika veya 30 gün

Taşınma siparişinizi 30 gün öncesine kadar önceden planlayın veya talep edin, 30 dakika kadar kısa bir sürede varalım.

Sabit fiyat garantisi

Rezervasyon sırasında gördüğün fiyatın, ek veya hatalı bir talebin olmadığı sürece değişmeyeceğinden emin olabilirsin.

Eşyalarınızı koruyoruz

Her bir taşınmanız, eşyalarınız elimize geçtiği andan itibaren binlerce liralık bir sigorta poliçesi ile desteklenmektedir.

Her şeyi yüklüyor, taşıyor ve teslim ediyoruz!
Müşterilerimiz bizim hakkımızda ne diyor?

COVID-19’a yönelik almış olduğumuz önlemler nelerdir ?

Bidüşüntaşın olarak, COVID-19 salgınıyla mücadele kapsamında, ilk günden bu yana, Dünya Sağlık Örgütü ve T.C. Sağlık Bakanlığı başta olmak üzere, tüm yetkili mercileri dikkatle takip ediyor, öneri ve direktifleri doğrultusunda gerekli tüm önlemleri alıyor, bütün süreçlerimizi güncel duyurular ve gelişmeler doğrultusunda yeniden değerlendiriyoruz.

Bu dönemde önceliğimiz; siz değerli müşterilerimizin, çalışanlarımızın ve iş ortaklarımızın güvenliğini, sağlığını en üst düzeyde koruyacak önlemleri alarak, Ülkemizin taşıma, depolama hizmetleri ihtiyacını kesintisiz sağlamak için iş akışımızın devamlılığını sağlamaktır. Zira hizmetlerimizin aksaksız sürdürülmesi, her türlü sorunla mücadelenin temel girdisi olan hizmetin, yurdun her köşesine kesintisiz ulaştırılması bakımından büyük önem taşıyor. Ülkemizin lojistik ihtiyacının karşılanmasında stratejik öneme sahip şirketi olarak, hizmetlerimizin sürekliliğini sağlamayı ulusal bir sorumluluk olarak görüyoruz. Dolayısıyla çalışma düzenimiz ve operasyonlarımızı da bu amaca yönelik olarak sürekli güncelliyoruz.

Bidüşüntaşın ekibi olarak her zaman insan sağlığını öncelikli tutuyoruz. Bidüşüntaşın ekibi ile size sektöründe en iyi taşıma ve teslimat hizmetini sunmak için gerçekten çok çalışıyoruz. Yaşanacak tüm problemleri çözmek adına nakliye sektöründe yaşanan tüm sorunları dinleyerek çözümleri nakliye ekiplerimize anlatıyor ve süreç standartını zorunlu tutuyoruz.

Cilt temasından kaçının ve sosyal mesafenizi özenle korumaya çalışın.

Eşyaların Paketlenme Süreci:

  • Eşyalarınız 1 aylık periyotlarla sürekli yenileri ile değişen ve her taşınmadan sonra sterilize edilen ambalaj malzemeleri sarılmaktadır. Ayrıca cilt temasını önlemek için eşyalarınızın kalın kraft patpatlar ile sarıldıktan sonra streç ile sarılıp cilt temasının önüne geçilmektedir.
  • Pratikbox taşıma kutularımız ise her taşınmadan sonra sterilize edilmektedir.

Araçlarımız:

Araçlarımız her taşınmadan sonra ambalajlama malzemelerimiz gibi sterilize edilerek bir sonraki taşınmaya hazır hale getirilmektedir.

Ekiplerimiz:

  • Hem müşterilerimizin hem de nakliye ekiplerimizin taşınmadan önce ve sonra el dezenfektanı kullanmasını ve/ veya ellerini yıkamasını öneriyoruz.
  • Nakliye ekiplerimizden her zaman koruyucu ekipmanlarını (eldiven, maske) kullanmaları için gerekli yönlendirmeyi yaptık. Ekipmanların eksik olması durumunda hemen Bidüşüntaşın müşteri hizmetleri ile iletişime geçin.
  • Hastalık belirtisi gösteren nakliye ekiplerimiz olması durumunda anında ekip değişikliğini yapıyoruz. Taşınma sırasında hastalık belirtisi gösteren bir kişi olması durumunda anında Bidüşüntaşın müşteri hizmetleri ile iletişime geçin.

Ekspertiz Hizmeti:

  • Covid-19 dönemi boyunca tüm ekspertiz sürecimizin( zorunlu haller dışında) hepsi canlı telefon görüşmesi veya whatsapp yolu ile eşyalarınızın fotoğraflarını bize göndererek değerlendirmekteyiz.

Bidüşüntaşın Müşteri Hattı 0850 305 98 96

bidüşüntaşın evden eve nakliyat bidüşüntaşın ofis taşıamcılığı bidüşüntaşın eşya depolama şirketi
indirim
FIRSATI
kaçırılmayacak
%5 indirim
BDT5

Bu kampanya 2 saat süre ile geçerlidir. Kampanya kodunu ödeme adımında kupon kısmına girmeniz gerekmektedir.

×