Sık Sorulan Sorular

Evden eve nakliyat, ofis taşımaparça eşya taşıma ve eşya depolama ile ilgili sık sorulan sorular hakkında detaylı bilgiyi sizler için derledik. 

Bidüşüntaşın Nedir?

Bidüşüntaşın, anahtar teslim nakliyat, evden eve nakliyat, depolama, paketleme, gümrükleme, lojistik alanında hizmet vermek amacıyla; güvenilir, titiz, çözüm odaklı, taşıma, depolama ihtiyacı duyan bireysel ve kurumsal (gerçek kişi, tüzel kişi) müşterilere multidisipliner bir yapı içerisinde teknolojik altyapıları kullanıma sunan proaktif biçimde hizmet sağlayan bir dijital platformdur.

Neden Bidüşüntaşın?

Bidüşüntaşın, taşıma ve depolama için oluşturulan profesyonel personelleri ile , ek hizmetler sunarak; (mobil asansör kullanım kolaylığı, avize montaj hizmeti, stor perde montaj hizmeti, duvar montaj hizmeti), monte ve demonte hizmeti, sigortalı taşınma süreci, ücretsiz ekspertiz hizmeti sağlayarak stresten uzak ve keyifli bir hizmet almak için Bidüşüntaşın’ı kullanmalısınız.

Bidüşüntaşın Avantajları Nelerdir?

Bidüşüntaşın hem bireysel kullanıcılara hem kurumsal kullanıcılara yönelik çözüm üreterek ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamayı hedeflemektedir. Müşterilere kredi kartı ile ödeme kolaylığı sağlamaktadır. Bidüşüntaşın fiyat politikası araç kapasitelerine göre açılış ücretleri ve kilometre bazında araç tipine özel bir çarpan ile hesaplanmaktadır. Bu sayede taşıma işlemi sonrası ek ücret ve değişen fiyatlardan korunmuş olursunuz.

Bidüşüntaşın’ı Çağırmak İçin Form Göndermek Gerekli Midir?

Evet, Bidüşüntaşın üzerinden talepte bulunabilmeniz için form içerisinde bulunan bilgileri doğru ve eksiksiz bir biçimde doldurmanız ve bizlere göndermeniz gerekmektedir. Dilerseniz Müşteri Hizmetlerimizi ( 0850 305 98 96 ) arayarak talebinizi iletebilirsiniz.

Evden Eve Nakliyat Rezervasyonu Nasıl Oluşturabilirim?

www.bidusuntasin.com sitemize giriş sağlayarak FİYAT AL butonuna tıklayarak evden eve nakliyat rezervasyonu oluşturabilirsin. Size uygun alanları doldurduktan sonra gerekli bilgileri Müşteri Hizmetlerimiz sizlere iletecektir.

Bidüşüntaşın Şehir Dışı ve Şehir İçi Taşıma ve Eşya Depolama Hizmeti Veriyor Mu?

Evet. Bidüşüntaşın sizler için şehir dışı ve şehir içi taşıma ve depolama hizmeti vermektedir. Taşınma gününüzden önce ücretsiz ekspertiz hizmeti ile size en uygun araç belirlenerek ekip oluşturulmaktadır. Sizleri A noktasından B noktasına ulaştırmak için tüm çözüm merkezlerimiz ile sorunsuz bir hizmet sunuyoruz.

Evden Eve Nakliyat Siparişi Ne zaman Verebilirim?

7 gün 24 saat boyunca dilediğiniz zaman evden eve nakliyat hizmeti için rezervasyon oluşturabilirsiniz.

Nakliye ve Depo Ödememi Nasıl Yapabilirim?

www.bidusuntasin.com sitemiz üzerinden siparişinizi onaylama aşamasına gelmeden önce ödeme yöntemleriniz şu şekildedir: Kapıda Nakit Ödeme, Banka Havalesi/Eft ile Ödeme, Kredi Kartı/Banka Kartı ile ödeme yöntemleri ile taşıma, depolama ücretlerini ödeyebilirsiniz.

Nakliye ve Depolama Siparişi Sonrası Faturamı Nasıl Talep Edebilirim?

Bidüşüntaşın taşıma ve depolama işleminizin tamamlanmasından sonra sizlere e-mail yolu ile e-fatura bilgilendirmesi yapılır. Bireysel ve kurumsal olmak üzere faturanızın hizmet kategorisini belirtmeniz gerekmektedir.

Nakliye ve Depolama Siparişimi İptal Edebilir Miyim?

Evet. İptal edebilirsiniz. İptal süreci ile ilgili 0850 305 98 96 numaralı çağrı merkezimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.

Nakliye ve Depo Sipariş İptal Süreci Nasıl Gerçekleşiyor?

Bidüşüntaşın rezervasyonunuza 12 saat süre kalana kadar rezervasyonunuzu iptal edebilirsiniz. Hizmet siparişinizin onaylaması durumunda araç açılış ücretinin % 50’si oranında tutar faturalandırılmaktadır.

Bidüşüntaşın Hangi Bölgelere Hizmet Sağlıyor?

Bidüşüntaşın İstanbul merkezli olmak üzere Türkiye’nin her yerine hizmet sunmaktadır. Bidüşüntaşın İstanbul merkezli olmak üzere Türkiye’nin her yerine hizmet sunmaktadır. İstanbul evden eve nakliyat, İzmir evden eve nakliyat, Bodrum evden eve nakliyat, Ankara evden eve nakliyat, Antalya evden eve nakliyat.

Sık sorulan sorular Bidüşüntaşın

bidüşüntaşın evden eve nakliyat bidüşüntaşın ofis taşıamcılığı bidüşüntaşın eşya depolama şirketi
indirim
FIRSATI
kaçırılmayacak
%5 indirim
BDT5

Bu kampanya 2 saat süre ile geçerlidir. Kampanya kodunu ödeme adımında kupon kısmına girmeniz gerekmektedir.

×