Otel Taşımacılığı Hizmeti

Bidüşüntaşın ile Her Şeyi Güvenle Taşıyın

Otel Taşımacılığı Hizmeti Nasıl Alabilirim?

Bidüşüntaşın’ın kurumsal hizmet kategorisinde yer alan otel taşımacılığı talebinizi bizlere iletebilirsiniz. Dilerseniz mail adreslerimizden dilerseniz de 0850 305 98 96 numaralı Çağrı hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Otel taşımacılığına dair gerekli tüm detayları sizlerle paylaşıyoruz.

Bidüşüntaşın ile Otel Taşıma İşlemi Süreci Nasıl İşlemektedir ?

Otel taşımacılığı için; öncelikle bir ekspertiz ekibimiz gelerek oteldeki eşyaları incelemektedir. Daha sonra görevlendirilen ekspertiz ile birlikte gelen ekspertiz yardımcımız ile etüt çalışması yapılır. Otelin tüm alanları, odalar, koridorlar, bekleme salonu, mutfak vd. alanlar otel görevlileri ile birlikte keşfedilerek burada bulunan mobilyalar rapora eklenir. Düzenlenen rapor karşısında otel yetkilisi ile mutabakata varılması durumunda kaydın bir nüshası otel yöneticisine teslim edilir. Burada taşınacak eşyalar kadar taşınma planı ve taşıma şeklide rapora eklenir. Bu inceleme ile birlikte şirketimizde yapılan istişare sonucunda fiyat yapılacak taşımada kullanılacak araçların ve ekipmanlar kadar personel sayısına kadar her ayrıntının tespiti belirlenip kayıt resmileştirilerek otel yetkilisine iletilir.

Hizmete Dahil Olmayanlar

Piyano Taşıması

Piyano taşınmasında akortların bozulmaması için özel ambalaj malzemeleri ile paketlenip; gerektiği takdirde modüler (dış) asansör ile taşınması gerekmektedir.

Kasa Taşınması

Kasa taşınması özel bir taşıma hizmeti olup taşınma öncesi bilgilendirilme yapılması gereklidir. Uygun ekipmanlar hazırlanıp kasa taşıma işleminizi gerçekleştiriyoruz.

Dış Asansör Hizmeti

Yeni evinize taşınırken dış asansör ile taşınmanız gerekliyse bilgi verilip modüler dış asansör hizmet talebi oluşturulması gereklidir. Böylelikle yeni komşularınızı daha az rahatsız etmiş olursunuz.