Bidüşüntaşın logo
Evden Eve Nakliyat

Sahne ve Dekor Taşımacılığı

Ana Sayfa » Sahne ve Dekor Taşımacılığı

Sahne ve dekor taşımacılığı, tiyatro, dizi, sahne, festival ve film setlerinin taşınmasına verilen addır.
Bidüşüntaşın lojistik hizmetleri güvencesiyle sahne ve dekor nakliyesi daima sizlerin hizmetinde olmaktadır. Bidüşüntaşın nakliye işleminde gereken hassasiyeti ön planda tutar. Böylelikle sahne ve dekor ürünlerinizin paketlenmesi, taşınması ve montaj hizmetinin yapılması ile birlikte yeni adresinize teslim ediyoruz.

Türkiye’nin her bölgesine sahne ve dekor taşımacılığı için taleplerinizi çağrı merkezimize iletebilirsiniz.

İstanbul sahne ve dekor taşımacılığı
İstanbul sahne ve dekor taşımacılığı

 

İstanbul sahne ve dekor taşımacılığı

Sahne Taşımacılığı

Yıl boyunca planlanan etkinlik, konser ve kutlama etkinliklerinin sahneleri özenle hazırlanır. Görkemli ve kusursuz bir süreç yönetmek için sahne ürünlerinin zamanında teslimatı gerekmektedir. Bidüşüntaşın Nakliyat Anonim Şirketi sahne taşıma işlemleri için tüm ekip ve ekipman desteğini tüm Türkiye’ye sunar.

Sahne taşıma hizmetlerinde titizlik önem taşır. Bu nedenle, sahneye ait olan her parça sorunsuz bir şekilde paketlenmesi ve taşınması önemlidir. Bidüşüntaşın Lojistik şirketinin araç filosu ile sahnenize uygun ekipmanları sağlar. Sahne taşıma profesyonel ve uzman ekipler sayesinde kolay hale gelir. Hemen bize ulaşarak talebinizi iletin. Anında destek olalım.

Dekor Taşımacılığı

Dekor bir sinema ya da tiyatro terimi olarak bilinmektedir. Dolayısıyla tiyatro, sinema ve televizyonda sahneye konulan, filme bir eserin ya da yapıtın konusunun geçtiği yerin ve dönemin özelliklerini belirleyen malzemelerin (mobilya vb.’nin) tümü ve bunların sahnede düzenleniş biçimidir. Bir başka deyişle dekor, bir tiyatro oyunu sırasında sahnede kullanılan ve oyunu tamamlayan aksesuarların tümüdür.

Dekor taşımacılığı konusunda Bidüşüntaşın Nakliyat kalitesi ile bu gücü kullanmaya davet ediyoruz. Dekor nakliyesinde dilerseniz montaj hizmetleri de sunuyoruz. Bu işlemimizle sürecinizi daha da kolay hale getirerek ekstra zaman kazanmış olacaksınız. Dekor ürünlerinin paketlenmesi, taşınması ve araca istiflenerek teslim edilmesi ile birlikte tüm desteği sağlıyoruz. Böylelikle dekor ürünleriniz uzman ekipler tarafından taşındığına mutlu olacaksınız.

Film seti malzemeleri, dekor aksesuarları, kostüm ve kıyafetler, araç lojistik desteği sayesinde Bidüşüntaşın Nakliyat tarafından kusursuz bir şekilde gerçekleştirilir.

Araçlarımız sahne ve dekor taşımacılığında tüm ihtiyaçlarınızı karşılar. Böylelikle lojistik konusundaki araç tedariğini düşünmemiş olursunuz. Ayrıca şehir içi ve şehirler arası nakliyat ile event, roadshow lojistik desteği de sağlamaktayız.

Sahne taşımacılığı ve dekor taşımacılığı
Sahne taşımacılığı ve dekor taşımacılığı

Sahne Event Taşıma Şirketi

Profesyonel ekip ile sahne ve dekor taşımacılığında güvenilir bir marka ile çalışmak istiyorsanız; Bidüşüntaşın Sahne ve Dekor Taşımacılığı hizmetini mutlaka almanızı öneriyoruz.

Sahne ve Dekor Taşımacılığı Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Sahne taşımacılığı ile ilgili olarak siz değerli müşterilerimizi aydınlatmak için sorduğunuz sorulara ilişkin açıklamaları takip ederek okuyabilirsiniz.

Tüm sahne taşımacılığı fiyatları ne kadar?
Sahne taşıma hizmeti için günlük araç kiralama bedeli 5.000 TL‘den başlamaktadır. Genel olarak sahne taşıma fiyatları ürünlerinizin hacmi ve mesafesine göre değişiklik göstermektedir.

Şehirlerarası sahne taşıma hizmeti veriyor musunuz?
Şehirlerarası sahne taşıma hizmeti veriyoruz. Çağrı merkezi ile irtibata geçerek ekspertiz hizmeti talep edin.

Dekor taşımacılığı fiyatları neye göre belirlenmektedir?
Her ürün kendine özel bir hacmi bulunmaktadır. Dekorlarınızın gerektirdiği araç boyutu ve mesafesine göre fiyatlar belirlenmektedir.

İstanbul bölgesinde sahne ve dekor taşıma hizmeti veriyor musunuz?

İstanbul özelinde gerekli tüm sahne ve dekor taşıma hizmeti sunuyoruz. Türkiye’nin her noktasına film, tiyatro, etkinlik taşıma hizmetleri sunuyoruz.

Bidüşüntaşın Evden Eve Nakliyat ve Eşya Taşıma ve Eşya Depolamanın En Pratik Hali
Yusuf Arslan
Yusuf Arslan@arslanyusuf
Read More
@bidusuntasin ile taşıma işlemimi sorunsuz bir şekilde gerçekleştirdim. Bidüşüntaşın eşya depolama ve anahtar teslim nakliye hizmeti için teşekkür ederim.
Mehmet Yılmaz
Mehmet Yılmaz@mehmety034
Read More
Eşya depolama fiyatları ile rakipsiz bir firmasınız. Emeğiniz ve iş disiplininiz harika! @bidusuntasin ekibine teşekkür ederiz.
Duygu Çelik
Duygu Çelik@duygucelik
Read More
İstanbul'dan İzmir'e ev eşyalarımı taşıyan Bidüşüntaşın şirketine sonsuz teşekkürler. @bidusuntasin
Previous
Next
Diğer Blog İçeriklerimiz
30 dakika veya 30 gün

Taşınma siparişinizi 30 gün öncesine kadar önceden planlayın veya talep edin, 30 dakika kadar kısa bir sürede varalım.

Sabit fiyat garantisi

Rezervasyon sırasında gördüğün fiyatın, ek veya hatalı bir talebin olmadığı sürece değişmeyeceğinden emin olabilirsin.

Eşyalarınızı koruyoruz

Her bir taşınmanız, eşyalarınız elimize geçtiği andan itibaren binlerce liralık bir sigorta poliçesi ile desteklenmektedir.

Her şeyi yüklüyor, taşıyor ve teslim ediyoruz!
Müşterilerimiz bizim hakkımızda ne diyor?

COVID-19’a yönelik almış olduğumuz önlemler nelerdir ?

Bidüşüntaşın olarak, COVID-19 salgınıyla mücadele kapsamında, ilk günden bu yana, Dünya Sağlık Örgütü ve T.C. Sağlık Bakanlığı başta olmak üzere, tüm yetkili mercileri dikkatle takip ediyor, öneri ve direktifleri doğrultusunda gerekli tüm önlemleri alıyor, bütün süreçlerimizi güncel duyurular ve gelişmeler doğrultusunda yeniden değerlendiriyoruz.

Bu dönemde önceliğimiz; siz değerli müşterilerimizin, çalışanlarımızın ve iş ortaklarımızın güvenliğini, sağlığını en üst düzeyde koruyacak önlemleri alarak, Ülkemizin taşıma, depolama hizmetleri ihtiyacını kesintisiz sağlamak için iş akışımızın devamlılığını sağlamaktır. Zira hizmetlerimizin aksaksız sürdürülmesi, her türlü sorunla mücadelenin temel girdisi olan hizmetin, yurdun her köşesine kesintisiz ulaştırılması bakımından büyük önem taşıyor. Ülkemizin lojistik ihtiyacının karşılanmasında stratejik öneme sahip şirketi olarak, hizmetlerimizin sürekliliğini sağlamayı ulusal bir sorumluluk olarak görüyoruz. Dolayısıyla çalışma düzenimiz ve operasyonlarımızı da bu amaca yönelik olarak sürekli güncelliyoruz.

Bidüşüntaşın ekibi olarak her zaman insan sağlığını öncelikli tutuyoruz. Bidüşüntaşın ekibi ile size sektöründe en iyi taşıma ve teslimat hizmetini sunmak için gerçekten çok çalışıyoruz. Yaşanacak tüm problemleri çözmek adına nakliye sektöründe yaşanan tüm sorunları dinleyerek çözümleri nakliye ekiplerimize anlatıyor ve süreç standartını zorunlu tutuyoruz.

Cilt temasından kaçının ve sosyal mesafenizi özenle korumaya çalışın.

Eşyaların Paketlenme Süreci:

  • Eşyalarınız 1 aylık periyotlarla sürekli yenileri ile değişen ve her taşınmadan sonra sterilize edilen ambalaj malzemeleri sarılmaktadır. Ayrıca cilt temasını önlemek için eşyalarınızın kalın kraft patpatlar ile sarıldıktan sonra streç ile sarılıp cilt temasının önüne geçilmektedir.
  • Pratikbox taşıma kutularımız ise her taşınmadan sonra sterilize edilmektedir.

Araçlarımız:

Araçlarımız her taşınmadan sonra ambalajlama malzemelerimiz gibi sterilize edilerek bir sonraki taşınmaya hazır hale getirilmektedir.

Ekiplerimiz:

  • Hem müşterilerimizin hem de nakliye ekiplerimizin taşınmadan önce ve sonra el dezenfektanı kullanmasını ve/ veya ellerini yıkamasını öneriyoruz.
  • Nakliye ekiplerimizden her zaman koruyucu ekipmanlarını (eldiven, maske) kullanmaları için gerekli yönlendirmeyi yaptık. Ekipmanların eksik olması durumunda hemen Bidüşüntaşın müşteri hizmetleri ile iletişime geçin.
  • Hastalık belirtisi gösteren nakliye ekiplerimiz olması durumunda anında ekip değişikliğini yapıyoruz. Taşınma sırasında hastalık belirtisi gösteren bir kişi olması durumunda anında Bidüşüntaşın müşteri hizmetleri ile iletişime geçin.

Ekspertiz Hizmeti:

  • Covid-19 dönemi boyunca tüm ekspertiz sürecimizin( zorunlu haller dışında) hepsi canlı telefon görüşmesi veya whatsapp yolu ile eşyalarınızın fotoğraflarını bize göndererek değerlendirmekteyiz.

Bidüşüntaşın Müşteri Hattı 0850 305 98 96

bidüşüntaşın evden eve nakliyat bidüşüntaşın ofis taşıamcılığı bidüşüntaşın eşya depolama şirketi
indirim
FIRSATI
kaçırılmayacak
%5 indirim
BDT5

Bu kampanya 2 saat süre ile geçerlidir. Kampanya kodunu ödeme adımında kupon kısmına girmeniz gerekmektedir.

×