Sık Sorulan Sorular

BİDÜŞÜNTAŞIN NEDİR?

Bidüşüntaşın, anahtar teslim nakliyat, evden eve nakliyat, depolama, paketleme, gümrükleme, lojistik alanında hizmet vermek amacıyla;  güvenilir, titiz, çözüm odaklı, taşıma, depolama ihtiyacı duyan bireysel ve kurumsal (gerçek kişi, tüzel kişi) müşterilere multidisipliner bir yapı içerisinde teknolojik altyapıları kullanıma sunan proaktif biçimde hizmet sağlayan bir dijital platformdur.

Bidüşüntaşın'ı çağırmak için form göndermek gerekli midir?

Evet, Bidüşüntaşın üzerinden talepte bulunabilmeniz için form içerisinde bulunan bilgileri doğru ve eksiksiz bir biçimde doldurmanız ve bizlere göndermeniz gerekmektedir. Dilerseniz Müşteri Hizmetlerimizi ( 0850 305 98 96 ) arayarak talebinizi iletebilirsiniz.

NEDEN BİDÜŞÜNTAŞIN?

Bidüşüntaşın, taşıma ve depolama için oluşturulan profesyonel personelleri ile , ek hizmetler sunarak; (mobil asansör kullanım kolaylığı, tesisat hizmet, temizlik hizmeti, çilingir hizmeti), monte ve demonte hizmeti, sigortalı taşınma süreci, ücretsiz ekspertiz hizmeti sağlayarak stresten uzak ve keyifli bir hizmet almak için Bidüşüntaşın’ı kullanmalısınız.

Nasıl rezervasyon oluşturabilirim?

www.bidusuntasin.com sitemize giriş sağlayarak FİYAT AL butonuna tıklayınız. Size uygun alanları doldurduktan sonra gerekli bilgileri Müşteri Hizmetlerimiz sizlere iletecektir.

Nasıl rezervasyon oluşturabilirim?

www.bidusuntasin.com sitemize giriş sağlayarak FİYAT AL butonuna tıklayınız. Size uygun alanları doldurduktan sonra gerekli bilgileri Müşteri Hizmetlerimiz sizlere iletecektir.

Bidüşüntaşın avantajları nelerdir?

Bidüşüntaşın hem bireysel kullanıcılara hem kurumsal kullanıcılara yönelik çözüm üreterek ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamayı hedeflemektedir. Müşterilere kredi kartı ile ödeme kolaylığı sağlamaktadır. Bidüşüntaşın fiyat politikası araç kapasitelerine göre açılış ücretleri ve kilometre bazında araç tipine özel bir çarpan ile hesaplanmaktadır. Bu sayede taşıma işlemi sonrası ek ücret ve değişen fiyatlardan korunmuş olursunuz.

Bidüşüntaşın şehir dışı taşıma işlemi yapıyor mu?

Evet, Bidüşüntaşın sizler için şehir dışı taşıma hizmeti sağlamaktadır. Taşınma gününüzden önce ücretsiz ekspertiz hizmeti ile size en uygun araç belirlenerek ekip oluşturulmaktadır. Sizleri A noktasından B noktasına ulaştırmak için tüm çözüm merkezlerimiz ile sorunsuz bir hizmet sunuyoruz.

Ne zaman sipariş verebilirim?

7 gün 24 saat boyunca dilediğiniz zaman taşıma hizmeti için rezervasyon oluşturabilirsiniz.