Bidüşüntaşın logo
Evden Eve Nakliyat

İzmir Bornova Nakliye Hizmeti

Ana Sayfa » İzmir Bornova Nakliye Hizmeti

İzmir Bornova nakliye hizmeti ile siz değerli müşterilerimize konforlu bir taşınma deneyimi sunuyoruz. Bidüşüntaşın güvencesiyle, evden eve nakliyat, eşya taşıma, ofis taşıma işlemlerinize uygun kategorideki taşıma hizmetinizi gerçekleştirebiliriz.

İzmir Bornova Nakliye Hizmeti ile Kolayca Taşının

Bornova Evden Eve Nakliyat

Bornova evden eve nakliyat hizmetleri İzmir şehrinde öne çıkan bir taşıma hizmetidir. Böylece İzmir’in en önemli ve en büyük ilçelerinden biri olan Bornova parça eşya taşıma, eşya depolama, ev taşıma gibi hizmetlerin sağlanmasında profesyonel hizmet gerektirmenin yanı sıra Karşıyaka, Menemen, Manisa, Bayraklı, Kemalpaşa, Konak ve Buca ile komşu olan Bornova, Türkiye’nin en hızlı büyüyen ve gelişen ilçelerinden bir tanesidir. En kaliteli ve en uygun fiyatlı Bornova; parça eşya taşıma, eşya depolama taleplerinizde bizleri tercih edebilirsiniz.

Bornova Evden Eve Taşımacılık

Bornova evden eve taşımacılık hizmetleri büyük bir deneyim ve profesyonellik gerektirmektedir. Evden eve taşımacılık işleminde Bidüşüntaşın nakliye şirketinden alacağınız hizmet tamamen işin çekirdeğinden gelen güç ile sizlere aktif bir şekilde hizmet sunuyoruz. Evden eve taşımacılık işlemleri özen ve kurumsallık gerektiren noktalardan birisidir. Dolayısıyla bünyesinde nakliye araçları ve yetki belgeleri olmayan firmalarla çalışmamanızı öneriyoruz. Bununla birlikte Bidüşüntaşın taşıma şirketi köklü bir aile şirketinden geliyor oluşunun vermiş olduğu kurumsallık bilinci ile sağlıklı fiyat çalışması ile sigortalı nakliye hizmeti sunmaktadır. Dolayısıyla en iyisi için uğraşıyoruz. Dolayısıyla en iyi ve en doğru Bornova evden eve taşımacılık hizmeti için Bidüşüntaşın yanında!

Bornova Evden Eve Nakliye

Bornova evden eve nakliye hizmeti alırken dikkat edilmesi gereken en önemli detaylardan birisi; bir nakliye firmasının olmazsa olmaz profili; kurumsal hizmet sağlamak, sigortalı nakliye hizmeti sunmak, nitelikli taşıma şirketi profili olması gereken birtakım hususlardır. Bu nedenle alanında uzmanlar ile çalışmanız sizlere hem zaman hem de bütçeden tasarruf sağlayacaktır. Bidüşüntaşın, taşıma hizmeti alanında hasar güvencesi ile diğer nakliye şirketlerine öncü olmaktadır. En iyi ve en doğru Bornova evden eve nakliye hizmeti için Bidüşüntaşın’a ulaşmanız yeterli olacaktır.

Bornova Parça Eşya Taşıma

Bazen taşınmak birkaç eşyadan oluşabilir. Bornova ilçesinin önemli göç alması ve öğrencilerin yoğun olması gibi durumlardan dolayı, parça eşya taşıma hizmetine olan talep hızla artmıştır. Bundan dolayı özellikle yapı marketlerden veya mobilya mağazalarından almış olduğunuz ürünler için panelvan, kamyonet tarzdaki araçlarımızı sizlere hızlı bir şekilde ulaştırıyoruz. En iyi Bornova parça eşya taşıma hizmeti için Bidüşüntaşın yanınızda!

Bornova Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Bornova evden eve nakliyat fiyatları İzmir özelinde bir fiyat çalışması ile mümkündür. Dolayısıyla evden eve nakliyat fiyatları noktasında standartlara uymayan hizmetlerle karşılaşabilmeniz an meselesi olabilir. Bununla birlikte nakliye fiyat karşılaştırmasında baz alınacak nokta; verilen hizmetin kalite standartları ölçüsünde bir fiyat çalışması olacağı hususundadır. En uygun ve en kaliteli Bornova evden eve nakliyat fiyatları için Bidüşüntaşın’a ulaşmanız yeterli olacaktır.

Bornova Evden Eve Nakliyat Tavsiye

Bornova evden eve nakliyat tavsiyeleri noktasında Bidüşüntaşın Nakliye ve Eşya Depolama şirketi olarak güçlü referans ağı ile aktif bir şekilde siz değerli müşterilerimize hizmet sunma bilinci içerisindeyiz. Her nakliye firması doğru nakliye firması değildir. Bundan dolayı nakliye tavsiyeleri için şirketin sosyal medya hesaplarına, ETBİS (E-Ticaret Bilgi Platformu) kaydının olduğuna, yetki belgelerine ve kullanıcı yorumlarına dikkat etmenizi öneriyoruz. Tavsiyeli evden eve nakliyat şirketi için Bidüşüntaşın’a ulaşabilirsiniz.

İstanbul Bornova Şehirler Arası Nakliyat

İstanbul Bornova şehirler arası nakliyat hizmeti için tecrübe ve özen gösterilmesi gerekmektedir. Bornova yoğun göç almakta olup; üniversite şehri olmanın verdiği bir yoğunluk mevcuttur. Dolayısıyla şehirler arası nakliye için İstanbul ve Bornova özelinde eşya transferlerini gerçekleştiriyoruz. Bu maksatla sizlere daha iyi hizmet vermek amacıyla eşyalarınızı inceliyor ve fiyat teklifimizi bunun üzerinden hesaplıyoruz. Böylelikle kaliteli bir hizmet ile karşılaşıyor olmaktan büyük keyif alacağınızı düşünüyoruz. İstanbul Bornova şehirler nakliye işleminde en iyi nakliye şirketleri arasında yer aldığımızı görebilirsiniz. Birincisi iyi bir hizmet ve kurumsal tercih, ikincisi ise doğru fiyat teklifi ile hizmet anlayışı sunuyor olmak önemli detaylardandır.

Bidüşüntaşın Evden Eve Nakliyat ve Eşya Taşıma ve Eşya Depolamanın En Pratik Hali
Yusuf Arslan
Yusuf Arslan@arslanyusuf
Read More
@bidusuntasin ile taşıma işlemimi sorunsuz bir şekilde gerçekleştirdim. Bidüşüntaşın eşya depolama ve anahtar teslim nakliye hizmeti için teşekkür ederim.
Mehmet Yılmaz
Mehmet Yılmaz@mehmety034
Read More
Eşya depolama fiyatları ile rakipsiz bir firmasınız. Emeğiniz ve iş disiplininiz harika! @bidusuntasin ekibine teşekkür ederiz.
Duygu Çelik
Duygu Çelik@duygucelik
Read More
İstanbul'dan İzmir'e ev eşyalarımı taşıyan Bidüşüntaşın şirketine sonsuz teşekkürler. @bidusuntasin
Previous
Next
Diğer Blog İçeriklerimiz
30 dakika veya 30 gün

Taşınma siparişinizi 30 gün öncesine kadar önceden planlayın veya talep edin, 30 dakika kadar kısa bir sürede varalım.

Sabit fiyat garantisi

Rezervasyon sırasında gördüğün fiyatın, ek veya hatalı bir talebin olmadığı sürece değişmeyeceğinden emin olabilirsin.

Eşyalarınızı koruyoruz

Her bir taşınmanız, eşyalarınız elimize geçtiği andan itibaren binlerce liralık bir sigorta poliçesi ile desteklenmektedir.

Her şeyi yüklüyor, taşıyor ve teslim ediyoruz!
Müşterilerimiz bizim hakkımızda ne diyor?

COVID-19’a yönelik almış olduğumuz önlemler nelerdir ?

Bidüşüntaşın olarak, COVID-19 salgınıyla mücadele kapsamında, ilk günden bu yana, Dünya Sağlık Örgütü ve T.C. Sağlık Bakanlığı başta olmak üzere, tüm yetkili mercileri dikkatle takip ediyor, öneri ve direktifleri doğrultusunda gerekli tüm önlemleri alıyor, bütün süreçlerimizi güncel duyurular ve gelişmeler doğrultusunda yeniden değerlendiriyoruz.

Bu dönemde önceliğimiz; siz değerli müşterilerimizin, çalışanlarımızın ve iş ortaklarımızın güvenliğini, sağlığını en üst düzeyde koruyacak önlemleri alarak, Ülkemizin taşıma, depolama hizmetleri ihtiyacını kesintisiz sağlamak için iş akışımızın devamlılığını sağlamaktır. Zira hizmetlerimizin aksaksız sürdürülmesi, her türlü sorunla mücadelenin temel girdisi olan hizmetin, yurdun her köşesine kesintisiz ulaştırılması bakımından büyük önem taşıyor. Ülkemizin lojistik ihtiyacının karşılanmasında stratejik öneme sahip şirketi olarak, hizmetlerimizin sürekliliğini sağlamayı ulusal bir sorumluluk olarak görüyoruz. Dolayısıyla çalışma düzenimiz ve operasyonlarımızı da bu amaca yönelik olarak sürekli güncelliyoruz.

Bidüşüntaşın ekibi olarak her zaman insan sağlığını öncelikli tutuyoruz. Bidüşüntaşın ekibi ile size sektöründe en iyi taşıma ve teslimat hizmetini sunmak için gerçekten çok çalışıyoruz. Yaşanacak tüm problemleri çözmek adına nakliye sektöründe yaşanan tüm sorunları dinleyerek çözümleri nakliye ekiplerimize anlatıyor ve süreç standartını zorunlu tutuyoruz.

Cilt temasından kaçının ve sosyal mesafenizi özenle korumaya çalışın.

Eşyaların Paketlenme Süreci:

  • Eşyalarınız 1 aylık periyotlarla sürekli yenileri ile değişen ve her taşınmadan sonra sterilize edilen ambalaj malzemeleri sarılmaktadır. Ayrıca cilt temasını önlemek için eşyalarınızın kalın kraft patpatlar ile sarıldıktan sonra streç ile sarılıp cilt temasının önüne geçilmektedir.
  • Pratikbox taşıma kutularımız ise her taşınmadan sonra sterilize edilmektedir.

Araçlarımız:

Araçlarımız her taşınmadan sonra ambalajlama malzemelerimiz gibi sterilize edilerek bir sonraki taşınmaya hazır hale getirilmektedir.

Ekiplerimiz:

  • Hem müşterilerimizin hem de nakliye ekiplerimizin taşınmadan önce ve sonra el dezenfektanı kullanmasını ve/ veya ellerini yıkamasını öneriyoruz.
  • Nakliye ekiplerimizden her zaman koruyucu ekipmanlarını (eldiven, maske) kullanmaları için gerekli yönlendirmeyi yaptık. Ekipmanların eksik olması durumunda hemen Bidüşüntaşın müşteri hizmetleri ile iletişime geçin.
  • Hastalık belirtisi gösteren nakliye ekiplerimiz olması durumunda anında ekip değişikliğini yapıyoruz. Taşınma sırasında hastalık belirtisi gösteren bir kişi olması durumunda anında Bidüşüntaşın müşteri hizmetleri ile iletişime geçin.

Ekspertiz Hizmeti:

  • Covid-19 dönemi boyunca tüm ekspertiz sürecimizin( zorunlu haller dışında) hepsi canlı telefon görüşmesi veya whatsapp yolu ile eşyalarınızın fotoğraflarını bize göndererek değerlendirmekteyiz.

Bidüşüntaşın Müşteri Hattı 0850 305 98 96

bidüşüntaşın evden eve nakliyat bidüşüntaşın ofis taşıamcılığı bidüşüntaşın eşya depolama şirketi
indirim
FIRSATI
kaçırılmayacak
%5 indirim
BDT5

Bu kampanya 2 saat süre ile geçerlidir. Kampanya kodunu ödeme adımında kupon kısmına girmeniz gerekmektedir.

×