Bidüşüntaşın logo
Evden Eve Nakliyat

Tek Başına Taşımanın Zor Olduğu Ev Eşyaları

Ana Sayfa » Tek Başına Taşımanın Zor Olduğu Ev Eşyaları

Tek başına taşımanın zor olduğu ev eşyaları taşınma sürecinde profesyonel destek almayı gerektiriyor. Profesyonel ve deneyimli nakliyat firmaları ile çalışarak eşyalarınızı ve kendinizi garanti altına alabilmeniz mümkündür. Bu tarz eşyaların zarar görmemesi adına ön hazırlık yapabilirsiniz. Böylece kaza riskini de aza indirebilirsiniz. Genel olarak taşınma süreci zorlu ve yorucudur. Bu zamanda eşyalarınızın zarar görmesi sorunu için mutlaka profesyonel destek almanız gerekiyor. Asansörlü nakliyat hizmetleri, sağladığı faydalarla birlikte tercih edilebilmektedir.

Taşınma süreci boyunca eşyalar açısından bazı kayıplar görülebiliyor. Fakat bu durum sıklıkla yaşansa da normal olmamaktadır. TV, beyaz eşya, bardak ve tabaklar gibi birçok kırılacak eşyanın düzgün şekillerde taşınmaması durumu üzücü sorunları meydana çıkarır. Üstelik sadece maddi değil manevi anlamda da zarar görebilmek mümkün. Bu nedenle ağır ev eşyaları için alanında uzman nakliyat firmalarıyla çalışmanız öneriliyor.

Tek başına taşımanın zor olduğu ev eşyaları

Taşınırken En Fazla Zarar Gören Eşyalar Nelerdir?

Taşınırken en fazla zarar gören ev eşyaları genellikle beyaz eşyalardır. Beyaz eşyalar, hassas ve ağır olmaları sebebiyle taşınma sırasında çizilmelere ve arızalara yatkınlardır. Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın ve televizyon gibi ürünler bu kısımda yer alıyor. Bu ürünler hem ağır hem de pahalı olmalarından dolayı kolay şekilde zarar görebilmektedir. Bu risk grubunda olan eşyaların profesyonel şekilde paketlenmesi ve alanında uzmanlar tarafından nakliye aracı içerisine yerleştirilmesi gerekiyor. Böylece taşınması gereken yere sorunsuz bir şekilde taşınabilmektedir.

Beyaz eşyalar dışında en fazla zarar gören eşya grubu gardırop ve karyolalardır. Bu tarz eşyalar demonte olduğundan dolayı kolay şekilde zarar görebilmektedir. Bunun dışında yemek takımları, avizeler, cam ve aynalar geliyor. Eşyalarınız için ek önlemler alın ve bu süreçte profesyonel bir nakliyeci ile çalışın. Özellikle eğitim almış personellerle beraber kullanılan nakliye asansörü kayıp yaşamamanız adına oldukça önemlidir.

Tek başına taşımanın zor olduğu ev eşyaları

Ağır ve Büyük Eşyaların Taşınması Nasıl Yapılmalı?

Taşınma aşamasını yorucu yapan ve stresli hale getiren durumlardan birisi büyük ve ağır eşyaların taşınasıdır. Ağır ve büyük eşyaların taşınması nasıl yapılmalı bakarsak, bu konuda yeni teknolojiler geliştirilmiştir. Özellikle asansörlü taşıma sistemi sıklıkla kullanılıyor. Ağır eşyaların en yüksek katlardan bile kolay şekilde indirilmesi mümkündür. Herhangi bir insan gücü gerekmez ve eşyalar hasarda görmez.

Kanepeler, koltuklar, beyaz eşya tarzı boyut olarak büyük eşyaların nakliye aşaması kolay bir şekilde yapılabilmektedir. Bu tarz eşyaların yerini değiştirebilmek bile zorlayıcı olabilmektedir. Eğer profesyonel firmalardan destek almışsanız, tecrübelerle beraber bu konuyu daha basitte indirgeyebiliyorlar. Tek başına taşımanın zor olduğu ev eşyaları ile tüm ağır eşyalarınız, kolileriniz asansörlü yöntemle pratik, hızlı ve hasarsız şekilde taşınabiliyor.

Tek başına taşımanın zor olduğu ev eşyaları

Profesyonel Nakliye Hizmetleri

Evden eve taşımacılık hizmetleri ile taşınma sürecini daha kolay bir şekilde geçirmek mümkün olacaktır. Parça eşya taşıma ofis taşıma veya eşyalarınızın tümü için nakliye firmasından bilgi alabilirsiniz. Taşıma sürecinde bireylerin sorun yaşamasının en önemli nedeni, doğru hizmet sağlayan nakliye firmalarını tercih etmemeleri olmaktadır. Ancak tercih edilecek nakliye firmaları, eşyalarınızın taşınmasında ciddi bir önem taşımaktadır.

Beyaz eşyalarınızda kayıplar meydana gelebilmektedir. Aynı şekilde mobilyalarınızda istemeyeceğiniz zararlar görülebilmektedir. Sadece beyaz eşyalar değil, yırtılması ve hasar görmesi mümkün olan koltuklarınız ve diğer eşyalarınız içinde geçerlidir. Daha birçok benzer sorunu önlemek için alanında uzman firmalarla danışabilirsiniz. Sonuç olarak ağır eşyalar nasıl taşınır baktığımız zaman profesyonel bir nakliye firmasıyla çalışma yapılması öneriliyor. Üstelik hasar durumunu da en aza indirdiği için maddi anlamda avantajlıdır diyebiliriz.

Bidüşüntaşın Evden Eve Nakliyat ve Eşya Taşıma ve Eşya Depolamanın En Pratik Hali
Yusuf Arslan
Yusuf Arslan@arslanyusuf
Read More
@bidusuntasin ile taşıma işlemimi sorunsuz bir şekilde gerçekleştirdim. Bidüşüntaşın eşya depolama ve anahtar teslim nakliye hizmeti için teşekkür ederim.
Mehmet Yılmaz
Mehmet Yılmaz@mehmety034
Read More
Eşya depolama fiyatları ile rakipsiz bir firmasınız. Emeğiniz ve iş disiplininiz harika! @bidusuntasin ekibine teşekkür ederiz.
Duygu Çelik
Duygu Çelik@duygucelik
Read More
İstanbul'dan İzmir'e ev eşyalarımı taşıyan Bidüşüntaşın şirketine sonsuz teşekkürler. @bidusuntasin
Previous
Next
Diğer Blog İçeriklerimiz
30 dakika veya 30 gün

Taşınma siparişinizi 30 gün öncesine kadar önceden planlayın veya talep edin, 30 dakika kadar kısa bir sürede varalım.

Sabit fiyat garantisi

Rezervasyon sırasında gördüğün fiyatın, ek veya hatalı bir talebin olmadığı sürece değişmeyeceğinden emin olabilirsin.

Eşyalarınızı koruyoruz

Her bir taşınmanız, eşyalarınız elimize geçtiği andan itibaren binlerce liralık bir sigorta poliçesi ile desteklenmektedir.

Her şeyi yüklüyor, taşıyor ve teslim ediyoruz!
Müşterilerimiz bizim hakkımızda ne diyor?

COVID-19’a yönelik almış olduğumuz önlemler nelerdir ?

Bidüşüntaşın olarak, COVID-19 salgınıyla mücadele kapsamında, ilk günden bu yana, Dünya Sağlık Örgütü ve T.C. Sağlık Bakanlığı başta olmak üzere, tüm yetkili mercileri dikkatle takip ediyor, öneri ve direktifleri doğrultusunda gerekli tüm önlemleri alıyor, bütün süreçlerimizi güncel duyurular ve gelişmeler doğrultusunda yeniden değerlendiriyoruz.

Bu dönemde önceliğimiz; siz değerli müşterilerimizin, çalışanlarımızın ve iş ortaklarımızın güvenliğini, sağlığını en üst düzeyde koruyacak önlemleri alarak, Ülkemizin taşıma, depolama hizmetleri ihtiyacını kesintisiz sağlamak için iş akışımızın devamlılığını sağlamaktır. Zira hizmetlerimizin aksaksız sürdürülmesi, her türlü sorunla mücadelenin temel girdisi olan hizmetin, yurdun her köşesine kesintisiz ulaştırılması bakımından büyük önem taşıyor. Ülkemizin lojistik ihtiyacının karşılanmasında stratejik öneme sahip şirketi olarak, hizmetlerimizin sürekliliğini sağlamayı ulusal bir sorumluluk olarak görüyoruz. Dolayısıyla çalışma düzenimiz ve operasyonlarımızı da bu amaca yönelik olarak sürekli güncelliyoruz.

Bidüşüntaşın ekibi olarak her zaman insan sağlığını öncelikli tutuyoruz. Bidüşüntaşın ekibi ile size sektöründe en iyi taşıma ve teslimat hizmetini sunmak için gerçekten çok çalışıyoruz. Yaşanacak tüm problemleri çözmek adına nakliye sektöründe yaşanan tüm sorunları dinleyerek çözümleri nakliye ekiplerimize anlatıyor ve süreç standartını zorunlu tutuyoruz.

Cilt temasından kaçının ve sosyal mesafenizi özenle korumaya çalışın.

Eşyaların Paketlenme Süreci:

  • Eşyalarınız 1 aylık periyotlarla sürekli yenileri ile değişen ve her taşınmadan sonra sterilize edilen ambalaj malzemeleri sarılmaktadır. Ayrıca cilt temasını önlemek için eşyalarınızın kalın kraft patpatlar ile sarıldıktan sonra streç ile sarılıp cilt temasının önüne geçilmektedir.
  • Pratikbox taşıma kutularımız ise her taşınmadan sonra sterilize edilmektedir.

Araçlarımız:

Araçlarımız her taşınmadan sonra ambalajlama malzemelerimiz gibi sterilize edilerek bir sonraki taşınmaya hazır hale getirilmektedir.

Ekiplerimiz:

  • Hem müşterilerimizin hem de nakliye ekiplerimizin taşınmadan önce ve sonra el dezenfektanı kullanmasını ve/ veya ellerini yıkamasını öneriyoruz.
  • Nakliye ekiplerimizden her zaman koruyucu ekipmanlarını (eldiven, maske) kullanmaları için gerekli yönlendirmeyi yaptık. Ekipmanların eksik olması durumunda hemen Bidüşüntaşın müşteri hizmetleri ile iletişime geçin.
  • Hastalık belirtisi gösteren nakliye ekiplerimiz olması durumunda anında ekip değişikliğini yapıyoruz. Taşınma sırasında hastalık belirtisi gösteren bir kişi olması durumunda anında Bidüşüntaşın müşteri hizmetleri ile iletişime geçin.

Ekspertiz Hizmeti:

  • Covid-19 dönemi boyunca tüm ekspertiz sürecimizin( zorunlu haller dışında) hepsi canlı telefon görüşmesi veya whatsapp yolu ile eşyalarınızın fotoğraflarını bize göndererek değerlendirmekteyiz.

Bidüşüntaşın Müşteri Hattı 0850 305 98 96

bidüşüntaşın evden eve nakliyat bidüşüntaşın ofis taşıamcılığı bidüşüntaşın eşya depolama şirketi
indirim
FIRSATI
kaçırılmayacak
%5 indirim
BDT5

Bu kampanya 2 saat süre ile geçerlidir. Kampanya kodunu ödeme adımında kupon kısmına girmeniz gerekmektedir.

×