Bidüşüntaşın logo
Evden Eve Nakliyat

İstanbul Eşya Depolamanın Avantajları

Ana Sayfa » İstanbul Eşya Depolamanın Avantajları

İstanbul eşya depolamanın avantajları hakkında sizi bilgilendirmek üzere bu içeriğimizi takip edebilirsiniz. Bilindiği üzere Türkiye deprem ülkeleri arasında yer almaktadır. Son zamanlarda meydana gelen yüzyılın felaketi olarak adlandırılan deprem Türkiye için ciddi bir mesele haline gelmiştir. Bununla birlikte inşaat, gayrimenkul, taşıma ve depolama hizmetlerinin önemi bir kez daha net bir şekilde anlaşılmıştır. Bu yazımızda yaşam alanlarınıza ferahlık katmak adına birkaç bilgi sunmayı amaç edindik.

İstanbul Eşya Depolama Avantajları Nelerdir?

Büyük bir eve sahipseniz eşya depolama fazlasıyla işinizi çözebilecek bir hizmet türüdür. Düşünsenize birden fazla boğucu eşya ile yaşamakla nefes alamıyorsunuz. Bu hem yaşam kalitenizi düşüren bir etken olabilmekte, hem de afet durumunda akılcı çözümler ile sabitlenmeyen eşyaların hayatımıza olumsuz etki edebilecek seviyede olduğunu. Eşya depolama ile ilgili bilgiye sahip değilseniz size eşyalarınız için gereken depolama ipuçlarını aktaracağız.

Eşya Depolamanın Avantajları:

  • Yen bir alan kazanarak rahat hareket edebilirsiniz.
  • Manevi değeri olup bir türlü atmaya kıyamadığınız eşyalarınız uzun süre ilk günki gibi korunur.
  • Her ev değişikliğinde eşyalarınız talebinize istinaden depodan kapınıza kadar teslim edilir.
  • Yurtdışı ya da başka bir sebeple yapacağınız seyahatlerde yüksek kiralama derdinden kurtulabilirsiniz. Çok cazip eşya depolama fiyatlarıyla eşyalarınızı güvenle depolayabilirsiniz.

Eşya depolamanın avantajları ”Eşya Depolama Firması”

Eşya Depolama Neden Tercih Edilir?

Eşya depolama hizmeti birçok nedenden tercih edilmektedir. Bu nedenleri sıralamadan önce arka planda yer alan hususları ele almak gerekiyor. Ancak genelde eşya depolama hizmeti kentsel dönüşüm, yurtdışı seyahati, artan kiralar gibi nedenlerden dolayı tercih edilir.

En Profesyonel Eşya Depolama Firması

En profesyonel eşya depolama firması arayışında olduğunuzu biliyoruz. Taleplerinizi karşılayabilecek bir eşya depolama şirketi ile çalışmak ister misiniz? Bidüşüntaşın eşya depolama hizmeti tam da size göre. Alanında uzman ekip ve geniş araç filosu, depolama alanları ile kolaylıkla depolama sürecinizi tamamlayabilirsiniz. 

İyi Bir Depolama Firması Nasıl Olur?

İyi bir depolama firması verdiği hizmet süresi, hizmet memnuniyet oranı, depolama alanlarının ulaşımı, güvenliği, temizliği ve firmanın bu alanda yaptığı çalışmaları gözlemleyerek öğrenilebilir. Bunun için ilgili depolama firmasının özmal araçları, depolamada kullanılan ambalaj malzemelerinin temiz ve tek kullanımlık olduğuna dikkat etmenizi tavsiye ederiz.

Bidüşüntaşın ile Eşyalarınızı Hemen Depolayın

Bidüşüntaşın ile eşyalarınızı hemen depolayabileceğinizi biliyor muydunuz? Şehir değiştirmek istiyorsunuz ancak gittiğiniz şehirde depoya mı ihtiyacınız var? Ya da eşyalarınızı belli bir süre depolayarak daha sonra yeni evinize mi taşınacaksınız? O zaman Bidüşüntaşın depolama hizmeti ile tanışabilirsiniz.

Uzun yıllar süren bilgi ve tecrübe sonucunda eşyaların muhafaza edilmesindeki detayları çok iyi biliyoruz. Böylece her eşyanızın hassasiyetine göre paketlenip depolarımıza kaldırıyoruz. Sektörel anlamda yenilikçi bir marka yüzüyle ortaya başarılı bir çalışma sunan Bidüşüntaşın Lojistik Depolama A.Ş. günümüzde diğer firmaların aksine tamamen özmal araçlar, profesyonel ekiplerce destek sağlanmaktadır.

İlginizi Çekebilecek İçerikler:

Bidüşüntaşın Evden Eve Nakliyat ve Eşya Taşıma ve Eşya Depolamanın En Pratik Hali
Yusuf Arslan
Yusuf Arslan@arslanyusuf
Read More
@bidusuntasin ile taşıma işlemimi sorunsuz bir şekilde gerçekleştirdim. Bidüşüntaşın eşya depolama ve anahtar teslim nakliye hizmeti için teşekkür ederim.
Mehmet Yılmaz
Mehmet Yılmaz@mehmety034
Read More
Eşya depolama fiyatları ile rakipsiz bir firmasınız. Emeğiniz ve iş disiplininiz harika! @bidusuntasin ekibine teşekkür ederiz.
Duygu Çelik
Duygu Çelik@duygucelik
Read More
İstanbul'dan İzmir'e ev eşyalarımı taşıyan Bidüşüntaşın şirketine sonsuz teşekkürler. @bidusuntasin
Previous
Next
Diğer Blog İçeriklerimiz
30 dakika veya 30 gün

Taşınma siparişinizi 30 gün öncesine kadar önceden planlayın veya talep edin, 30 dakika kadar kısa bir sürede varalım.

Sabit fiyat garantisi

Rezervasyon sırasında gördüğün fiyatın, ek veya hatalı bir talebin olmadığı sürece değişmeyeceğinden emin olabilirsin.

Eşyalarınızı koruyoruz

Her bir taşınmanız, eşyalarınız elimize geçtiği andan itibaren binlerce liralık bir sigorta poliçesi ile desteklenmektedir.

Her şeyi yüklüyor, taşıyor ve teslim ediyoruz!
Müşterilerimiz bizim hakkımızda ne diyor?

COVID-19’a yönelik almış olduğumuz önlemler nelerdir ?

Bidüşüntaşın olarak, COVID-19 salgınıyla mücadele kapsamında, ilk günden bu yana, Dünya Sağlık Örgütü ve T.C. Sağlık Bakanlığı başta olmak üzere, tüm yetkili mercileri dikkatle takip ediyor, öneri ve direktifleri doğrultusunda gerekli tüm önlemleri alıyor, bütün süreçlerimizi güncel duyurular ve gelişmeler doğrultusunda yeniden değerlendiriyoruz.

Bu dönemde önceliğimiz; siz değerli müşterilerimizin, çalışanlarımızın ve iş ortaklarımızın güvenliğini, sağlığını en üst düzeyde koruyacak önlemleri alarak, Ülkemizin taşıma, depolama hizmetleri ihtiyacını kesintisiz sağlamak için iş akışımızın devamlılığını sağlamaktır. Zira hizmetlerimizin aksaksız sürdürülmesi, her türlü sorunla mücadelenin temel girdisi olan hizmetin, yurdun her köşesine kesintisiz ulaştırılması bakımından büyük önem taşıyor. Ülkemizin lojistik ihtiyacının karşılanmasında stratejik öneme sahip şirketi olarak, hizmetlerimizin sürekliliğini sağlamayı ulusal bir sorumluluk olarak görüyoruz. Dolayısıyla çalışma düzenimiz ve operasyonlarımızı da bu amaca yönelik olarak sürekli güncelliyoruz.

Bidüşüntaşın ekibi olarak her zaman insan sağlığını öncelikli tutuyoruz. Bidüşüntaşın ekibi ile size sektöründe en iyi taşıma ve teslimat hizmetini sunmak için gerçekten çok çalışıyoruz. Yaşanacak tüm problemleri çözmek adına nakliye sektöründe yaşanan tüm sorunları dinleyerek çözümleri nakliye ekiplerimize anlatıyor ve süreç standartını zorunlu tutuyoruz.

Cilt temasından kaçının ve sosyal mesafenizi özenle korumaya çalışın.

Eşyaların Paketlenme Süreci:

  • Eşyalarınız 1 aylık periyotlarla sürekli yenileri ile değişen ve her taşınmadan sonra sterilize edilen ambalaj malzemeleri sarılmaktadır. Ayrıca cilt temasını önlemek için eşyalarınızın kalın kraft patpatlar ile sarıldıktan sonra streç ile sarılıp cilt temasının önüne geçilmektedir.
  • Pratikbox taşıma kutularımız ise her taşınmadan sonra sterilize edilmektedir.

Araçlarımız:

Araçlarımız her taşınmadan sonra ambalajlama malzemelerimiz gibi sterilize edilerek bir sonraki taşınmaya hazır hale getirilmektedir.

Ekiplerimiz:

  • Hem müşterilerimizin hem de nakliye ekiplerimizin taşınmadan önce ve sonra el dezenfektanı kullanmasını ve/ veya ellerini yıkamasını öneriyoruz.
  • Nakliye ekiplerimizden her zaman koruyucu ekipmanlarını (eldiven, maske) kullanmaları için gerekli yönlendirmeyi yaptık. Ekipmanların eksik olması durumunda hemen Bidüşüntaşın müşteri hizmetleri ile iletişime geçin.
  • Hastalık belirtisi gösteren nakliye ekiplerimiz olması durumunda anında ekip değişikliğini yapıyoruz. Taşınma sırasında hastalık belirtisi gösteren bir kişi olması durumunda anında Bidüşüntaşın müşteri hizmetleri ile iletişime geçin.

Ekspertiz Hizmeti:

  • Covid-19 dönemi boyunca tüm ekspertiz sürecimizin( zorunlu haller dışında) hepsi canlı telefon görüşmesi veya whatsapp yolu ile eşyalarınızın fotoğraflarını bize göndererek değerlendirmekteyiz.

Bidüşüntaşın Müşteri Hattı 0850 305 98 96

bidüşüntaşın evden eve nakliyat bidüşüntaşın ofis taşıamcılığı bidüşüntaşın eşya depolama şirketi
indirim
FIRSATI
kaçırılmayacak
%5 indirim
BDT5

Bu kampanya 2 saat süre ile geçerlidir. Kampanya kodunu ödeme adımında kupon kısmına girmeniz gerekmektedir.

×