Otel Taşımacılığı Hizmeti

Bidüşüntaşın ile Her Şeyi Güvenle Taşıyın

Otel taşımacılığı profesyonel hizmet gerektiren bir faaliyettir. Türkiye’nin otel taşıma şirketi olan Bidüşüntaşın’a hemen ulaş!

Otel taşımacılığı hizmeti ile daima avantajlısınız. Otel taşımacılığı hizmeti ile daima avantajlısınız.[/caption]

Otel taşımacılığı hizmeti ile daima avantajlısınız.

Otel Taşıma Şirketi

Bilindiği üzere kurumsal taşıma hizmeti almak hem zaman hem de bütçe açısında önemli bir noktadır. Otel taşıma hizmeti almak da bunlardan biridir. Otel taşıma şirketi ararken referans ve taşıma yetki belgelerine kadar kontrol etmeniz gerekmektedir. Hele ki ilgili otelin satın alma ve pazarlama alanında görev alıyorsanız bu konu daha hassas olmaktadır. Çünkü bir şirketin belli bir yatırım kitlesi ya da ilgili otelin marka kimliği açısından güvenilir otel taşıma şirketi ile çalışmak size büyük verim kazandıracaktır. Bidüşüntaşın otel taşımacılığı hizmeti ile siz değerli marka kimliklikleri ve iş ortaklarımıza gerekli ekip ve ekipman desteği sağlıyoruz.

İstanbul Otel Taşıma Firması 

İstanbul’da pandemi ve pandemi dönemi sonrası yoğun turist sayısı gözlemlenmiştir. Bunun nedeni Türkiye’nin sağlık politikasının uygulamış olduğu birtakım güvenceler idi. İstanbul’da otel arayışları hız kazanarak yoğun talepler ile karşılaşılmıştır. Dolayısıyla otel şirketleri daha geniş ve daha konforlu alanlar sunmak isteyerek; otel malzemelerinin taşınma talepleri artmıştır. Bidüşüntaşın İstanbul otel taşıma firması olarak bu hizmet kategorimizde sizlere hizmet veriyoruz. 

Otel Taşıma Fiyatları

Otel taşıma fiyatları ilgili otelin ekspertiz işlemi gerçekleştirilecek öğrenilir. Bunun için otelin bulunduğu konum ve gideceği yeni adres arasındaki mesafe gözetilerek, otelin kaç araç ve personel ile taşınacağı belirlenir. Tüm bu belirlemelerden sonra otel taşıma fiyatınızı tarafınıza teklif raporu ile iletiyoruz.

Otel Parça Eşya Taşıma Hizmeti

Otelinizde yer alan parça eşyalarınız Türkiye’nin hani şehrinde olursa olsun, zamanında teslimatını sağlıyoruz. Dilerseniz otelinizde bulunan valizlerin ilgili havalimanına taşınmasını isteyebilirsiniz. Bunun için 17 m3 panelvan aracımızla ya da 25 m3 boyuttaki nakliye kamyonetlerimiz ile hizmet sağlayabiliriz.

Otel Eşyaları Depolama Hizmeti

Oteliniz belli bir tadilat süresine girmiş olabilir. Bunun için tadilat sürenizin bitimine kadar otel eşyalarınızın depolanmasını isteyebilirsiniz. Bunun için ürünlerinize uygun depolama alanları belirleyerek tüm eşyaların paketlenmesini sağlıyoruz.

Hizmete Dahil Olmayanlar
Piyano Taşıması

Otel taşımacılığında piyano akortların bozulmaması için özel ambalaj malzemeleri ile paketlenip; gerektiği takdirde modüler (dış) asansör ile taşınması gerekmektedir.

Kasa Taşınması

Otel nakliyesinde kasa taşınması özel bir taşıma hizmeti olup taşınma öncesi bilgilendirilme yapılması gereklidir. Uygun ekipmanlar hazırlanıp kasa taşıma işleminizi gerçekleştiriyoruz.

Dış Asansör Hizmeti

Otel taşımacılığında yeni yerinize taşınırken dış asansör ile taşınmanız gerekliyse bilgi verilip modüler dış asansör hizmet talebi oluşturulması gereklidir. Böylelikle yeni komşularınızı daha az rahatsız etmiş olursunuz.

bidüşüntaşın evden eve nakliyat bidüşüntaşın ofis taşıamcılığı bidüşüntaşın eşya depolama şirketi
indirim
FIRSATI
kaçırılmayacak
%5 indirim
BDT5

Bu kampanya 2 saat süre ile geçerlidir. Kampanya kodunu ödeme adımında kupon kısmına girmeniz gerekmektedir.

×