3+1 Evden Eve Nakliyat

Bidüşüntaşın ile Her Şeyi Güvenle Taşıyın

3+1 evden eve nakliyat hizmeti için doğru yerde olduğunuzu belirtebiliriz. Evden eve nakliyat şirketleri arasında tüm yetki belgelere sahip olan Bidüşüntaşın Lojistik Anonim Şirketi, bilgi ve tecrübesinin vermiş olduğu güven ile profesyonel ev taşıma hizmeti sunar. Birçok müşterimiz bizlerden hizmet alarak, yeni yaşam alanlarını oluşturdu. Sizlerin de üç artı bir evden eve nakliyat işlemi için oluşturacağınız talep doğrultusunda hızlı bir eşya transferi gerçekleştireceğiz.

Üç artı bir evden eve nakliyat fiyatları ne kadar? 3+1 evden eve nakliyat
Üç artı bir evden eve nakliyat fiyatları ne kadar? 3+1 evden eve nakliyat

Üç artı bir evden eve nakliyat fiyatları ne kadar? 3+1 evden eve nakliyat

 

Üç artı bir evden eve nakliyat hizmeti eşya hacmi yüksek olan ev tipleridir. Bu hizmet kategorisinde uygun ekip ve ekipman desteği sağlanmadıkça yeni adresinize kadar ki süreç bir hayli zor geçecektir. Profesyonel evden eve taşımacılık hizmeti almak kadar iyi bir iletişim kurabileceğiniz kurumsal nakliye şirketi ile çalışmanız gerekmektedir. Tüm bu sorumluluk ve alt yapı bilincine haiz olan Bidüşüntaşın Nakliyat Anonim Şirketi, süreç yönetimini en disiplinli şekilde yürüterek hizmetlerini aktarmaktadır. Evden eve eşya transferi her koşullara uymayabilir. Bu bahsettiğimiz koşullar nedir peki? Kat durumları, eşya hacmi, mesafe ve paketleme hizmetidir.

3+1 Evden Eve Nakliyat Firması

3+1 evden eve nakliye firması arayarak zaman kaybetmeyin. Türkiye’nin her yerine evden eve nakliyat hizmeti sağlayan Bidüşüntaşın, üç artı bir ev eşyalarınız için zamanında teslimat sağlayarak kusursuz süreç sağlar. Evden eve nakliyat firması ararken en iyi referanslara sahip olan nakliye şirketi ile çalışmanız her şeyden önce gelir. Bu durum sizlerin ev taşıma işleminizde gözeteceğiniz noktalardan biri olmalıdır.

Şehirlerarası 3+1 Evden Eve Taşıma Fiyatları

Evden Eve Nakliyat ÜcretleriEvden Eve Nakliye Fiyatları
3+1 Şehiriçi Ev Taşıma Fiyatı12.000 – 26.500 ₺
3+1 Şehirlerarası Parsiyel Taşıma Fiyatları23.500 – 49.000 ₺
3+1 Parça Eşya Taşıma Fiyatı3.500 – 7.800 ₺
3+1 Dubleks Ev Taşıma Ücreti14.000 – 29.200 ₺
İstanbul Ev Taşıma Ortalama Taban Fiyatı9.000 ₺

3+1 ev nakliyesi için hangi eşyalarınızın taşınacağına dair bir liste yapın. Mevcut evinizde yer alan eşyalar ile yeni evinizdeki yer hacmini iyi ölçün. Örneğin bir gardırobu boy ve ve eni yeni evinizde uyum sağlamayabilir. Bunun için daha önceden ekibimize bilgi verin, marangoz hizmetimiz ile taşınma işleminizden önce dolap kurulumlarını gerçekleştirelim. Ekstra usta arayarak zaman kaybetmeyin. Hizmet çeşitliliğimiz siz değerli müşterilerimiz için her gün büyümeye devam ediyor.

Bidüşüntaşın olarak 3+1 evden eve nakliyat için hizmet verdiğimiz diğer İstanbul semtleri;

Ataşehir Evden Eve Nakliyat

Beşiktaş Evden Eve Nakliyat

Erenköy Evden Eve Nakliyat

Sarıyer Evden Eve Nakliyat

Nişantaşı Evden Eve Nakliyat

Akatlar Evden Eve Nakliyat

3+1 Ev Eşyası Depolama

Ev eşyası depolama hizmeti önemli ölçüde artmış bulunmaktadır. Bunun sebebi artan kira maliyetleri ya da yurtdışı seyahatlerin başlangıcı olarak ele alabiliriz. Eşya muhafaza etmek evden eve taşıma hizmetinden ziyade iyi paketlenmiş bir hizmet türüdür. Bunun için profesyonel eşya depolama hizmeti almanızı öneriyoruz. Bidüşüntaşın eşya depolama hizmetinden hemen yararlanın.

Eşya Depolama Planlaması

Depolanacak eşyalarınız önceden ekspertiz ekibi tarafından incelenir. Ardından eşyalarınız listelenerek taşıma operasyonunda nelerin paketleneceğini belirler. Daha sonra eşyalarınız için uygun hacimli depo alanı belirlenir. Taşıma günü eşyalarınız depolanır ve Bidüşüntaşın eşya deposuna kaldırılır. Depolama işlemi süresince yapılacak depo sözleşmesi ve sigorta bilgileri tarafınıza iletilir. Eşyalarınızı tekrar istediğinizde gerçekleştirilecek operasyon tamamen aynı olmaktadır. Nakliye+kurulum hizmeti ile eşyalarınız yeni adresinize taşınır. Ev eşyası depolama hizmetinden binler müşterimiz mutlu. Siz de mutlu müşterilerimiz arasında olmak ister misiniz?

Üç artı bir evden eve nakliyat hakkında sorulan sorular

Ev nakliyesi alanında merak ettiklerinizi buradan takip edebilirsiniz. 3+1 şehir içi ve şehirler arası evden eve taşıma işlemi için sorduğunuz soruları sizler için derledik.

Evden eve nakliyat fiyatları ne kadar?
Evden eve nakliyat fiyatları 9.000₺ – 35.000₺’dir. başlamaktadır. Hemen taşınma fiyatlarını öğrenmek için sistemimizden güncel fiyat listesine ulaşın!
3+1 ev taşıma işlemi kaç saat sürüyor?
Genellikle üç artı bir evden eve taşıma hizmeti 7 ile 9 saat arasında sürmektedir. Tabi bu saat dilimi eşyalarınızın durumuna ve gideceği konuma göre değişmektedir.

Hizmete Dahil Olmayanlar
Piyano Taşıması

Piyano taşınmasında akortların bozulmaması için özel ambalaj malzemeleri ile paketlenip; gerektiği takdirde modüler (dış) asansör ile taşınması gerekmektedir.

Kasa Taşınması

Kasa taşınması özel bir taşıma hizmeti olup taşınma öncesi bilgilendirilme yapılması gereklidir. Uygun ekipmanlar hazırlanıp kasa taşıma işleminizi gerçekleştiriyoruz.

Dış Asansör Hizmeti

Yeni evinize taşınırken dış asansör ile taşınmanız gerekliyse bilgi verilip modüler dış asansör hizmet talebi oluşturulması gereklidir. Böylelikle yeni komşularınızı daha az rahatsız etmiş olursunuz.

bidüşüntaşın evden eve nakliyat bidüşüntaşın ofis taşıamcılığı bidüşüntaşın eşya depolama şirketi
indirim
FIRSATI
kaçırılmayacak
%5 indirim
BDT5

Bu kampanya 2 saat süre ile geçerlidir. Kampanya kodunu ödeme adımında kupon kısmına girmeniz gerekmektedir.

×