Bidüşüntaşın logo
Evden Eve Nakliyat

Yatak ve Baza Taşıma

Ana Sayfa » Yatak ve Baza Taşıma

Yatak taşıma ya da baza taşıma hizmeti parça eşya nakliyesinde en çok tercih edilen hizmet türüdür. Şehir içi ve şehirler arası olmak üzere yatak ve baza taşıma hizmeti sunuyoruz. Türkiye’nin her yerine yatak ve baza nakliyesi için hemen talep oluşturun!

Yatak baza taşımacılığında Türkiye'nin yerli markasından hemen hizmet al. Yatak ve baza taşımacılığı ile sorunsuz teslimat hizmeti al.

Baza Taşımacılığında Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Baza bir tür yatak tabanıdır. Etrafı kumaş kaplamalar ile açılır yaylı ya da pistonlu mekanizmalı sayesinde açılabilir aparatı olan eşya türüdür. Her evin bir depolama alanı haline gelen yatak bazası taşımacılığında Bidüşüntaşın Nakliyat sizlere destek olmak için hazır. Konfor alanlarınızdan biri olan yatak bazası titizlikle paketlenerek gereken durumlarda sökülebilir hale getirilerek taşımasının gerçekleştirilmesi olanaklı olur.

Firmamız yatak bazalarının taşıma işleminde yek pare olarak kalın ambalaj malzemeleri ile paketleyerek taşır. Hijyen kurallarını esas alarak streçleme ve taşıma işlemini gerçekleştirir. Dilediğiniz adrese teslim edilmesi için hemen harekete geçilir.

Yatak Taşımacılığında Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Bilindiği üzere günün yorgunluğunu özel alanlarımızda dinlenerek geçirmek isteriz. Bunun için daha hijyenik ve kurumsal bir firma ile yataklarınızı taşıtmanız gerekmektedir. Firmamız özel yatak kılıfı sayesinde önce yataklarınıza temiz streç ile kaplayarak ardından su geçirmez yatak kılıflarına koyarak taşımasını gerçekleştiriyoruz.

Şehirler Arası Yatak Baza Taşıma Fiyatları

Parça Eşya Taşıma FiyatlarıYatak Baza Taşıma Fiyatları
Yatak Taşıma Fiyatı1.300 – 3.500 ₺
Baza Taşıma Fiyatı1.600 – 2.900 ₺
Yatak + Baza Taşıma Fiyatı1.400 – 3.000 ₺
İstanbul İzmir Yatak Baza Taşıma 2.000 – 3.200 ₺
İstanbul Anadolu Avrupa Yakası Yatak Taşıma Fiyatı 1.200 ₺

Yatak ve Baza Taşımacılığında Merak Edilenler

Yatak taşımacılığı ya da baza taşımacılığında müşterilerimiz şunları da sordu:

Yatak kılıflarını geçirmeden önce streçleme işlemi yapıyor musunuz?
Evet. Her yatak taşımacılığında yataklarınızı streçleyip daha sonra yatak kılıflarına koyuyoruz.

Yatak bazası mobilya şeklinde. Söküm ve kurulumunu yapıyor musunuz?
Evet.
Eşyanızı teslim aldığımız gibi teslim ediyoruz. Kurulması gereken bazalarınız için montaj işlemini gerçekleştiriyoruz.

Parsiyel olarak yatak ya da baza taşıyor musunuz?
Evet.
Sadece yatak ve baza taşımacılığında parsiyel olarak eşyalarınızı sizlere ulaştırıyoruz.
<!

Bidüşüntaşın Evden Eve Nakliyat ve Eşya Taşıma ve Eşya Depolamanın En Pratik Hali
Yusuf Arslan
Yusuf Arslan@arslanyusuf
Read More
@bidusuntasin ile taşıma işlemimi sorunsuz bir şekilde gerçekleştirdim. Bidüşüntaşın eşya depolama ve anahtar teslim nakliye hizmeti için teşekkür ederim.
Mehmet Yılmaz
Mehmet Yılmaz@mehmety034
Read More
Eşya depolama fiyatları ile rakipsiz bir firmasınız. Emeğiniz ve iş disiplininiz harika! @bidusuntasin ekibine teşekkür ederiz.
Duygu Çelik
Duygu Çelik@duygucelik
Read More
İstanbul'dan İzmir'e ev eşyalarımı taşıyan Bidüşüntaşın şirketine sonsuz teşekkürler. @bidusuntasin
Previous
Next
Diğer Blog İçeriklerimiz
30 dakika veya 30 gün

Taşınma siparişinizi 30 gün öncesine kadar önceden planlayın veya talep edin, 30 dakika kadar kısa bir sürede varalım.

Sabit fiyat garantisi

Rezervasyon sırasında gördüğün fiyatın, ek veya hatalı bir talebin olmadığı sürece değişmeyeceğinden emin olabilirsin.

Eşyalarınızı koruyoruz

Her bir taşınmanız, eşyalarınız elimize geçtiği andan itibaren binlerce liralık bir sigorta poliçesi ile desteklenmektedir.

Her şeyi yüklüyor, taşıyor ve teslim ediyoruz!
Müşterilerimiz bizim hakkımızda ne diyor?

COVID-19’a yönelik almış olduğumuz önlemler nelerdir ?

Bidüşüntaşın olarak, COVID-19 salgınıyla mücadele kapsamında, ilk günden bu yana, Dünya Sağlık Örgütü ve T.C. Sağlık Bakanlığı başta olmak üzere, tüm yetkili mercileri dikkatle takip ediyor, öneri ve direktifleri doğrultusunda gerekli tüm önlemleri alıyor, bütün süreçlerimizi güncel duyurular ve gelişmeler doğrultusunda yeniden değerlendiriyoruz.

Bu dönemde önceliğimiz; siz değerli müşterilerimizin, çalışanlarımızın ve iş ortaklarımızın güvenliğini, sağlığını en üst düzeyde koruyacak önlemleri alarak, Ülkemizin taşıma, depolama hizmetleri ihtiyacını kesintisiz sağlamak için iş akışımızın devamlılığını sağlamaktır. Zira hizmetlerimizin aksaksız sürdürülmesi, her türlü sorunla mücadelenin temel girdisi olan hizmetin, yurdun her köşesine kesintisiz ulaştırılması bakımından büyük önem taşıyor. Ülkemizin lojistik ihtiyacının karşılanmasında stratejik öneme sahip şirketi olarak, hizmetlerimizin sürekliliğini sağlamayı ulusal bir sorumluluk olarak görüyoruz. Dolayısıyla çalışma düzenimiz ve operasyonlarımızı da bu amaca yönelik olarak sürekli güncelliyoruz.

Bidüşüntaşın ekibi olarak her zaman insan sağlığını öncelikli tutuyoruz. Bidüşüntaşın ekibi ile size sektöründe en iyi taşıma ve teslimat hizmetini sunmak için gerçekten çok çalışıyoruz. Yaşanacak tüm problemleri çözmek adına nakliye sektöründe yaşanan tüm sorunları dinleyerek çözümleri nakliye ekiplerimize anlatıyor ve süreç standartını zorunlu tutuyoruz.

Cilt temasından kaçının ve sosyal mesafenizi özenle korumaya çalışın.

Eşyaların Paketlenme Süreci:

  • Eşyalarınız 1 aylık periyotlarla sürekli yenileri ile değişen ve her taşınmadan sonra sterilize edilen ambalaj malzemeleri sarılmaktadır. Ayrıca cilt temasını önlemek için eşyalarınızın kalın kraft patpatlar ile sarıldıktan sonra streç ile sarılıp cilt temasının önüne geçilmektedir.
  • Pratikbox taşıma kutularımız ise her taşınmadan sonra sterilize edilmektedir.

Araçlarımız:

Araçlarımız her taşınmadan sonra ambalajlama malzemelerimiz gibi sterilize edilerek bir sonraki taşınmaya hazır hale getirilmektedir.

Ekiplerimiz:

  • Hem müşterilerimizin hem de nakliye ekiplerimizin taşınmadan önce ve sonra el dezenfektanı kullanmasını ve/ veya ellerini yıkamasını öneriyoruz.
  • Nakliye ekiplerimizden her zaman koruyucu ekipmanlarını (eldiven, maske) kullanmaları için gerekli yönlendirmeyi yaptık. Ekipmanların eksik olması durumunda hemen Bidüşüntaşın müşteri hizmetleri ile iletişime geçin.
  • Hastalık belirtisi gösteren nakliye ekiplerimiz olması durumunda anında ekip değişikliğini yapıyoruz. Taşınma sırasında hastalık belirtisi gösteren bir kişi olması durumunda anında Bidüşüntaşın müşteri hizmetleri ile iletişime geçin.

Ekspertiz Hizmeti:

  • Covid-19 dönemi boyunca tüm ekspertiz sürecimizin( zorunlu haller dışında) hepsi canlı telefon görüşmesi veya whatsapp yolu ile eşyalarınızın fotoğraflarını bize göndererek değerlendirmekteyiz.

Bidüşüntaşın Müşteri Hattı 0850 305 98 96

bidüşüntaşın evden eve nakliyat bidüşüntaşın ofis taşıamcılığı bidüşüntaşın eşya depolama şirketi
indirim
FIRSATI
kaçırılmayacak
%5 indirim
BDT5

Bu kampanya 2 saat süre ile geçerlidir. Kampanya kodunu ödeme adımında kupon kısmına girmeniz gerekmektedir.

×