Sık Sorulan Sorular

Bidüşüntaşın, anahtar teslim nakliyat, evden eve nakliyat, depolama, paketleme, gümrükleme, lojistik alanında hizmet vermek amacıyla;  güvenilir, titiz, çözüm odaklı, taşıma, depolama ihtiyacı duyan bireysel ve kurumsal (gerçek kişi, tüzel kişi) müşterilere multidisipliner bir yapı içerisinde teknolojik altyapıları kullanıma sunan proaktif biçimde hizmet sağlayan bir dijital platformdur.

Bidüşüntaşın, taşıma ve depolama için oluşturulan profesyonel personelleri ile , ek hizmetler sunarak; (mobil asansör kullanım kolaylığı, avize montaj hizmeti, stor perde montaj hizmeti, duvar montaj hizmeti), monte ve demonte hizmeti, sigortalı taşınma süreci, ücretsiz ekspertiz hizmeti sağlayarak stresten uzak ve keyifli bir hizmet almak için Bidüşüntaşın’ı kullanmalısınız.

Bidüşüntaşın hem bireysel kullanıcılara hem kurumsal kullanıcılara yönelik çözüm üreterek ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamayı hedeflemektedir. Müşterilere kredi kartı ile ödeme kolaylığı sağlamaktadır. Bidüşüntaşın fiyat politikası araç kapasitelerine göre açılış ücretleri ve kilometre bazında araç tipine özel bir çarpan ile hesaplanmaktadır. Bu sayede taşıma işlemi sonrası ek ücret ve değişen fiyatlardan korunmuş olursunuz.

Evet, Bidüşüntaşın üzerinden talepte bulunabilmeniz için form içerisinde bulunan bilgileri doğru ve eksiksiz bir biçimde doldurmanız ve bizlere göndermeniz gerekmektedir. Dilerseniz Müşteri Hizmetlerimizi ( 0850 305 98 96 ) arayarak talebinizi iletebilirsiniz.

www.bidusuntasin.com sitemize giriş sağlayarak FİYAT AL butonuna tıklayınız. Size uygun alanları doldurduktan sonra gerekli bilgileri Müşteri Hizmetlerimiz sizlere iletecektir. 

Evet, Bidüşüntaşın sizler için şehir dışı taşıma hizmeti sağlamaktadır. Taşınma gününüzden önce ücretsiz ekspertiz hizmeti ile size en uygun araç belirlenerek ekip oluşturulmaktadır. Sizleri A noktasından B noktasına ulaştırmak için tüm çözüm merkezlerimiz ile sorunsuz bir hizmet sunuyoruz.

7 gün 24 saat boyunca dilediğiniz zaman taşıma hizmeti için rezervasyon oluşturabilirsiniz.

www.bidusuntasin.com sitemiz üzerinden siparişinizi onaylama aşamasına gelmeden önce ödeme yöntemleriniz şu şekildedir: Kapıda Nakit Ödeme, Banka Havalesi/Eft ile Ödeme, Kredi Kartı/Banka Kartı ile ödeme yöntemleri ile taşıma, depolama ücretlerini ödeyebilirsiniz.

Bidüşüntaşın taşımanız gerçekleştikten sonra sizlere E-mail yolu ile E-Fatura veya E-Arşiv bireysel ve kurumsal fatura durumuna göre anlık olarak gönderilmektedir.

Bidüşüntaşın taşımanız gerçekleştikten sonra sizlere E-mail yolu ile E-Fatura veya E-Arşiv bireysel ve kurumsal fatura durumuna göre anlık olarak gönderilmektedir.

Bidüşüntaşın rezervasyonunuza 12 saat süre kalana kadar rezervasyonunuzu iptal edebilirsiniz. Hizmet siparişinizin onaylaması durumunda araç açılış ücretinin % 50’si oranında tutar faturalandırılmaktadır.

Bidüşüntaşın şu an sadece İSTANBUL ilinde hizmet vermektedir. İstanbul merkezli olarak Türkiye’nin her yerine hizmetlerimiz aktif olarak devam etmektedir. Çok yakında Ankara, İzmir, Muğla, Antalya, Bursa başta olmak üzere şubelerimiz açılış sağlayacaktır. Bunun akabinde Doğu ve Güneydoğu bölgelerinde çalışmalarımız sürmektedir.