Bidüşüntaşın logo
Evden Eve Nakliyat

Kolay Taşınmanın Püf Noktaları

Ana Sayfa » Kolay Taşınmanın Püf Noktaları

Kolay taşınmanın püf noktaları ile taşınma sürecinde dikkat edeceğiniz detaylarla beraber süreci zahmetsiz bir şekilde aşabilirsiniz. Yeni yaşam alanına taşınma süreci, en yorucu ve stresli faaliyetlerden birisidir. Kiralamak istediğiniz veya satın aldığınız yaşam alanları sizler için yeni bir heyecan haline gelse de tüm yaşantınızı farklı bir yere aktarabilmek kolay değildir. Ancak doğru bir planlamayla ve nakliyat firması ile beraber bu süreci kolay bir şekilde yönetebilirsiniz.

Öncelikle planlama sürecini birkaç hafta öncesinden yapmanız gerekiyor. Bunun yanı sıra taşınma sürecindeki mevsim koşulları da oldukça önemli bir konu olduğu için en doğru zamanı da seçmek gereklidir. Daha birçok detayla birlikte kolay taşınma püf noktalarından yararlanabilirsiniz. Bunun yanı sıra taşınırken lazım olan şeyler ve diğer materyallerle birlikte sürecinizi kolaylaştırabilirsiniz.

Kolay taşınmanın püf noktaları

Taşınırken Ev Toplama Teknikleri

Taşınma aşamasında eşyaları toplamak, dağınıklığın önüne geçmek açısından önemlidir. Taşınırken ev toplama teknikleri ve püf noktalarına baktığımız zaman yavaş yavaş evi toplamaya başlamanızdır. Taşınma durumu, sıklıkla yapılan bir tecrübe değildir ve bu noktada eski tekniklerinizi unutmuş olabilirsiniz. Bu nedenle önerebileceğimiz detaylarla birlikte daha rahat bir taşınma süreci geçirebilirsiniz. Pratik ev toplama teknikleri ile işiniz bir nebze de olsun daha kolay olacaktır.

Eşya toplama işini son ana bırakmamanız önemli. Bu nedenle birkaç hafta öncesinden kutu toplamaya başlayabilirsiniz. Bunun dışında malzeme dükkanlarından kutularınızı, köpük ve diğer içi hava dolu baloncuklu paketleme malzemelerini toplayabilirsiniz. Taşınırken ev toplama aşamasında en fazla ihtiyacınız olan eşyalar için farklı bir kutu ayırabilirsiniz. Özellikle bakım ürünleri, birkaç adet tabak çatal, uyumak için nevresim takımı, birkaç gün yetecek kıyafet gibi son ana kadar kullanmanız gereken eşyalar için kutu ayırmayı unutmayın. Bu detaylar dışında kolay taşınmanın püf noktaları ile birçok avantaj elde edilebilmektedir.

Kolay taşınmanın püf noktaları

Taşınırken Eşyalar Neye Sarılır?

Yeni eve taşınma aşamasında genellikle bant ve koli ile eşyalar paketlenmektedir. Fakat tüm eşyaların korunması için yeterli olmamaktadır. Bu nedenle taşınma aşamasında farklı birkaç parça malzemeye yatırım yapmak mantıklı olur. Üstelik tüm bunlarda fiyat anlamında maliyetli değildir, kolay bir şekilde bulunabilmektedir. Eşyalarınız için balonlu naylon, yatak örtüleri, kanepe, mühürlenebilir plastik torbalar, strafor, oluklu karton levhalar ve plastik kaplamalar denilebilir. Özellikle taşınırken tabaklar neye sarılır bakarsak balonlu naylon tarzı ürünler tercih edilebilmektedir.

Taşınırken kıyafetler nasıl toplanır ve neye sarılır yine baktığımızda valiz ve koliler kullanılabilir. Üstelik kırılabilme potansiyeli olan eşyalarınız içinde kıyafetlerinizi kullanabilirsiniz. Kırışmasını istemediğiniz eşyalar için askılı koli kullanabilirsiniz. Elbiselerinizi kışlık ve yazlık olarak gruplara ayırabilir veya vakumlu poşetlere yerleştirebilirsiniz.

Kolay taşınmanın püf noktaları

Taşınırken Nasıl Organize Olunmalıdır?

Taşınma süreci yoğun bir süreç olmaktadır ve özellikle mutfak eşyası gibi hassas olan eşyaların paketlenmesi de hem zaman alıcı hem de yorucudur. Bu sebeple ilk aşamada kaliteli şekilde organize olmak gerekiyor. İlk aşamada en az kullandığınız eşyaları paketlemekle başlayın. Eşya türüne göre de özel bir paketleme yapmayı unutmayın. Ev toplama püf noktaları arasında ilk olarak fazla eşyalardan kurtulmak var. Taşıma sürecinde artık kullanmayacağınız ve gerek duymadığınız eşyaları gözden çıkartabilirsiniz. Böylece gereksiz yere birçok zahmetten kurtulabilirsiniz.

Sonuç olarak taşınırken eşya toplamanın püf noktaları ile kolay bir süreç geçirebilirsiniz. Özellikle planlama ve paketleme aşaması, tüm bu süreçlerde oldukça önemli bir konudur. Taşınma öncesinde eşyalarınızı bir güzel temizleyebilirsiniz. Ardından emniyetli bir hale getirdikten sonra taşıma işlemi için hazır hale getirerek yüksek fayda görmeniz mümkün.

Bidüşüntaşın Evden Eve Nakliyat ve Eşya Taşıma ve Eşya Depolamanın En Pratik Hali
Yusuf Arslan
Yusuf Arslan@arslanyusuf
Read More
@bidusuntasin ile taşıma işlemimi sorunsuz bir şekilde gerçekleştirdim. Bidüşüntaşın eşya depolama ve anahtar teslim nakliye hizmeti için teşekkür ederim.
Mehmet Yılmaz
Mehmet Yılmaz@mehmety034
Read More
Eşya depolama fiyatları ile rakipsiz bir firmasınız. Emeğiniz ve iş disiplininiz harika! @bidusuntasin ekibine teşekkür ederiz.
Duygu Çelik
Duygu Çelik@duygucelik
Read More
İstanbul'dan İzmir'e ev eşyalarımı taşıyan Bidüşüntaşın şirketine sonsuz teşekkürler. @bidusuntasin
Previous
Next
Diğer Blog İçeriklerimiz
30 dakika veya 30 gün

Taşınma siparişinizi 30 gün öncesine kadar önceden planlayın veya talep edin, 30 dakika kadar kısa bir sürede varalım.

Sabit fiyat garantisi

Rezervasyon sırasında gördüğün fiyatın, ek veya hatalı bir talebin olmadığı sürece değişmeyeceğinden emin olabilirsin.

Eşyalarınızı koruyoruz

Her bir taşınmanız, eşyalarınız elimize geçtiği andan itibaren binlerce liralık bir sigorta poliçesi ile desteklenmektedir.

Her şeyi yüklüyor, taşıyor ve teslim ediyoruz!
Müşterilerimiz bizim hakkımızda ne diyor?

COVID-19’a yönelik almış olduğumuz önlemler nelerdir ?

Bidüşüntaşın olarak, COVID-19 salgınıyla mücadele kapsamında, ilk günden bu yana, Dünya Sağlık Örgütü ve T.C. Sağlık Bakanlığı başta olmak üzere, tüm yetkili mercileri dikkatle takip ediyor, öneri ve direktifleri doğrultusunda gerekli tüm önlemleri alıyor, bütün süreçlerimizi güncel duyurular ve gelişmeler doğrultusunda yeniden değerlendiriyoruz.

Bu dönemde önceliğimiz; siz değerli müşterilerimizin, çalışanlarımızın ve iş ortaklarımızın güvenliğini, sağlığını en üst düzeyde koruyacak önlemleri alarak, Ülkemizin taşıma, depolama hizmetleri ihtiyacını kesintisiz sağlamak için iş akışımızın devamlılığını sağlamaktır. Zira hizmetlerimizin aksaksız sürdürülmesi, her türlü sorunla mücadelenin temel girdisi olan hizmetin, yurdun her köşesine kesintisiz ulaştırılması bakımından büyük önem taşıyor. Ülkemizin lojistik ihtiyacının karşılanmasında stratejik öneme sahip şirketi olarak, hizmetlerimizin sürekliliğini sağlamayı ulusal bir sorumluluk olarak görüyoruz. Dolayısıyla çalışma düzenimiz ve operasyonlarımızı da bu amaca yönelik olarak sürekli güncelliyoruz.

Bidüşüntaşın ekibi olarak her zaman insan sağlığını öncelikli tutuyoruz. Bidüşüntaşın ekibi ile size sektöründe en iyi taşıma ve teslimat hizmetini sunmak için gerçekten çok çalışıyoruz. Yaşanacak tüm problemleri çözmek adına nakliye sektöründe yaşanan tüm sorunları dinleyerek çözümleri nakliye ekiplerimize anlatıyor ve süreç standartını zorunlu tutuyoruz.

Cilt temasından kaçının ve sosyal mesafenizi özenle korumaya çalışın.

Eşyaların Paketlenme Süreci:

  • Eşyalarınız 1 aylık periyotlarla sürekli yenileri ile değişen ve her taşınmadan sonra sterilize edilen ambalaj malzemeleri sarılmaktadır. Ayrıca cilt temasını önlemek için eşyalarınızın kalın kraft patpatlar ile sarıldıktan sonra streç ile sarılıp cilt temasının önüne geçilmektedir.
  • Pratikbox taşıma kutularımız ise her taşınmadan sonra sterilize edilmektedir.

Araçlarımız:

Araçlarımız her taşınmadan sonra ambalajlama malzemelerimiz gibi sterilize edilerek bir sonraki taşınmaya hazır hale getirilmektedir.

Ekiplerimiz:

  • Hem müşterilerimizin hem de nakliye ekiplerimizin taşınmadan önce ve sonra el dezenfektanı kullanmasını ve/ veya ellerini yıkamasını öneriyoruz.
  • Nakliye ekiplerimizden her zaman koruyucu ekipmanlarını (eldiven, maske) kullanmaları için gerekli yönlendirmeyi yaptık. Ekipmanların eksik olması durumunda hemen Bidüşüntaşın müşteri hizmetleri ile iletişime geçin.
  • Hastalık belirtisi gösteren nakliye ekiplerimiz olması durumunda anında ekip değişikliğini yapıyoruz. Taşınma sırasında hastalık belirtisi gösteren bir kişi olması durumunda anında Bidüşüntaşın müşteri hizmetleri ile iletişime geçin.

Ekspertiz Hizmeti:

  • Covid-19 dönemi boyunca tüm ekspertiz sürecimizin( zorunlu haller dışında) hepsi canlı telefon görüşmesi veya whatsapp yolu ile eşyalarınızın fotoğraflarını bize göndererek değerlendirmekteyiz.

Bidüşüntaşın Müşteri Hattı 0850 305 98 96

bidüşüntaşın evden eve nakliyat bidüşüntaşın ofis taşıamcılığı bidüşüntaşın eşya depolama şirketi
indirim
FIRSATI
kaçırılmayacak
%5 indirim
BDT5

Bu kampanya 2 saat süre ile geçerlidir. Kampanya kodunu ödeme adımında kupon kısmına girmeniz gerekmektedir.

×