Bidüşüntaşın logo
Evden Eve Nakliyat

Muğla Evden Eve Nakliyat

Ana Sayfa » Muğla Evden Eve Nakliyat

Muğla evden eve nakliyat parça eşya depolama, ofis taşıma, uluslararası ev taşıma, fuar taşıma, okul taşıma, antika eşya taşıma gibi birçok hizmet sağlamaktayız.

Muğla evden eve taşıma hizmeti
Muğla İstanbul evden eve taşıma fiyatları

”Muğla Evden Eve Nakliyat ve Eşya Depolama”

Muğla nakliyat, şehir içi nakliyat, şehirler arası nakliyat, asansörlü eşya taşıma, piyano taşıma, şehirler arası parça eşya taşıma hizmetinden hemen yararlanabilirsiniz.

Çok hızlı bir şekilde Muğla bölgesinden eşya taşıma talebinizi oluşturun! Ev taşımadan ofis taşımaya fiyat teklifini anında pratik bir şekilde öğren!

Taşınma ihtiyaçlarınızı Bidüşüntaşın fiyat al kısmından hemen sonuçlandırabilirsiniz. Yapay zeka teknolojisi ile ev taşıma veya parça eşya taşıma işlemlerinize uygun fiyat teklifini görüntüledikten sonra siparişinizi pratik bir şekilde oluşturabilirsiniz. Siparişinizi oluşturduktan sonra müşteri destek ekibimiz hemen sizinle iletişime geçmektedir. Sizlerden eşya görsellerini alıp eşyanıza uygun ekipman ve araç teminatını dakikalar içinde gerçekleştirmektedir. Ayrıca taşıma gününden bir gün önce tüm eşyalarınızı Şeker Sigorta ile teminat altına almaktadır. Bidüşüntaşın Muğla ev taşıma ve ofis taşıma firmaları arasında en güvenilir firmalardan biridir. Kendi öz mal araçları ile sizlere mutlu ve stresiz bir taşınma deneyimi sunmaktadır.

Muğla evden eve nakliyat
“Muğla ev taşıma ve uluslararası eşya taşıma”

Muğla Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Evden Eve Nakliyat FiyatlarıMuğla Evden Eve Nakliye Fiyatları
1+1 Ev Taşıma Fiyatı5.200 – 7.200 ₺
2+1 Ev Taşıma Fiyatı9.200 – 12.000 ₺
3+1 Ev Taşıma Fiyatı15.500 – 18.800 ₺
4+1 Ev Taşıma Fiyatı27.000 – 31.200 ₺
Muğla Ofis Taşıma Fiyatı13.000 ₺

Muğla Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Muğla evden eve nakliyat hizmeti kapsamında şehirler arası ev taşıma ve ofis taşıma konusunda deneyimli bir ekiple çalışmanızı tavsiye ederiz. Muğla, Ege bölgesinde bulunan ormanlar ve denizler ile içi içe olmasından dolayı inanılmaz bir turizm şehridir. Özellikle yaz dönemlerinde yazlıkçıların ve turistlerin uğradıkları yerler arasındadır. Taşınma rotaları genellikle Muğla İstanbul evden eve nakliyat ya da Muğla Ankara evden eve nakliyat hizmeti yoğunlukla gerçekleşmektedir. Sizde Bidüşüntaşın üzerinden hemen siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Muğla Uluslararası Evden Eve Nakliyat Hizmeti Nasıl Gerçekleştirilir?

Muğla uluslararası ev taşıma hizmetinde en önemli olan hangi ülkeye eşyalarınızın taşınacağı ve ne kadar eşyanızın gideceğidir. Uluslararası komple eşya taşıma veya parça eşya taşımak isteyen müşteriler için paketleme süreci ile başlayan süreçte gümrükleme ve taşınma süreci ile tamamlanmaktadır. Bu süreçte taşınacak eşyalarınız kaç m3 alan kapladığına göre fiyatlandırma yapılmaktadır. Eşyalarınızın taşıma rotaları nelerdir? Dilerseniz aşağıda sırasıyla inceleyelim.

1Muğla Almanya Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Muğla Almanya evden eve nakliyat hizmeti kapsamında gümrükleme sürecinden sonra ortalama 2-4 gün içerisinde eşyalarınız Almanya’da belirlediğiniz adrese teslimatı gerçekleşmektedir. Almanya ev eşyası taşıma hizmeti konusunda deneyimli ve tecrübeli olan Bidüşüntaşın ile çalışabilirsiniz.

2- Muğla Kosova Evden Eve Nakliyat

Kosova parça eşya taşıma süreci boyunca güvenilir ve deneyimli bir firma ile çalışmanız çok önemlidir. Bu süreçte Bidüşüntaşın tecrübesi ve hızı ile sizlerin tam aradığı bir firmadır. Muğla Kosova ev taşıma ve ofis taşıma firması olarak eşyalarınızı a’dan z’ye paketlenip gümrüklemeye uygun hale getirmekteyiz.

3- Muğla Fransa Evden Eve Nakliyat

Muğla Fransa az eşya taşıma hizmetini Bidüşüntaşın müşteri destek hattını arayıp bu konuda talep açabilirsiniz. Açılan talep kapsamında ücretsiz bir şekilde ekiplerimiz ekspertiz işlemini tarafınıza sunmaktadır. Fransa eşya depolama kapsamında gelen ekspertiz ekibimiz eşyalarınızın ne kadar bir alan kuracağını hesaplayıp fiyat teklifini tarafınıza sunmaktadır.

Muğla Eşya Depolama Fiyatları

Eşya Depolama FiyatlarıMuğla Eşya Depolama Fiyatları
1+1 Ev Depolama Fiyatı950₺– 1.450 ₺
2+1 Ev Depolama Fiyatı1.650₺ – 1950 ₺
3+1 Ev Depolama Fiyatı2.250₺ – 2.750 ₺
4+1 Ev Depolama Fiyatı3.050 – 3650 ₺
Muğla Ofis Eşyası Depolama Fiyatı2.400 ₺

Muğla Eşya Taşıma ve Eşya Depolama

Deneyimli ve profesyonel kadrosuyla taşıma sürecinizi pratik bir hale getirmekteyiz. Ev eşyası depolama hizmeti kapsamına oda sistemli depolarımızda paketlenmiş eşyalarınızı talep etiğiniz süre boyunca güvenilir ve kaliteli bir şekilde muhafaza etmekteyiz. Kişisel eşya depolama ve evden eve taşımacılık süreçlerinde eşyalarınız tamamen sigortalı bir şekilde taşıyıp ve depolamaktayız. Güvenilir bir taşıma süreci için sizde Bidüşüntaşın’ı tercih edin!

Muğla Parça Eşya Nakliye Fiyatları

İstanbul Muğla Parça Eşya Taşıma FiyatlarıMuğla Parça Eşya Nakliye Fiyatları
10 Koli 1 Adet Beyaz Eşya1600₺– 5.600 ₺
20 Koli 3 Adet Beyaz Eşya6.100₺ – 8.200 ₺
30 Koli 2 Adet Tekli Koltuk 3 Adet Beyaz Eşya9.500₺ – 13.000 ₺
40 Koli 2 Adet Berjer 4 Adet Beyaz Eşya 2 Adet Çekyat 1 Adet Çift Kişilik Yatak 2 Adet Baza14.500 – 16.000 ₺
İstanbul Muğla 1+1 Ev Taşıma Fiyatı22.500 ₺ (Tek Özel Araç)

Muğla Parça Eşya Taşıma

Muğla’dan İstanbul’a veya İstanbul’dan Muğla’ya parça eşya taşıma sürecinizi Bidüşüntaşın ile gerçekleştirebilirsiniz. Dilediğiniz lokasyonlar arasında az eşya taşıma hizmetinizi güvenilir bir şekilde yönetebilirsiniz. Muğla parça eşya taşıma firması olarak taşınacak eşyalarınızın a’dan z’ye paketlenmektedir. Bu paketlenme hizmeti ile eşyalarınızın tamamen güvenilir ve hasar almadan taşınmasını sağlamaktayız. Ayrıca Muğla parça eşya taşıma sırasında eşyalarınız tamamen sigortalı bir şekilde taşınmaktadır.

Muğla Ofis Taşıma Firması

Muğla ofis taşıma firması ihtiyacınız doğrultusunda sizlere profesyonel ekibimiz ile güvenilir ve kaliteli bir hizmet sunmaktayız. Bidüşüntaşın web sitesi üzerinden açmış olduğunuz Muğla ofis depolama kapsamında tarafınıza dakikalar içinde dönüş sağlamaktadır. Bu süreçten sonra ekiplerimiz ücretsiz bir şekilde ekspertiz hizmetini tarafınıza sunmaktadır. Modern ofis taşıma yöntemleri ile bu süreçte asla mutsuz olmayacağınızın sözünü vermekteyiz.

Sık Sorulan Sorular

Evden eve taşıma için Muğla İstanbul arası hangi firmalar tercih ediliyor?
Evden eve nakliyat hizmetinde güvenilir ve kaliteli hizmet sunmakta olan Bidüşüntaşın firması tercih edilmektedir.

İstanbul Muğla arası ev taşıma süreci kaç gün sürmektedir?
İstanbul Muğla arası ev taşıma hizmeti 2 gün sürmektedir. Müşteri talebi doğrultusunda değişiklik göstermektedir.

İstanbul Muğla arası kaç km?
İstanbul Muğla arası 672 km’dir. İki şehir arasındaki ilçelerinden dolayı farklılık gösterebilmektedir.

Muğla Uluslararası ev taşıma fiyatları ne kadar?
Muğla Uluslararası ev taşıma fiyatları 2500 Euro’dan başlamaktadır. Bu fiyatlar kapladığı m3 alanına göre hesaplanmaktadır.

Bidüşüntaşın Evden Eve Nakliyat ve Eşya Taşıma ve Eşya Depolamanın En Pratik Hali
Yusuf Arslan
Yusuf Arslan@arslanyusuf
Read More
@bidusuntasin ile taşıma işlemimi sorunsuz bir şekilde gerçekleştirdim. Bidüşüntaşın eşya depolama ve anahtar teslim nakliye hizmeti için teşekkür ederim.
Mehmet Yılmaz
Mehmet Yılmaz@mehmety034
Read More
Eşya depolama fiyatları ile rakipsiz bir firmasınız. Emeğiniz ve iş disiplininiz harika! @bidusuntasin ekibine teşekkür ederiz.
Duygu Çelik
Duygu Çelik@duygucelik
Read More
İstanbul'dan İzmir'e ev eşyalarımı taşıyan Bidüşüntaşın şirketine sonsuz teşekkürler. @bidusuntasin
Previous
Next
Diğer Blog İçeriklerimiz
30 dakika veya 30 gün

Taşınma siparişinizi 30 gün öncesine kadar önceden planlayın veya talep edin, 30 dakika kadar kısa bir sürede varalım.

Sabit fiyat garantisi

Rezervasyon sırasında gördüğün fiyatın, ek veya hatalı bir talebin olmadığı sürece değişmeyeceğinden emin olabilirsin.

Eşyalarınızı koruyoruz

Her bir taşınmanız, eşyalarınız elimize geçtiği andan itibaren binlerce liralık bir sigorta poliçesi ile desteklenmektedir.

Her şeyi yüklüyor, taşıyor ve teslim ediyoruz!
Müşterilerimiz bizim hakkımızda ne diyor?

COVID-19’a yönelik almış olduğumuz önlemler nelerdir ?

Bidüşüntaşın olarak, COVID-19 salgınıyla mücadele kapsamında, ilk günden bu yana, Dünya Sağlık Örgütü ve T.C. Sağlık Bakanlığı başta olmak üzere, tüm yetkili mercileri dikkatle takip ediyor, öneri ve direktifleri doğrultusunda gerekli tüm önlemleri alıyor, bütün süreçlerimizi güncel duyurular ve gelişmeler doğrultusunda yeniden değerlendiriyoruz.

Bu dönemde önceliğimiz; siz değerli müşterilerimizin, çalışanlarımızın ve iş ortaklarımızın güvenliğini, sağlığını en üst düzeyde koruyacak önlemleri alarak, Ülkemizin taşıma, depolama hizmetleri ihtiyacını kesintisiz sağlamak için iş akışımızın devamlılığını sağlamaktır. Zira hizmetlerimizin aksaksız sürdürülmesi, her türlü sorunla mücadelenin temel girdisi olan hizmetin, yurdun her köşesine kesintisiz ulaştırılması bakımından büyük önem taşıyor. Ülkemizin lojistik ihtiyacının karşılanmasında stratejik öneme sahip şirketi olarak, hizmetlerimizin sürekliliğini sağlamayı ulusal bir sorumluluk olarak görüyoruz. Dolayısıyla çalışma düzenimiz ve operasyonlarımızı da bu amaca yönelik olarak sürekli güncelliyoruz.

Bidüşüntaşın ekibi olarak her zaman insan sağlığını öncelikli tutuyoruz. Bidüşüntaşın ekibi ile size sektöründe en iyi taşıma ve teslimat hizmetini sunmak için gerçekten çok çalışıyoruz. Yaşanacak tüm problemleri çözmek adına nakliye sektöründe yaşanan tüm sorunları dinleyerek çözümleri nakliye ekiplerimize anlatıyor ve süreç standartını zorunlu tutuyoruz.

Cilt temasından kaçının ve sosyal mesafenizi özenle korumaya çalışın.

Eşyaların Paketlenme Süreci:

  • Eşyalarınız 1 aylık periyotlarla sürekli yenileri ile değişen ve her taşınmadan sonra sterilize edilen ambalaj malzemeleri sarılmaktadır. Ayrıca cilt temasını önlemek için eşyalarınızın kalın kraft patpatlar ile sarıldıktan sonra streç ile sarılıp cilt temasının önüne geçilmektedir.
  • Pratikbox taşıma kutularımız ise her taşınmadan sonra sterilize edilmektedir.

Araçlarımız:

Araçlarımız her taşınmadan sonra ambalajlama malzemelerimiz gibi sterilize edilerek bir sonraki taşınmaya hazır hale getirilmektedir.

Ekiplerimiz:

  • Hem müşterilerimizin hem de nakliye ekiplerimizin taşınmadan önce ve sonra el dezenfektanı kullanmasını ve/ veya ellerini yıkamasını öneriyoruz.
  • Nakliye ekiplerimizden her zaman koruyucu ekipmanlarını (eldiven, maske) kullanmaları için gerekli yönlendirmeyi yaptık. Ekipmanların eksik olması durumunda hemen Bidüşüntaşın müşteri hizmetleri ile iletişime geçin.
  • Hastalık belirtisi gösteren nakliye ekiplerimiz olması durumunda anında ekip değişikliğini yapıyoruz. Taşınma sırasında hastalık belirtisi gösteren bir kişi olması durumunda anında Bidüşüntaşın müşteri hizmetleri ile iletişime geçin.

Ekspertiz Hizmeti:

  • Covid-19 dönemi boyunca tüm ekspertiz sürecimizin( zorunlu haller dışında) hepsi canlı telefon görüşmesi veya whatsapp yolu ile eşyalarınızın fotoğraflarını bize göndererek değerlendirmekteyiz.

Bidüşüntaşın Müşteri Hattı 0850 305 98 96

bidüşüntaşın evden eve nakliyat bidüşüntaşın ofis taşıamcılığı bidüşüntaşın eşya depolama şirketi
indirim
FIRSATI
kaçırılmayacak
%5 indirim
BDT5

Bu kampanya 2 saat süre ile geçerlidir. Kampanya kodunu ödeme adımında kupon kısmına girmeniz gerekmektedir.

×