Nakliye Tag ile hızlı bir şekilde işleminizi halledin. Paylaşımlı nakliyeni çağır! Eşyalarını güvenli ve hızlı bir şekilde teslim al. Bidüşüntaşın Nakliye Tag ile parça eşyalarınızı ya da evde bulunan eşyalarınızı teslim alarak ortak araç ile gönderimini sağlıyoruz. Bu işlem tüm Bidüşüntaşın müşterilerine özeldir. Siz de Bidüşüntaşın müşterisi olun! Avantajları nakliye fırsatlarını kaçırmayın!

Nakliye TAG Nedir?

Nakliye TAG, Bidüşüntaşın bünyesinde kurulmuştur. Bir noktadan diğer noktada eşyalarını hızlıca göndermek isteyenler için tasarlanmıştır. Bu sistemde yer alan en önemli özellik, eşyalarınızın daha uygun maliyetle istediğiniz adrese ulaştırılması ile ilgilidir. Nakliye Tag, paylaşımlı eşya taşıma eko sistemine yeni soluk getiriyor. Nakliye Tag’ı hemen dene! Taşıma bütçene göre şehirler arası taşıma operasyonuna destek olalım.

Nakliye TAG ile paylaşımlı eşya taşıma hizmeti alın. Çağır, yükle, gönder. Nakliye TAG ile paylaşımlı eşya taşıma hizmeti alın. Çağır, yükle, gönder.

TAG ile eşyalarını istediğin yere, istediğin zaman paylaşımlı araç ile eşyalarını gönder!

Birçok nedenden dolayı yaşam alanlarımızı ya da eşyalarımızın yerlerini değiştirmek isteyebiliriz. Ancak tüm bunlara başlamadan önce eşyalarınızı göndereceğiniz bir firma ile anlaşmanız gerekecektir. Tüm bu durumda daha önce yaşamış olduğunuz taşıma deneyimi ya da çevrenizde taşıma operasyonunu kimi firmalardan alıp mağdur olmuş kişilere rastlamak mümkün. Bunun durumu deneyimlemek istemez siniz değil mi? Cevabınız evet ise, sizi Bidüşüntaşın A.Ş. bünyesinde kurulmuş Nakliye TAG ile paylaşımlı şehirler arası eşya taşıma hizmetine davet ediyoruz.

Nakliye TAG Nasıl Kullanılır?

Nakliye TAG kullanmak sadece iki dakikanızı alır. Hemen Fiyat Al butonuna tıkla. Siparişini oluştur. Not kısmına Nakliye TAG yaz. Hemen taşıma operasyonu için ilgili güzergahlarda eşyalarınızı hızlıca paketleyip taşıyalım. 

Alanında uzman ve profesyonel kadromuz ile Türkiye’nin her yerine belirtilen zamanda ürünlerinizi teslim ediyoruz. 

Nakliye TAG Ne Kadar Güvenli?

Eşya taşıma ve depolama alanında Türkiye’nin güvenilir marka olma yolunda ilerleyen Bidüşüntaşın, bu zamana kadar binlerce eşya sahibini Türkiye’nin her noktasına ulaştırdı. Nakliye TAG, tamamen sözleşme ve faturalı bir sistem üzerine yapılanmış şehirlerarası nakliye modelidir.

Nakliye TAG Ödemesi Nasıl Yapılır!

Ödemelerinizi sistem üzerinden ya da şirket banka bilgilerimiz aracılığı ile yapabilirsiniz. İsterseniz de kapıda pos (kredi kartı, banka kartı) cihazını seçebilirsiniz. Böylelikle nakliye tag ödemenizi güvenli bir şekilde gerçekleştirirsiniz.

Nakliye TAG Hangi Şehirlere Hizmet Veriyor?

Nakliye TAG, şu an İstanbul merkezli olmak üzere Türkiye’nin her yerine hizmet sağlamaktadır.

bidüşüntaşın evden eve nakliyat bidüşüntaşın ofis taşıamcılığı bidüşüntaşın eşya depolama şirketi
indirim
FIRSATI
kaçırılmayacak
%5 indirim
BDT5

Bu kampanya 2 saat süre ile geçerlidir. Kampanya kodunu ödeme adımında kupon kısmına girmeniz gerekmektedir.

×