Bidüşüntaşın logo
Evden Eve Nakliyat

İstanbul Ev Eşyası Depolama

Ana Sayfa » İstanbul Ev Eşyası Depolama

İstanbul ev eşyası depolama hizmeti için Bidüşüntaşın yanınızda.

İstanbul Ev Eşyası Depolama Fiyatları

Bidüşüntaşın ev eşyası depolama hizmet talebi için online olarak talep oluşturabilirsiniz. İstanbul ev eşyası depolama işlemlerinde Bidüşüntaşın, evden eve nakliyat, ofis taşıma gibi hizmetlerinin yanı sıra eşya depolama alanında da önemli işlere imza atmıştır. Nakliye temellerini 1982 yılında atmış olan Bidüşüntaşın, günümüz teknoloji ve alt yapıyı dikkatle takip edip; yeni nesil taşıma ve depolama hizmet anlayışı ortaya koymuştur.

Geçmişten günümüze kentsel dönüşümün vermiş olduğu etkiler doğrultusunda, evden eve nakliye, ofis taşıma hizmetinde büyük artış gözlemlenmiştir. Bununla birlikte kentsel dönüşümden yenilenen ev ve ofis eşyalarında depolama talebi yoğun ilgi ile karşılaşmıştır. Bidüşüntaşın olarak, eşya depolama hizmetinden yararlanmak isteyen müşterilerine konforlu bir taşıma ve eşya depolama şirketi olarak karşınızdayız.

Ev eşyası depolama sürecinde profesyonel bir hizmet sağlayan firmamız, talebiniz doğrultusunda ekspertiz hizmeti sağlayarak eşyalarınızın durumunu rapor eder. Dilerseniz Whatsapp Business (0850 305 98 96) destek ekibimize depolanmasını istediğiniz eşyaların fotoğraf ya da videosunu iletebilirsiniz. Böylelikle sizlere daha hızlı çözüm üretiyor olacağız. Eşyalarınızın incelenmesi sonucunda eşyalarınıza uygun araç, ekip ve ekipman desteği sağlanacaktır. Eşya depolama işlemi için belirtilen gün ve saate ilişkin olarak, tarafınıza sözleşme, sigorta ve fatura iletilmektedir. Bidüşüntaşın kaliteli eşya depolama şirketi, eşyalarınızı özenle paketler ve aracımıza istifler. İstanbul eşya depolama adresine getirilen eşyalarınız, önceden hazırlanmış oda sistemli depomuzda muhafaza edilmek üzere düzenli bir biçimde istiflenmektedir. Eşya nakliyesi için Bidüşüntaşın depolarından dilediğiniz zaman eşyalarınızın transferi için talepte bulunabilirsiniz.

İstanbul Eşya Depolama Hizmeti

Kiralık Eşya Deposu Fiyatları

Fiyat performans yönünden asla endişe duymayacağınız makul fiyatlı kiralık eşya depolarımızla siz değerli müşterilerimize kaliteli ve profesyonel taşımacılık hizmetleri sunmak, şirketimiz olarak en büyük beklentimiz. İstanbul’un Anadolu ve Avrupa yakasında bulunan büyük depolarımızda muhafaza edeceğimiz eşyalarınızı, lokasyonlarınıza gelip kendimiz teslim alıyoruz ve onları zarar görmeksizin en iyi koşullarda muhafaza edilmek üzere şirketimiz Bidüşüntaşın Nakliyat güvencesiyle transfer ediyoruz. Bununla birlikte eşya taşıma ve eşya depolama hizmeti de yapılacak uygun bir fiyat politikasına bağlıdır. Kiralık eşya depolarımızda size ait, konumunuzdan teslim alacağımız mobilyalar, beyaz eşyalar, ofis eşyaları gibi büyük eşyaları veya kasalar, evraklar gibi kıymetli ve bir o kadar da güvenliğinden endişe duyulan eşyalarınızı, bununla beraber dönemlik veya sezonluk olarak kullandığınız eşyalarınızı ya da iş makineleriniz güvenle ve özenle depolanmaktadır. Her bir müşterimiz için ayrı bir oda belirliyoruz. Uygun depo kirası ücretlendirmemizi, üfe ve tüfe oranlarına göre senelik yalnızca %15 fiyat artışı ile sürdürmekteyiz.

Depo Önlemlerimiz Nelerdir?

  • Güvenlik ve güvenlik sistemleri
  • Havalandırma sistemleri
  • Eşya Takip Sistemi
  • Periyodik dezenfeksiyon

Ofis Eşyası Depolama Hizmeti

Ofisiniz ikinci bir ev niteliğindedir. Ofisinizde harcadığınız zaman sizlerin verimliliği için büyük önem taşımaktadır. Dolayısıyla ofis eşyalarınız ile de bir o kadar bütünlük içinde çalışmalarınızı sürdürüyorsunuz. Ancak ofisinizde bulunan eşyaları kimi zaman yenilemek isteyebilir ya da depoya kaldırmayı tercih edebilirsiniz. Bidüşüntaşın nakliyat firması olarak farkındayız ki yeni eşyalar almak şirketiniz için ekstra bir külfet oluşturmaktadır. Bundan dolayı ofis eşyalarınızı depolayarak, bir sonraki süreçte kullanım alanı elde ettiğinizde depolanan eşyalarınızı kullanacağınızı biliyoruz. Ofis taşıma hizmetinin yanı sıra, ofis eşyası depolama hizmeti gibi hizmet çeşitliliği bir o kadar yüksek ve bir o kadar profesyonel olan Bidüşüntaşın Nakliyat her zaman yanınızda. Bu sebeple stressiz bir ofis eşyası depolama hizmeti alacağınızdan emin olabilirsiniz. Güçlü referans ve iş ortaklarımız ile tüm eşya depolama hizmetlerinizi özenle gerçekleştiriyoruz.

Evrak Depolama Hizmeti Nasıl Alabilirim?

İşinizin gerekliliği doğrultusunda, önemli evrakların depolanması ve bu depolama süreci boyunca belli periyotlar ile saklanmasının sizler için büyük önemi olduğunu biliyoruz. Ancak bu ne sizlerin deposuna sığabilmekte ne de güvenli bir alana yerleştirebileceğiniz ortamlar bulunabilmektedir. Bidüşüntaşın evrak depolama şirketi olarak bu yükü omuzlarınızdan almaya geldik. Bu bağlamda, güvenli bir depolama süreci için Bidüşüntaşın’a danışabilirsiniz.

Evrak Depolama Hizmeti
Beyaz Eşya Depolama

Yaşam alanlarınızı daha konforlu hale getirmek istiyor olabilirsiniz. Böylelikle şehirler arası taşınmalarınızda mağazadan aldığınız beyaz eşyaların taşınması gerekiyordur ve belli bir süre için beyaz eşyaların depolanması durumu ortaya çıkabilmektedir. Belki bir yazlığınızın beyaz eşya ihtiyacı için belki de eskiyen ama hatırası olan eşyanız olabilir. Böylelikle tüm bunları ele aldığımız zaman, elektronik aksamları olan ve hiçbir nem, toz ve rutubet gibi ortam koşullarına maruz kalmaması gerekmektedir. Bidüşüntaşın akıllı depoları sayesinde, depolama süreci için almış olduğu önlemler doğrultusunda sizlere daha kaliteli bir depolama süreci sunduğumuzu belirtmek isteriz. Bu bağlamda, Bidüşüntaşın Nakliye ekibi ile beyaz eşyalarınızın depolanması için tüm süreci pratik bir şekilde yönetiyoruz. Yapmanız gereken tek şey Bidüşüntaşın ile işetişime geçerek bir talep oluşturmanız.

Bidüşüntaşın Evden Eve Nakliyat ve Eşya Taşıma ve Eşya Depolamanın En Pratik Hali
Yusuf Arslan
Yusuf Arslan@arslanyusuf
Read More
@bidusuntasin ile taşıma işlemimi sorunsuz bir şekilde gerçekleştirdim. Bidüşüntaşın eşya depolama ve anahtar teslim nakliye hizmeti için teşekkür ederim.
Mehmet Yılmaz
Mehmet Yılmaz@mehmety034
Read More
Eşya depolama fiyatları ile rakipsiz bir firmasınız. Emeğiniz ve iş disiplininiz harika! @bidusuntasin ekibine teşekkür ederiz.
Duygu Çelik
Duygu Çelik@duygucelik
Read More
İstanbul'dan İzmir'e ev eşyalarımı taşıyan Bidüşüntaşın şirketine sonsuz teşekkürler. @bidusuntasin
Previous
Next
Diğer Blog İçeriklerimiz
30 dakika veya 30 gün

Taşınma siparişinizi 30 gün öncesine kadar önceden planlayın veya talep edin, 30 dakika kadar kısa bir sürede varalım.

Sabit fiyat garantisi

Rezervasyon sırasında gördüğün fiyatın, ek veya hatalı bir talebin olmadığı sürece değişmeyeceğinden emin olabilirsin.

Eşyalarınızı koruyoruz

Her bir taşınmanız, eşyalarınız elimize geçtiği andan itibaren binlerce liralık bir sigorta poliçesi ile desteklenmektedir.

Her şeyi yüklüyor, taşıyor ve teslim ediyoruz!
Müşterilerimiz bizim hakkımızda ne diyor?

COVID-19’a yönelik almış olduğumuz önlemler nelerdir ?

Bidüşüntaşın olarak, COVID-19 salgınıyla mücadele kapsamında, ilk günden bu yana, Dünya Sağlık Örgütü ve T.C. Sağlık Bakanlığı başta olmak üzere, tüm yetkili mercileri dikkatle takip ediyor, öneri ve direktifleri doğrultusunda gerekli tüm önlemleri alıyor, bütün süreçlerimizi güncel duyurular ve gelişmeler doğrultusunda yeniden değerlendiriyoruz.

Bu dönemde önceliğimiz; siz değerli müşterilerimizin, çalışanlarımızın ve iş ortaklarımızın güvenliğini, sağlığını en üst düzeyde koruyacak önlemleri alarak, Ülkemizin taşıma, depolama hizmetleri ihtiyacını kesintisiz sağlamak için iş akışımızın devamlılığını sağlamaktır. Zira hizmetlerimizin aksaksız sürdürülmesi, her türlü sorunla mücadelenin temel girdisi olan hizmetin, yurdun her köşesine kesintisiz ulaştırılması bakımından büyük önem taşıyor. Ülkemizin lojistik ihtiyacının karşılanmasında stratejik öneme sahip şirketi olarak, hizmetlerimizin sürekliliğini sağlamayı ulusal bir sorumluluk olarak görüyoruz. Dolayısıyla çalışma düzenimiz ve operasyonlarımızı da bu amaca yönelik olarak sürekli güncelliyoruz.

Bidüşüntaşın ekibi olarak her zaman insan sağlığını öncelikli tutuyoruz. Bidüşüntaşın ekibi ile size sektöründe en iyi taşıma ve teslimat hizmetini sunmak için gerçekten çok çalışıyoruz. Yaşanacak tüm problemleri çözmek adına nakliye sektöründe yaşanan tüm sorunları dinleyerek çözümleri nakliye ekiplerimize anlatıyor ve süreç standartını zorunlu tutuyoruz.

Cilt temasından kaçının ve sosyal mesafenizi özenle korumaya çalışın.

Eşyaların Paketlenme Süreci:

  • Eşyalarınız 1 aylık periyotlarla sürekli yenileri ile değişen ve her taşınmadan sonra sterilize edilen ambalaj malzemeleri sarılmaktadır. Ayrıca cilt temasını önlemek için eşyalarınızın kalın kraft patpatlar ile sarıldıktan sonra streç ile sarılıp cilt temasının önüne geçilmektedir.
  • Pratikbox taşıma kutularımız ise her taşınmadan sonra sterilize edilmektedir.

Araçlarımız:

Araçlarımız her taşınmadan sonra ambalajlama malzemelerimiz gibi sterilize edilerek bir sonraki taşınmaya hazır hale getirilmektedir.

Ekiplerimiz:

  • Hem müşterilerimizin hem de nakliye ekiplerimizin taşınmadan önce ve sonra el dezenfektanı kullanmasını ve/ veya ellerini yıkamasını öneriyoruz.
  • Nakliye ekiplerimizden her zaman koruyucu ekipmanlarını (eldiven, maske) kullanmaları için gerekli yönlendirmeyi yaptık. Ekipmanların eksik olması durumunda hemen Bidüşüntaşın müşteri hizmetleri ile iletişime geçin.
  • Hastalık belirtisi gösteren nakliye ekiplerimiz olması durumunda anında ekip değişikliğini yapıyoruz. Taşınma sırasında hastalık belirtisi gösteren bir kişi olması durumunda anında Bidüşüntaşın müşteri hizmetleri ile iletişime geçin.

Ekspertiz Hizmeti:

  • Covid-19 dönemi boyunca tüm ekspertiz sürecimizin( zorunlu haller dışında) hepsi canlı telefon görüşmesi veya whatsapp yolu ile eşyalarınızın fotoğraflarını bize göndererek değerlendirmekteyiz.

Bidüşüntaşın Müşteri Hattı 0850 305 98 96

bidüşüntaşın evden eve nakliyat bidüşüntaşın ofis taşıamcılığı bidüşüntaşın eşya depolama şirketi
indirim
FIRSATI
kaçırılmayacak
%5 indirim
BDT5

Bu kampanya 2 saat süre ile geçerlidir. Kampanya kodunu ödeme adımında kupon kısmına girmeniz gerekmektedir.

×