Kiptaş konutları evden eve nakliyat ile hizmet almak için Bidüşüntaşın profesyonel kadro ve araç filosu ile karşınızda. Kiptaş’ta bulunan eşyalarınız için eşya depolama, şehirler arası taşıma, parça eşya taşıma gibi birçok hizmeti sunmaktayız. Kiptaş konutları hakkında gelin ne olduğuna dair göz atalım.

İstanbul Kiptaş Evden Eve Nakliyat Kiptaş konutları evden eve nakliye ve eşya depolama hizmeti

Kiptaş, 1987 tarihinde birtakım yabancı sermaye ortaklığı ile gerek imar planı gerekse de mimari projeler oluşturmak üzere imar weidleplan adıyla kurulmuştur.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) iştiraki olarak Kiptaş, 8 Mart 1995 tarihinde kuruluşunu tamamlamış olup; İstanbul Konut İmar Plan Sanayi ve Tic. A.Ş. olarak yeniden yapılanmıştır. Bununla birlikte kamu iştiraki olan Kiptaş, bugüne değin İstanbul’un muhtelif bölgelerinde ele aldığı ve sürecini başlattığı projeler kapsamında binlerce konut inşaa etmiştir. Bu bakımdan konut üretiminden kentsel dönüşüm, gayrimenkul ve müşavirlik hizmetleri de sunduğunu görmekteyiz. Kiptaş’ın vizyon ve misyonlarına bakacak olursak; her gelir grubuna uygun olarak ödenebilir koşullarda özgün projeler üreterek herkes için yaşam vizyonunu benimsemiştir. Böylece Kiptaş, birlikte güven inşaası, yaşamda değer katmak, sosyal yaşamı desteklemek, yerel değerlere sahip çıkmak, insan odaklı, yeşil alanları arttırmak ve bununla birlikte düzenleyici bir rol üstlenmek gibi vizyon ve misyonlara sahiptir.

Kiptaş Konutları Nakliye ve Depolama Kiptaş Konutları Şehirler Arası Taşımacılık

Kiptaş Konutları Evden Eve Nakliyat Firması

Kiptaş konutları evden eve nakliyat, eşya depolama, parça eşya taşıma, şehirler arası nakliyat, şehir içi nakliye, ofis taşımacılığı, kurum ve kuruluş taşımacılığı alanlarında hizmet sunarak; İstanbul’da Kiptaş konutlarında taşıma firması olarak aktif hizmet sağlamaktayız.

Kiptaş Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Evden Eve Nakliyat FiyatlarıKiptaş Konutları Evden Eve Nakliye Fiyatları
1+1 Ev Taşıma Fiyatı5.000 – 7.500 ₺
2+1 Ev Taşıma Fiyatı9.500 – 13.000 ₺
3+1 Ev Taşıma Fiyatı16.500 – 19.800 ₺
4+1 Ev Taşıma Fiyatı28.000 – 32.200 ₺
Kiptaş Şehirler Arası Ev Taşıma Taban Fiyatı10.000 ₺

Kiptaş Konutları evden eve nakliyat fiyatları için hemen fiyat teklifi alın! Anında şeffaf fiyat politikamızla taşınma maliyetlerinizi öğrenin!

İstanbul Kiptaş Nakliyat Depolama İstanbul Kiptaş Konutları Projesi Nakliye

Kiptaş Konutları Evden Eve Nakliyat İşlemi Nasıl Gerçekleştirilir?

Kiptaş bölgesi evden eve nakliye hizmetinde en önemli detaylardan birisi; doğru firma ile çalışmaktır. Türkiye’nin dört bir yanına hizmet sağlayarak; binlerce ev ve iş yerini güvenli bir biçimde teslim ettik. Her taşıma firması Kiptaş’ta bulunan villa, ofis, iş yeri, parça eşya ya da eşya depolama hizmet kapsamında titiz bir çalışma sürdürmemektedir. Dolayısıyla hizmet almak istediğiniz alanda en popüler Kiptaş yapılarının evden eve nakliyat hizmeti alabileceğiniz firmalara erişmek ilk adım olacaktır.

1- Kiptaş Taşınma Öncesi Ekspertiz Hizmeti

Kiptaş taşınma önce eşya keşif hizmeti ile asansörlü ev taşıma hizmeti kapsamında firmamız tarafından talep etiğiniz ekspertiz hizmeti tamamen tarafınıza ücretsiz bir şekilde sunulmaktadır. Ekspertiz ekibimiz sizlerden herhangi ücret talebinde bulunmaz. Böylece taşınma operasyonu için doğru bir fizibilite çalışması ile rahat bir süreç ile karşılaşacaksınız.

2- Kiptaş Konutları Eşya Ambalajlama

Kiptaş anahtar teslim ev taşıma hizmeti kapsamında eşyalarınız ambalajlanarak de-monte haline getirilen eşyalarınız profesyonel ekiplerimizce kalın içi elyaf ile kaplı patpatlar ile ambalajlayıp taşıma sürecine hazır hale getirmektedir. Bu paketleme hizmeti ile eşyalarınızın alacağı hasarlara karşı korunaklı hale getirmekteyiz. Mevcut adresinizden eşyalarınızı korunaklı bir şekilde paketledikten hemen sonra yeni adresinize araç içi istiflemesine kadar her şey operasyonun bir parçası olacak şekilde kusursuz hizmet alırsınız.

3- Kiptaş Konutları Eşya Montaj Hizmeti

Kiptaş konutları eşya montaj hizmeti kapsamında de-monte haline getirilen veya de-monte halinde bulunan mobilyalarınız ekiplerimizce monte hale getirir. Bu süreçte önceden planladığınız eşyalarınız belirlediğiniz yerlerde kurulumları sağlanarak daha hızlı çözüm üretilir. Mevcut evinizde kurulumu nasılsa, yeni adresinizde de aynı özenle kurulumlarını gerçekleştiriyoruz. Bidüşüntaşın’ın ustaları her adımda olduğu gibi montaj adımında da çözüm üretmeye devam ediyor.

4- Kiptaş Konutlarından Eşya Yükleme Hizmeti

Kiptaş konutları evden eve taşıma firması olarak paketlenip taşıma sürecine hazır hale getirilen eşyalarınız araçlarımız düzenli bir şekilde yüklenip iplerle araç içinde bağlanmaktadır. Böylece aracın hareket esnasında eşyalarınızın yerinden oynamasının önüne geçilmektedir. Araçlarımız olası sarsıntılara karşın özel olarak yapılmış olan süspansiyon ile yükünüz olumsuz koşullardan etkilenmiyor.

5- Kiptaş Konutları Eşya İndirme ve Yerleştirme Hizmeti

Yeni evinize ulaşan eşyalarınız araçtan indirilip de-monte halindeki eşyalarınız mobilya ustalarımız tarafında monte haline getirilip dilediğiniz düzende evinize yerleştirilme aşamasına geçilmektedir. Yerleştirilme adımı tamamen sizin istediğiniz şekilde gerçekleşmektedir. Yerleştirme hizmetinde talebiniz doğrultusunda mutfak kolileriniz mutfak dolaplarına yerleştirilir. Bu hizmet ek paketlerimizden premium hizmetine girmektedir.

Kiptaş Konutları Eşya Depolama Fiyatları

Eşya Depolama FiyatlarıKiptaş Konutları Eşya Depolama Fiyatları
1+1 Ev Depolama Fiyatı900₺– 1.500 ₺
2+1 Ev Depolama Fiyatı1.600₺ – 2.000 ₺
3+1 Ev Depolama Fiyatı2.200₺ – 2.800 ₺
4+1 Ev Depolama Fiyatı3.000 – 3700 ₺
Kiptaş Konutları Eşya Paketleme Fiyatı4.300 ₺

İstanbul Kiptaş Konutları Nakliyat ve Eşya Depolama

Profesyonel kadrosuyla nakliyat ve ev eşyası depolama hizmeti vereceğine garanti veren Bidüşüntaşın evden eve nakliyat şirketi bu noktada mutlaka hem müşteri hem de eşya sigortalama faaliyetini faaliyetini etmez. Uzman ekipleri olmasının yanı sıra kişisel eşya depolama ve evden eve taşımacılık alanında sigorta şirketleri ile amacına uygun olarak harekete geçirmektedir. Bu sayede İstanbul Kiptaş konutları sigortalı nakliyat talebiniz başarıyla yerine getirilmiş olur. Daha ulaşılabilir bir hizmet için Bidüşüntaşın’ı tercih edin!

Kiptaş Konutları Parça Eşya Nakliye Fiyatları

İstanbul Kiptaş Konutları Parça Eşya Taşıma FiyatlarıKiptaş Konutları Parça Eşya Nakliye Fiyatları
10 Koli 1 Adet Beyaz Eşya1500₺– 5.750 ₺
20 Koli 3 Adet Beyaz Eşya6.200₺ – 8.400 ₺
30 Koli 2 Adet Tekli Koltuk 3 Adet Beyaz Eşya9.200₺ – 13.500 ₺
40 Koli 2 Adet Berjer 4 Adet Beyaz Eşya 2 Adet Çekyat 1 Adet Çift Kişilik Yatak 2 Adet Baza14.000 – 16.300 ₺
İstanbul Kiptaş Konutları 3+1 Ev Taşıma Fiyatı14.300 ₺ (Tek Özel Araç)

İstanbul Kiptaş Konutları Parça Eşya Taşıma

İstanbul Kiptaş’a taşınacak olan  tüm vatandaşlarımıza dilediği parça eşyaları yeni adreslerine teslim ediyoruz. Türkiye’nin her yerine çıkış sağlayan araçlarımız ile anlık parça eşya nakliyesini gerçekleştirerek taleplerinize cevap veriyoruz. Kiptaş konutları parça eşya taşıma firması olarak doğru hizmeti vermek önceliğimizdir. Bu önceliğimiz vaktinde ve özel taşıma hizmetleri sunmaktır.

Kiptaş Konutları Ev Eşyası Depolama

Kiptaş konutları ev eşyası depolama ile Eşya muhafaza etmek profesyonel hizmet ile mümkündür. Günümüz eşya depolama teknikleri henüz belirli bir yapıya oturmuş değildir. Bunun nedeni profesyonel ellerle gerçekleştirilmeyen eşya depolama hizmet çeşitleridir. Kiptaş’ın kurumsal ev eşyası depolama hizmet sağlayıcısı olan Bidüşüntaşın, günümüz teknolojileri ile modern depolama çözümleri sunmaktadır. Böylece hem anılarınız uzun müddet yaşamış olur hem de ihtiyacınız halinde eşyalarınızın adresinize getirilmesi noktasında talepte bulunabilirsiniz.

Kiptaş’tan Türkiye’nin Her Yerine Ev Taşıma ve Eşya Depolama Hizmeti

Eğer sizler de Kiptaş konutlarında ikamet ediyor ve taşınmak için doğru bir firma ile çalışmak istiyorsanız; Bidüşüntaşın nakliyat depolama ve lojistik anonim şirketi tüm taleplerinizi karşılamak için yanınızda. İstanbul’un neresinde olursanız olun, belirtilen gün ve saatte adresinizde araç ve ekiplerimiz olacaktır. Profesyonel destek ile taşınma telaşınızı sıfıra indiriyoruz

bidüşüntaşın evden eve nakliyat bidüşüntaşın ofis taşıamcılığı bidüşüntaşın eşya depolama şirketi
indirim
FIRSATI
kaçırılmayacak
%5 indirim
BDT5

Bu kampanya 2 saat süre ile geçerlidir. Kampanya kodunu ödeme adımında kupon kısmına girmeniz gerekmektedir.

×