İçerik

Ailenizle birlikte yeni bir şehire veya ilçeye mi taşınıyorsunuz? Önce, yaşayacağınız en iyi okul bölgeleri hakkında bolca araştırma yaptığınızdan emin olun. Bu makalede, bu araştırmaya başlamanıza yardımcı olacak kaynaklar ve bakış açısı sunuyoruz. Tavsiyemiz için okumaya devam edin!

Taşınmanız Sırasında Çocuğunuzun Geleceğine Nasıl Hazırlanabilirsiniz?
Taşınmanız Sırasında Çocuğunuzun Geleceğine Nasıl Hazırlanabilirsiniz?

Taşınmadan Önce En İyi Okul Bölgelerini Araştırmak

Çocuklarınız varsa veya yakın gelecekte bir aile kurmayı düşünüyorsanız, yerel güvenlik kaynakları, oyun alanları, parklar ve yaz kamplarına ek olarak, en iyi okul bölgelerini araştırmak, taşınma sürecinizde büyük bir öncelik olmalıdır. . Bu kulağa ürkütücü gelse de (“en iyi” tam olarak ne anlama geliyor?), tıpkı sizin gibi ebeveynler için harika kaynaklar var. Evden eve nakliyat sürecinizi zaten belirli bir okul bölgesi çevresinde organize ettiyseniz, harika bir iş çıkardınız! Yine de, sürece yeni başlıyorsanız veya sizin ve eşinizin ne zaman çocuk sahibi olabileceğini merak etmeye yeni başlıyorsanız, arkanızdayız. Karşılaştığımız en iyi eğitim kurum/kuruluşlarının listesi:

Evden Eve Nakliyat Süreci Başlamadan Önce Çocuğunuz İçin Okul Listesi

Ev nakliyesi tüm değişiklikler için başlangıç noktasıdır. Bununla birlikte hem ailenizin hem de sizlerin eğitim, iş, sağlık gibi kurum/kuruluşların da transferi söz konusu olacaktır. Bu yazımızda ebeveynler olarak çocuklarınızın taşınma süreci başlamadan önce okul önerilerimizi sizlere aktarmış bulunmaktayız.

İstanbul’da En Başarılı Okullar

İstanbul evden eve nakliyat hizmet talebine başlamadan önce İstanbul’un en başarılı okullarını aşağıdaki listede bulabilirsiniz.

 1. TED Koleji
 2. Mef Koleji
 3. Bilfen Koleji
 4. İELEV Okulları
 5. Ataberk Koleji
 6. FMV Işık Okulları
 7. Rönesans Koleji
 8. ENKA Okulları
 9. İstek Acıbadem Okulları
 10. Çınar Koleji

İzmir’de En Başarılı Okullar

İzmir evden eve nakliye hizmet talebine başlamadan önce İstanbul’un en başarılı okullarını aşağıdaki listede bulabilirsiniz.

 1. Özel Türk Koleji
 2. Bahçeşehir Koleji
 3. Çakabey Okulları
 4. Çamlaraltı Koleji
 5. TED Koleji
 6. Takev Okulları
 7. Rota Koleji
 8. Uğur Okulları
 9. Tevfik Fikret Okulları
 10. Işıkkent Eğitim Kampüsü

Ankara’da En Başarılı Okullar

Ankara ev taşımacılığı hizmet talebine başlamadan önce İstanbul’un en başarılı okullarını aşağıdaki listede bulabilirsiniz.

 1. Bilişim Koleji
 2. Arı Koleji
 3. Gazi Üniversitesi Koleji
 4. Bilfen Koleji
 5. Bahçeşehir Koleji
 6. Maya Koleji
 7. İnci Koleji
 8. Sınav Koleji
 9. Yükselen Koleji
 10. Jale Tezer Koleji

Bursa’da En Başarılı Özel Okullar

Bursa evden eve eşya transferi hizmet talebine başlamadan önce İstanbul’un en başarılı okullarını aşağıdaki listede bulabilirsiniz.

 1. Bahçeşehir Koleji
 2. Bilfen Koleji
 3. Uğur Okulları
 4. Mektebim Koleji
 5. Doğa Koleji
 6. Kültür Okulları
 7. Final Okulları
 8. İstek Okulları
 9. Okyanus Koleji
 10. Kavram Okulları

Her Şeyden Önce Çocuğunuzu Öne Alın!

Değerlendirmelerinize rağmen, bu harika araştırma seçeneklerinin, çocuğunuz için en iyi olacağını düşündüğünüz şeylerden sizi rahatsız etmesine izin vermemeyi unutmayın. Bir okul yüksek puan alıyorsa, ancak çocuğunuzun gerçekten faydalanacağını bildiğiniz iyi bir sanat programına sahip değilse, aramaya devam edin. Değerlendirmeler, kalitenin ve özellikle öğrenciler için geniş kapsamlı kaynak ve seçeneklerin harika göstergeleridir, ancak bir web sitesindeki herhangi bir derecelendirmeden önce çocuğunuzun benzersiz becerilerini, tercihlerini ve geleceğe yönelik umutlarını koymak çok önemlidir.  

Yerel velilerle bire bir görüşmelerin özellikle önemli olduğu yer burasıdır. Çocukları, neyle ilgilendikleri ve belirli bir okul veya bölgenin bu ilgi alanlarını nasıl barındırdığını sorarak onlara karşı tamamen samimi olabilirsiniz ve aynı zamanda disiplinler arasında daha fazla keşif ve deney yapmayı teşvik edebilirsiniz. Listelerin hiçbirinde öne çıkmayan ama çocukları için harika olduğu ortaya çıkan bir bölge mi seçtiler? Başlangıçta yüksek dereceli bir bölgeyle mi gittiler, ancak daha sonra geçiş yapmak için mi? Yoksa yüksek dereceli bölgelerin onlar için harika olduğu kanıtlandı mı? Mümkün olduğunca çok soru sormaktan korkmayın.

Bu ipuçları, önemli bir karar için bir başlangıç noktası olması içindir ve bu tavsiyeyi ailenizin koşullarına göre değiştirmekte özgürsünüz. Harekete geçme zamanı geldiğinde, bizi aklında tut ve bidüşüntaşın evden eve nakliyat şirketi elinden geldiğince sizlere yardımcı olmak için burada olacak!

Evden Eve Nakliyat Hizmeti Almadan Önce Çocuğumun Okul Kaydını Yaptırabilir miyim?
Evet. Yeni evinize ikametgah sürecinizi taşınmanızdan önce tamamladıysanız, çocuğunuzun okul kaydını yaptırabilirsiniz. Ancak bu özel okul ve devlet okulları arasında değişiklik göstermektedir.

 

 

 

bidüşüntaşın evden eve nakliyat bidüşüntaşın ofis taşıamcılığı bidüşüntaşın eşya depolama şirketi
indirim
FIRSATI
kaçırılmayacak
%5 indirim
BDT5

Bu kampanya 2 saat süre ile geçerlidir. Kampanya kodunu ödeme adımında kupon kısmına girmeniz gerekmektedir.

×