Sütlüce Evden Eve Nakliyat

Sütlüce evden eve nakliyat ile taşıma işlemlerinize aktif çözümler üretiyoruz. İstanbul Avrupa yakasında yer alan Sütlüce, Beyoğlu ilçesine bağlı olmakla birlikte, İstanbul’un en yoğun evden eve nakliyat, ev eşyası depolama, parça eşya nakliye talebi ile karşılaşmaktayız. Hemen Sütlüce ev taşıma talebinizi iletebilirsiniz.

Cumhuriyetin ilk yılında İstanbul’un en büyük kesimhanesi Sütlüce’ye inşa edildi. Bu kesim tesisleri, 61 yıl hizmet verdikten sonra Haliç’te yarattıkları yüksek hava ve su kirliliği nedeniyle kapatıldılar. Haliç için başlatılan kapsamlı temizleme çalışmaları ve gözden geçirilen kent planlarıyla birlikte bölgenin çehresi hızla değişmeye başladı. Miniatürk, Santralistanbul ve Rahmi M. Koç Müzesi gibi yapıların inşasıyla hızlanan kentsel dönüşüm, kesimhane binalarının elden geçirilerek kongre ve kültür merkezine dönüştürülmesiyle sürdü. Sütlüce kısa süre içinde İstanbul emlâk piyasasında değer kazanan bir merkez hâline geldi.

Sütlüce evden eve nakliyat ve Sütlüce ofis taşıma şirketi
Sütlüce evden eve nakliyat ve Sütlüce ofis taşıma şirketi

Sütlüce evden eve nakliyat ve Sütlüce ofis taşıma şirketi

Sütlüce Evden Eve Nakliyat Firması

İstanbul’un en modern ve öncü semti olarak gösterilen Sütlüce, emlak piyasında değer kazanmasıyla birlikte; eski binaların yıkılması sonucu yükselen Sütlüce nakliyat piyasasına yön veren konum haline gelmiştir.

Bununla birlikte Sütlüce bölgesinin her yıl almış olduğu göç ile, ev eşyası taşımacılığı, parça eşya taşımacılığı, şehirler arası nakliyat talepleri hızla artmıştır. Bununla birlikte Sütlüce mevkiinde artan nakliyat talebi sonrası işinin ehli olmayan, taşıma yetki belgeleri bulunmayanların evden eve nakliyat hizmet sektörüne yanlış bir bakış açısı sunmaktadır. Böylelikle gelişen ve değişen teknolojik altyapılar ile nakliye sektöründe birtakım komisyoncu olarak adlandırılan şirketler türemiştir. Bahse konu olan şirketlerin öz mal araçları bulunmadığı gibi marka kimliği altında komisyonculuk yaparak günü kurtarmaya yönelik hizmet sağlamaktadırlar.

Bu ve bunun gibi mağduriyetler yaşamak yerine, Bidüşüntaşın Sütlüce kurumsal ev taşıma, parça eşya taşıma hizmetini deneyin. Böylelike tamamen kurumsal hizmet sunmayı amaç edinerek, Sütlüce lokasyonunda en iyi nakliyat şirketi olarak gösterilmekteyiz. Hemen mobil uygulama üzerinden veya internet sitesinden online taleplerinizi iletebilirsiniz.

Profesyonel Sütlüce Evden Eve Nakliyat

Bidüşüntaşın’ın mobil uygulama ya da internet sitesi üzerinden fiyat al butonuna tıklayarak detaylıca taleplerinizi ulaştırabilirsiniz. Dakikalar içerisinde talebinize cevap alarak, size en uygun ve en nitelikli hizmeti sağlamak adına taşınma raporunu tarafınıza iletiyoruz. Ekiplerimizce eşyalarınız a’dan z’ye paketlenip kapalı kasa araçlarımızla yeni evinize taşıma işlemini gerçekleştirmektedir. Böylelikle yeni evinizde eşyalarınızın paketleri açılarak monte işlemi ve yerleştirme işlemi yapılmaktadır. Profesyonel Sütlüce evden eve nakliyat için hemen Bidüşüntaşın’a ulaşın!

Sütlüce Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Sütlüce evden eve nakliyat hizmeti kapsamında sizlere sunmuş olduğumuz fiyatları fiyat al bölümünden ev taşıma süreciniz ve taşınacak eşyalarınız hakkında gerekli bilgiyi girdikten sonra sabit taşıma fiyatınızı görüntüleyebilirsiniz. Bu fiyatlandırma tamamen yapay zekâ tarafından sizin girmiş olduğunuz bilgiler neticesinde sizlere sunulmaktadır. Sütlüce şehir içi taşıma hizmeti kapsamında fiyatlarımız ortalama 4500 – 15000 TL arasında değişiklik göstermektedir.,

Bununla birlikte Sütlüce ev taşıma fiyatlarımıza ek paketler kısmında size sunduğumuz Avize montajı, Stor perde montajı, taşıma günü kolileme hizmeti, 1 gün önceden kolileme hizmeti, dezenfekte hizmeti ve Pratikbox taşıma kutusu kiralama hizmetlerinden dilediğinizi seçip taşıma siparişinizi pratik bir şekilde hiç zaman kaybetmeden oluşturabilirsiniz. Böylelikle hızlıca taşıma siparişinize istinaden ödemenizi Kapıda Nakit, Kapıda Kredi Kartı veya Kapıda Banka Kartı, Online Kredi Kartı veya Online Banka Kartı, Havale / Eft ile hızlı bir şekilde ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

Sütlüce ve Evden Eve Nakliyat

Sütlüce semtinin adı nereden gelmektedir? İstanbul Haliç’inin kıyısında bulunan ve eski bir Rum köyü olan Sütlüce, adını burada bulunan bir mağarada akan sudan alır. Sütlüce İSTANBUL ili BEYOĞLU ilçesine bağlıdır.

SÜTLÜCE Mahallesi Genel Bilgileri

  • Bağlı Olunan İl Adı: İSTANBUL
  • Bağlı Olunan İlçe Adı: BEYOĞLU
  • Bağlı Olunan Belediye Adı: BEYOĞLU
  • Bağlı Olunan Belediyenin Niteliği: BÜYÜKŞEHİR İLÇE

  • Toplam Nüfusu: 12.685
  • Erkek Nüfusu: 6.401
  • Kadın Nüfusu: 6.284

İSTANBUL BEYOĞLU SÜTLÜCE MAHALLE NÜFUSU 2019-2022 YILLARINA GÖRE VE CİNSİYETE GÖRE DAĞILIM GRAFİKLERİ

YIL NÜFUS
   
2019 12,381
2020 12,287
2021 12,685
İSTANBUL BEYOĞLU SÜTLÜCE MAHALLE NÜFUSU 2019-2022 YILLARA GÖRE VE CİNSİYETE GÖRE DAĞILIM GRAFİKLERİ

Erkek Kadın 49.5% 50.5%

Topping Slices
Erkek 6,401
Kadın 6,284
İSTANBUL BEYOĞLU SÜTLÜCE MAHALLE NÜFUSU YILLARA VE CİNSİYETE GÖRE DAĞILIM GRAFİKLERİ

2019-2022 YILLARINA GÖRE SÜTLÜCE NÜFUSU, İSTANBUL BEYOĞLU

YIL MAHALLE ADI TOPLAM NÜFUSU
2021 SÜTLÜCE MAHALLESİ 12.685
2020 SÜTLÜCE MAHALLESİ 12.287
2019 SÜTLÜCE MAHALLESİ 12.381
     
2019-2022 YILLARINA GÖRE SÜTLÜCE NÜFUSU, İSTANBUL BEYOĞLU

Sütlüce’de Ücretsiz Ekspertiz Hizmeti

Sütlüce evden eve nakliyat hizmeti kapsamında sizlere sunmuş olduğumuz Ekspertiz hizmetimizden ücretsiz bir şekilde yararlanabilirsiniz. Böylece hizmet kapsamında belirlediğiniz gün ve saat de evinize gelecek olan Ekspertiz sorumlumuz eşyalarınızı görüntüleyip, taşıma esnasında hangi sürecin nasıl işlediğine dair detaylı bilgi alışverişini siz değerli müşterilerimizle yaptıktan sonra fiyat teklifimizi tarafınıza sunmaktadır. Böylece fiyat konusunda iki tarafın anlaşması durumunda karşılıklı sözleşmelere imza atılmaktadır.

Dolayısıyla yapılan sözleşmeyle birlikte taşınma esnasında ve sonrasında doğa bilecek herhangi bir sorunu güvence altına almayı sağlamaktayız. Ekspertiz sorumlumuz tüm taşıma sürecinizde sizlere sahip olduğu tüm bilgi birikimi ile yardımcı olmaktadır. Ekspertiz sonunda anlaşılmaması durumunda sizlerden Ekspertiz için herhangi bir ücret talep etmemektedir. Dolayısıyla bu süreçte müşteri memnuniyeti bizler için çok önemlidir.

Sütlüce Evden Eve Nakliyat Nasıl Yapılıyor?

Sütlüce evden eve nakliyat hizmeti nasıl yapılır diye merak ediyorsanız makalemizin bu bölümünü dikkatlice okumanızı öneririm. Sütlüce evden eve nakliyat kapsamında anlaşılan gün ve saat de ekiplerimiz ve uygun araç tipi adresinize gelip, öncelikle sökülecek eşyalarınız varsa de-monte haline getirilmektedir. (Kolileme hizmeti talebinize istinaden kolileme işleminiz gerçekleştirilmektedir.) Böylelikle De-monte haline getirilen eşyalarınızın paketleme sürecine geçirilmesi için hazırlık yapılmaktadır.

Böylece paketleme sürecine geçirilen mobilyalarınız öncelikle streç ile kaplanıp daha sonra kalın patpatlar ile sarılmaktadır. Bu patpatlar ile eşyalarınızın hasar ve çizilmesinin önüne geçilmektedir. Detaylı paketleme sürecinden sonra eşyalarınız araçlara taşıma süreci başlanmaktadır. Bu süreçte eşyalarınız düzenli bir şekilde aracın içinde istiflenip ve bağlanıp araç hareket etiğinde sağa sola oynamasını engellemekteyiz. Böylelikle bu süreçten sonra yeni evinize götürülüp aynı şekilde monte ve yerleştirilme işlemi yapılmaktadır. Böylece taşıma sürecinizi güveli bir şekilde sonlandırmış bulunmaktayız.

1- Sütlüce Ekspertiz İşlemi

Sütlüce evden eve nakliyat kapsamında firmamız tarafından talep etiğiniz ekspertiz hizmeti tamamen tarafınıza ücretsiz bir şekilde sunulmaktadır. Böylelikle ekspertiz ekibimiz sizlerden herhangi ücret talebinde bulunmaz.

2- Sütlüce Ambalajlama Adımı

Sütlüce evden eve nakliyat hizmeti kapsamında de-monte haline getirilen eşyalarınız profesyonel ekiplerimizce kalın içi elyaf ile kaplı patpatlar ile ambalajlayıp taşıma sürecine hazır hale getirmektedir. Böylelikle paketleme hizmeti ile eşyalarınızın alacağı hasarlara karşı korunaklı hale getirmekteyiz.

3- Sütlüce Montajlama İşlemleri

Sütlüce ev taşıma hizmeti kapsamında de-monte haline getirilen veya de-monte halinde bulunan mobilyalarınız usta mobilya ekibimizce monte haline getirilmektedir. Bu süreçte profesyonel mobilya ustalarımız hızlı ve pratiktir.

4- Sütlüce Eşya Yükleme İşlemleri

Sütlüce evden eve nakliyat firması olarak paketlenip taşıma sürecine hazır hale getirilen eşyalarınız araçlarımız düzenli bir şekilde yüklenip iplerle araç içinde bağlanmaktadır. Böylece aracın hareket esnasında eşyalarınızın yerinden oynamasının önüne geçilmektedir.

5- Sütlüce Boşaltma ve Yerleştirme İşlemleri

Yeni evinize ulaşan eşyalarınız araçtan indirilip de-monte halindeki eşyalarınız mobilya ustalarımız tarafında monte haline getirilip dilediğiniz düzende evinize yerleştirilme aşamasına geçilmektedir. Dolayısıyla yerleştirilme adımı tamamen sizin istediğiniz şekilde gerçekleşmektedir.

Bidüşüntaşın ile Sorunsuz Taşının.

Sütlüce evden eve nakliyat firması olarak sizlere sorunsuz bir taşıma sunduğumuzu belirtmek isteriz. Sizler bu süreci sosyal medya veya online ortamda değerlendirme imkanı sunmaktayız.

Sütlüce Ev Taşıma Hizmeti Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Sütlüce evden eve nakliyat fiyatları ne kadar?
Sütlüce evden eve nakliyat firması
olarak şehir içi taşıma fiyatlarımız 4000-15000 TL arasında değişiklik göstermektedir. Eşyalarınızın araçta kaplayacağı yer, lokasyon, taşıma biçimi gibi etkenler, nakliye hizmetinde fiyat politikasını belirleyen en önemli unsurlardan biridir.

Sütlüce ev taşıma kaç saat sürüyor?
Sütlüce ev taşıma süreci ortalama 4-8 saat arasında sürmektedir.

Bütün eşyaları paketliyor musunuz?
Evet, Eşyalarınızı a’dan z’ye paketleyip taşıma sürecine başlamaktayız.

Ev taşırken marangoz hizmetiniz var mı?
Ev taşıma sürecinde marangoz ustalarımızla siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktayız.

Ek olarak, Taksim Evden Eve Nakliyat konusu hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için yazımızı okumanızı öneriyoruz. Farklı konu başlıklarında görüşmek üzere

bidüşüntaşın evden eve nakliyat bidüşüntaşın ofis taşıamcılığı bidüşüntaşın eşya depolama şirketi
indirim
FIRSATI
kaçırılmayacak
%5 indirim
BDT5

Bu kampanya 2 saat süre ile geçerlidir. Kampanya kodunu ödeme adımında kupon kısmına girmeniz gerekmektedir.

×