Bidüşüntaşın logo
Evden Eve Nakliyat

Suadiye Evden Eve Nakliyat

Ana Sayfa » Suadiye Evden Eve Nakliyat

Suadiye evden eve nakliyat hizmeti için kurumsal destek arıyorsanız Bidüşüntaşın tam size göre profesyonel bir taşıma ve depolama şirketidir. Suadiye, İstanbul’un Kadıköy ilçesinde yer alan bir mahalledir. Suadiye Bağdat caddesi evden eve nakliyat şirketi olarak Bostancı ve Erenköy arasında bulunur.

Evden eve nakliyat ve eşya depolama hizmetleri
Evden eve nakliyat ve eşya depolama hizmetleri

Evden eve nakliyat ve eşya depolama hizmetleri

Suadiye Evden Eve Nakliyat Firması

Suadiye evden eve nakliyat firması olarak güvenilir ve profesyonel bir hizmet sağlıyoruz. Bidüşüntaşın tamamen kendi personel ve araçları ile doğru ve disiplinli bir hizmet aktarmayı amaç edinmektedir. Evden eve nakliyat şirketleri arasında Anonim Şirketi unvanına sahip ilk firmalardan birisidir. Yenilenen yapılarla ile birlikte taşımacılıkta da büyük bir devrim beraberinde getirmiştir. Daha titiz ve ulaşılabilir hizmet kalitesi en üst seviyelere ulaşmıştır. Bu hizmet türünü aktarabilmek ve müşteri memnuniyetini başarılı bir şekilde yukarıda tutabilmek büyük emek ve azim isteyen iştir. Suadiye’de nakliyat firması için biz hazırız. Gerekli tüm yetki belgeleri ve taşıma sözleşmesi, taşıma sigortası ile çözüm odaklı bir hizmet sunmaktayız.

Suadiye Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Evden Eve Nakliyat FiyatlarıSuadiye Evden Eve Nakliye Fiyatları
1+1 Ev Taşıma Fiyatı5.000 – 7.500 ₺
2+1 Ev Taşıma Fiyatı9.500 – 13.000 ₺
3+1 Ev Taşıma Fiyatı15.500 – 19.800 ₺
4+1 Ev Taşıma Fiyatı23.000 – 27.200 ₺
Suadiye Ofis Taşıma Fiyatı9.000 ₺

Suadiye nakliyat fiyatları hakkında detaylı bilgiye haiz olmak için neyi taşıtacağınızı iyi bilmelisiniz. Taşınacak ürünün ağırlığı ve gideceği mesafeye göre değişiklik göstermektedir. Evden eve nakliyat fiyatlarını burada ele alırsak Suadiye anahtar teslim evden eve taşıma ücretleri 5.000 TL ile 35.000 TL aralığındadır. Böylelikle daha fazla bilgiye erişmek için Çağrı Merkezi ile irtibata geçebilirsiniz.

Bidüşüntaşın olarak İstanbul bölgesinde nakliye ve depolama hizmeti verdiğimiz diğer semtler;

Uygun fiyat avantajları ile Suadiye bölgesinde eşyalarınızı korunaklı bir şekilde teslim ediyoruz. Detaylı bilgi için iletişim kanallarımızdan bizlere hemen ulaşabilirsiniz.

Suadiye Evden Eve Nakliyat Nasıl Yapılıyor?

Suadiye eşya taşıma hizmetini merak ederek blog yazımıza ulaştıysanız kaleme aldıklarımızı dikkatle okuyun! Aksi takdirde taşınmak sizin için bir külfet haline gelebilmektedir. Bidüşüntaşın Suadiye’de vermiş olduğu nakliye hizmetinde tüm bunların önüne geçebilecek donanım ve tecrübeye sahiptir.

Suadiye ev eşya nakliyesi kapsamında anlaşılan gün ve saat de ekiplerimiz ve uygun araç tipi adresinize gelip, öncelikle sökülecek eşyalarınız varsa de-monte haline getirilmektedir. (Kolileme hizmeti talebinize istinaden kolileme işleminiz gerçekleştirilmektedir.) De-monte haline getirilen eşyalarınızın paketleme sürecine geçirilmesi için hazırlık yapılmaktadır.

Paketleme sürecine geçirilen mobilyalarınız öncelikle ambalajlar ile kaplanıp daha sonra kalın patpatlar ile sarılmaktadır. Bu patpatlar ile eşyalarınızın hasar ve çizilmesinin önüne geçilmektedir. Detaylı paketleme sürecinden sonra eşyalarınız araçlara taşıma süreci başlanmaktadır. Bu süreçte eşyalarınız düzenli bir şekilde aracın içinde istiflenip ve bağlanıp araç hareket etiğinde sağa sola oynamasını engellemekteyiz. Araçlarımızda gerekli donanım ve bakımları zamanında yapılır. Bu süreçten sonra yeni evinize götürülüp aynı şekilde monte ve yerleştirilme işlemi yapılmaktadır. Böylece taşıma sürecinizi güveli bir şekilde sonlandırmış bulunmaktayız.

Suadiye eşya depolama fiyatları
Suadiye eşya depolama fiyatları

Suadiye eşya depolama fiyatları

1- Suadiye Eşya Taşıma Ekspertiz İşlemi Hizmeti

Suadiye anahtar teslim ev taşıma hizmeti kapsamında firmamız tarafından talep etiğiniz ekspertiz hizmeti tamamen tarafınıza ücretsiz bir şekilde sunulmaktadır. Ekspertiz ekibimiz sizlerden herhangi ücret talebinde bulunmamaktadır.

2- Suadiye Eşya Paketleme Hizmeti

Suadiye kurumsal evden eve nakliye hizmeti kapsamında de-monte haline getirilen eşyalarınız profesyonel ekiplerimizce kalın içi elyaf ile kaplı patpatlar ile ambalajlayıp taşıma sürecine hazır hale getirmektedir. Bu paketleme hizmeti ile eşyalarınızın alacağı hasarlara karşı korunaklı hale getirmekteyiz.

3- Suadiye Eşya Montaj Hizmeti

Suadiye evden eve nakliye hizmeti kapsamında de-monte haline getirilen veya de-monte halinde bulunan mobilyalarınız usta mobilya ekibimizce monte haline getirilmektedir. Bu süreçte profesyonel mobilya ustalarımız hızlı ve pratiktir.

4- Suadiye Eşya Taşıma ve İstifleme Hizmeti

Suadiye evden eve taşıma ve depolama firması olarak paketlenip taşıma sürecine hazır hale getirilen eşyalarınız araçlarımız düzenli bir şekilde yüklenip iplerle araç içinde bağlanmaktadır. Böylece aracın hareket esnasında eşyalarınızın yerinden oynamasının önüne geçilmektedir.

5- Suadiye Eşya İndirme ve Dizilim Hizmeti

Yeni evinize ulaşan eşyalarınız araçtan indirilip de-monte halindeki eşyalarınız mobilya ustalarımız tarafında monte haline getirilip dilediğiniz düzende evinize yerleştirilme aşamasına geçilmektedir. Yerleştirilme adımı tamamen sizin istediğiniz şekilde gerçekleşmektedir.

Suadiye sigortalı eşya depolama firması ile kolayca taşının.
Suadiye sigortalı eşya depolama firması ile kolayca taşının.

Suadiye sigortalı eşya depolama firması ile kolayca taşının.

Suadiye Ofis Taşıma Firması

İş hayatınızda önemli adımlar atarken yeni bir alan ihtiyacınız olmaktadır. Bu nedenlerden biri ya iş hacminizi büyütmüş ya da iş çevrenizi yani network olarak ifade edebileceğimiz önemli adımlara erişmek istemek olabilir. Bunun için İstanbul’un ofis taşıma şirketi ile bir adım önde olarak güvenli nakliye hizmeti alabilirsiniz. Bu Bidüşüntaşın ile mümkün.

Suadiye Sigortalı Eşya Taşıma Firması

Profesyonel ve tecrübeli yönetim kadrosuyla nakliyat ve ev eşyası depolama hizmeti vereceğine garanti veren Bidüşüntaşın Suadiye evden eve nakliyat şirketi bu noktada mutlaka hem müşteri hem de eşya sigortalama faaliyetini faaliyetini etmez. Uzman ekipleri olmasının yanı sıra kişisel eşya depolama ve evden eve taşımacılık alanında sigorta şirketleri ile amacına uygun olarak harekete geçirmektedir. Bu sayede Suadiye anahtar teslim sigortalı nakliyat talebiniz başarıyla yerine getirilmiş olur.

Suadiye Parça Eşya Taşıma Fiyatları

İstanbul Kadıköy Suadiye Mah. bölgesinde ikamet eden tüm vatandaşlarımıza dilediği parça eşyaları yeni adreslerine teslim ediyoruz. Türkiye’nin her yerine çıkış sağlayan araçlarımız ile anlık parça eşya transferini gerçekleştirerek taleplerinize cevap veriyoruz. Suadiye parça eşya taşıma şirketi olarak doğru hizmeti vermek önceliğimizdir.

Suadiye Ev Eşyası Depolama Şirketi

Eşya muhafaza etmek profesyonel hizmet ile mümkündür. Günümüz eşya depolama teknikleri henüz belirli bir yapıya oturmuş değildir. Bunun nedeni profesyonel ellerle gerçekleştirilmeyen eşya depolama hizmet çeşitleridir. İstanbul’un kurumsal ev eşyası depolama hizmet sağlayıcısı olan Bidüşüntaşın, günümüz teknolojileri ile modern depolama çözümleri sunmaktadır. Böylece hem anılarınız uzun müddet yaşamış olur hem de ihtiyacınız halinde eşyalarınızın adresinize getirilmesi noktasında talepte bulunabilirsiniz.

Suadiye İzmir Evden Eve Nakliyat Hizmeti

İstanbul Suadiye’den İzmir, Ankara, Bursa, Muğla, Antalya şehrine taşınmak için Bidüşüntaşın şehirlerarası ev taşıma hizmetini tercih edebilirsiniz. Firmamız her gün İzmir bölgesine çıkış sağlamaktadır. Eşyalarınız güvenle teslim alınır ve teslim edilir. Suadiye’den İzmir’e ev taşıma hizmeti için hemen talep oluşturun. Dilerseniz iletişim kısmında yer alan çağrı merkezini arayabilirsiniz.

Bidüşüntaşın ile Profesyonel Ev Nakliyesi

Suadiye nakliyat ve eşya depolama firması olarak sizlere sorunsuz bir taşıma sunduğumuzu belirtmek isteriz. Sizler bu süreci sosyal medya veya online ortamda değerlendirme imkanı sunmaktayız.

Suadiye nakliyat firmaları arasında en çok tercih edilen şirket; Bidüşüntaşın Nakliyat ve Depolama A.Ş.
Suadiye nakliyat firmaları arasında en çok tercih edilen şirket; Bidüşüntaşın Nakliyat ve Depolama A.Ş.

Suadiye nakliyat firmaları arasında en çok tercih edilen şirket; Bidüşüntaşın Nakliyat ve Depolama A.Ş.

NEDEN SUADİYE NAKLİYAT?

Bidüşüntaşın Nakliyat A.Ş. gerekli Tüm yetki ve ticari belgelere sahip Kurumsal bir Nakliyat Şirketi

✅ Firma Yetki Belgesi;✅ K3 – Iso 9001 Kalite Belgesi
✅ Firma Vergi Levhası;✅ Onaylı Kurumsal A.Ş.
✅ Firma Araç Durumu;✅ Yeterli Araç Sahipliği
✅ Firma Kuruluş;✅1982’ten Beri Nakliyat ve Eşya Depolama Hizmeti

Suadiye Evden Eve Nakliye Hizmeti Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Suadiye evden eve nakliyat fiyatları ne kadar?
Suadiye evden eve nakliyat fiyatları 7500 TL – 23000 TL arasında değişiklik göstermektedir. Net ve sağlıklı bir fiyat çalışması için iletişime geçiniz.

Suadiye ofis taşıma fiyatları ne kadar?
Suadiye ofis taşıma fiyatları ofisiniz hacmi ve gideceği mesafeye göre değişmektedir. Hemen ofis taşımacılığı fiyatlarını öğrenmek için iletişime geçin.

Sitenizde Evden Eve Nakliyat ve eşya depolama talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?
Hayır.
Sistemimizde yer alan teklif alma modülü tamamen ücretsizdir. Nakliye fiyatını görerek sipariş oluşturabilir ve randevunuza istinaden onay süreci için ödeme yapabilirsiniz.

Suadiye nakliyat iletişim numarası nedir?
Tel: 0850 305 98 96 

Evden eve nakliyat hizmetinde sigorta yapıyor musunuz?
Evet. Şeker Sigorta A.Ş. iş ortaklığı ile
eşyalarınıza özel olarak sigorta işlemi gerçekleştirmekteyiz. Taşıma hizmetinden 2 gün önce tarafınıza sigorta poliçelerini iletiyoruz.

<!

Bidüşüntaşın Evden Eve Nakliyat ve Eşya Taşıma ve Eşya Depolamanın En Pratik Hali
Yusuf Arslan
Yusuf Arslan@arslanyusuf
Read More
@bidusuntasin ile taşıma işlemimi sorunsuz bir şekilde gerçekleştirdim. Bidüşüntaşın eşya depolama ve anahtar teslim nakliye hizmeti için teşekkür ederim.
Mehmet Yılmaz
Mehmet Yılmaz@mehmety034
Read More
Eşya depolama fiyatları ile rakipsiz bir firmasınız. Emeğiniz ve iş disiplininiz harika! @bidusuntasin ekibine teşekkür ederiz.
Duygu Çelik
Duygu Çelik@duygucelik
Read More
İstanbul'dan İzmir'e ev eşyalarımı taşıyan Bidüşüntaşın şirketine sonsuz teşekkürler. @bidusuntasin
Previous
Next
Diğer Blog İçeriklerimiz
30 dakika veya 30 gün

Taşınma siparişinizi 30 gün öncesine kadar önceden planlayın veya talep edin, 30 dakika kadar kısa bir sürede varalım.

Sabit fiyat garantisi

Rezervasyon sırasında gördüğün fiyatın, ek veya hatalı bir talebin olmadığı sürece değişmeyeceğinden emin olabilirsin.

Eşyalarınızı koruyoruz

Her bir taşınmanız, eşyalarınız elimize geçtiği andan itibaren binlerce liralık bir sigorta poliçesi ile desteklenmektedir.

Her şeyi yüklüyor, taşıyor ve teslim ediyoruz!
Müşterilerimiz bizim hakkımızda ne diyor?

COVID-19’a yönelik almış olduğumuz önlemler nelerdir ?

Bidüşüntaşın olarak, COVID-19 salgınıyla mücadele kapsamında, ilk günden bu yana, Dünya Sağlık Örgütü ve T.C. Sağlık Bakanlığı başta olmak üzere, tüm yetkili mercileri dikkatle takip ediyor, öneri ve direktifleri doğrultusunda gerekli tüm önlemleri alıyor, bütün süreçlerimizi güncel duyurular ve gelişmeler doğrultusunda yeniden değerlendiriyoruz.

Bu dönemde önceliğimiz; siz değerli müşterilerimizin, çalışanlarımızın ve iş ortaklarımızın güvenliğini, sağlığını en üst düzeyde koruyacak önlemleri alarak, Ülkemizin taşıma, depolama hizmetleri ihtiyacını kesintisiz sağlamak için iş akışımızın devamlılığını sağlamaktır. Zira hizmetlerimizin aksaksız sürdürülmesi, her türlü sorunla mücadelenin temel girdisi olan hizmetin, yurdun her köşesine kesintisiz ulaştırılması bakımından büyük önem taşıyor. Ülkemizin lojistik ihtiyacının karşılanmasında stratejik öneme sahip şirketi olarak, hizmetlerimizin sürekliliğini sağlamayı ulusal bir sorumluluk olarak görüyoruz. Dolayısıyla çalışma düzenimiz ve operasyonlarımızı da bu amaca yönelik olarak sürekli güncelliyoruz.

Bidüşüntaşın ekibi olarak her zaman insan sağlığını öncelikli tutuyoruz. Bidüşüntaşın ekibi ile size sektöründe en iyi taşıma ve teslimat hizmetini sunmak için gerçekten çok çalışıyoruz. Yaşanacak tüm problemleri çözmek adına nakliye sektöründe yaşanan tüm sorunları dinleyerek çözümleri nakliye ekiplerimize anlatıyor ve süreç standartını zorunlu tutuyoruz.

Cilt temasından kaçının ve sosyal mesafenizi özenle korumaya çalışın.

Eşyaların Paketlenme Süreci:

  • Eşyalarınız 1 aylık periyotlarla sürekli yenileri ile değişen ve her taşınmadan sonra sterilize edilen ambalaj malzemeleri sarılmaktadır. Ayrıca cilt temasını önlemek için eşyalarınızın kalın kraft patpatlar ile sarıldıktan sonra streç ile sarılıp cilt temasının önüne geçilmektedir.
  • Pratikbox taşıma kutularımız ise her taşınmadan sonra sterilize edilmektedir.

Araçlarımız:

Araçlarımız her taşınmadan sonra ambalajlama malzemelerimiz gibi sterilize edilerek bir sonraki taşınmaya hazır hale getirilmektedir.

Ekiplerimiz:

  • Hem müşterilerimizin hem de nakliye ekiplerimizin taşınmadan önce ve sonra el dezenfektanı kullanmasını ve/ veya ellerini yıkamasını öneriyoruz.
  • Nakliye ekiplerimizden her zaman koruyucu ekipmanlarını (eldiven, maske) kullanmaları için gerekli yönlendirmeyi yaptık. Ekipmanların eksik olması durumunda hemen Bidüşüntaşın müşteri hizmetleri ile iletişime geçin.
  • Hastalık belirtisi gösteren nakliye ekiplerimiz olması durumunda anında ekip değişikliğini yapıyoruz. Taşınma sırasında hastalık belirtisi gösteren bir kişi olması durumunda anında Bidüşüntaşın müşteri hizmetleri ile iletişime geçin.

Ekspertiz Hizmeti:

  • Covid-19 dönemi boyunca tüm ekspertiz sürecimizin( zorunlu haller dışında) hepsi canlı telefon görüşmesi veya whatsapp yolu ile eşyalarınızın fotoğraflarını bize göndererek değerlendirmekteyiz.

Bidüşüntaşın Müşteri Hattı 0850 305 98 96

bidüşüntaşın evden eve nakliyat bidüşüntaşın ofis taşıamcılığı bidüşüntaşın eşya depolama şirketi
indirim
FIRSATI
kaçırılmayacak
%5 indirim
BDT5

Bu kampanya 2 saat süre ile geçerlidir. Kampanya kodunu ödeme adımında kupon kısmına girmeniz gerekmektedir.

×