Bidüşüntaşın logo
Evden Eve Nakliyat

Ofis Taşıma Bidüşüntaşın Nakliyat – Kurumsal Ofis Taşıma Şirketi

Ana Sayfa » Ofis Taşıma Bidüşüntaşın Nakliyat – Kurumsal Ofis Taşıma Şirketi

En İyi Ofis Taşıma Hizmeti Hakkında Bilgi Almak İçin Bizimle İrtibata Geçebilirsiniz. Ofis Taşıma Hizmetlerinde en çok Tercih Edilen Firmayız. Ofis Taşıma Bidüşüntaşın Nakliyat.

Tam Kapsamlı Sigorta – Ofis ve İşyeri Taşımacılığı – Ofis Nakliyesi

Ofis taşımacılığında sektöre yön veren firma olmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Bidüşüntaşın Nakliyat, tam kapsamlı sigorta ile ofis ve işyeri taşımacılığı alanında kendini geliştirmiş bir şirkettir. İstanbul ofis nakliyesi için hemen talep oluşturabilirsin.

Kurumsal Ofis Taşıma – Ofis Taşıma Şirketi

İstanbul şehir içi, şehirler arası ofis taşıma hizmetinden %15 indirimli fiyat sunuyoruz. Böylelikle ofis taşımacılığında uzman kadro ile zaman kazanmış olacaksınız.

En İyi Ofis Taşıma Şirketi – Bidüşüntaşın – 0850 305 98 96

Peki en iyi ofis taşıma şirketi ararken Bidüşüntaşın ile tanıştınız mı? Kurumsal taşımacılığın bilincinde olan ekibimiz sayesinde gerekli teknolojik alt yapıyı kullanıyor ve sizlere ofis nakliyesi alanında aktif hizmet sunuyoruz.

Ofis Taşımacılığı – Bidüşüntaşın Ofis Taşıma

Türkiye’nin en kurumsal taşıma şirketleri arasında yer alan Bidüşüntaşın ofis taşıma şirketi, başta İstanbul olmak üzere yüzlerce referansa sahiptir. Bundan dolayı işimizin her an arkasındayız. Hemen ofis taşıma talebini ilet!

Profesyonel Ofis ve Büro Taşımacılığı Hizmeti

Nakliye Hizmetleri Planlamak İçin İstanbul Bölgesinde Bizi Arayın: Bidüşüntaşın Nakliyat. Dikkatli ve Özenli Taşıma Uzmanlarımızla Her Gün Mükemmel Nakliyat Sunuyoruz.

En iyi İstanbul ofis taşıma şirketi. Bidüşüntaşın Ofis nakliyesi. Tam kapsamlı ofis taşıma hizmeti. Kurumsal nakliye şirketi. Kurumsal ofis taşımacılığı.
Bidüşüntaşın ofis nakliyesi hizmeti

Türkiye’nin ve İstanbul’un kalbi olan taşımacılık sektörü Bidüşüntaşın Nakliyat ile daha kolay hale geliyor. Kurumsal Ofis Taşıma şirketi ararken referanslara dikkat etmeniz gerekmektedir. Bidüşüntaşın şirketinin güçlü referans ve ağları bulunmaktadır. Dolayısıyla günümüze dek önemli kurumların taşıma işlemlerinde imzası bulunan Bidüşüntaşın Nakliyat, sizlere de hizmet sunabilir.

Ofis Taşımacılığı Süreçleri Nasıl Gelişmektedir?

Uzman personellerimiz tarafından ofis malzemeleriniz incelendikten sonra eksper ekiplerimiz tarafından tüm ofis ekipmanlarınız paketlenerek yeni adrese taşınma süreçlerine başlanılmaktadır. Bununla birlikte Uzman ekiplerimiz ve geniş araç filomuz ile programlı bir şekilde ofis taşıma hizmetleri sağlamaktayız.

Ofis Taşımacılığında Sigorta Hizmeti Var Mı?

Ofis taşımacılığı hizmetlerinizin tamamında Allianz sigorta işlemleri mevcuttur. Tüm ürünleriniz Bidüşüntaşın kurumsal ofis taşımhttps://bidusuntasin.com/a şirketi tarafından sigortalanmaktadır. Böylelikle eşyalarınız güvence altına alınarak daha sağlıklı bir taşınma deneyimi yaşarsınız.

Ofis Taşıma Hizmetlerinde Bidüşüntaşın’ın Farkı Nedir?

Şirketimizin ofis taşımacılığı alanında en önemli farkı şüphesiz ki köklü taşıma şirketi ve yüksek kalitede referans sahibi olmasıdır. Bununla birlikte sizlerde uzman ve deneyimli bir nakliyat firması ile işinizi tamamlamak istemez miydiniz?

İstanbul’un Tüm Bölgelerinde Ofis Taşımacılığı Hizmeti Yapıyor Musunuz?

Şirketimiz İstanbul’un tüm bölgelerinde profesyonel ofis taşımacılığı hizmetlerini aktif bir şekilde gerçekleştirmektedir. Böylelikle tüm bölgelerde taşıma hizmeti sağlayarak, sizlere de zaman kazandırıyoruz.

Bidüşüntaşın Evden Eve Nakliyat ve Eşya Taşıma ve Eşya Depolamanın En Pratik Hali
Yusuf Arslan
Yusuf Arslan@arslanyusuf
Read More
@bidusuntasin ile taşıma işlemimi sorunsuz bir şekilde gerçekleştirdim. Bidüşüntaşın eşya depolama ve anahtar teslim nakliye hizmeti için teşekkür ederim.
Mehmet Yılmaz
Mehmet Yılmaz@mehmety034
Read More
Eşya depolama fiyatları ile rakipsiz bir firmasınız. Emeğiniz ve iş disiplininiz harika! @bidusuntasin ekibine teşekkür ederiz.
Duygu Çelik
Duygu Çelik@duygucelik
Read More
İstanbul'dan İzmir'e ev eşyalarımı taşıyan Bidüşüntaşın şirketine sonsuz teşekkürler. @bidusuntasin
Previous
Next
Diğer Blog İçeriklerimiz
30 dakika veya 30 gün

Taşınma siparişinizi 30 gün öncesine kadar önceden planlayın veya talep edin, 30 dakika kadar kısa bir sürede varalım.

Sabit fiyat garantisi

Rezervasyon sırasında gördüğün fiyatın, ek veya hatalı bir talebin olmadığı sürece değişmeyeceğinden emin olabilirsin.

Eşyalarınızı koruyoruz

Her bir taşınmanız, eşyalarınız elimize geçtiği andan itibaren binlerce liralık bir sigorta poliçesi ile desteklenmektedir.

Her şeyi yüklüyor, taşıyor ve teslim ediyoruz!
Müşterilerimiz bizim hakkımızda ne diyor?

COVID-19’a yönelik almış olduğumuz önlemler nelerdir ?

Bidüşüntaşın olarak, COVID-19 salgınıyla mücadele kapsamında, ilk günden bu yana, Dünya Sağlık Örgütü ve T.C. Sağlık Bakanlığı başta olmak üzere, tüm yetkili mercileri dikkatle takip ediyor, öneri ve direktifleri doğrultusunda gerekli tüm önlemleri alıyor, bütün süreçlerimizi güncel duyurular ve gelişmeler doğrultusunda yeniden değerlendiriyoruz.

Bu dönemde önceliğimiz; siz değerli müşterilerimizin, çalışanlarımızın ve iş ortaklarımızın güvenliğini, sağlığını en üst düzeyde koruyacak önlemleri alarak, Ülkemizin taşıma, depolama hizmetleri ihtiyacını kesintisiz sağlamak için iş akışımızın devamlılığını sağlamaktır. Zira hizmetlerimizin aksaksız sürdürülmesi, her türlü sorunla mücadelenin temel girdisi olan hizmetin, yurdun her köşesine kesintisiz ulaştırılması bakımından büyük önem taşıyor. Ülkemizin lojistik ihtiyacının karşılanmasında stratejik öneme sahip şirketi olarak, hizmetlerimizin sürekliliğini sağlamayı ulusal bir sorumluluk olarak görüyoruz. Dolayısıyla çalışma düzenimiz ve operasyonlarımızı da bu amaca yönelik olarak sürekli güncelliyoruz.

Bidüşüntaşın ekibi olarak her zaman insan sağlığını öncelikli tutuyoruz. Bidüşüntaşın ekibi ile size sektöründe en iyi taşıma ve teslimat hizmetini sunmak için gerçekten çok çalışıyoruz. Yaşanacak tüm problemleri çözmek adına nakliye sektöründe yaşanan tüm sorunları dinleyerek çözümleri nakliye ekiplerimize anlatıyor ve süreç standartını zorunlu tutuyoruz.

Cilt temasından kaçının ve sosyal mesafenizi özenle korumaya çalışın.

Eşyaların Paketlenme Süreci:

  • Eşyalarınız 1 aylık periyotlarla sürekli yenileri ile değişen ve her taşınmadan sonra sterilize edilen ambalaj malzemeleri sarılmaktadır. Ayrıca cilt temasını önlemek için eşyalarınızın kalın kraft patpatlar ile sarıldıktan sonra streç ile sarılıp cilt temasının önüne geçilmektedir.
  • Pratikbox taşıma kutularımız ise her taşınmadan sonra sterilize edilmektedir.

Araçlarımız:

Araçlarımız her taşınmadan sonra ambalajlama malzemelerimiz gibi sterilize edilerek bir sonraki taşınmaya hazır hale getirilmektedir.

Ekiplerimiz:

  • Hem müşterilerimizin hem de nakliye ekiplerimizin taşınmadan önce ve sonra el dezenfektanı kullanmasını ve/ veya ellerini yıkamasını öneriyoruz.
  • Nakliye ekiplerimizden her zaman koruyucu ekipmanlarını (eldiven, maske) kullanmaları için gerekli yönlendirmeyi yaptık. Ekipmanların eksik olması durumunda hemen Bidüşüntaşın müşteri hizmetleri ile iletişime geçin.
  • Hastalık belirtisi gösteren nakliye ekiplerimiz olması durumunda anında ekip değişikliğini yapıyoruz. Taşınma sırasında hastalık belirtisi gösteren bir kişi olması durumunda anında Bidüşüntaşın müşteri hizmetleri ile iletişime geçin.

Ekspertiz Hizmeti:

  • Covid-19 dönemi boyunca tüm ekspertiz sürecimizin( zorunlu haller dışında) hepsi canlı telefon görüşmesi veya whatsapp yolu ile eşyalarınızın fotoğraflarını bize göndererek değerlendirmekteyiz.

Bidüşüntaşın Müşteri Hattı 0850 305 98 96

bidüşüntaşın evden eve nakliyat bidüşüntaşın ofis taşıamcılığı bidüşüntaşın eşya depolama şirketi
indirim
FIRSATI
kaçırılmayacak
%5 indirim
BDT5

Bu kampanya 2 saat süre ile geçerlidir. Kampanya kodunu ödeme adımında kupon kısmına girmeniz gerekmektedir.

×