Bidüşüntaşın logo
Evden Eve Nakliyat

İstanbul Anahtar Teslim Taşınma – Bidüşüntaşın ile Taşınmak Çok Kolay

Ana Sayfa » İstanbul Anahtar Teslim Taşınma – Bidüşüntaşın ile Taşınmak Çok Kolay

İstanbul anahtar teslim taşınma işleminiz için Bidüşüntaşın’ı tercih edebilirsiniz. Bidüşüntaşın ile taşınmak şimdi çok kolay ve sorunsuz.

Bidüşüntaşın Nakliyat – En İyi Fiyat Garantisi

İstanbul anahtar teslim taşıma hizmeti için Bidüşüntaşın’ın en iyi fiyat garantisi ile tanışın. Anahtar teslim hizmeti ile taşınma sürecinin zorluklarından Bidüşüntaşın ile kurtulun! Çilingir, tesisatçı ve temizlik hizmetleri Bidüşüntaşın ile çok kolay! Yeni evine Türkiye’nin en güvenilir, kurumsal nakliye firması Bidüşüntaşın ile Taşın! Böylelikle Bidüşüntaşın ile sabit fiyat garantisi, nakit, kredi kartı seçeneğiyle taşındıktan sonra öde!

Taşınma Giderini Hesapla

Bidüşüntaşın’ın sizlere sunmuş olduğu yazılım ile taşıma ve depolama giderlerini öğrenebilirsiniz. İstanbul başta olmak üzere Türkiye’nin her yerine evden eve nakliyat, ofis taşıma, kişisel ve pratik eşya depolama hizmeti ile tanışın! Böylelikle taşıma giderinizi hesaplayıp, bütçenizi belirleyebilirsiniz.

Eşya Depolama Giderini Hesapla

Bidüşüntaşın depo, eşya depolama hizmetleri ihtiyacınıza özel eşya depolama çözümleri sunmaktadır. Türkiye’nin ilk ve 1 numaralı kişisel eşya depolama şirketi olan Bidüşüntaşın, sizlere kurumsal bir hizmet sunmayı amaç edinmiştir. Böylelikle taşıma giderinizi hesaplayıp, bütçenizi belirleyebilirsiniz.

Ofis Taşıma Giderini Hesapla

Ofis taşıma hizmeti kurumsallık gerektiren bir organizasyon işlemidir. Doğru ve güvenilir bir nakliye şirketi ile çalışmak size zaman kazandıracaktır. Bidüşüntaşın ofis taşıma hizmeti ile güçlü referansları sayesinde dinamik ve genç ekibiyle hizmet vermektedir. Böylelikle taşıma giderinizi hesaplayıp, bütçenizi belirleyebilirsiniz.

En iyi nakliye şirketi

İstanbul Evden Eve Nakliyat Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

 • Sitenizde Evden Eve Nakliyat talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

Tamamen ücretsiz! Evden Eve Nakliyat için talep oluşturmak, teklif almak ve Bidüşüntaşın ekibiyle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • Evden Eve Nakliyat talebim için onay süreci Ne Kadar Zamanda Gelecek?

Evden Eve Nakliyat taleplerinin çoğu 20 ila 60 dakika içinde teklif alabilirsiniz. Bu süre içinde en uygun teklifleri hazır hale getiriyoruz. İstanbul Evden Eve Nakliyat talebin için gelen teklifleri Bidüşüntaşın uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. Böylelikle ‘Siparişinizi Aldık’ bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak sipariş durumunuzu kontrol edebilirsin.

 • Bidüşüntaşın Garantisi Nedir?

Bidüşüntaşın, İstanbul Evden Eve Nakliyat için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olabilirsiniz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Bidüşüntaşın üzerinden teklif seçtiğin işler 50.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • İstanbul Evden Eve Nakliyat hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Bidüşüntaşın üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Dolayısıyla bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • Bidüşüntaşın’da İstanbul Evden Eve Nakliyat fiyatları ne kadar?

Bidüşüntaşın’da İstanbul Evden Eve Nakliyat fiyatları, talep detayına göre 2500 TL ile 15000 TL arasında değişmektedir. Böylelikle kalite standartlarımız için nakliye hizmetini bir standarda eriştirmek istiyoruz.

Bidüşüntaşın Evden Eve Nakliyat ve Eşya Taşıma ve Eşya Depolamanın En Pratik Hali
Yusuf Arslan
Yusuf Arslan@arslanyusuf
Read More
@bidusuntasin ile taşıma işlemimi sorunsuz bir şekilde gerçekleştirdim. Bidüşüntaşın eşya depolama ve anahtar teslim nakliye hizmeti için teşekkür ederim.
Mehmet Yılmaz
Mehmet Yılmaz@mehmety034
Read More
Eşya depolama fiyatları ile rakipsiz bir firmasınız. Emeğiniz ve iş disiplininiz harika! @bidusuntasin ekibine teşekkür ederiz.
Duygu Çelik
Duygu Çelik@duygucelik
Read More
İstanbul'dan İzmir'e ev eşyalarımı taşıyan Bidüşüntaşın şirketine sonsuz teşekkürler. @bidusuntasin
Previous
Next
Diğer Blog İçeriklerimiz
30 dakika veya 30 gün

Taşınma siparişinizi 30 gün öncesine kadar önceden planlayın veya talep edin, 30 dakika kadar kısa bir sürede varalım.

Sabit fiyat garantisi

Rezervasyon sırasında gördüğün fiyatın, ek veya hatalı bir talebin olmadığı sürece değişmeyeceğinden emin olabilirsin.

Eşyalarınızı koruyoruz

Her bir taşınmanız, eşyalarınız elimize geçtiği andan itibaren binlerce liralık bir sigorta poliçesi ile desteklenmektedir.

Her şeyi yüklüyor, taşıyor ve teslim ediyoruz!
Müşterilerimiz bizim hakkımızda ne diyor?

COVID-19’a yönelik almış olduğumuz önlemler nelerdir ?

Bidüşüntaşın olarak, COVID-19 salgınıyla mücadele kapsamında, ilk günden bu yana, Dünya Sağlık Örgütü ve T.C. Sağlık Bakanlığı başta olmak üzere, tüm yetkili mercileri dikkatle takip ediyor, öneri ve direktifleri doğrultusunda gerekli tüm önlemleri alıyor, bütün süreçlerimizi güncel duyurular ve gelişmeler doğrultusunda yeniden değerlendiriyoruz.

Bu dönemde önceliğimiz; siz değerli müşterilerimizin, çalışanlarımızın ve iş ortaklarımızın güvenliğini, sağlığını en üst düzeyde koruyacak önlemleri alarak, Ülkemizin taşıma, depolama hizmetleri ihtiyacını kesintisiz sağlamak için iş akışımızın devamlılığını sağlamaktır. Zira hizmetlerimizin aksaksız sürdürülmesi, her türlü sorunla mücadelenin temel girdisi olan hizmetin, yurdun her köşesine kesintisiz ulaştırılması bakımından büyük önem taşıyor. Ülkemizin lojistik ihtiyacının karşılanmasında stratejik öneme sahip şirketi olarak, hizmetlerimizin sürekliliğini sağlamayı ulusal bir sorumluluk olarak görüyoruz. Dolayısıyla çalışma düzenimiz ve operasyonlarımızı da bu amaca yönelik olarak sürekli güncelliyoruz.

Bidüşüntaşın ekibi olarak her zaman insan sağlığını öncelikli tutuyoruz. Bidüşüntaşın ekibi ile size sektöründe en iyi taşıma ve teslimat hizmetini sunmak için gerçekten çok çalışıyoruz. Yaşanacak tüm problemleri çözmek adına nakliye sektöründe yaşanan tüm sorunları dinleyerek çözümleri nakliye ekiplerimize anlatıyor ve süreç standartını zorunlu tutuyoruz.

Cilt temasından kaçının ve sosyal mesafenizi özenle korumaya çalışın.

Eşyaların Paketlenme Süreci:

 • Eşyalarınız 1 aylık periyotlarla sürekli yenileri ile değişen ve her taşınmadan sonra sterilize edilen ambalaj malzemeleri sarılmaktadır. Ayrıca cilt temasını önlemek için eşyalarınızın kalın kraft patpatlar ile sarıldıktan sonra streç ile sarılıp cilt temasının önüne geçilmektedir.
 • Pratikbox taşıma kutularımız ise her taşınmadan sonra sterilize edilmektedir.

Araçlarımız:

Araçlarımız her taşınmadan sonra ambalajlama malzemelerimiz gibi sterilize edilerek bir sonraki taşınmaya hazır hale getirilmektedir.

Ekiplerimiz:

 • Hem müşterilerimizin hem de nakliye ekiplerimizin taşınmadan önce ve sonra el dezenfektanı kullanmasını ve/ veya ellerini yıkamasını öneriyoruz.
 • Nakliye ekiplerimizden her zaman koruyucu ekipmanlarını (eldiven, maske) kullanmaları için gerekli yönlendirmeyi yaptık. Ekipmanların eksik olması durumunda hemen Bidüşüntaşın müşteri hizmetleri ile iletişime geçin.
 • Hastalık belirtisi gösteren nakliye ekiplerimiz olması durumunda anında ekip değişikliğini yapıyoruz. Taşınma sırasında hastalık belirtisi gösteren bir kişi olması durumunda anında Bidüşüntaşın müşteri hizmetleri ile iletişime geçin.

Ekspertiz Hizmeti:

 • Covid-19 dönemi boyunca tüm ekspertiz sürecimizin( zorunlu haller dışında) hepsi canlı telefon görüşmesi veya whatsapp yolu ile eşyalarınızın fotoğraflarını bize göndererek değerlendirmekteyiz.

Bidüşüntaşın Müşteri Hattı 0850 305 98 96

bidüşüntaşın evden eve nakliyat bidüşüntaşın ofis taşıamcılığı bidüşüntaşın eşya depolama şirketi
indirim
FIRSATI
kaçırılmayacak
%5 indirim
BDT5

Bu kampanya 2 saat süre ile geçerlidir. Kampanya kodunu ödeme adımında kupon kısmına girmeniz gerekmektedir.

×