Parça Eşyanı Taşıyalım

2. El eşya taşıma hizmetleri, ister mağazan ister internet aracılığı ile gerçekleştirmiş olduğunuz alışverişlerinizde, satın almış olduğunuz ürünleri (gıda, yanıcı madde, sıvı hariç) hızlı bir şekilde belirlediğiniz lokasyona teslimatını gerçekleştirdiğimiz bir hizmet türüdür. Alışverişinizi gerçekleştirdiniz ve ürününüzün teslimatını istiyorsunuz. Kargo firmalarını penceren seyredip gün boyu yapacağınız işleri ertelemekten bıkmadınız mı? Bidüşüntaşın belirlediğiniz gün ve saat içerisinde teslimatınızı gerçekleştirir ve böylece işlerinizi aksatmazsınız 🙂

İyi ki Bidüşüntaşın var.

1 dakika içerisinde rezervasyon yap

Günlerce nakliyeci aramak için zaman kaybetme. Bidüşüntaşın ile profesyonel nakliye ihtiyacını anında çözebilirsin.

Parmağınızı bile kaldırmayın

Bidüşüntaşın ekibimiz, tüm eşyalarınızı güvenli bir şekilde hedefinize ulaştırmak için çalışıyor. Biz taşımayı yaparken siz arkanıza yaslanın.

Kredi kartı ile ödeme

Bidüşüntaşın ile nakitin yoksa, kredi kartın ile ödemenin verdiği rahatlık var. Üstelik taksitli ödeme bile yapabilirsin.

İstediğin her şeyi taşıyalım

Parça eşyalarınızın sayısına göre uygun araçlarımız ile parça eşya taşıma hizmeti sunuyoruz

Eğer birkaç parça eşyanız varsa Bidüşüntaşın Mini araçlarımız sizin için en iyi çözüm olacaktır

Eğer 5 adetten fazla eşyanız varsa Bidüşüntaşın Large araçlarımız sizin için en iyi çözüm olacaktır

Neden 2.El Eşya Taşıma Hizmeti

İstanbul gibi metropol şehirlerde A noktasından B noktasına özel araç ile eşya taşımak oldukça zor olabilmektedir. Özellikle yoğun bir şekilde çalışıyorsanız ve satın almak istediğiniz 2. el eşyayı evinize, ofisinize vb. gibi yerlere taşımak için Bidüşüntaşın 2. El eşya taşıma hizmetlerini tercih edebilirsiniz. Tek yapmanız gereken eşyanızın nereden teslim alınacağını ve nereye teslim edileceğini belirttikten sonra saati belirlemektir. Ardından satın aldığınız 2. el eşyanız Bidüşüntaşın tarafından lokasyona teslim edilecektir.

2.El Eşya Taşıma Fiyatları Nelerdir?

Bidüşüntaşın olarak hem hızlı hem de güvenli olarak ile ikinci el eşya taşıma hizmetini sizlere sunuyoruz. Aynı zamanda web sitemizden anında ikinci el eşya taşıma talebi oluşturabilir ve ödemenizi isterseniz kredi kartıyla isterseniz de nakit olarak yapabilirsiniz.

Taşıma listeniz sizin için hazırlanıyor

Taşınmak hem stresli hem de profesyonellik gerektirir. Mümkün olduğu kadar taşıma ve depolama işleminizi konforlu ve stressiz hale getirmek için buradayız. İşte taşıma ve depolama işlemlerinizi daha da pratik hale getirmek için 2 ipucu:

Daha büyük öğeleri sökün

Lütfen büyük eşyalarınızı mümkün olduğunca demonte ediniz, böylece eşyalarınızı evinizin her yerine güvenli bir şekilde taşıyabilir ve zamanınızı size kazandırabiliriz.

Eşyalarını paketle

Biz gelmeden önce tüm eşyalarınızın güvenli bir şekilde paketlendiğinden ve taşınmaya hazır olduğundan emin olun.

Diğer Hizmetlerimiz

Ev Taşıma

Parça Eşya

Ofis Taşıma

Depolama

Bağış Taşıma

Mağaza Teslimatı