Sahne ve dekor taşımacılığı, tiyatro, dizi, sahne, festival ve film setlerinin taşınmasına verilen addır.
Bidüşüntaşın lojistik hizmetleri güvencesiyle sahne ve dekor nakliyesi daima sizlerin hizmetinde olmaktadır. Bidüşüntaşın nakliye işleminde gereken hassasiyeti ön planda tutar. Böylelikle sahne ve dekor ürünlerinizin paketlenmesi, taşınması ve montaj hizmetinin yapılması ile birlikte yeni adresinize teslim ediyoruz.

Türkiye’nin her bölgesine sahne ve dekor taşımacılığı için taleplerinizi çağrı merkezimize iletebilirsiniz.

İstanbul sahne ve dekor taşımacılığı
İstanbul sahne ve dekor taşımacılığı

 

İstanbul sahne ve dekor taşımacılığı

Sahne Taşımacılığı

Yıl boyunca planlanan etkinlik, konser ve kutlama etkinliklerinin sahneleri özenle hazırlanır. Görkemli ve kusursuz bir süreç yönetmek için sahne ürünlerinin zamanında teslimatı gerekmektedir. Bidüşüntaşın Nakliyat Anonim Şirketi sahne taşıma işlemleri için tüm ekip ve ekipman desteğini tüm Türkiye’ye sunar.

Sahne taşıma hizmetlerinde titizlik önem taşır. Bu nedenle, sahneye ait olan her parça sorunsuz bir şekilde paketlenmesi ve taşınması önemlidir. Bidüşüntaşın Lojistik şirketinin araç filosu ile sahnenize uygun ekipmanları sağlar. Sahne taşıma profesyonel ve uzman ekipler sayesinde kolay hale gelir. Hemen bize ulaşarak talebinizi iletin. Anında destek olalım.

Dekor Taşımacılığı

Dekor bir sinema ya da tiyatro terimi olarak bilinmektedir. Dolayısıyla tiyatro, sinema ve televizyonda sahneye konulan, filme bir eserin ya da yapıtın konusunun geçtiği yerin ve dönemin özelliklerini belirleyen malzemelerin (mobilya vb.’nin) tümü ve bunların sahnede düzenleniş biçimidir. Bir başka deyişle dekor, bir tiyatro oyunu sırasında sahnede kullanılan ve oyunu tamamlayan aksesuarların tümüdür.

Dekor taşımacılığı konusunda Bidüşüntaşın Nakliyat kalitesi ile bu gücü kullanmaya davet ediyoruz. Dekor nakliyesinde dilerseniz montaj hizmetleri de sunuyoruz. Bu işlemimizle sürecinizi daha da kolay hale getirerek ekstra zaman kazanmış olacaksınız. Dekor ürünlerinin paketlenmesi, taşınması ve araca istiflenerek teslim edilmesi ile birlikte tüm desteği sağlıyoruz. Böylelikle dekor ürünleriniz uzman ekipler tarafından taşındığına mutlu olacaksınız.

Film seti malzemeleri, dekor aksesuarları, kostüm ve kıyafetler, araç lojistik desteği sayesinde Bidüşüntaşın Nakliyat tarafından kusursuz bir şekilde gerçekleştirilir.

Araçlarımız sahne ve dekor taşımacılığında tüm ihtiyaçlarınızı karşılar. Böylelikle lojistik konusundaki araç tedariğini düşünmemiş olursunuz. Ayrıca şehir içi ve şehirler arası nakliyat ile event, roadshow lojistik desteği de sağlamaktayız.

Sahne taşımacılığı ve dekor taşımacılığı
Sahne taşımacılığı ve dekor taşımacılığı

Sahne Event Taşıma Şirketi

Profesyonel ekip ile sahne ve dekor taşımacılığında güvenilir bir marka ile çalışmak istiyorsanız; Bidüşüntaşın Sahne ve Dekor Taşımacılığı hizmetini mutlaka almanızı öneriyoruz.

Sahne ve Dekor Taşımacılığı Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Sahne taşımacılığı ile ilgili olarak siz değerli müşterilerimizi aydınlatmak için sorduğunuz sorulara ilişkin açıklamaları takip ederek okuyabilirsiniz.

Tüm sahne taşımacılığı fiyatları ne kadar?
Sahne taşıma hizmeti için günlük araç kiralama bedeli 5.000 TL‘den başlamaktadır. Genel olarak sahne taşıma fiyatları ürünlerinizin hacmi ve mesafesine göre değişiklik göstermektedir.

Şehirlerarası sahne taşıma hizmeti veriyor musunuz?
Şehirlerarası sahne taşıma hizmeti veriyoruz. Çağrı merkezi ile irtibata geçerek ekspertiz hizmeti talep edin.

Dekor taşımacılığı fiyatları neye göre belirlenmektedir?
Her ürün kendine özel bir hacmi bulunmaktadır. Dekorlarınızın gerektirdiği araç boyutu ve mesafesine göre fiyatlar belirlenmektedir.

İstanbul bölgesinde sahne ve dekor taşıma hizmeti veriyor musunuz?

İstanbul özelinde gerekli tüm sahne ve dekor taşıma hizmeti sunuyoruz. Türkiye’nin her noktasına film, tiyatro, etkinlik taşıma hizmetleri sunuyoruz.

bidüşüntaşın evden eve nakliyat bidüşüntaşın ofis taşıamcılığı bidüşüntaşın eşya depolama şirketi
indirim
FIRSATI
kaçırılmayacak
%5 indirim
BDT5

Bu kampanya 2 saat süre ile geçerlidir. Kampanya kodunu ödeme adımında kupon kısmına girmeniz gerekmektedir.

×